MAXIMINE به دنبال ارائه یک روش آسان و مبتنی بر بلاکچین برای توزیع پاداش‌های استخراج از طریق سیستم «استخر استخراج ابری» است.

MAXIMINE یک روش آسان و مبتنی بر بلاکچین برای توزیع جوایز استخراج ارائه می دهد. با ترکیب کردن سهام، قراردادهای هوشمند و توکن خود، یک سیستم «استخر استخراج ابری» ایجاد کرده است که به اندازه خود بلاکچین شفاف و باز است.

در حال حاضر دو روش اصلی برای افراد برای ورود به استخراج دارایی‌های دیجیتالی وجود دارد:

 1. پرداخت هزینه یک سرویس استخراج ابری
 2. راه‌اندازی ریگ ماینینگ خود و پیوستن به یک استخر استخراج.

سرمایه گذاری در یک سرویس استخراج ابری اساساً به معنای اعتماد به یک اپراتور متمرکز مزرعه ماینینگ است تا نه تنها ماینینگ فیزیکی را برای شما انجام دهد، بلکه با شما صادقانه و منصفانه رفتار کند.

راه اندازی عملیات استخراج خود به معنای داشتن سطح بالایی از تخصص فنی و صرف مقدار زیادی پول برای راه اندازی است.

MAXIMINE چیست؟

MAXIMINE یک پلتفرم ماینینگ استخر است که شامل مزارع استخراج فیزیکی است که در نقاط مختلف جهان راه اندازی شده اند و یک سیستم قرارداد هوشمند ساخته شده بر روی اتریوم. مزارع ماینینگ فیزیکی کار استخراج دارایی های دیجیتالی مختلف مانند بیت کوین را انجام می دهند و سیستم قراردادهای هوشمند پاداش استخراج را بین دارندگان توکن MAXIMINE(MXM) توزیع می کند.

با داشتن پلتفرم توزیع پاداش خود بر روی یک بلاکچین عمومی مانند اتریوم، می تواند شفافیت و باز بودن را به گونه ای ارائه دهد که پلتفرم های متمرکز استخراج ابری نمی توانند. مکانیسم‌ها، هزینه‌ها و فرآیندهای پلتفرم شفاف و برای مشارکت هر کسی باز است.

چه کسی MAXIMINE را اختراع کرد؟

Hua Cai که از سال ۲۰۱۳ مزارع معدنی را در شمال چین راه اندازی کرده است، موسس و مدیر ارشد فناوری فعلی است.

یک تاریخچه مختصر

جولای ۲۰۱۷ – پروژه MAXIMINE رسما راه اندازی شد
ژوئن ۲۰۱۸ – MAXIMINE ICO خود را تکمیل کرد و در مجموع ۸۰۰۰۰ ETH جمع آوری کرد.
نوامبر ۲۰۱۸ – اولین جوایز استخراج به دارندگان توکن MAXIMINE (MXM) که توکن‌های MXM خود را روی پلتفرم قرار داده‌اند، پرداخت می‌شود.

چه چیز خاصی در مورد MAXIMINE وجود دارد؟

تفاوت اصلی بین MAXIMINE و سایر پلتفرم‌های استخراج ابری، «سیستم اعتباری قدرت هشینگ» آنها است، که اساساً سیستمی است که دارندگان توکن MXM توکن‌های خود را برای سهمی از پاداش‌های استخراج به اشتراک می‌گذارند.

قدرت هش سرعتی است که در آن یک ریگ ماینینگ می تواند یک الگوریتم اجماع مانند اثبات کار را حل کند. هرچه قدرت هش بیشتر باشد، شانس بیشتری برای حل الگوریتم وجود دارد

در اصل، توکن های MXM نشان دهنده قیمت قدرت هش در شبکه ماینینگ هستند.

مقدار قدرت هش دریافتی برای قرار دادن توکن های MXM بر اساس فرمولی است که:

 • قیمت تجهیزات
 • قدرت هش ریگ ها
 • میانگین قیمت MXM
 • دوره سپرده گذاری
 • سختی شبکه
 • و ظرفیت و کارایی کل مزرعه ماینینگ MAXIMINE را محاسبه می کند.

چه چیز دیگری متفاوت است؟

از آنجایی که عملیات ماینینگ MAXIMINE بسیاری از دارایی های دیجیتالی مختلف را استخراج می کند، پاداش ها در دارایی های مختلف پرداخت می شود. مشکل این است که شبکه های مختلف بلاکچین مانند بیت کوین و اتریوم برای ارتباط با یکدیگر طراحی نشده اند.

برای حل این مشکل، سیستمی برای پیگیری پاداش‌های استخراج در بلاکچین‌های مختلف با استفاده از توکن‌های ERC20 ایجاد کرده است.

اساساً، هر بار که جوایز ماینینگ دریافت می‌شود، توکن‌های جدید ERC20 توسط سیستم MAXIMINE ضرب می‌شوند تا سیستم بتواند پاداش‌ها را در تمام شبکه‌های مختلف پیگیری کند.

MXM چگونه تولید می شود؟

در مجموع عرضه ۱۶ میلیارد توکن MXM وجود دارد که:

 • ۵۰ درصد از توکن ها برای سرمایه گذاران فروش توکن
 • ۲۰ درصد برای پشتیبانی و توسعه جامعه
 • ۲۰ درصد برای ذخایر بنیاد MaxiMine
 • و ۱۰ درصد برای تیم موسس رزرو شده است.

چگونه MXM را بدست می آورید؟

MXM یک توکن ERC20 است که می توان آن را در صرافی هایی مانند CoinBene و BitForex خرید یا معامله کرد.

با MXM چه کاری می توانید انجام دهید؟

دارندگان توکن MXM اساساً سرمایه‌گذاران عملیات ماینینگ MAXIMINE هستند و در نتیجه، حق دریافت سهمی از پاداش‌های استخراج از مزارع استخراج را دارند.

دارندگان توکن MXM باید توکن های خود را در پلتفرم MAXIMINE به اشتراک بگذارند تا بتوانند پاداش استخراج را دریافت کنند.

آینده

سهامداران یا سرمایه گذاران MXM هشتاد درصد از پاداش های استخراج را که از قدرت هش آنها ناشی می شود، دریافت می کنند. بیست درصد باقیمانده پاداش استخراج برای هزینه های عملیاتی و سرمایه گذاری مجدد در مزرعه استخراج استفاده می شود.

این سرمایه گذاری مجدد سود جایی است که MAXIMINE در آینده به سمت آن می رود. آنها ادعا می کنند که یک مدل سودآور دارند و با ادامه سرمایه گذاری در امکانات، تجهیزات و فناوری بیشتر به دنبال رشد و گسترش آن مدل هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *