MTL واحد بومی محصولات فلزی و بخش مهمی از اکوسیستم فلز است. به گفته تیم ، ارسال و دریافت هرگونه رمزنگاری برای دوستان در Metal Pay ، فوری و بدون هزینه است. طراحی شده برای پرداخت سریع و آسان کاربران ، هنگام ارسال ، دریافت ، خرید یا فروش MTL هزینه صفر می پردازند.

MTL که با هدف بسیار مفید و سودمند بودن ایجاد شده است ، متال پی را تغذیه کرده و به آن اجازه داده است تا به یکی از معدود رمپ های سرمایه گذاری شده دیجیتالی در ایالات متحده با بیمه FDIC تبدیل شود.

در مبادله Metal X ، کاربران می توانند با پرداخت هزینه در MTL هزینه ها را کاهش دهند. علاوه بر این ، کاربران می توانند مزایای وفاداری را برای نگهداری MTL در داخل صرافی دریافت کنند.

متال (MTL) در حال حاضر یک رمز ارز دیجیتالی است که بر روی بستر اتریوم کار می کند اما در بلاکچین متال بومی: پروتون در دسترس قرار می گیرد. راه اندازی MTL بر روی Proton امکانات جدید زنجیره ای را برای MTL باز می کند

تیم MTL

تیم Metal Pay توسعه را در سال ۲۰۱۶ در سان فرانسیسکو آغاز کرد. آنها توسط مدیر عامل و بنیانگذار مارشال هاینر رهبری می شوند. استارتاپ قبلی هاینر ، Trees ، قصد داشت ماری جوانا را با هواپیمای بدون سرنشین تحویل دهد. با این حال ، آن پروژه در حال حاضر به تعویق افتاده است زیرا هاینر در زمینه چشم انداز Metal Pay بسیار خوب است. ارتباطات وی در صنعت شاهدانه باید مفید باشد ، زیرا آنها یکی از اهداف جمعیتی مورد استفاده برای پردازش بازرگانان Metal Pay هستند. علاوه بر هاینر ، سید پاریار از اپل نیز به تیم پیوست تا طراحی برنامه iOS را رهبری کند. این تیم متشکل از مهندسان ، طراحان ، سرمایه گذاران و مشاوران متعدد دیگر است.

MTL چیست؟آشنایی با پلتفرم METAL

MTL چیست؟

متال می خواهد به شما پاداش های رایگان MTL را برای صرف پول نقد یا تبدیل فیات به ارز دیجیتالی پاداش دهد. هنگامی که در برنامه Metal Pay هزینه می کنید ، ارسال می کنید یا دریافت می کنید ، می توانید تا ۵ درصد در توکن های MTL درآمد کسب کنید. به عنوان مثال ، هنگام صرف ۱۰۰ دلار با برنامه Metal Pay ، هم شما و هم گیرنده می توانید تا ۵ دلار در MTL درآمد کسب کنید. همچنین می توانید این توکن ها را فلز مایع در نظر بگیرید زیرا می توانند به راحتی با سایر ارزهای دیجیتالی در مبادلات معامله شوند یا در برنامه به پول نقد تبدیل شوند. با این حال ، اگر می خواهید متال خود را نگه دارید ، برای آن پاداش نیز وجود دارد. متال فرآیندهای پرداخت را ساده می کند در حالی که یک راه آسان آسان برای ورود به دنیای ارزهای دیجیتالی ارائه می دهد.

METAL VAULT

بیایید با اولین برنامه Metal ، یعنی Metal Vault ، یک کیف پول وب برای توکن های Metal ، Bitcoin ، Ethereum و ERC20 شروع کنیم. برنامه هایی برای افزودن کوین های بیشتر مانند Litecoin و Monero در آینده وجود دارد. علاوه بر تنوع کوین های ذخیره شده در این کیف پول ، برنامه هایی نیز برای افزودن حساب های بانکی تحت بیمه FDIC به متال خزانه در نظر گرفته شده است. با داشتن حساب بانکی ، می توانید Metal را در Metal Vault خریداری کنید و در این فرآیند درآمد بیشتری از Metal دریافت کنید.

پرداخت فلزی

Metal Pay یک برنامه پردازش پرداخت برای iOS است که قرار است در Q1 سال ۲۰۱۸ منتشر شود. این برنامه به شما امکان می دهد پول نقد یا MTL را برای دوستان و بازرگانان ارسال کنید. راه اندازی برنامه باید فقط چند دقیقه طول بکشد.

چندین ویژگی کلیدی وجود دارد که متال پی را از رقبا متمایز می کند.

  • ابتدا ، با ارسال پول نقد به دوستان خود ، یا حتی به سادگی دعوت آنها به برنامه ، توکن MTL را به دست می آورید.
  • دوم ، این برنامه به شما امکان می دهد MTL را به جای پول نقد ارسال کنید.
  • سوم ، MTL ای که به دست می آورید به راحتی می تواند در برنامه Metal Pay به پول نقد تبدیل شود. نه تنها هیچ هزینه ای برای ارسال پول نقد به دوستان وجود ندارد ، شما هر دو در واقع MTL را در این فرآیند دریافت می کنید.

اگرچه ممکن است وسوسه شوید که بلافاصله MTL خود را نقد کنید یا آن را در صرافی مبادله کنید ، اما نگهداری برخی از فلزات در برنامه مزایایی خواهد داشت ، اما این ویژگی ها در حال حاضر مشخص نشده است.

علاوه بر این ، کاربران Metal Pay هنگام خرید سایر ارزهای دیجیتالی در صورت دارا بودن MTL ، هزینه های قابل توجهی کمتری پرداخت می کنند ، در حالی که ۰٪ هزینه به افرادی که ۱۰۰۰۰ MTL دارند تعلق می گیرد.

MTL چیست؟آشنایی با پلتفرم METAL

تامین و پایداری کوین

۶۶،۵۸۸،۸۸۸ توکن MTL بر اساس توکن اتریوم استاندارد ERC20 وجود دارد.

  • دو میلیون توسط بنیاد متال نگهداری می شود
  • نزدیک به ۳٫۸ میلیون برای کارکنان و مشاوران اختصاص داده شده است
  • تقریباً ۱۳٫۳ میلیون نفر برای یک سال در استخر عملیات پروژه فلز حبس شده اند.
  • و ۲۱ میلیون توکن در گردش است که ۲۶ میلیون آن برای توزیع از طریق PoPP ذخیره شده است.

در سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۷ ، Venmo بیش از ۱۰ میلیارد دلار تراکنش انجام داد. اگر فلز به آن سطح از مقیاس برسد ، ارزش MTL باید افزایش یابد وگرنه همه توکن ها به سرعت PoPP’d به وجود می آیند.

حجم معاملات ۲۴ ساعته ۲۸٫۴۲۰٫۱۱۵ دلار آمریکا است

رتبه فعلی ۱۹۲ است

با ارزش بازار زنده $ ۱۸۶،۸۵۲،۲۰۱ USD

حجم گردش آن ۶۵،۵۸۸،۸۴۵ کوین MTL

عرضه ۶۶،۵۸۸،۸۸۸ کوین MTL

از کجا می توانید MTL بخرید؟

در حالت ایده آل ، به زودی می توانید MTL را از طریق PoPP کسب کنید یا آن را از طریق برنامه های Metal خریداری کنید.

اگر می خواهید بدانید فلز را از کجا بخرید ، صرافی های برتر برای معاملات در حال حاضر Binance ، Huobi Global ، Mandala Exchange ، FTX و Upbit هستند.

نقشه راه و پیشرفت

در حالی که Metal Pay برنامه های بی شماری در دست اجرا دارد ، آنها ترجیح می دهند اقلام را در نقشه راه قرار ندهند مگر اینکه ضمانت آنها برای رسیدن به هدف باشد. این امر با نقشه های بسیار بلند پروازانه بسیاری از ارزهای دیجیتالی در تضاد شدید است. آنها معتقدند که در بهار ۲۰۱۸ می توانند حساب های بانکی متال را راه اندازی کنند. با حسابهای بانکی بیمه FDIC ، این تیم در مورد امکان وام و خدمات سپرده صحبت کرده است.

آنها قصد دارند “ادغام هایی به سبک Shopify ، افزونه هایی برای مشاغل آنلاین ، [ترمینال پرداخت سخت افزاری سخت افزاری NFC و موارد دیگر» داشته باشند. مشابه شرکتهایی مانند Litepay ، آنها همچنین می خواهند بتوانند به تجار این امکان را بدهند که پرداختهای دیجیتالی را بلافاصله به فیات تبدیل کنند تا از نوسان قیمت جلوگیری شود.

نتیجه

اکثریت قریب به اتفاق جمعیت جهان هنوز هیچ ارز دیجیتالی ای را درک یا مالک آن نیستند. با این حال ، برنامه های پرداخت تلفن همراه به طور فزاینده ای رایج است. فلز می تواند پل حیاتی بین این دو را تشکیل دهد. با ارائه MTL رایگان ، مردم ممکن است شروع به کشف مزایای ارزهای دیجیتالی کنند. با توجه به انتخاب بین برنامه های متعددی که هیچ پاداشی ارائه نمی دهند ، و یکی که ۵ درصد پاداش ارائه می دهد ، تصمیم گیری آسان است. هنگامی که برنامه پرداخت راه اندازی می شود ، هیچ امری منفی برای امتحان برنامه و جمع آوری MTL رایگان از طریق اثبات پرداخت پردازش شده وجود ندارد. و شما هرگز نمی دانید ، شاید یک بار که PoPP کرده اید ، دیگر نمی توانید متوقف شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *