“جنبش اقتصاد جدید” (NEM) در ابتدا یک فورک NXT بود ، که در تابستان ۲۰۱۴ قبل از انتشار سکوی پایدار در پایان سه ماهه اول سال ۲۰۱۵ ، قبل از تبدیل شدن به یک پایگاه کد کاملا جدید ، پس از اخراج نهایی فورک NXT ، راه اندازی شد. .

از فناوری بلاکچین NEM به عنوان یک سیستم دارایی هوشمند یاد می شود و اولین بلاک چین دارایی هوشمند در جهان به حساب می آید.

NEM یک فناوری رمز ارز و بلاکچین P2P است که با ایجاد و بهبود عملکرد اساسی ارزهای رمزگشای پیشگام ، بستری را برای مدیریت هر نوع دارایی از جمله ارزها ، زنجیره های تأمین ، اسناد رسمی ، سوابق مالکیت فراهم می کند. سیستم دارایی هوشمند NEM امکان شخصی سازی استفاده از بلاک چین NEM را فراهم می کند ، با ویژگی هایی از جمله فضای نام های دامنه مانند و کنترل چند امضای کامل در بلاکچین.

Namespaces یک سیستم نامگذاری دامنه است ، متشکل از دامنه ها و زیر دامنه های سطح بالاتر ، به افراد یا مشاغل اجازه می دهد تا چندین زیر دامنه را ایجاد کنند که Mosaics را تشکیل می دهند.

موزاییک ها دارایی های سفارشی در بلاکچین NEM هستند ، که یک بار به شبکه NEM ارسال می شوند علاوه بر هزینه های معاملات استاندارد ، هزینه ویژه ای نیز پرداخت می شود.

ویژگی های کوین NEM

پروتکل بلاکچین NEM از الگوریتم اثبات اهمیت (POI) استفاده می کند ، با توجه به اهمیت تصمیم گیری بر اساس تعداد کوین های کاربر و تعداد معاملات انجام شده از داخل و از کیف پول های NEM کاربران ، در نهایت با در نظر گرفتن پشتیبانی کاربر از شبکه بلاکچین کار می کند.

برای اینکه کاربران واجد شرایط برداشت سکه های XEM باشند ، کیف پول یک ماشین برداشت باید حداقل ۱۰ هزار سکه XEM جلیقه داشته باشد و در صورت تهیه کل XEM 8،۹۹۹،۹۹،۹۹۹ ، این بدان معناست که حداکثر می تواند ۸۹۹،۹۹۹ حساب باشد که دارای اهمیت هستند. در دنیای NEM ، هاروستر یک ماینر است و با تشکیل بلاک جدید ایجاد شده توسط ماشین برداشت ، هزینه های معامله را دریافت می کند.

یک ویژگی اضافی که در جهان NEM وجود دارد ، وجود برداشت غیر مجاز است. برداشت کنندگان قادرند تا برداشت محصول را به گونه ای واگذار کنند که یک برداشت کننده به درآمد کارآیی خود ادامه دهد.

نمونه ای از کاربرد NEM

NEM توانایی یکپارچه سازی رابط بین بلاکچین های عمومی و خصوصی را ارائه می دهد. این امکان انتقال آسان هر دارایی دیجیتال – مانند توکن ها ، قرارداد یا پرونده ها – از یک شبکه خصوصی سازمانی داخلی ، هدایت از طریق بلاکچین عمومی و در نهایت به شبکه خصوصی کسب و کار دیگری را فراهم می کند. امروز ، یک کاربر نمی تواند پول را مستقیم از حساب Paypal خود به یک حساب Venmo منتقل کند. ارتباط NEM به بلاکچین خصوصی و عمومی می تواند چنین انتقال هایی را ممکن کند ، به شرطی که همه طرف های درگیر توافق کنند.

NEM توانایی اداره همه امور – دارایی های مالی ، قراردادها ، اسناد و انواع دارایی های دیجیتالی را دارد.

شخص می تواند Paypal یا Venmo خود را در شبکه NEM ایجاد کند. به عنوان مثال ، NEMPay ، یک برنامه پرداخت منبع باز از قبل در NEM وجود دارد و به راحتی می تواند توسط یک شرکت کننده سفارشی شود تا از رمزهای رمز ارز سفارشی خود برای انتقال آسان پول استفاده کند.

NEM چیست؟معرفی توکن XEM و هر آنچه باید بدانید.

سایر کاربردهای NEM شامل فروشگاه های خرده فروشی است که از آن برای حفظ و ردیابی برنامه امتیازات پاداش وفاداری خود برای مشتریان استفاده می کند ، یا یک شرکت حمل و نقل از آن برای حفظ داده های مربوط به حمل و نقل یا  به عنوان یک منبع باز و امن  از آن استفاده می کند. (سیستم مدیریت لجستیک زنجیره ای).

سایر استفاده های اجتماعی شامل رأی گیری ایمن ، ثبت سوابق ، ثبت نام و کنترل دسترسی است. به عنوان مثال ، برای تصویب قطعنامه اکثریت در یک جلسه حوزه انتخابیه ، از ویژگی چند علامت داخلی NEM می توان برای تصمیم گیری خودکار در مورد دریافت حداقل N از کل امضاهای M ممکن استفاده کرد یا خیر.

NEM همچنین به یک شرکت کننده این امکان را می دهد تا به راحتی رمزنگاریها و نشانه های سازگار با کیف پول ها و سایر برنامه های تجاری موجود در اکوسیستم NEM را ایجاد ، توزیع و تجارت کند. حتی می توان پیشنهادات اولیه سکه (ICO) را با استفاده از این تسهیلات روی این کوین انجام داد.

از نظر فنی ، NEM با API سازگار است ، بنابراین اجازه می دهد تا هر برنامه جهانی در بستر NEM پیوند داده و استفاده شود. هر برنامه موبایل ، برنامه وب ،پایگاه داده یا سایر برنامه های جدید یا موجود می توانند به راحتی به زنجیره بلاک NEM متصل شده و از طریق استفاده از سرور API Gateway و تماس های API به صورت ایمن با آن ارتباط برقرار کنند. به شما اجازه می دهد تا در یک چارچوب باز و خودپردازنده به راحتی کاملاً شخصی سازی کنید که چگونه اجازه دسترسی و استفاده از NEM را می دهید.

NEM چیست؟معرفی توکن XEM و هر آنچه باید بدانید.

کیف پول دیجیتال مناسب

کیف پول ارز رمزنگاری شده یک کیف پول مجازی است که ارزهای رمزپایه را در آن ذخیره می کند و دارندگان کوین از آنجا قادر به ارسال و دریافت ارزهای رمزپایه هستند.

برای کسانی که به دنبال تجارت XEM هستند ، یک کیف پول گرم مناسب ترین نوع کیف پول است.

کیف پول سرد خارج از خط است و در هنگام نگه داشتن توکن های XEM برای بلند مدت از چنین کیف پولهایی به طور ایده آل استفاده می شود. برای کسانی که قصد دارند سکه های XEM را برای طولانی مدت نگه دارند ، توصیه می شود

خلاصه

بلاکچین دارایی هوشمند ، ساخته شده برای عملکرد” ​​- عنوان NEM کاملاً آن را برای یک بلاکچین عصر جدید خلاصه می کند که طیف گسترده ای از امکانات را برای ایجاد سیستم های بلاکچین بهتر و بهبود یافته ایجاد کرده است. NEM مستقیماً به نقاط درد بلاکچین های موجود ضربه می زند – زمان پردازش طولانی و ازدحام شبکه. همچنین ارتباط با بلاکچین های خصوصی و عمومی بسیار مورد نیاز آن است و از این طریق می تواند کاندیدای مناسبی با قابلیت پذیرش بیشتر در آینده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *