MIR توکن حکمرانی پروتکل Mirror است. یک پروتکل دارایی مصنوعی که توسط Terraform Labs (TFL) بر روی بلاکچین Terra ساخته شده است.

ویژگی های MIR Crypto

پروتکل Mirror از روز اول غیرمتمرکز است، با تغییرات کد و خزانه زنجیره ای که توسط دارندگان توکن MIR اداره می شود. TFL هیچ قصدی برای نگهداری یا فروش توکن های MIR ندارد و هیچ کلید مدیریت یا امتیاز دسترسی ویژه ای اعطا نشده است. هدف از این امر این است که یک پروژه کاملاً غیرمتمرکز و جامعه محور باشد.

دارایی‌های MIR، توکن‌های بلاکچینی هستند که با انعکاس قیمت‌های مبادله در زنجیره، مانند نسخه‌های آینه‌ای دارایی‌های دنیای واقعی عمل می‌کنند. آنها به معامله گران قیمت را در معرض دارایی های واقعی قرار می دهند در حالی که مالکیت جزئی، دسترسی باز و مقاومت در برابر سانسور را مانند هر ارز دیجیتال دیگر امکان پذیر می کنند. برخلاف توکن‌های سنتی که برای نشان دادن یک دارایی واقعی و زیربنایی خدمت می‌کنند، mAssets صرفاً مصنوعی هستند و فقط حرکت قیمت دارایی مربوطه را نشان می‌دهند.

مزایای MIR

دارایی های مصنوعی بدون نیاز به نگهداری منبع اصلی ، به دارایی دسترسی پیدا می کنند. این پروژه دارای مزایای متعددی مانند افزایش دسترسی ، کاهش اصطکاک هنگام جابجایی بین چندین دارایی و توانایی اجرای سریع سفارشات است.
در اینجا مهمترین مزایای این پروژه آورده شده است:
۱-در سطح بین المللی قابل دسترسی است.

در بسیاری از کشورها ، دسترسی به بازارهای سهام خارجی محدود است. این پروژه دسترسی جهانی بدون موانع ورود را فراهم می کند.

۲-سفارشات کسری در امور مالی سنتی ، سفارشات کسری مختلف برای ارائه معاملات با هم ترکیب می شوند.

این روش به زمان انتظار بیشتری نیاز دارد. با تشکر از این پروژه ، حجم سفارش به صورت یک عدد در بلاکچین ارائه می شود. به همین دلیل نیازی به فرآیند تجمع متوسط ​​نیست.

۳-اجرای فوری سفارشات اغلب ، به دلیل کمبود نقدینگی ، تکمیل سفارشات یک روز طول می کشد. این پروژه متکی به نقدینگی ارائه شده توسط هر مجموعه دارایی است. به همین دلیل است که سفارشات می توانند به سرعت زمان قفل شبکه اجرا شوند.

MIR چیست؟ آشنایی با پروتکل MIRROR

TOKEN OF MIR

با حجم معاملات ۲۴ ساعته ۲۴۶۸۹۸۲۴ دلار است.

رتبه فعلی شماره ۳۳۳ است

ارزش بازار واقعی آن ۲۰۵,۸۴۶,۳۶۵ دلار است.

دارای عرضه در گردش ۷۷۷۴۲۶۸۰ کوین MIR

عرضه در دسترس نیست.

چگونه می توان توکن MIRROR خرید؟

اگر می خواهید بدانید MIR را از کجا بخرید ، صرافی های برتر برای معاملات  BitForex و Bitglobal  و Binance ، OKEx، Huobi Global ، HitBTC و Hotcoin Global هستند.

WALLET

اگر در حال برنامه ریزی برای حفظ  MIR خود را برای مدت زمان طولانی ، ممکن است بخواهید راههای حفظ آن را بررسی کنید. ایمن ترین روش ذخیره کوین های شما تا به امروز این است که آنها را در یک نوع “کیف پول سرد” قرار دهید ، جایی که کیف پول فقط زمانی که پول ارسال می کنید به بلاکچین دسترسی پیدا می کند (یا به سادگی “آنلاین می شود”) ، و این باعث کاهش احتمال حوادث هک کیف پول کاغذی می شود.

کیف پول سخت افزاری در اینجا قطعاً گزینه بهتری برای کیف های سرد است. آنها معمولاً دستگاه هایی با USB هستند که اطلاعات کلیدی کیف پول شما را به روشی ماندگارتر ذخیره می کنند. آنها با امنیت سطح نظامی ساخته شده اند و سیستم عامل آنها به طور مداوم توسط تولید کنندگان آنها نگهداری می شود و بنابراین بسیار ایمن است. Ledger Nano S و Ledger Nano X  محبوب ترین گزینه ها در این دسته هستند

چشم انداز پروتکل MIR

Mirror Protocol یکی از جدیدترین پروژه های ارزهای دیجیتالی است که دائما در حال توسعه است. اگرچه در سال ۲۰۲۰ راه اندازی شد ، اما در حال حاضر با سیستم عامل های شناخته شده از جمله Band Protocol همکاری می کند. هدف از این ادغام پاسخ به حملات و تضمین بیمه سهام مصنوعی است.
علاوه بر این ، صرافی های بیشتری فهرست این توکن را شروع می کنند و تعداد سیستم عامل ها ماهانه در حال افزایش است.
بزودی Mirror V2 عرضه می شود. این به روز رسانی برای حل مشکلات اصلی نسخه اول انجام شده است. این شامل انواع مختلف وثیقه برای ضرب و تجدید نظر در ساختار تشویقی پاداش حکمرانی می شود.

نتیجه

هدف تیم Mirror Protocol این است که دسترسی به حرکت قیمت تمام دارایی های عمده جهانی را برای هرکسی ، در هر مکان و در هر زمان فراهم کند. این یکی دیگر از راه های خوب برای دموکراتیزه کردن امور مالی برای همه است.
در آینده ، پروژه مالی Mirror قصد دارد امکانات دارایی های مصنوعی را گسترش دهد و امیدوار است که برای همه سرمایه گذاران که منتظر آزادی مالی هستند ، بادگیر باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *