MY NEIGHBOR ALICE یک بازی منحصر به فرد مبتنی بر بلاکچین ، که در آن کاربران می توانند با هم بسازند ، ایجاد کنند و بازی کنند. این یک بازی است که قصد دارد ویژگی های بلاکچین را ساده و سرگرم کننده کند حتی برای بازیکنان غیر دیجیتالی که نمی دانند NFT چیست. با روایتی سرگرم کننده و روشهای جذاب درآمدزایی ، هدف آلیس همسایه من معرفی بلاکچین به میلیون ها گیمر است.

توکن های غیرقابل قوه چیست؟ توکن های غیرقابل جابجایی (یا NFT) نوعی توکن هستند که نشان دهنده یک مورد منحصر به فرد مبتنی بر بلاکچین است.

از آنجا که NFT ها از نظر تعریف منحصر به فرد هستند ، برای نمایش دارایی های کمیاب و قابل جمع آوری و همچنین دارایی های منحصر به فرد در دنیای واقعی مناسب هستند. امروزه اکثریت قریب به اتفاق NFT ها به عنوان بخشی از بازی های مجهز به بلاکچین استفاده می شوند ، اما از آنها به طور فزاینده ای به عنوان آثار هنری دیجیتال نیز استفاده می شود.

تاریخچه MY NEIGHBOR ALICE

این بازی توسط استودیوی بازی سازی Antler Interactive ، موبایل و VR طراحی شده است و چندین بازی محبوب در کارنامه خود دارد ، از جمله Krystopia و SVRVIVE: The Deus Helix.

این شرکت توسط مدیرعامل آنا نورورویک ، کارشناس امور مالی با تجربه کار در شرکت های برجسته جهانی از جمله Credit Suisse و Accenture ، رهبری می شود.

ALICE ، توکن حکمرانی بومی این بازی ، در مارس ۲۰۲۱ در Binance Launchpool راه اندازی شد ، کمی بعد از یک پیشنهاد قوی فوریه ۲۰۲۱ (SHO) که توسط DAO Maker انجام شد.

MY NEIGHBOR ALICE چیست؟ آشنایی با توکن ALICE

MY NEIGHBOR ALICE چیست؟

MY NEIGHBOR ALICE یک بازی سازنده چند نفره است که در آن بازیکنان سرزمین مجازی خود را می سازند ، با همسایگان تعامل دارند ، فعالیتهای روزانه هیجان انگیز را انجام می دهند و پاداش می گیرند. هرکسی می تواند با خرید یک قطعه زمین و شرکت در فعالیت های مختلف مانند کشاورزی ، ماهیگیری ، حشره کش و زنبورداری به جهان بپیوندد. فعالیتها ، جستجوهای مشترک و مسابقات پاداشهای ارزشمندی را به ارمغان می آورد و موقعیت بازیکنان را در بازی ارتقا می بخشد.

بازیکنان MY NEIGHBOR ALICE می توانند سرزمین خود را با اقلام مختلف درون بازی یا NFT طراحی و تزئین کنند. این گیاهان از جمله گیاهان ،گلها،درختان،ساختمانها یا حیوانات هستند. آنها همچنین می توانند با چشم انداز آزمایش کنند و از ابزارهای خلاقانه درون بازی مانند NFT Creator و Game Builder استفاده کنند تا تجربه بازی خود را تا آنجا که می خواهند منحصر به فرد و خاص جلوه دهند.

My Neighbor Alice شامل یک بازار درون بازی است که بازیکنان می توانند اجناس مختلف بازی و NFT را خرید و فروش کنند ، آواتارهایی که به آنها اجازه می دهد شخصیت های بازی خود را شخصی سازی کنند ، یک انجمن زنجیره ای که در آن بازیکنان با یکدیگر ملاقات می کنند و یک سیستم شهرت پیشرونده که انگیزه ایجاد می کند. بازیکنان وضعیت خود را ارتقاء دهند تا به رویدادهای منحصر به فرد و NFT دسترسی پیدا کنند.

حاکمیت غیر متمرکز

MY NEIGHBOR ALICE حول این ایده می چرخد ​​که بازیکنان باید در مرکز تمام قدرت های تصمیم گیری مربوط به بازی قرار گیرند. بنابراین ، دارندگان توکن ALICE برای پیوستن به سازمان خودمختار غیر متمرکز ، به نام شورای جامعه ، دعوت خواهند شد تا در آنجا به رای گیری و استراتژی در مورد مهمترین تصمیمات مربوط به توسعه بازی ، تأیید NFT ، مسابقات و برنامه های آینده بپردازند. با گذشت زمان ، اعضای شورای جامعه همچنین می توانند درآمد را برای توسعه بیشتر بازی به تیم مدیریت و توزیع کنند. همسایه من آلیس اغلب از الگوهای حکمرانی و تصمیم گیری در دنیای واقعی الهام می گیرد تا اطمینان حاصل شود که کاربران واقعاً مالک بازی هستند.

عناصر DeFi در بازی

فعال کردن مشوق های پولی برای متعهدترین بازیکنان MY NEIGHBOR ALICE یکی از چشم اندازهای استراتژیک اصلی در همسایگی من آلیس است. از آنجا که DeFi به طور فعال با صنعت بازی ادغام می شود ، سازندگان بازی اطمینان حاصل کردند که بازیکنان می توانند از عناصر DeFi درون بازی برای کسب درآمد از مشارکت و گیم پلی خود لذت ببرند.

برخی از ویژگی ها بلافاصله پس از راه اندازی اولیه (نمونه اولیه) راه اندازی همسایه من آلیس در ژانویه ۲۰۲۱ (فقط دعوت) فعال می شوند. به عنوان مثال ، بازیکنان می توانند توکن های ALICE خود را در بازی به دست آورند تا بازدهی کسب کنند. در آینده ، آلیس همسایه من وثیقه NFT ارائه می دهد که ارزش NFT را در طول زمان تضمین می کند و اجاره NFT که به بازیکنان امکان می دهد NFT های خود مانند زمین را اجاره کرده و سود دریافت کنند.

برای جمع بندی

MY NEIGHBOR ALICE اولین تلاش برای ایجاد یک برنامه کاربردی عمومی با یک طرح هیجان انگیز است که ابتدا بازیکنان عادی ، در مرحله بعد علاقه مندان به بلاکچین و جامعه DeFi را به خود جلب می کند. دارای رابط کاربری سبک و بصری با ویژگی های مختلف برای کاوش. در آلیس همسایه من ، تنها بازیکنان تصمیم می گیرند که چقدر می خواهید در ویژگی های غیرمتمرکز بازی و DeFi شرکت کنید. و ، بازی به گونه ای طراحی شده است که “برای همیشه زندگی کند” با روایتی که هرگز خسته کننده نمی شود.

ALICE نماد ابزار بومی همسایه من آلیس است و در توابع زیر استفاده می شود:

ارز درون بازی:

خرید دارایی ها و مجموعه مهارت های ویژه در بازی و بازار آلیس.

حکمرانی:

مشارکت در فرایند حکمرانی از طریق یک سازمان خودمختار غیر متمرکز (DAO) ، با پیشنهادات و ساختارهای رای گیری (به عنوان مثال عملیات و توسعه پلتفرم). مشوق های رای دهندگان برای تشویق مشارکت رای دهندگان معرفی می شود.

شرط بندی:

توکن های ALICE را برای به دست آوردن درصدی از درآمد پلتفرم (به عنوان مثال فروش قطعات ، فروش دارایی ها و کارمزد معاملات) در نظر بگیرید.

انگیزه های بازیکن:

با تکمیل ماموریت های بازی ، بازیکنان می توانند توکن های ALICE را به دست آورند. این طراحی برای تشویق مشارکت کاربران در بازی و حفظ کشش است.

MY NEIGHBOR ALICE چگونه با دسنترالند مقایسه می شود؟

در حال حاضر ، My Neighbor Alice هیچ رقیب مستقیمی ندارد-هرچند تعدادی بازی دیگر مبتنی بر بلاکچین ، از جمله Decentraland و The Sandbox وجود دارد.

از این میان ، Decentraland بی شک شبیه ترین است ، زیرا از سیستم مشابهی برای جداسازی قطعات زمین برای بازیکنان استفاده می کند. هر دو Decentraland و My Neighbor Alice دارای محدوده محدوده بازی هستند: در نتیجه ،قطعات زمین با گذشت زمان کمیاب تر می شوند.

این دو بازی کاربران را قادر می سازد تا با ایجاد دارایی های خود – هرچند به شیوه ای متفاوت – از مهارت های خود درآمد کسب کنند. با آلیس همسایه من ، کاربران می توانند NFT های خود را با استفاده از ابزار ایجاد کننده MNA ایجاد کنند و این دارایی ها را می توان در بازار داخلی فروخت. در Decentraland ، کاربران می توانند مدل هایی را با استفاده از ابزار builder وارد بازی کنند و دارایی هایی را ایجاد کنند که می تواند در قطعات LAND آنها قرار گیرد ، در حالی که دارایی های مبتنی بر NFT را می توان در بازار Decentraland به فروش رساند.

هر دو بازی جهان باز هستند ، اما Decentraland از گرافیک سه بعدی نیمه واقع گرایانه استفاده می کند ، در حالی که My Neighbor Alice دارای گرافیک زیبا و زیبا و یادآور Animal Crossing است

MY NEIGHBOR ALICE چیست؟ آشنایی با توکن ALICE

جزئیات Alice :

نوع توکن : ERC20

نام ارز :MY NEIGHBOR ALICE

حجم معاملات ۲۴ ساعته ۲۴۷٫۵۸۱٫۸۱۱ دلار آمریکا است

 رتبه فعلی ۱۵۱ است

با ارزش بازار زنده $ ۴۱۰،۴۷۸،۸۳۹ USD.

دارای گردش ۲۳،۰۰۰،۰۰۰ کوین ALICE

عرضه ۱۰۰،۰۰۰،۰۰۰ کوین ALICE.

چگونه و از کجا ALICE بخریم؟

ابتدا باید یکی از ارزهای دیجیتالی اصلی را خریداری کنید ، معمولاً (BTC) ، (ETH) ، تتر ، UTC ، BNB ، BUSD یا CHR و… اگر می خواهید بدانید MyNeighborAlice را از کجا بخرید ، صرافی های برتر برای تجارت در حال حاضر Binance ، BiONE ، Hotcoin Global ، ZT و BitWell هستند.

چه کارهای سرگرم کننده ای می توانید در MY NEIGHBOR ALICE انجام دهید؟

جهان در طول سال ۲۰۲۰ به طرز چشمگیری تغییر کرده است. با شیوع Covid-19 ، اکثر ما در خانه کار می کنیم ، با دوستان خود به صورت آنلاین ملاقات می کنیم و بیشتر وقت خود را در خانه می گذرانیم. ابزارهای همکاری و رسانه های اجتماعی مانند Zoom ، Notion ، Twitter و غیره دنیای آنلاین ما را اصلاح کردند. برخی می گویند که بیماری همه گیر روند جابجایی چیزها را سرعت بخشیده است.

هدف  ایجاد بازی هایی است که بازیکنان را با شیوه های جدید تعامل با فناوری های نوظهور آشنا می کند . در تابستان ۲۰۲۰ ،  طراحی Alice همسایه خود را آغاز شد-با الهام از Animal Crossing ، می خواهند تجربه ای آرامش بخش در دنیای آلیس را به کاربران ارائه دهند ، همچنین از طریق معرفی توکن های غیرقابل انعطاف و فناوری بلاکچین ، مشوق های پولی را به کاربران ارائه دهند

آرامش داشته باشید و با دوستان جدید معاشرت کنید

تنها بودن هیچ وقت سرگرم کننده نیست – آلیس همسایه من به شما امکان می دهد با دوستان خود ملاقات کنید و با همسایگان خود ملاقات کنید. به عنوان شخصیت اصلی بازی ، آلیس شما را در جستجوهای مختلف راهنمایی می کند تا با بازی آشنا شوید. همانطور که در جزیره خود مستقر شده اید ، می توانید از دوستان خود دیدن کنید ، با آنها چت کنید و با هم در آن فعالیتها شرکت کنید یا حتی مسابقه ای را شروع کنید! هیچ چیز در این جهان فوق العاده فوری نیست ، شما می توانید سرعت خود را داشته باشید و هنگام باز کردن بازی یک لحظه آرامش بخش پیدا کنید. همچنین شخصیت های بومی وجود دارند که همیشه در دنیای آلیس زندگی می کردند ، آنها همه چیز را در مورد جزایر به شما می گویند و تلاش هایی را برای تکمیل به شما می دهند. همچنین می توانید دوستان خود را از دنیای واقعی دعوت کنید تا آنها نیز همسایه شما شوند. دیدن جزیره یکدیگر و خوردن یک فنجان چای هنگام لذت بردن از مناظر زیبا ، چقدر جالب است 😉

زمان بگذارید و در بازی درآمد کسب کنید

با فناوری بلاکچین ، اکنون می توانید در حین بازی و مشارکت در بازی درآمد کسب کنید! دنیای آلیس دارای ارز مخصوص به خود است که با انجام برخی کارها به دست می آورید و برای خرید اقلام از فروشگاه هزینه می کنید. با استفاده از فناوری توکن های غیرقابل انعطاف ، دارایی هایی که در بازی مشاهده می کنید قابل معامله و انتقال بر روی بلاکچین است.

اگر ماهی کمیابی گرفتید ، موفق باشید! ممکن است گردآورندگان بخواهند مجموعه حیوانات خود را خریداری کرده و به آن اضافه کنند یا از آن به عنوان یک تزئین در مزرعه خود استفاده کنند. علاوه بر این ، مزایای زیادی برای دارنده توکن بودن در بازی وجود دارد – مانند داشتن کارت سیاه AMEX. فروشگاهها و هتلهای آلیس همگی در حال ساخت هستند و منتظر دیدار شما هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *