یک راهنمای مبادله رمزنگاری باید بررسی همه صرافی های رمزنگاری برتر خارج از آن را ارائه دهد تا بتوانید صرافی مناسب خود را پیدا کنید. این بررسی MixCoins شامل چهار قسمت است: اطلاعات عمومی ، هزینه ها ، روش های واریز و امنیت.

اطلاعات عمومی

MixCoins یک مبادله رمزنگاری شده از انگلستان است. انگلستان کشوری است که بدون شک بیشترین مبادلات ارز رمزنگاری شده در جهان را دارد. حداقل این را می دانیم. یک لیست غیر جامع از مبادلات از انگلستان (علاوه بر این یکی) شامل Exmo ، CEX.io ، CoinEgg ، Livecoin ، DSX ، LocalTrade ، Bittylicious ، CoinMate ، Indacoin ، Paybis ، Vaultoro ، Instant ، Bitmex و eToro.

صرافی ادعا می کند که ایمن ، آسان ، قابل اعتماد و حرفه ای است. در حالی که این اظهارات کاملاً عمومی هستند ، اما همه مواردی است که ما برای یک معامله گر ارز رمزپایه مهم می دانیم. برای ارزیابی صحت گفته ها ، جزئیات لازم را نداریم.

در این صرافی می توانید BTC ، BCH ، ETH و LSK را معامله کنید. در مورد ارزهای فیات نیز می توانید CNY یا USD واریز کنید. در نتیجه ، شما نمی توانید ارزهای رمزپایه کوچکتر (Tokenstars Coin، Transcodium Coin، Taler Coin، Triggers Coin، ZCCoin، یا هر ارز رمزنگاری شده با ارزش بازار مشابه آن) را بخرید یا بفروشید. اگر به دنبال خرید یا فروش هر یک از این موارد هستید ، باید صرافی دیگری را انتخاب کنید.

برنامه ارجاع

این بستر معاملاتی دارای یک برنامه ارجاع نیز می باشد. از طریق برنامه ارجاع ، می توانید دوستان را برای شروع حساب با سیستم عامل دعوت کنید. هنگامی که آنها حساب خود را شروع کردند و معاملات را شروع کردند ، شما ۲۰٪ از هزینه های معاملاتی که MixCoin از معاملات آنها ایجاد می کند ، دریافت خواهید کرد.

نکته قابل توجه در اینجا این است که شما هرگز ۲۰٪ “درآمد” از دوستان خود دریافت نخواهید کرد ، حتما نوعی خطای ترجمه در این زمینه وجود داشته است.

سرمایه گذاران ایالات متحده

از نظر ما ، سرمایه گذاران آمریکایی ممکن است در این صرافی تجارت کنند اما – مثل همیشه – سرمایه گذاران ارز رمزنگاری شده آمریکایی باید همیشه تحلیل های مربوط به واجد شرایط بودن خود را انجام دهند. این می تواند به این ترتیب باشد که ایالت های متبوع آنها در مورد تجارت ارزهای رمزپایه خارجی خود حرفی برای گفتن داشته باشند.

نمای تجاری MixCoins

صرافی های مختلف دیدگاه های تجاری متفاوتی دارند. و هیچ “این نمای کلی بهترین است” وجود ندارد. شما باید خود تعیین کنید که کدام نمای تجاری مناسب شماست. آنچه که معمولاً در این دیدگاه ها مشترک است این است که همه آنها کتاب سفارشات یا حداقل بخشی از کتاب سفارشات ، نمودار قیمت ارز رمزنگاری شده انتخاب شده و تاریخ سفارش را نشان می دهند. آنها معمولاً جعبه های خرید و فروش نیز دارند. قبل از اینکه صرافی را انتخاب کنید ، سعی کنید نگاهی به نمای معاملات بیندازید تا بتوانید از نظر شما احساس خوبی داشته باشید.

MixCoins چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

هزینه های MixCoins

هزینه های معاملاتی MixCoins

هزینه های معاملاتی در این بورس کوین خاص بستگی به این دارد که با کدام جفت ارز ها معامله کنید. هزینه های سازنده از ۰٫۲۵٪ تا ۰٫۱۵٪ و هزینه های گیرنده بین ۰٫۱۵٪ تا ۰٫۱۰٪ متغیر است. این هزینه ها با متوسط ​​صنعت مطابقت دارد.

هزینه های برداشت MixCoins

MixCoins برای برداشت BTC به هیچ وجه هزینه برداشتی را دریافت نمی کند. این یک قدرت رقابتی بسیار قدرتمند در بازار است و واقعاً MixCoins را از سایر مبادلات رمزنگاری برتر متمایز می کند.

با این وجود ، برای برداشت های ارز فیات ، آنها از ۰٫۴۰٪ – ۰٫۲۵٪ برای برداشت CNY متغیر هستند (هرچه حجم معاملات بیشتری در بورس داشته باشید ، کارمزد پایین تر است). برای برداشت دلار آمریکا ، هزینه برداشت ۱٫۵۰٪ تعیین شده است. همچنین ، هر برداشت از دلار آمریکا با “هزینه پردازش بانک” ۲۰ دلار همراه است.

روشهای سپرده گذاری

MixCoins انتقال وجهی را به عنوان روش سپرده ارائه می دهد ، اما نمی توانید از طریق کارت اعتباری سپرده گذاری کنید. البته اگر به هر دلیلی ترجیح می دهید از کارت اعتباری خود استفاده کنید این خبر منفی است.

در آخر ، امیدواریم از خواندن این مرور لذت برده باشید. ما همچنین توصیه می کنیم مبادلات زیر را بررسی کنید. همه آنها در صنعت جا افتاده اند و همچنین از بازدید کنندگان در سایت ما امتیازات عالی دریافت کرده اند:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *