کاربران و سرمایه گذاران ارز رمزنگاری شده در سراسر دنیا علاقه به آلت کوین ها را پیدا کرده اند. کوین OmiseGO یا سکه OMG یکی از آنهاست. دقیقاً مانند Dogecoin ، OMG Coin به دلیل نامی که دارد توجه را به خود جلب می کند. همانطور که می دانید ، مخفف Oh My God است.

OmiseGo هدف دیگری را برای منسوخ شدن بانک ها در بخش مالی در پیش گرفته است. آنها قصد دارند این ایده آل را با استفاده از فن آوری های مالی در زیرساخت Ethereum تحقق بخشند. اگرچه به نظر می رسد که هدف جالبی باشد ، اما جاه طلبی آنها چشمگیر است.

OmiseGo چیست؟

OmiseGo Coin یک ارز رمزپایه غیرمتمرکز در زیرساخت Ethereum است که کیف پول پرداختی را فراهم می کند. OMG Coin یک شرکت فناوری مالی است که برای استفاده در کیف پول های دیجیتال طراحی شده است.

با تشکر از این فناوری ، OMG Coin کاربران را قادر می سازد تا با موفقیت پرداخت و خرید و فروش با یکدیگر را انجام دهند. هدف اصلی OmiseGo این است که همه بتوانند به واقعیت مدیریت مکانیسم مالی خود برسند.

این تنها هدف OMG Coin نیست. با برنامه های موفق ICO خود که در مدت زمان کوتاهی تهیه شده است ، همچنین می خواهد پیشگام بسیاری از ابتکارات باشد.

ویژگی های کوین OmiseGo

  • مانند دیگر ارزهای رمزپایه ، OmiseGo ساختاری غیرمتمرکز دارد.
  • مکانیزمی دارد که کمبودهای نقدی را برطرف می کند.
  • دارای یک شبکه چت خودکار است.
  • Blockchain با مقیاس پذیری و برای همه کاربران باز است.
  • OMG Coin از الگوریتم (PoS) (Proof of Stake) استفاده می کند.

OMG چیست؟معرفی OmiseGO و هر آنچه باید بدانید.

تاریخچه OMG

کوین OMG از طریق OmiseGo ICO برای خرید در دسترس قرار گرفت. ICO یک پیشنهاد اولیه توکن است. این راهی برای ارزهای رمزپایه جدید است که می توانند بودجه مورد نیاز خود را برای تولید محصول خود جمع کنند. OmiseGo ICO در سال ۲۰۱۷ توسط Bitcoin Suisse اداره شد و ۲۵ میلیون دلار آمریکا (USD) جمع آوری کرد. از زمان OmiseGo ICO ، قیمت کوین OMG به طور پیوسته افزایش یافته است.

قیمت افتتاحیه کوین OMG در اواسط ژوئیه ۲۰۱۷ حدود ۰٫۵ دلار بود. در اواسط سپتامبر ۲۰۱۷ ، قیمت آن به حدود ۱۲ دلار رسیده بود. در دسامبر ۲۰۱۷ ، قیمت ارزهای رمزپایه در کل بازار افزایش یافت. OMG نیز چنین کرد! تا ۱۹ دسامبر قیمت OmiseGo به ۲۱٫۵۱ دلار رسیده بود.

وقتی بنیانگذار Ethereum و راک استار همه جانبه ، Vitalik Buterin ، توییت کرد که این یکی از ارزهای رمزپایه مورد علاقه او است ، قیمت OmiseGo دوباره افزایش یافت. در ۸ ژانویه ۲۰۱۸ به بالاترین سطح ۲۶٫۱۴ USD رسید.

چگونه OMG  بخریم؟

اگر می خواهید بدانید که چگونه OMG Coin را خریداری کنید ، این راهنما به شما کمک خواهد کرد. ابتدا باید یک حساب در صرافی Binance باز کنید.سپس می توانید با مبادله OMG / BTC هر مقدار کوین OMG خریداری کنید.

اگر می خواهید ارز رمزنگاری شده را با TL بخرید ، می توانید Paribu را ترجیح دهید. با Cointral می توانید Bitcoin ، Bitcoin Cash ، Ethereum ، Ripple ، Tether ، Dash ، BNB Coin ، Litecoin ، Cardano ، Monero ، Dogecoin و بیش از ۱۲۰۰ ارز رمزپایه را خریداری کنید.

شما می توانید از ارزهای رمزنگاری شده خود در بورس های سهام مانند Binance ، Huobi ، OKEx استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *