OKB یک توکن نرم افزاری ERC-20 در سطح جهانی است که توسط بنیاد OK Blockchain صادر شده و مزایای انحصاری مختلفی را به کاربران پلتفرم تجاری OKEx می دهد. OKEx همچنین یک برنامه خرید و سوزاندن برای توکن های OKB دارد که به موجب آن ۳۰٪ از درآمد کارمزد معاملات نقدی به خرید OKB از بازار ثانویه در هر سه ماه اختصاص می یابد.

از نظر عملکرد ، OKB در سال ۲۰۱۹ سود ۲۸۷٫۹۶٪ و در, ۲۰۲۰  ۶۶٫۵۳٪ سود کسب کرد و این توکن در حال حاضر در بیش از ۳۰ بازار مختلف معامله می شود.

آخرین اطلاعیه های OKB

  • در ماه مه سال ۲۰۱۹ ، OKB برنامه سه ماهه “خرید و سوختن” را برای شروع مدل تورم OKB آغاز کرد.
  • در آگوست ۲۰۱۹ ، دارندگان OKB شروع به دریافت تخفیف با هزینه تجارت کردند.
  • در فوریه ۲۰۲۰ ، OKExChain Testnet منتشر شد و این بود که ۷۰۰ میلیون OKB صادر نشده سوزانده خواهد شد ، و این باعث می شود OKB به اولین رمز پلت فرم در گردش جهان تبدیل شود.
  • در فوریه ۲۰۲۰ OKB همچنین از معاملات اهرم ۳ برابر پشتیبانی کرده و پس انداز این توکن را راه اندازی کرد و حداقل نرخ بهره روزانه برای وام گرفتن به ۰٫۰۱ درصد رسید.

مزایای برگزاری OKB

تخفیف هزینه معامله

دارندگان این کوین مزایای مختلفی را دریافت می کنند ، از تخفیف کارمزد معاملات در همه بازارها – بازار ، معاملات آتی و آپشن.

مشارکت Jumpstart

نگه داشتن بیش از ۱۰۰ توکن OKB برای پنج روز متوالی به کاربران امکان می دهد تا در OKEx Jumpstart ، پلت فرم فروش رمز ارز ، شرکت کنند. میزان تخصیص هر کاربر و مقدار اشتراک به تعداد توکن ها برگزار شده بستگی دارد.

تبدیل با تعادل کوچک

با درک اینکه معامله گران اغلب با هدر رفتن دارایی به صورت مقدار اندک و غیرقابل استفاده در کیف پولهای مبادله خود روبرو می شوند ، OKB از تبدیل تعادل کوچک پشتیبانی می کند ، به موجب آن کاربران می توانند تمام مانده های مانده را به نشانه های OKB تبدیل کنند.

OKB چیست؟ معرفی صرافی OKEx و هر آنچه باید بدانید.

مزایای OKExChain

OKExChain یک پروتکل بلاکچین عمومی و غیرمتمرکز است که توسط انجمن OKExChain تهیه شده است. OKT توکن اصلی موجود در OKExChain است که به عنوان سوخت یا گاز برای فعالیت کل زنجیره عمومی عمل می کند. ۱۰۰٪ بلاکهای پیدایش OKT به دارندگان OKB ترسیم می شود.

دارندگان OKT می توانند با تبدیل شدن به ابرنواخترها و رای دهندگان پروکسی ، OKExChain را حفظ کنند.

اولین گروه دارندگان OKT می توانند نه تنها از حقوق مختلفی در OKExChain برخوردار باشند ، بلکه از خدمات ارائه شده توسط پروژه ها و سازمان های شریک برتر از سراسر جهان که به اکوسیستم OKExChain پیوسته اند نیز برخوردار هستند.

نمای بازار OKB

به گزارش CoinGecko  با افزایش ۱۴۸ درصدی در فهرست ۳۰ ارز دیجیتال در سه ماهه اول سال ۲۰۲۰ قرار دارد.

طبق گفته شرکت تحلیلی رمزنگاری ، بازده سالانه سرمایه گذاری این ارز تا ۶۲٪ است که بسیار بالاتر از متوسط ​​صنعت است.

خلاصه

OKEx به طور مداوم در حال نوآوری و ساخت است ، بنابراین انتظار می رود با رشد شرکت خدمات بیشتری به مرور زمان اضافه شود. اگرچه در حال حاضر در ایالات متحده موجود نیست ، اما OKEx هنوز هم یکی از بزرگترین صرافی های ارز رمزنگاری شده در جهان است. این حجم بالایی را مدیریت می کند ، و تیم برنامه های توسعه تهاجمی برای اطمینان از سودآوری آن در آینده قابل پیش بینی دارد. تا زمانی که صرافی برای کاربران خود امن و شفاف باشد ، ویژگی های اصلی زیر پایداری آن را تضمین می کند.

با در دست داشتن تمام این قطعات ، OKEx به حضور پررنگی در فضای ارزهای رمزپایه تبدیل شده است. متعهد شده است که به طور کلی با سیاست ها و مقررات مالی جهانی مطابقت داشته باشد ، به طور کلی هر دو مبادله و رمزنگاری برای نسل های آینده ارزشمند باقی می مانند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *