OASIS NETWORK که برای نسل بعدی بلاکچین طراحی شده است ، اولین بستر بلاکچین با حریم خصوصی برای تامین مالی باز و اقتصاد داده مسئول است. همراه با توان عملیاتی بالا و معماری ایمن ، Oasis Network قادر است از DeFi خصوصی و مقیاس پذیر استفاده کند ، انقلابی در Open Finance ایجاد کرده و آن را فراتر از معامله گران و پذیرندگان اولیه به بازار انبوه گسترش دهد.

ویژگی های منحصر به فرد حفظ حریم خصوصی نه تنها می تواند DeFi را تعریف مجدد کند ، بلکه نوع جدیدی از دارایی های دیجیتالی به نام Tokenized Data را ایجاد می کند که می تواند کاربران را در کنترل داده هایی که تولید می کنند ، تحت کنترل خود درآورده و برای استفاده از آنها با برنامه ها پاداش دریافت کند.

تیم OASIS NETWORK

تیم Oasis از محققان برجسته جهان ، کارشناسان امنیتی و حامیان حریم خصوصی تشکیل شده است-همه با هم برای ایجاد بستری برای اقتصاد داده مسئولانه همکاری می کنند.
جرنج کوس 
تادج جینž ، مهندس پیشرو
پیتر Us ، مهندس اصلی پلتفرم
جان پول ، مدیر انجمن
Dawn Song ، موسس
آن فاور ، COO
پیتر گیلبرت ، مدیر مهندسی

OASIS NETWORK یک پلتفرم قوی,آشنایی با توکن ROSE

چرا شبکه OASIS؟

Blockchain با حریم خصوصی:

شبکه Oasis ادعا می کند که اولین بلاکچین مقیاس پذیر و فعال با حریم خصوصی است. ParaTimes در شبکه Oasis می تواند از فناوری محاسبات محرمانه مانند محوطه های امن برای محرمانه نگه داشتن داده ها استفاده کند – موارد جدید استفاده و برنامه های کاربردی برای بلاکچین را باز می کند.

مقیاس پذیر ، DeFi خصوصی:

طراحی اولیه Oasis Network می تواند DeFi را فراتر از معامله گران و پذیرندگان اولیه گسترش دهد-باز کردن بازار اصلی . بعلاوه طراحی مقیاس پذیری نوآورانه آن سرعت سریع و بازدهی بالایی را برای معاملات DeFi به ارمغان می آورد.

فعال سازی رمزگذاری داده ها:

شبکه Oasis می تواند داده ها را توکن کند ، قفل موارد استفاده از بازی برای بلاکچین را باز کند و یک اکوسیستم از برنامه ها و پروژه های موجود در شبکه را تأمین کند-نسل بعدی برنامه های اولیه حریم خصوصی.

جامعه ای که به سرعت در حال رشد است:

شبکه Oasis دارای یک جامعه پررونق از نزدیک به هزار اپراتور گره ، توسعه دهندگان ، شرکای سازمانی ، سفیران و نزدیک به ده هزار عضو جامعه است که در کانال های اجتماعی جهانی مشغول هستند.

نکات برجسته فناوری

  • اجماع و اجرا را در دو لایه – Consensus Layer و The ParaTime Layer – برای مقیاس پذیری بهتر و افزایش تطبیق پذیری جدا می کند.
  • تفکیک اجماع و اجرا به چندین ParaTimes اجازه می دهد تا تراکنش ها را به صورت موازی پردازش کنند ، بدین معنا که حجم کاری پیچیده پردازش شده در یک ParaTime سریعتر و معاملات ساده تر در دیگر انجام نمی شود.
    لایه ParaTime غیر متمرکز است و به هر کسی اجازه می دهد ParaTime خود را توسعه داده و بسازد. هر ParaTime را می توان به صورت جداگانه برای پاسخگویی به نیازهای یک برنامه خاص ، مانند محاسبه محرمانه ، کمیته های باز یا بسته و موارد دیگر ، توسعه داد.
  • تشخیص ناهماهنگی پیچیده شبکه باعث می شود Oasis کارآمدتر از sharding و parachains باشد – که برای همان سطح امنیت به یک عامل تکرار کوچکتر نیاز دارد.
    این شبکه از فناوری محاسبات محرمانه پشتیبانی گسترده ای دارد. Oasis Eth/WASI Runtime یک مثال منبع باز از ParaTime محرمانه است که از محفظه های امن برای خصوصی نگه داشتن داده ها در حین پردازش استفاده می کند.

OASIS NETWORK یک پلتفرم قوی,آشنایی با توکن ROSE

حقایق توکن

۱-عرضه:توکن بومی ROSE یک توکن عرضه محدود است. عرضه در گردش در هنگام راه اندازی تقریباً ۱٫۵ میلیارد توکن خواهد بود و سقف کل ۱۰ میلیارد توکن تعیین می شود.
۲-ابزار توکن: توکن ROSE برای هزینه تراکنش ، سهام و تفویض در لایه اجماع استفاده می شود.
۳-دریافت پاداش: ۲٫۳ میلیارد پوند به طور خودکار به عنوان پاداش سهامداران به منظور حفظ امنیت شبکه در طول زمان پرداخت می شود.

حجم معاملات ۲۴ ساعته ۴۳٫۴۶۱٫۵۱۵ دلار آمریکا است

رتبه فعلی ۱۸۴ است

با ارزش بازار زنده ۲۱۷،۷۷۲،۴۸۹ دلار آمریکا.

دارای گردش ۱٫۵۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ کوین ROSE

عرضه ۱۰،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰ کوین ROSE.

نحوه  خرید OASIS NETWORK

اگر می خواهید بدانید Oasis Network را از کجا بخرید ، صرافی های برتر برای تجارت در Oasis Network در حال حاضر Binance ، Mandala Exchange ، CoinTiger ، ZT و KuCoin هستند.

برای مدیریت توکن های ROSE خود از کدام کیف پول می توان استفاده کرد ؟

می توانید از کیف پول سخت افزاری لجر در ترکیب با کیف پول تحت وب یا کیف پول موبایل برای مدیریت توکن های ROSE خود استفاده کنید.

نتیجه

پتانسیل های Oasis Network نامحدود است ، فقط توسط چشم انداز جامعه محدود شده است.
کافی است که بگوییم ، از این پروژه هیجان زده هستیم و در آینده نزدیک آنها را دنبال خواهیم کرد ، فقط برای مشاهده نحوه پیشرفت خصوصی DeFi و داده های توکن شده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *