NEUTRINO (USDN) یک رمزارز الگوریتمی استیبل کوین وثیقه شده است که به دلار آمریکا متصل است. تمام عملیات‌های مربوط به USDN، مانند صدور، وثیقه‌گذاری، سهام‌داری و پرداخت‌های پاداش، شفاف هستند و توسط یک قرارداد هوشمند کنترل می‌شوند.

NEUTRINO چیست و چگونه کار می کند؟

تأثیرگذاری بر توسعه پروتکل نوترینو با توکن NSBT توکن نوترینو که دارندگان آن را قادر می سازد تا بر تصمیمات مربوط به پروتکل نوترینو، نقشه راه محصول و ویژگی و همچنین تغییرات در پارامترهای حاکمیتی تأثیر بگذارند.

تجارت ارزهای ملی در یک صرافی غیرمتمرکز فارکس غیرمتمرکز (DeFo) توسعه ای در بالای پروتکل Neutrino است که مبادله فوری دارایی های با قیمت ثابت مرتبط با ارزها، شاخص ها یا کالاهای ملی محبوب را تسهیل می کند.

یکی از استیبل کوین های بسیار جالب و جذابی که امروز باید در نظر بگیرید، Neutrino دلار است.

پروتکل Waves یک ارز دیجیتال فراگیر است که کاربران را قادر می‌سازد تا ارزهای دیجیتال را در بلاکچین خود استخراج کنند. این به کاربران اجازه می‌دهد تا دارایی‌ها، اعم از ارزهای دیجیتالی یا فیات را توکن کنند و با آن‌ها نقل و انتقالات را انجام دهند. پروتکل Waves در سال ۲۰۱۶ توسط ساشا ایوانوف، کارآفرین فناوری روسی و مدیر عامل پروژه Vostok ایجاد شد.

پروتکل Waves پلتفرم Neutrino USD را برای قابلیت همکاری بلاکچین، DeFo و سایر سودآوری استراتژیک توسعه داد.

پروتکل نوترینو یک کوین ثابت قیمت چند دارایی است که به عنوان ابزاری برای تراکنش‌های بین شبکه‌ای DeFi می‌باشد. از الگوریتم های پیچیده برای ایجاد استیبل کوین استفاده می کند.

استیبل کوین ها ارزهای رمزپایه ای هستند که ارزش قیمتی آنها با دارایی های واقعی مانند فیات ها و کالاها مرتبط است. اولین استیبل کوین نوترینویی که وجود داشت، دلار نوترینو (USDN) بود که توکن $WAVES آن را وثیقه می‌کند.

شبکه Waves به نوترینو USD نیرو می دهد. این به عنوان یک نسخه بتا در سال ۲۰۱۹ توسط Ventuary Lab با همکاری KozhinDev و Tradisys ایجاد شد.

پس از سال اول، این پروتکل با موفقیت بیش از ۱۲۰ میلیون دلار USDN را در ارزش بازار به دست آورد. این پروتکل امکان کشت محصول را از طریق یک تکنیک کاملاً جدید که به بلاکچین اتریوم اضافه شده است، می دهد.

Neutrino USD مشوق های بلاک اثبات سهام اجاره شده (LPoS) را به منافع سهام USDN تبدیل می کند. قراردادهای هوشمند عملیات کلی کوین را انجام می دهند. Neutrino USD ثبات استیبل کوین (USDN) خود را با استفاده از ابزاری برای افزایش سرمایه توکن های رزرو شده در قرارداد هوشمند حفظ می کند.

قرارداد هوشمند پروتکل کاربران را قادر می سازد تا توکن های جدید USDN را با استفاده از توکن های WAVES ایجاد کنند. هنگامی که آنها آن را ارسال می کنند، نمی توانند مالک توکن WAVES باشند. قراردادهای هوشمند آنها را نگه می دارند. این WAVES خود تحت قراردادها قرار می گیرند، و این انگیزه هایی را در نتیجه الگوریتم های LPoS Waves فراهم می کند.

در عرض سه ماه پس از استقرار، Neutrino USD به یکی از پرکاربردترین dAppها در شبکه اصلی Waves تبدیل شد. از رکوردهای dAppOcean، پلتفرم به بیش از ۳۰۰۰ کاربر فعال ماهانه افزایش یافت. TVL در قراردادهای هوشمند نیز به بیش از ۵ میلیون دلار افزایش یافت.

گذشته از تشویق LPoS به منافع سهام USDN، این پروتکل با قفل کردن پشتوانه وثیقه بیشتر به قرارداد هوشمند خود، ثبات را بازیابی می کند. این همچنین آن را منحصر به فرد می کند، برخلاف بلاکچین اتریوم.

Neutrino چیست؟ آشنایی با توکن USDN

قابلیت همکاری بلاکچین

هر دو WAVES و USDN به طور متوالی به Etheruem و Binance Smart Chain منتقل شدند. یکی از اهداف پروتکل، قابلیت عملیات زنجیره ای است. بنابراین، داشتن یک استیبل کوین که یکی از سودآورترین مزرعه‌های کشاورزی را ارائه می‌کند که در زنجیره‌های متعدد مستقر می‌شود، هدف بود.

بدون شک این پروتکل اولین سالگرد خود را با ۱۲۰ دلار جشن گرفت. این موفقیت را می توان تا حد زیادی در ادغام آن با دیگر شبکه های اصلی جستجو کرد.

این پروتکل اکنون توسط چندین استخر نقدینگی و برنامه های کاربردی در بلاکچین اتریوم قابل دسترسی است. توسعه دهندگان در حال انجام تمهیداتی برای ادغام Neutrino USD در زنجیره هایی مانند Tron، Solana، IOST و بسیاری دیگر هستند.

Waves و Neutrino USD با بلاکچین اتریوم با استفاده از اوراکل قیمت Gravity برای ردیابی قیمت‌های کریپتو بلادرنگ پیوند می‌دهند. Gravity یک اوراکل قیمت بدون مجوز و پروتکل شبکه بین بلاکچین است. از زمان پیدایش، نوتریتون با بیش از ۱۵ شبکه اصلی دیگر ارتباط داشته است.

Neutrino پیشنهادی به Aave و Compound Finance برای ادغام آن در استخرهای خود ارائه کرده است. اینها پلتفرم ها و پروتکل های ارز دیجیتال اتریوم هستند که وام های غیرمتمرکز را ارائه می کنند.

مزایای USDN

پروتکل Neutrino USD به عنوان یک جعبه ابزار Defi دارای عوامل متمایز بسیاری است که آن را در بلاکچین Waves منحصر به فرد می کند. در اینجا برخی از مزایای نوترینو USD آورده شده است.

۱-ایجاد USDN برای WAVES از طریق ارزش دلاری ۱:۱
استفاده از قرارداد هوشمند در USDN امکان ایجاد USDN را فراهم می کند. این USDN جدید همان ارزش دلاری WAVES را دارد. بنابراین، برای تبادل امواج در نسبت ۱:۱ استفاده می شود.

۲-پاداش بلاک امواج را ایجاد می کند
پروژه Neutrino USD به ایجاد پاداش بلاک برای سهامداران در بلاکچین Waves کمک می کند. این کار را از طریق مکانیسم اجماع LPoS امواج انجام می دهد. هنگامی که کاربر $WAVES ارسال می کند، قرارداد هوشمند Neutrino USD مالک توکن ها خواهد بود.

۳-حاکمیت USDN و مکانیسم افزایش سرمایه ذخیره، توکن NSBT را ترویج می کند
توکن NSBT USDN در مرکز تمام فعالیت های مربوط به توسعه پروتکل قرار دارد. توکن نقش بسیار زیادی در پروتکل دارد. ذخایر وثیقه USDN دلار را در قالب WAVES حفظ می کند.

NEUTRINO چیست؟ آشنایی با توکن USDN

TOKEN OF NEUTRINO

حجم معاملات ۲۴ ساعته ۱۸۷۴۱۴۰۸ دلار است.

رتبه فعلی شماره ۱۳۸ است

با ارزش بازار زنده ۵۷۰,۶۹۷,۴۹۰ دلار

دارای عرضه در گردش ۵۸۱,۱۴۸,۷۱۹ کوین USDN

عرضه در دسترس نیست

NEUTRINO را از کجا میتوان خرید؟

اگر می‌خواهید بدانید از کجا می‌توانید نوترینو دلار بخرید، بهترین صرافی‌های ارزهای دیجیتال برای معامله KuCoin، MEXC، Uniswap (V2)، Hotbit و Curve Finance هستند.

نحوه ذخیره نوترینو USD

کاربران می توانند USDN را در کیف پول Trustwallet یا Metamask ذخیره کنند.

نتیجه گیری از بررسی NEUTRINO

پروتکل Neutrino USD یک راه عالی برای هر سرمایه گذار فراهم می کند. توکن های آن را می توان به جای یکدیگر مورد استفاده قرار داد و استیبل کوین های متعادل و کم نوسانی را ارائه کرد. برخلاف بلاک‌چین اتریوم، دلار نوترینو از مدل پیچیده‌تری برای تولید محصول و مکانیسم افزایش سرمایه استفاده می‌کند.

برای کاربری که خواهان پروتکل DeFi با سودآوری بالا است، پروتکل Neutrino USD باید در انتخاب اول مورد توجه قرار گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *