Nominex یک صرافی ارز رمزنگاری شده است که در استونی ثبت شده است. این صرافی در آگوست ۲۰۱۹ راه اندازی شد.

به عنوان مزیت های اصلی این پلتفرم ، Nominex تأکید می کند که آنها به هیچ KYC احتیاج ندارند و پشتیبانی از VISA و MasterCard را فعال کرده اند (اطلاعات بیشتر در مورد این دو مزیت در زیر روش های سپرده گذاری وجود دارد) و “امنیت درجه نظامی” دارند (بیشتر در مورد این در زیر امنیت Nominex)

علاوه بر مزایای فوق ، Nominex در cryptowisser.com گفته است که آنها به زودی معاملات سهام ، اهرم و کپی را در آینده نزدیک آغاز می کنند. باید منتظر بمانیم تا ببینیم چه زمانی این اتفاق می افتد و چه زمانی اتفاق می افتد ، ما در این بررسی درباره آن خواهیم نوشت.

در ۷ آوریل ۲۰۲۱ ، Nominex همچنین اعلام کرد که آنها به برنامه کارگزار Binance می پیوندند ، به این معنی که هنگام پیمایش و استفاده از سیستم عامل Nominex می توانید از “تمام ابزارهای Binance” استفاده کنید.

پشتیبانی موبایل Nominex

بیشتر معامله گران رمزنگاری احساس می کنند که دسک تاپ بهترین شرایط را برای تجارت خود فراهم می کند. صفحه نمایش کامپیوتر بزرگتر است و در صفحات بزرگتر ، اطلاعات مهمی که اکثر معامله گران تصمیمات معاملاتی خود را بر اساس آن قرار می دهند به طور همزمان قابل مشاهده است. نمودار معاملات نیز برای نمایش آسان تر خواهد بود. با این حال ، همه سرمایه گذاران رمزنگاری برای تجارت خود به دسک تاپ نیاز ندارند. برخی ترجیح می دهند تجارت رمزنگاری خود را از طریق تلفن همراه خود انجام دهند. اگر شما هم یکی از آن معامله گران هستید ، خوشحال خواهید شد که بدانید پلتفرم معاملاتی Nominex با موبایل نیز سازگار است.

Nominex چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

برنامه وابسته Nominex

مانند بسیاری از صرافی های دیگر ، Nominex برنامه ارجاع خاص خود را دارد که در آن می توانید اعضای جدیدی را دعوت کرده و برای آن پول واقعی بدست آورید. با این حال ، برخلاف هر تبادل رمزنگاری دیگر ، این تبادل هیچ محدودیتی در میزان سود ارجاع شما ندارد. این به معنای ساده این است که شما ممکن است یک میلیون (یا بیشتر) سطح در درخت ارجاع خود داشته باشید و ۸ نوع پاداش مختلف از آنها دریافت کنید ، مانند پاداش مستقیم خود (برای دعوت افراد جدید توسط خودتان) ، پاداش تیم ۵-۱۰ ۵- از تلاش های کل تیم خود ، پاداش برای شروع سریع ، پشتیبانی تیم خود و غیره.

در ۲۴ مارس ۲۰۲۱ ، صرافی اعلام کرد که حداکثر پاداش ارجاع برای مراجعه مستقیم اکنون به ۴۰٪ افزایش یافته است. اما نه تنها این ، امتیازات بالای ۹۰۰ درصدی نیز توسط این پلتفرم ارائه می شود.

نمای تجاری Nominex

هر سکوی تجاری دارای یک نمای تجاری است. نمای تجارت بخشی از وب سایت صرافی است که می توانید نمودار قیمت یک ارز رمزنگاری شده خاص و قیمت فعلی آن را ببینید. به طور معمول جعبه های خرید و فروش نیز وجود دارد که در آنها می توانید با توجه به رمزنگاری مربوطه سفارش دهید و در اکثر سیستم عامل ها ، همچنین می توانید تاریخچه سفارش (به عنوان مثال معاملات قبلی مربوط به رمزنگاری مربوطه) را مشاهده کنید. همه موارد در نمای مشابه روی دسک تاپ شماست. البته آنچه در حال حاضر توصیف کردیم نیز تغییراتی دارد.

این شما هستید – و فقط شما – که تصمیم می گیرید نمای تجاری Nominex برای شما مناسب باشد یا خیر. سرانجام ، معمولاً روشهای مختلفی وجود دارد که در آنها می توانید تنظیمات را متناسب با نمای معاملات پس از تنظیمات خود تغییر دهید.

سرمایه گذاران ایالات متحده

چرا بسیاری از مبادلات به شهروندان ایالات متحده اجازه نمی دهد با آنها حساب باز کنند؟ پاسخ فقط سه حرف دارد. S ، E و C (کمیسیون تبادل اوراق بهادار). دلیل ترسناک بودن SEC این است که ایالات متحده به شرکت های خارجی اجازه درخواست سرمایه گذاران آمریکایی را نمی دهد ، مگر اینکه این شرکت های خارجی نیز در ایالات متحده ثبت شده باشند (نزد SEC).

اگر به هر حال شرکت های خارجی از سرمایه گذاران آمریکایی درخواست کنند ، SEC می تواند از آنها شکایت کند. مثالهای زیادی وجود دارد که SEC از بورسهای رمزنگاری شکایت کرده است ، یکی از این موارد هنگامی است که آنها از EtherDelta به دلیل اجرای صرافی ثبت نشده شکایت کرده اند. مثال دیگر این بود که آنها از Bitfinex شکایت کردند و ادعا کردند که پایدار Bitcoincoin (USDT) سرمایه گذاران را گمراه می کند. به احتمال زیاد موارد بیشتری در این زمینه دنبال خواهد شد.

مشخص نیست که آیا Nominex به سرمایه گذاران آمریکایی اجازه می دهد یا خیر. ما شرایط و ضوابط آنها را خوانده ایم و هیچ منع صریح سرمایه گذاران آمریکایی را پیدا نکرده ایم.

Nominex چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

توزیع رمز ارز Nominex

Nominex توکن های NMX کاربردی خود را دارد. همانطور که در زیر در هزینه های معاملاتی Nominex ذکر شده است ، آنها به کاربران خود اجازه می دهند با پرداخت هزینه با آنها ، هزینه را به نصف کاهش دهند. ویژگی منحصر به فرد در مورد توکن های NMX این است که به صورت IEO معمولی توزیع نمی شوند. Nominex از روش ترکیبی جدیدی که آنها DCO (پیشنهاد کوین تقاضا شده) می نامند استفاده می کند که به این معنی است که سرمایه گذاران می توانند هر تعداد دلخواه NMX بخرند یا می توانند از طریق برنامه های وابسته و تجارت آنها را به عنوان پاداش کسب کنند.

یک روزانه ویژه ۶۵ علامت NMX وجود دارد که متناسب با حجم معاملات آنها در ۲۴ ساعت گذشته در میان تمام معامله گران فعال پخش می شود.

مبلغ دقیق را می توان اینگونه محاسبه کرد:

توکن های دریافت شده = ۶۵ ۲۵۲ NMX × (Y / Z) ،

Where Y – حجم معاملات شما در ۲۴ ساعت گذشته ،
Z – حجم معاملات کل معامله گران برای روز گذشته.

بگذارید بگوییم کل حجم معاملات در ۲۴ ساعت گذشته حدود ۱ میلیون USDT بوده است ، شما ۱۰۰۰ USDT معامله کرده اید. در این صورت شما ۶۵٫۲۵ NMX دریافت می کنید. توزیع در آوریل ۲۰۲۱ پایان می یابد.

سپس می توانید از این توکن ها برای پرداخت هزینه های معاملاتی استفاده کنید. در واقع شما می توانید با هزینه های ZERO معامله کنید زیرا این NMX را خریداری نکرده اید. قیمت NMX اکنون ۱ USDT است.

مهمترین چیز این است که هر روز معامله گران جدید بیشتر به Nominex می روند و در آنجا تجارت می کنند. بنابراین هرچه زودتر معامله در Nominex را شروع کنید ، توکن های NMX بیشتری بدست خواهید آورد زیرا معامله گران دیگری که وانمود به توزیع توکن های ۶۵ ۲۵۲ NMX را دارند نیز کمتر می شوند.

بر اساس اطلاعاتی که در ایمیل از Nominex برای کاربران آن ارسال شده است ، تعداد دارندگان توکن تا ۲۴ مارس ۲۰۲۱ بیش از ۵۰۰۰ نفر بوده است.

Nominex چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

هزینه های Nominex

هزینه های معاملاتی Nominex

هر زمان که سفارش می دهید ، صرافی از شما هزینه تجارت می گیرد. هزینه معاملات به طور معمول درصدی از ارزش سفارش تجاری است. بسیاری از مبادلات بین گیرندگان و سازندگان تقسیم می شود. Takers کسی است که یک سفارش موجود را از کتاب سفارش می گیرد. سازندگان کسانی هستند که سفارشات خود را به دفتر سفارش اضافه می کنند و بدین ترتیب در سیستم عامل نقدینگی ایجاد می کنند.

Nominex از آنچه ما هزینه های مسطح می نامیم دریافت می کند ، به این معنی که هم گیرندگان و هم سازندگان هزینه یکسانی را پرداخت می کنند: ۰٫۱۰٪. این هزینه های دریافت کننده با میانگین صنعت جهانی برای مبادلات متمرکز همسو است یا حتی کمی کمتر از آن است. میانگین صنایع در طول تاریخ در حدود ۰٫۲۰-۰٫۲۵٪ بوده است اما اکنون شاهد ظهور میانگین صنایع جدید در حدود ۰٫۱۰٪ -۰٫۱۵٪ هستیم.

در اینجا همچنین می توان متذکر شد که اگر ۳۰ روز حجم معامله دارید که از برخی سطح بالاتر است ، با هزینه های معاملاتی پایین تری به شما پاداش می دهد. جدول زیر آستانه هایی را نشان می دهد که برای دریافت جذابیت هزینه های معاملاتی باید از آنها عبور کنید. با در اختیار داشتن رمز بومی صرافی ، NMX Token ، به کاربر مربوطه تخفیف هزینه تجارت را ارائه می دهد ، جزئیات بیشتر در جدول زیر:

هزینه های برداشت Nominex

Nominex برای هر بار برداشت از BTC ، مبلغ ۰٫۰۰۰۵ BTC را برداشت می کند. این هزینه با متوسط ​​صنعت یا حتی کمی پایین تر همخوانی دارد. متوسط ​​صنعت جهانی فعلی کمی بالاتر از ۰٫۰۰۰۶ BTC در هر بار برداشت BTC است ، بنابراین یک پیشنهاد رقابتی توسط Nominex نیز در اینجا وجود دارد.

Nominex چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

روش های سپرده گذاری

Nominex به شما امکان می دهد دارایی های رمز ارز را به صرافی واریز کنید ، که کاملا استاندارد است. با این حال ، آنها همچنین به شما امکان خرید و فروش رمزنگاری را از طریق کارتهای نقدی و اعتباری می دهند. برای جزئیات بیشتر ، آنها با دو ارائه دهنده خدمات پرداخت به نام های Koinal و Mercuryo همکاری می کنند. از طریق این ارائه دهندگان ، کاربران می توانند از VISA یا MasterCard خود برای خرید یا فروش ارز رمزنگاری شده استفاده کنند. اگر از Koinal استفاده می کنید ، لازم نیست فرآیند KYC را انجام دهید. اگر از مرکوریو استفاده می کنید ، باید فرآیند KYC را انجام دهید.

از طرف دیگر ، انتقال سیم یک روش واریز پذیرفته شده در این سیستم عامل نیست.

با توجه به اینکه سپرده های ارزی فیات در این بستر معاملات امکان پذیر است ، Nominex واجد شرایط “مبادله سطح ورود” است ، به این معنا که صرافی ای است که سرمایه گذاران جدید رمزنگاری می توانند سفر خود را به دنیای رمزنگاری مهیج آغاز کنند.

امنیت

این ادعا می کند که دارای درجه امنیت نظامی است. به عنوان نمونه هایی از “امنیت درجه نظامی” ، آنها بیان می کنند که ۹۴٪ از کل دارایی های کاربر را در کیف پول های چند منظوره ذخیره می کنند ، که آنها با سرورهای Google کار می کنند که دارای ۹۹٫۹۹٪ uptime (و در نتیجه بالاترین اطمینان در بازار است) ، و آنها بهترین روشهای صنعت را هنگام ساخت سیستم عامل به کار گرفته اند.

2 پاسخ به “Nominex چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال”

  1. علی گفت:

    این صرافی به شدت مشکوک به کلاهبرداری هستش خیلی مراقب باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *