کیف پول MyCrypto از چنگال MEW متولد شد. کیف پول دارای ویژگی های مشابه کیف پول مبتنی بر ETH است. کیف پول MyCrypto تلاش کرده است تا سیستم خود را به روز کند. این بررسی ویژگی های کیف پول ارز های رمزنگاری شده را نشان می دهد. ما همچنین هزینه تراکنش و امنیت آن را بررسی خواهیم کرد.

اطلاعات کلی

ایجاد کیف پول MyCrypto بسیار بحث برانگیز است. تیلور موناهان ، بنیانگذار کیف پول MyCrypto ، بنیانگذار MEW بود. با این حال ، او شیوه راه اندازی کیف پول توسط شرکت را دوست نداشت. در سه ماهه اول سال ۲۰۱۸ ، تیلور دسته توییتر MEW را به MyCrypto Wallet تغییر داد. او بعداً برای آن عذرخواهی کرد و کیف پول MyCrypto را ایجاد کرد ، اما جامعه رمزنگاری ، به طور قابل ملاحظه ای ، این عمل را دوست نداشت.

تیلور موناهان از کوسالا هماچاندرا ، بنیانگذار دیگر MEW ، جدا شد. پس از این ، کیف پول MyCrypto پایگاه کد MyEtherWallet را جدا کرد و در ماه مه ۲۰۱۸ راه اندازی شد. MyCrypto یک کیف پول منبع باز است. همچنین یک ابزار سمت مشتری است که کیف های اتر و توکن ERC-20 تولید می کند. این ابزار کاربران خود را قادر می سازد تا با بلاکچین راحت تر ارتباط برقرار کنند.

کاربران می توانند با ویژگی هایی مانند ادغام کیف پول سخت افزاری تعامل داشته باشند. MyCrypto همچنین به کاربران خود اجازه می دهد تا توکن را در ShapeShift عوض کنند. همچنین یک ویجت خرید Coinbase را ادغام می کند. از آنجا که کیف پول MyEther خاموش شد ، آنها بزرگترین رقابت هستند. سایر رقبا شامل کیف پول UberPay هستند.

کوین های پشتیبانی شده کیف پول MyCrypto

کیف پول MyCrypto یک کیف پول مبتنی بر اتریوم است. با این حال ، از کوین های ERC20 نیز پشتیبانی می کند. برای اینکه بدانید کجا می توانید رمزنگاری های پشتیبانی شده توسط کیف پول MyCrypto را در ابتدا بدست آورید ، به لیست مبادله ارزهای رمزپایه ما بروید و از فیلترها برای یافتن صرافی مناسب برای خود استفاده کنید.

MyCrypto Wallet چیست؟آشنایی با کیف پول های ارز دیجیتال

هزینه های کیف پول MyCrypto

اکثر کیف پول های مبتنی بر اتریوم برای تأیید تراکنش ها نیاز به گاز دارند. MyCrypto هیچ تفاوتی ندارد و هرگونه معامله ای که انجام دهید به گاز نیاز دارد که در اتر پرداخت می شود. هزینه معامله متفاوت است و بستگی به تعداد کوین های درگیر دارد. معدنچیان درگیر این هزینه تراکنش را دریافت می کنند.

این مشوق است که معاملات خود را در بلوک هایی که آنها استخراج می کنند ، قرار دهید. هرچه هزینه تراکنش بیشتر باشد ، شبکه سریعتر تراکنش شما را انجام می دهد.

قیمت کیف پول MyCrypto

استفاده از پلتفرم رایگان است. برای استفاده از کیف پول نیازی به پرداخت هزینه ندارید. با این حال ، ممکن است لازم باشد هزینه خدمات شخص ثالث مانند استفاده از Coinbase یا تغییر شکل را بپردازید. شما همچنین باید هزینه گاز را بپردازید.

سهولت استفاده

اگرچه کیف پول دارای ارتقاء MEW بود ، اما هنوز هم می توان از آن استفاده کرد. در واقع ، نسخه دسکتاپ آن راه اندازی شد تا حرکت کاربران را ایمن تر و آسان تر کند. مبتدیان آن را کاربر پسند و ایمن خواهند یافت. این کیف پول برای محافظت از کلیدهای خصوصی ، عبارات منو و فایل های Keystore طراحی شده است.

در مراحل زیر می توانید با برنامه دسکتاپ کیف پول شروع کنید.

برنامه را از download.mycrypto.com بارگیری کنید. اطمینان حاصل کنید که گواهی SSL سبز “MyCrypto، Inc را در نوار آدرس مرورگر خود بررسی کرده اید. اگر در دسترس نیست ، بارگیری نکنید. پس از بارگیری ، برنامه را نصب کنید و یک کیف پول مناسب برای خود ایجاد کنید. شما می توانید با ایجاد کلید خصوصی خود ، یک کیف پول جدید ایجاد کنید. می توانید از طریق کیف پول سخت افزاری خود مانند Trezor یا Ledger یا با استفاده از Parity Signer به کلید خصوصی خود دسترسی پیدا کنید.

پس از انتخاب کیف پول ، روی دکمه “ایجاد یک کیف پول” کلیک کنید. شما باید یک فایل Keystore یا یک عبارت مونمونیک ایجاد کنید. اگر گزینه Keystore file را انتخاب کرده اید ، بلافاصله کلید خصوصی و کلید کاغذی خود را ذخیره کنید. اگر گزینه مورد نظر شما عبارت عبارتی است ، به برگه “مشاهده و ارسال” بروید. عبارت قشنگ خود را وارد کنید تا قفل کیف پول شما باز شود.

MyCrypto Wallet چیست؟آشنایی با کیف پول های ارز دیجیتال

اینها را با هیچ کس به اشتراک نگذارید. حتی می توانید برای امنیت بیشتر این کار را بصورت آفلاین انجام دهید. پس از وارد کردن عبارت مانیونیک خود ، لیستی از آدرس های ETH برای استفاده به شما داده می شود. آدرسی را که می خواهید قفل کیف پول خود را باز کنید انتخاب کنید. کیف پول جدید اتریوم شما آماده استفاده است!

گمنامی

لازم نیست قبل از ایجاد حساب ، اطلاعات خود را وارد کنید. حتی ارسال اتر به حداقل اطلاعات شخصی نیاز دارد. بنابراین ، می توان گفت ناشناس بودن آن درجه یک است.

امنیت

به گفته تیم پشت کیف ، آنها یک کیف پول سمت مشتری هستند. آنها داده های شما را روی سرورهای خود ذخیره نمی کنند. آنها به شما امکان می دهند اطلاعات کیف پول خود را در رایانه خود ذخیره کنید. سپس مکانی برای دسترسی و استفاده از آن اطلاعات به شما داده می شود.

شما می توانید با استفاده از اقدامات گوناگون از وجوه خود در این کیف پول محافظت کنید. برای مثال:

  • کیف پول سخت افزاری دریافت کنید: وجوه خود را در Cold storage ذخیره کنید. MyCrypto با Ledger ، Trezor یا Keepkey کار می کند.
  • همیشه سایت های رمزنگاری خود را نشانه گذاری کنید: قبل از نشانک گذاری از امنیت آنها مطمئن شوید.
  • EAL یا MetaMask را نصب کنید: اگر روی پیوند رمزنگاری رمزنگاری کلیک کنید ، این افزونه های کروم به شما هشدار می دهند.
  • از نشانی های اینترنتی تصادفی خودداری کنید.

کیف پول MyCrypto را از کجا بخریم

کیف پول MyCrypto رایگان است. با این حال ، می توانید برنامه دسکتاپ را از طریق download.mycrypto.com بارگیری کنید. نسخه هایی برای macOS ، Windows ، Linux ، ۳۲-bit64-bit و Stand Alone موجود است. همچنین می توانید کیف پول Trezor و Ledger خود را در MyCrypto ادغام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *