MyCelium یک کیف پول آنلاین BTC است که توسط تیمی از مهندسین سخت افزار در سال ۲۰۰۸ ایجاد شده است. این کیف پول کاربران را قادر می سازد به BTC دسترسی داشته باشند ، ذخیره کنند ، ارسال یا دریافت کنند. کاربران می توانند حساب های خود را از طریق تلفن های هوشمند خود مدیریت کنند.

به عنوان یکی از اولین کیف پول های BTC که در صحنه ظاهر شد ، موقعیت پیشرو خود را حفظ کرده است. این کیف پول با نیازهای رو به رشد کاربران BTC سازگار است. رابط کاربری زیبایی دارد و استفاده از آن را آسان می کند. همچنین دارای ویژگی های امنیتی شگفت انگیزی از جمله گزینه پشتیبان گیری گسترده است.

اطلاعات کلی

MyCelium یک شرکت BTC است که در زمینه سخت افزار ، نرم افزار و امنیت تخصص دارد. این کیف پول حتی قبل از BTC نیز وجود داشته است! این برنامه ابتدا توسط تیمی از ۱۱ مهندس سخت افزار به عنوان یک پروژه هیجان انگیز در زمینه شبکه مش در سال ۲۰۰۸ ایجاد شد. بعداً برنامه کاربردی آن برای ذخیره BTC واگذار شد.

این برنامه دارای یک رابط کاربری شگفت انگیز است. در سال ۲۰۱۳ برای اندروید و بعدا برای کاربران iOS منتشر شد. کیف پول یکی از سه محصول این شرکت است. سایر موارد عبارتند از Entropy و Gear. تیم کیف پول MyCelium شامل الکساندر کوزمین ، آندریاس پترسون و جروم روسلوت از جمله افراد دیگر است.

کاربران کیف پول می توانند BTC را در یک یا چند حساب ذخیره ، ارسال یا مبادله کنند. در سال ۲۰۱۴ ، MyCelium توسط Blockchain.info به عنوان یکی از بهترین کیف پول های تلفن همراه در فضای BTC شناخته شد.

کوین های پشتیبانی شده در کیف پول MyCelium

کیف پول MyCelium فقط از بیت کوین پشتیبانی می کند. کاربران همچنین می توانند بین ارزهای BTC و fiat مانند USD و EUR جابجا شوند. بنابراین ، اگر قصد دارید ارز های دیجیتالی دیگری داشته باشید ، باید گزینه های دیگری مانند Coinbase و MEW را در نظر بگیرید.

Mycelium Wallet چیست؟آشنایی با کیف پول های ارز دیجیتال

اگر می خواهید صرافی ای پیدا کنید که بتوانید BTC را در آن معامله کنید ، لیست ارزهای رمزنگاری شده ما را بررسی کنید.

هزینه های کیف پول MyCelium

این کیف پول امکان مبادله فوری و خودکار BTC را با نرخ هایی که به حجم BTC معامله شده بستگی دارد ، می دهد.

MyCelium هزینه معدنچی را از ۱۲۹ ساتوشی/بایت در صورت اولویت کم تا ۶۰۰ ساتوشی/بایت برای معاملات با اولویت بالا دریافت می کند. این عملکرد را برای تعیین هزینه های مختلف معدنچی فراهم می کند:

  • اولویت
  • اقتصادی
  • معمولی
  • اولویت کم

قیمت کیف پول MyCelium

استفاده از برنامه کیف پول MyCelium رایگان است. این برنامه برای بارگیری در Google Play Store در دسترس است. کاربران iOS می توانند آن را در AppStore برای کاربران iOS پیدا کنند.

سهولت استفاده

استفاده از MyCelium بسیار آسان است ، اگرچه برخی از ویژگی های پیچیده وجود دارد ، که ممکن است حرکت برای کاربر تازه کار دشوار باشد. اگر به دنبال کیف پول تلفن هوشمند برای معاملات روزانه BTC هستید ، این کیف پول برای شما مناسب است.

کاربران می توانند پنج نوع حساب مختلف برای BTC داشته باشند:

  • ۷HD: کیف پول ها از “دانه اصلی” برای بدست آوردن همه آدرس های BTC به صورت متوالی استفاده می کنند. شما همچنین می توانید یک بار پشتیبان تهیه کنید.
  • شناسه بیت (پروتکل باز): این پروتکل باز امکان احراز هویت ایمن را می دهد. این به این دلیل است که احراز هویت رمز عبور کلاسیک یک فرایند ناامن است.
  • حساب آدرس واحد: اغلب به آن نوع “حساب قدیمی مدرسه” می گویند. این به کیف پول اجازه می دهد مقادیر زیادی را به شیوه ای امن ذخیره کند. برای انجام این کار ، کاربر کلید خصوصی را از دستگاه خود حذف می کند و در صورت نیاز دوباره آن را وارد می کند.
  • حساب “فقط تماشا کنید”: این نوع آدرس در کیف پول بدون کلید خصوصی مربوطه ذخیره می شود. این به کیف پول اجازه می دهد تا خروجی ها را تماشا کند اما آنها را خرج نکند.
  • حساب سخت افزاری: کیف های این نوع فقط برای دستگاه های سخت افزاری آفلاین هستند.

Mycelium Wallet چیست؟آشنایی با کیف پول های ارز دیجیتال

پس از نصب برنامه کیف پول MyCelium ، از شما خواسته می شود که “کیف پول جدید” را انتخاب یا ایجاد کنید. در مرحله بعد ، باید کیف پول خود را با یک عبارت ۱۲ کلمه ای بذر پشتیبان تهیه کنید. شما باید این را کپی کرده و بصورت آفلاین در یک مکان امن ذخیره کنید.

در مرحله بعد ، یک کد PIN ایجاد کنید. با این کار مطمئن می شوید که تنها دستهای کیف پول شما مال شماست. بدون داشتن کد پین (یا در صورتی که کد پین خود را فراموش کرده باشید) ، حساب شما غیرقابل دسترسی خواهد بود.

سایر ویژگی های جالب شامل بازار و ادغام با کیف پول های سخت افزاری مانند Trezor و Ledger است. این کیف پول همچنین با Cashila ، Glidera و Coinapult ادغام می شود تا سپرده ها و برداشت ها را تسهیل کند.

گمنامی

کیف پول MyCelium به حریم خصوصی کاربران و ناشناس بودن معاملات آنها اهمیت می دهد. با وجود اینکه آدرس IP کاربران را وارد نمی کنند ، آنها از ویژگی Socks Proxy و برنامه ای به نام Orbot استفاده می کنند. با استفاده از این موارد ، کیف پول شما با استفاده از شبکه Tor به سرورهای پشتیبان متصل می شود. این اطمینان می دهد که از خدمات کیف پول به صورت ناشناس استفاده می کنید.

امنیت

وقتی صحبت از امنیت می شود ، MyCelium از ویژگی های درجه یک سازمان برای پشتیبان گیری از کیف پول استفاده می کند. این کیف پول HD است و در نتیجه یک گزینه پشتیبان گسترده برای ایمن سازی کلیدهای خصوصی ارائه می دهد. علاوه بر این ، عملکرد کد PIN به شما امکان می دهد تا عملکردهای کلیدی را تا زمانی که به آنها نیاز ندارید قفل کنید.

در صورت گم شدن دستگاه ، کیف پول شما از دستگاه دیگری قابل دسترسی است. هنگامی که برنامه برای اولین بار باز می شود ، می توانید یک کیف پول را بازیابی کنید. می توانید این کار را با استفاده از عبارت seed خود انجام دهید.

کیف پول MyCelium را از کجا بخریم

برای بارگیری رایگان به فروشگاه های برنامه تلفن همراه مراجعه کنید. اگر به ذخیره دارایی های دیجیتالی غیر از BTC علاقه دارید ، بررسی ما در مورد MEW ، Coinbase و Ledger Nano S را بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *