Mdex (MDX) پلتفرم مبادله غیرمتمرکز (DEX) است که بر اساس Heco ، بلاکچین مبادله Huobi طراحی شده است. از نظر استراتژیک به عنوان انتخاب بهینه برای معاملات نماد سازگار با محیط زیست و بزرگترین اکوسیستم DeFi با ویژگی های سه گانه ، DEX ، IMO و ادغام DAO قرار دارد. همچنین اجازه می دهد تا مکانیزم استخراج نقدینگی و معاملات دوگانه را برای کاربران فراهم کند. علاوه بر این ، Mdex یک تراکنش امن و روند نقدشوندگی تضمین شده را تضمین می کند. هدف آن ایجاد سازگاری بین زنجیره ای بین زنجیره های پیشرو برای ایجاد یک اکوسیستم ترکیبی DEX است.

تاریخچه Mdex

در اواخر سال ۲۰۱۷ ، ناتی فلاندرز و آنانت هاندا ماندالا را به عنوان یک ارز رمزنگاری انقلابی و مبادله دارایی های دیجیتالی مبتنی بر بلاکچین تاسیس کردند. همچنین کاتالیزوری برای بازار و محرک پذیرش انبوه شد. طبق دستورالعمل های مقررات SEC ، پروژه ماندالا توسعه یافته است ، نحوه تجارت دارایی های دیجیتال را از طریق رابط کاربر پسند ساده می کند. آنها همچنین قصد داشتند با ارائه کیف پول سخت افزاری یکپارچه مبادله ، با امنیت مقابله کنند.

اینترنت از پروژه مبادله ماندالا ، Mdex ، در ۶ ژانویه ۲۰۲۱ استقبال کرد. این پروژه برای نقدینگی و معامله دو هفته بعد ، دقیقاً در ۱۹ ژانویه قابل دسترسی بود. پروژه Mdex با توجه به ارزش ۲۷۵ میلیون دلار و ۵۲۱ میلیون دلار با استقبال مثبت روبرو شد. حجم معاملات در نقدینگی روزانه آن سه هفته پس از راه اندازی ، حجم معاملات روزانه آن به بیش از ۱ میلیارد دلار رسید.

تا ماه فوریه ، Mdex به موفقیت های جدیدی دست یافت ، زیرا نقدینگی و معاملات یک روزه آن به ترتیب بیش از ۱ میلیارد و ۲ میلیارد دلار بود. مکانیزم اتاق هیئت مدیره در همان ماه راه اندازی شد و صندوق زیست محیطی MDEX به ارزش ۱۵ میلیون دلار MDEX تأسیس شد. در اواخر فوریه ، CoinMarketCap رمزارز Mdex را در رتبه بندی جهانی DEX در رتبه اول قرار داد. ۵۳٫۴۸ of از حجم معاملات DEX جهانی را به خود اختصاص داد. حجم معاملات روزانه به ۵ میلیارد دلار رسید.

تا ماه مارس ، رکورد ثبت شده قابل توجه بود. Mdex TVL و مقدار تجمعی توکن MDEX سوخته و خریداری شده به ترتیب به ۱۰۰ میلیارد دلار و ۱۰ میلیون دلار افزایش یافت. در همان ماه ، حجم معاملات روزانه ، که در ابتدا ۲ میلیارد دلار در فوریه بود ، به بالای ۲٫۲ دلار رسید و TVL آن از ۲٫۳ میلیارد دلار فراتر رفت. در این ماه MDEX نسخه ۲ راه اندازی شد.

MDEX بر روی پلتفرمی معروف به Binance Smart Chain (BSC) راه اندازی شد. این امر در ۸ آوریل برای حمایت از استخراج ارز واحد ، دارایی های متقابل زنجیره ای ، معاملات و استخراج نقدینگی رخ داد. MDEX TVL ظرف ۲ ساعت پس از راه اندازی در BSC از مرز ۱٫۵ میلیون دلار گذشت.

ویژگی های کلیدی Mdex

پروتکل Mdex دارای چندین ویژگی است که آن را خاص می کند :

بازار ساز خودکار (AMM)

MDEX به عنوان یک بازار ساز اتوماتیک ، با ارائه بستری مناسب که از این فرایند پشتیبانی می کند ، در ایجاد و راه اندازی برنامه ها با سرعت بالا کمک می کند.

مکانیزم استخراج دوگانه

پلتفرم Mdex بر اساس یک نوآوری معدنی دوگانه عمل می کند که معامله ایمن را تضمین می کند و روند نقدینگی را تضمین می کند. مفهوم سپرده گذاری همه وجوه فعالیت های تجاری را افزایش می دهد که منجر به افزایش روند نقدینگی سازنده بازار خودکار می شود. در تبدیل کوین های رمز MDEX به کوین های دیگر یا پول نقد انعطاف پذیری وجود دارد.

جذب سرمایه

پلت فرم Mdex همچنین برای جمع آوری کمک های مالی استفاده می شود. بستر IME Mdex روند جمع آوری کمک مالی را تسهیل می کند.

معاملات ارزان و سریع

پروتکل Mdex معاملات سریع و هزینه های کمی را در مقایسه با Ethereum (ETH) برای ادغام زنجیره Binance smart یا سازگاری با پیمانکاران هوشمند ارائه می دهد. با نسخه ۲٫۰ ، Mdex ویژگی های پلت فرم را بهبود بخشیده است. بنابراین ، پلت فرم سریعتر ، ایمن تر و کاربر پسندتر را در یک سیستم تجاری مایع با هزینه کم یا صفر در اختیار کاربران قرار می دهد.

سازمان مستقل غیر متمرکز (DAO)

Mdex یک ساختار DAO اجرا می کند و از رمز اصلی بومی خود برای دستیابی به حکمرانی استفاده می کند. دارندگان MDX می توانند پیشنهاد دهند که یک فهرست توکن را با رای گیری یا وثیقه گذاری آغاز کنند. این یک سیستم DAO با قوانین شفاف است که اعضای آن کنترل می کنند. مشارکت همه جانبه بر روی پلت فرم است.
پلتفرم Mdex چندین مکانیسم تشویقی مانند مجموعه LP ، لیست ها و جفت ها را ارائه می دهد. دستگیره رسمی Mdex ، شرکت کنندگان را در مورد استخرهای جدید ، مکانیزم های پاداش تجدید نظر شده و آخرین اطلاعات مربوط به این پلتفرم به روز می کند.

معدن تجارت

یکی از جالب ترین ویژگی های Mdex گزینه منحصر به فرد Trading Mining آن است. این پروتکل تجاری جدید به ازای هر معامله ای که انجام می دهد به کاربران پاداش می دهد. این پاداش ها به افزایش فعالیت تجاری در DEX کمک می کند ، که منجر به نقدینگی عمیق تر و گزینه های معاملاتی بیشتر می شود.

MDX چیست ؟ آشنایی با صرافی غیرمتمرکز Mdex

توکن Mdex (MDX)

MDX رمز ارز رمزنگاری شده Mdex است که به دلیل منحصر به فرد بودن و موفقیت بلاکچین هایی که پروژه آن بر روی آن اجرا می شود بسیار ارزشمند است. این توکن قابل استخراج و معامله است. مجموع عرضه آن ۱ میلیارد است. هر ۳ ثانیه یک بلوک بر اساس زنجیره HECO با پاداش بلاک ۸۰ MDX در هر بلوک ظاهر می شود. نصف شدن بعد از هر شش ماه اتفاق می افتد. از کل توکن عرضه شده ، ۸۰ درصد آن به نقدینگی و استخراج معاملات در Heco اختصاص می یابد. علاوه بر این ، پاداش تیم برای عملیات و توسعه ۱۰ درصد است. در عین حال ، ۱۰ درصد باقیمانده در عرضه بین کاربران به عنوان سهم سرمایه گذاران اولیه به منظور تأمین بودجه و منابع بیشتر به اشتراک گذاشته می شود و برای ارتقاء بازار و ایجاد نام تجاری به ترتیب ۷ و ۳ درصد استفاده می شود.

تخصیص توکن MDX

  • تیم ۱۰ درصد
  • سرمایه گذاران ۷ درصد
  • بازاریابی ۳ درصد
  • معدن ۸۰ درصد

اطلاعات توکن MDX و زمان انتشار مجموع عرضه توکن

۱ میلیارد عرضه گردش: ۱۷،۲۸۴،۲۲۷ (به روز شده در ۲۰۲۱/۰۱/۲۴) طرح Token Lock-up و برنامه انتشار مقدار کل MDX 1 میلیارد است که ۱۰٪ آن به عنوان پاداش تیمی برای توسعه فناوری و غیره استفاده می شود و قفل آن در ۲۴ ماه پس از راه اندازی یک ماه باز می شود. ۷ درصد به عنوان سهم سرمایه گذاران اولیه برای تأمین بودجه و منابع بیشتر برای Mdex استفاده می شود. ۳ for برای ارتقاء بازار و ایجاد نام تجاری استفاده می شود. این دو دستگاه ۱۲ ماه پس از عرضه عرضه خواهند شد. ۸۰ درصد باقیمانده برای استخراج نقدینگی و استخراج معاملات در Heco استفاده می شود.

موارد استفاده MDX

MDX علاوه بر نمایندگی از حقوق دارندگان ، دارای ارزش کاربردی نیز می باشد. برخی از موارد استفاده از آن عبارتند از:

حکومت

MDEX یک پروژه غیر متمرکز به رهبری جامعه است. به عبارت دیگر ، جامعه تصمیمات عمده ای را می گیرد که بر پروژه تأثیر می گذارد. دارندگان MDX از طریق رأی گیری در تعیین نسبت هزینه تراکنش ، بررسی سایر قوانین اساسی و تصمیم گیری برای دستیابی به طریق بازخرید و تخریب ، در حکمرانی جامعه شرکت می کنند.

توکن های جمع آوری کمک های استاندارد MDX همچنین می تواند به عنوان یک توکن استاندارد برای جمع آوری کمک های مالی توسط HT-IMO ، یک پروتکل جمع آوری کمک غیر متمرکز که بر روی پلت فرم MDEX اجرا می شود ، عمل کند. این مورد استفاده بسیار شبیه به استفاده از ETH در ICO ها در بستر Ethereum است.

هزینه MDEX

هزینه معامله ۰٫۳ charges را دریافت می کند که ۶۶ درصد از درآمد کارمزد روزانه بین دو قسمت تقسیم می شود. ۳۰ درصد برای خرید مجدد MDX و سوزاندن برای افزایش تورم ، و ۷۰ درصد باقی مانده برای خرید HT از بازار ثانویه و پاداش به کاربرانی که MDX را متعهد می شوند ، می رود. خرید مجدد و سوزاندن MDX و خرید HT به صورت airdrop به متعهدین MDX روزانه با شفافیت انجام می شود.

امنیت

MDEX کاملاً امن است. علاوه بر استفاده از ویژگی های امنیتی پیشرفته ، DEX مشمول ممیزی FAIRYPROOF ، CERTIK و SLOW MIST ، ممیزی امنیتی برجسته بلاکچین است.

MDX چیست ؟ آشنایی با صرافی غیرمتمرکز Mdex

مزایای Mdex

پلتفرم Mdex بی نظیر است و عملکرد بهتری نسبت به SushiSwap (SUSHI) و Uniswap (UNI) در بلاکچین ETH دارد. کاربران آن از موارد زیر بهره مند می شوند:

سرعت تراکنش بالا

سرعت معاملات MDEX بیشتر از Uniswap است. این به این دلیل است که طراحی پلت فرم Mdex روی زنجیره Heco است و تراکنش را در مدت کوتاهی ۳ ثانیه تأیید می کند. در مقایسه با Uniswap که زمان بیشتری طول می کشد ، Mdex هیچ تاخیری ندارد.

هزینه معاملات بسیار کم است

کارمزد معامله به ارزش ۱۰۰۰USDT در Mdex مقدار ۰٫۳ است. مشابه Uniswap است که ۰٫۳٪ (۳ دلار) شارژ می شود. پلتفرم Mdex به کاربران امکان می دهد مبلغی را که به عنوان هزینه معامله هزینه می شود از طریق استخراج استخراج کنند.
علاوه بر این ، کاربران می توانند استخرها را تغییر دهند. سیستم جمع آوری MDEX انعطاف پذیر است. این اجازه می دهد تا کاربران از یک استخر به استخر دیگر مهاجرت کنند.

نتیجه

Mdex یک پلت فرم کارآمد برای تجارت دیجیتال است که به کاربران سرعت ، امنیت ، هزینه معاملات کم و مزایای دیگر را ارائه می دهد. ثابت شده است که چند زنجیره ای آن عالی است. بنابراین ، این روش بهینه برای ایجاد سازگاری بین زنجیره ای بین زنجیره های اصلی برای ایجاد یک اکوسیستم ترکیبی DEX است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *