NMR توکن دارایی دیجیتالی است که برای پرداخت هزینه خدمات در شبکه Numeraire استفاده می شود. مطابق استاندارد ERC20 برای توکن ها بر روی اتریوم ساخته شده است. NMR را می توان با ارز فیات یا سایر ارزهای دیجیتال خرید و فروش کرد. NMR را می توان در کیف پول دیجیتالی و مانند Gemini ذخیره کرد.

ارز دیجیتالی Numeraire محصولی از صندوق سرمایه گذاری Numerai است که دانشمندان را تشویق می کند تا با استفاده از داده های دیجیتالی در اختیار آنها ، مدل های مالی را پیش بینی کنند. این شرکت از ترکیبی از علم داده ، یادگیری ماشینی ، هوش مصنوعی و دیجیتالی برای دستیابی به هدف خود برای جذب سرمایه در یک مدل مالی عالی بدون قربانی کردن محرمانگی داده ها استفاده می کند.
Numerai به دانشمندان اجازه می دهد داده های خود را که برای حفاظت رمزگذاری شده است ، از وب سایت شرکت بارگیری کنند. سپس داده ها توسط دانشمندان برای ایجاد مدل هایی که حرکت بازار را پیش بینی می کنند ، مورد استفاده قرار می گیرد. مدل ها با استفاده از ترکیبی از الگوریتم های یادگیری ماشین و هوش مصنوعی ایجاد شده اند.
Numerai با استفاده از مدل های برتر بیتکوین به دانشمندان دستمزد می دهد و انگیزه های بیشتری را در توکن بومی ERC20 Numeraire (NMR) ارائه می دهد. NMR همچنین توسط دانشمندان استفاده می شود ، که قرار است برای جلوگیری از دستکاری نشانه ها را روی مدل های خود قرار دهند.

توسعه NMR

Numeraire محصول شرکت سرمایه گذاری Numerai است که توسط مدیرعامل ریچارد کریب در اواخر سال ۲۰۱۵ راه اندازی شد. این ارز دیجیتالی حدود یک سال پس از صندوق سرمایه گذاری راه اندازی شد تا بتواند بر چالش هایی که پروژه در شبکه بیتکوین با آن روبرو بود ، غلبه کند.
زمانی که کریب به عنوان مدیر دارایی در آفریقای جنوبی کار می کرد ، این ایده به ذهن او رسید و متوجه شد که چگونه محرمانه بودن شرکت ها با داده های آنها بر کیفیت مدل های مالی که آنها ایجاد می کردند تأثیر می گذارد. او آرزو داشت یک صندوق سرمایه گذاری ایجاد کند که داده ها را بین کاربرانی که مدل های مختلف را با آن ایجاد می کنند ، توزیع کند. این مدل ها متعاقباً با هدایت استراتژی های سرمایه گذاری به شرکت کمک می کنند.

هیئت مدیره Numerai شامل بنیانگذار و مدیر عامل ریچارد کرایب (برنده ۳۰ سال زیر ۳۰ سال Forbes) ، Georey Bradway و Xander Dunn است.
مشاوران شامل فرد ارسام ، بنیانگذار Coinbase ، اولاف کارلسون وی بنیانگذار سرمایه Polychain و اش فونتانا ، یکی از اعضای هیئت مدیره Kaggie ، و چندین نفر دیگر که در وب سایت ذکر شده است.

چند کوین Numeraire (NMR) در گردش وجود دارد؟

حداکثر عرضه NMR 11،۰۰۰،۰۰۰ توکن است. سقف عرضه Numeraire در ابتدا ۲۱ میلیون توکن بود.

Numerai در بیانیه مطبوعاتی سال ۲۰۱۸ اعلام کرد که سه میلیون توکن NMR تا سال ۲۰۲۸ قفل می مانند و به عنوان یک پاداش برای شرکت کنندگان در مسابقات منتشر می شود. توکن Numeraire از پیشنهاد اولیه کوین (ICO) برخوردار نبود. در عوض ، Numerai تصمیم گرفت ۱ میلیون توکن NMR را بین ۱۲۰۰۰ کاربر پلتفرم با بالاترین آمار فعالیت توزیع کند.

توکن های NMR به صورت هفتگی سوزانده می شوند ، زیرا شرکت کنندگان در مسابقات که مدل ها و پیش بینی های خود را از دست می دهند ، سهم خود را در رقابت از دست می دهند.

NMR چیست؟آشنایی با پلتفرم قوی NUMERAI

مزایای NMR چیست؟

فناوری NMR

NMR هر هفته مسابقه ای برگزار می کند که در آن دانشمندان به داده های به روز دسترسی پیدا کرده و از آنها برای ایجاد مدل های مالی خود استفاده می کنند. سپس آن را روی پلتفرم بارگذاری می کنند. سپس این مدل ها به مدت سه هفته در بازارهای واقعی آزمایش می شوند و پس از آن دانشمندان با ۱۰۰ مدل برتر دارای پاداش بیتکوین برای تلاش های خود هستند.
انتظار می رود دانشمندان تعدادی از نشانه های Numeraire (NMR) را روی مدل های خود قرار دهند تا از دستکاری جلوگیری شود. دانشمندان با مدل های موفق ، توکن های NMR و همچنین مبلغ اضافی بیتکوین را پس می گیرند.
توکن های Numeraire که روی مدل های از دست رفته قرار گرفته اند ، سوزانده می شوند (یعنی دانشمندانی که در رقابت شکست می خورند ، توکن های NMR خود را نیز از دست می دهند).

 چگونه می توان توکن های NUMERAIRE خرید و ذخیره کرد؟

نحوه خرید NMR

کوین های Numeraire (NMR) در حال حاضر در هفت صرافی (از ژوئیه ۲۰۱۸) فروخته می شوند ، از جمله Bittrex ، Upbit ، Yobit ، Forkdelta و غیره. بیت کوین و اتر در درجه اول پذیرفته می شوند ، اما می توانید NMR را برای WAVES ، WETH و DOGE نیز خریداری کنید.

Numeraire همچنین می تواند با برخی از ارزهای فیات در برخی از سیستم عامل ها خریداری شود ، زیرا Yobit دلار آمریکا و روبل روسیه را قبول می کند و Upbit نیز وون کره ای را قبول می کند.

صرافی هایی که در بالا ذکر شد فقط پلتفرم هایی هستند که می توانید NMR را در آنها معامله کنید ، اما CoinSwitch ، یکی از بزرگترین صرافی های دیجیتالی در اطراف ، به شما کمک می کند تا از کدام پلتفرم خرید کنید.

این برنامه بیش از ۱۴۰ کوین و ۴۵۰۰۰ جفت ارز دیجیتالی را پشتیبانی می کند. شما می توانید هر جفت مورد نظر خود را با توکن NMR انتخاب کنید و CoinSwitch با نشان دادن قیمت ها در صرافی هایی که در آن فروخته می شود ، همه در یک مکان ، مقایسه را در صرافی های مختلف تسهیل می کند.
علاوه بر این – با CoinSwitch ، نیازی نیست که ارزهایی را که برای خرید توکن های NMR استفاده می کنید ایجاد یا به کیف پول متکی شوید. در عوض ، همه معاملات ممکن است برای کیف پول شخصی شما اتفاق بیفتد.

ذخیره سازی NMR

این ارز که در بستر Ethereum قرار دارد ، می تواند در هر کیف پول اتریوم موجود باشد.
کیف پول های سخت افزاری امن ترین هستند و Ledger Nano S و Trezor برای توکن ها در بلاکچین اتریوم کار می کنند.
Exodus و Mist کیف های رومیزی برای ارزهای دیجیتالی در بلاکچین اتریوم هستند. با سیستم عامل های ویندوز ، لینوکس و مک سازگار است.
Jaxx:

  • یک کیف پول دیگر Ethereum
  • به عنوان یک کیف پول رومیزی برای رایانه های شخصی Windows ، Linux و Mac ،
  • یک کیف پول تلفن همراه برای تلفن های Android و iOS و
  • همچنین یک کیف پول وب از طریق افزونه های Chrome و Firefox عمل می کند.

MyEtherWallet محبوب ترین کیف پول وب و ETHAdress یکی از کیف های کاغذی است.

NMR چیست؟آشنایی با پلتفرم قوی NUMERAI

آینده NMR چیست؟

ارزش بازار و پذیرش جهانی

در ۲۱ فوریه ۲۰۱۷ ، ۱ میلیون Numeraire (NMR) بین ۱۲۰۰۰ دانشمند ناشناس که قبلاً در این پلتفرم شرکت کرده بودند و مدلهایی را ایجاد کردند که عملکرد خوبی داشتند ، توزیع شد. هیچ ICO برای ارز دیجیتالی وجود نداشت.

روندها تا کنون

برخلاف بسیاری از ارزهای دیجیتالی دیگر ، Numeraire در زمان راه اندازی در ژوئن ۲۰۱۷ با ارزش بسیار بالایی از ۴۵٫۶۳ دلار به ازای هر کد NMR شروع به کار کرد. در سال کوتاهی که شروع به کار کرده بود با صعود و نزولی زیادی روبرو شد و به حداکثر رسید.
علیرغم قیمت فردی متوسط ​​، عرضه کم Numeraire در گردش باعث می شود که از نظر ارزش بازار رتبه جهانی پایینی داشته باشد. تقریباً در ۵۰۰ اولین ارز دیجیتالی در سراسر جهان ، رتبه آن ۴۵۳ تا ژوئیه ۲۰۱۸ بود.
NMR این مزیت را دارد که تنها ارز دیجیتالی صندوق سرمایه گذاری در بازار است. فناوری آن بسیار نوآورانه است و از ترکیبی از فناوری های جدید به نفع خود استفاده می کند. این پلتفرم چیزهای زیادی برای ارائه دارد و از ابتدای شروع به کارش خوب بوده است ، اما به نظر می رسد این ارز دیجیتالی اخیراً با سطح پایینی روبرو شده است. با این حال ، پتانسیل یک پلتفرم با استفاده از یادگیری ماشین ، AI و رمزنگاری برای جمع آوری مدل های مالی آن بسیار زیاد است.

 تفاوت NUMERAIRE با سایر ارزهای دیجیتالی چیست؟

Numeraire اولین (و تنها) ارز دیجیتالی جهان است که توسط یک صندوق سرمایه گذاری راه اندازی شده است. کوین Numeraire به عنوان انگیزه ای برای دانشمندان و همچنین وسیله ای برای جلوگیری از دستکاری در مدل ها ، دارای دو هدف با این پلتفرم است.
نوآوری پشت پلتفرم Numerai در استفاده از تمام فناوری های جدید به نفع خود ، از جمله یادگیری ماشین ، هوش مصنوعی ، علم داده و همچنین بلاکچین ، مورد تحسین است. این پلتفرم با پاداش دادن دانشمندان ناشناس برای بهترین مدل ها ، به نفع شرکت و همچنین خود دانشمندان ، بهترین پیش بینی های ممکن از روند بازار را به دست می آورد.

 آیا باید در NMR سرمایه گذاری کنید؟

صندوق ریسک Numerai در بازار برای خود بسیار خوب عمل می کند ، اما این را نمی توان در مورد ارز دیجیتالی گفت.
با این حال ، پتانسیل ارز دیجیتالی Numeraire را نمی توان نادیده گرفت. شرکت Numerai با بهره گیری از تمام فناوری های جدید ، به آرامی در حال تبدیل شدن به یک صندوق سرمایه گذاری با پتانسیل بزرگ و پیش بینی های بیشتر از روند بازار است. و احتمالاً دیر یا زود سرعت خود را افزایش می دهد.
البته این واقعیت که این ارز با کمترین سطح روبرو است ، برای سرمایه گذاران مزیت مضاعفی محسوب می شود ، زیرا آنها از افزایش اجتناب ناپذیر ارز دیجیتال سود بیشتری خواهند برد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *