MLN یک رمز اتریوم است که از آنزیم تغذیه می کند ، پروتکلی که هدف آن تسهیل مدیریت دارایی های زنجیره ای برای اکوسیستم DeFi است. MLN به کاربران امکان می دهد استراتژی های سرمایه گذاری DeFi (که “طاق” نامیده می شود) را بسازند ، به اشتراک بگذارند و آنها را کشف کنند ، در حالی که بر اساس عملکرد تاریخی و مشخصات ریسک فیلتر می شوند.

Enzmye توسط توکن MLN کار می کند .Enzyme به شما این امکان را می دهد تا استراتژی های سرمایه گذاری دلخواه خود را بسازید و مقیاس بندی کنید – از اختیاری و روبو گرفته تا ETF و بازارسازی. امنیت اولویت این ارز است که نسل دوم پلتفرم هوشمند اجرا شده توسط قرارداد قبل از انجام هرگونه توسعه شبکه اصلی ، کاملاً آزمایش و ممیزی می شود.

بنیانگذاران MLN

Enzyme Finance یک پروتکل منبع باز است که راه اندازی و مدیریت دارایی های دیجیتالی یکپارچه را در زنجیره امکان پذیر می کند. Melon با خودکارسازی فرایندهای اداری پشت و میانه از طریق استفاده از قراردادهای هوشمند ، مدیران دارایی و حامیان مالی را قادر می سازد تا وسایل نقلیه سرمایه گذاری توکن دار خود را ایجاد کنند.

Melonport AG در ژوئیه ۲۰۱۶ به عنوان یک شرکت مستقر در Zug ، سوئیس تاسیس شد. تنها وظیفه آنها توسعه Melon بود ، یک کامپیوتر مدیریت دارایی که بر اساس اتریوم ساخته شده بود. در فوریه ۲۰۱۷ ، این شرکت از طریق یک توکن فروش برای تامین سرمایه توسعه سرمایه جمع آوری کرد.

تیم شاهد افزایش طیف گسترده ای از کلاس های دارایی در آینده است و بنابراین Melon را نه تنها به عنوان یک ابزار مدیریت سرمایه گذاری دیجیتالی، بلکه زیرساخت مدیریت سرمایه گذاری در سطح دارایی ۳٫۰ آینده می بیند. Melonport AG نسخه ۱٫۰ پروتکل Melon را در فوریه ۲۰۱۹ تحویل داد و بعداً متوقف می شود و کنترل را به Melon Council DAO ، که در حال حاضر بر روی aragonOS اجرا می شود ، واگذار می کند.

هدف پروتکل ملون این است که شرکت کنندگان را قادر به راه اندازی ، مدیریت و سرمایه گذاری در دارایی های دیجیتال به روشی باز ، رقابتی ، شفاف و غیر متمرکز کند. ملون به مدیران دارایی اجازه می دهد تا ابزارهای سرمایه گذاری توکن شده خود را ایجاد کرده و پارامترهای کلیدی (از جمله ساختار هزینه ، مبادلات تجاری ، جهان دارایی ، مدیریت ریسک ، سرمایه گذاران) را تعیین کنند که به نوبه خود در بلاکچین مستقر شده و توسط قراردادهای هوشمند اجرا می شود. در جزوه صندوق نوشته شده و توسط واسطه ها اداره و کنترل می شود. از این رو به سرمایه گذاران اطمینان داده می شود که دارایی های دیجیتالی تجمیع شده دقیقاً همانطور که در تنظیمات ابزار سرمایه گذاری زنجیره ای مشخص شده است مدیریت و اداره می شوند. این امر فرایندهای جاری در مدیریت صندوق را تا حد زیادی بهینه می کند که منجر به صرفه جویی در هزینه ، زمان و عملیات می شود.

MELON خود را از سایر پروتکل های مدیریت دارایی متمایز می کند زیرا اولین زیرساخت غیرمتمرکز در نوع خود است و به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا کلیدهای خصوصی خود را کنترل کرده و آنها را قادر سازند تا همیشه دارایی های خود را حفظ کنند.

MLN چیست؟آشنایی با پروژه ی ENZYME

این پروژه در دسامبر ۲۰۲۰ از پروتکل ملون تغییر نام داد.

پروتکل Enzyme Finance از MLN برای انجام تراکنش های مختلف بر روی این پلتفرم استفاده می کند. آنزیم فاینانس ،ملون سابق ، در سال ۲۰۱۶ توسط Melonport ، یک شرکت خصوصی که توسط مونا العیسا ، معاون رئیس سابق گلدمن ساکس ، و ریاتو ریاضیدان ریتو ترینکلر تأسیس شد ، ساخته شد. MLN Coin به عنوان یک ارز دیجیتالی ترجیح داده می شود ، به ویژه به دلیل اعتماد به اسامی در ابتدای پروژه.

کوین ENZYME چیست و چگونه کار می کند؟

آنزیم یک پروتکل است که به شما امکان می دهد استراتژی های سرمایه گذاری دلخواه خود را بسازید و مقیاس بندی کنید ، از on-demand و robo گرفته تا ETF ها و بازار سازی. توکن این پروتکل Enzyme coin MLN است.

نسل دوم پلتفرم مبتنی بر قرارداد هوشمند قبل از هرگونه استقرار شبکه اصلی کاملاً آزمایش و ممیزی می شود. Enzyme Finance  پروتکلی است که بر اساس اتریوم (ETH) ساخته شده است و به کاربران اجازه می دهد ابزارهای مدیریت دارایی دیجیتالی سفارشی ایجاد ، مدیریت و سرمایه گذاری کنند.

هدف آنزیم تمرکززدایی از مدیریت دارایی سنتی است که از گذشته در حوزه مشاوران و شرکتهای مالی حرفه ای بوده است. ایده این است که ارز دیجیتالی MLN با کاهش موانع ورود به مدیریت دارایی ، دسترسی بیشتر مصرف کنندگان جهانی را فراهم می کند.

MLN چیست؟آشنایی با پروژه ی ENZYME

چگونه کوین MLN بخریم؟

حجم معاملات ۲۴ ساعته ۴۰٫۵۸۰٫۷۸۸ دلار آمریکا است

رتبه فعلی رتبه ۱۷۷ است

با ارزش بازار زنده ۲۴۸،۰۹۲،۳۴۲ دلار آمریکا

حجم گردش آن ۱،۷۹۲،۷۳۸ کوین MLN

اگر می خواهید بدانید Enzyme را از کجا بخرید ، صرافی های برتر برای معاملات Binance ، Huobi Global ، Mandala Exchange ، OKEx و BKEX هستند.

WALLET OF MLN

  • کیف پول سخت افزاری  مانند لجر یا ترزور
  • Trust Wallet
  • کیف پول چند پلتفرمی  مانند کیف پول اتمی
  • کیف پول مبتنی بر وب  مانند MyEtherWallet
  • و حالت آنلاین

نتیجه

پلتفرم انزایم (MLN) مجموعه‌ای از قراردادهای هوشمند را بر بستر شبکه اتریوم اجرا می‌کند. هدف اصلی این پلتفرم؛ مدیریت دارایی به شیوه‌ای هوشمند و غیر حضانتی است. انزایم به شما این امکان را می‌دهد که با توجه به صلاحدید و نیازتان، استراتژی بازارسازی را انتخاب کرده و براساس آن خزانه خود را ساخته و توسعه دهید.

پلتفرم انزایم (Enzyme) ادعا می‌کند کافی است ۵ دقیقه برای ایجاد صندوق زمان بگذارید تا بتوانید شخصاً سوابق و عملکرد خود را بررسی کنید و به طور مداوم با سپرده‌گذاران و حامیان مالی در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *