MASK NETWORK یک پروتکل است که به کاربران اجازه می دهد پیام های دیجیتالی را از طریق توییتر و فیس بوک ارسال کنند. این اساساً به عنوان پلی بین اینترنت و یک شبکه غیر متمرکز در حال اجرا در بالا عمل می کند.

Mask Network در ابتدا در جولای ۲۰۱۹ راه اندازی شد و اولین مورد استفاده از آن این بود که به کاربران فیس بوک و توییتر اجازه می داد پست ها را در بسترهای رسانه های اجتماعی دیجیتالی کنند. سپس مبلغ ۲ میلیون دلار در نوبت تامین مالی در نوامبر ۲۰۲۰ ، به رهبری HashKey و Hash Global و ۳ میلیون دلار دیگر در فوریه ۲۰۲۱ با مشارکت گروه ارزهای دیجیتال و آزمایشگاه های بنیادی جمع آوری کرد.

در حال حاضر ، شبکه ماسک توانایی تأمین مالی کمپین های اعطای Gitcoin به طور مستقیم از توییتر را ارائه می دهد ، همچنین برنامه هایی برای ارائه پرداخت های همتا به همتا و قابلیت ذخیره سازی غیر متمرکز ارائه می دهد.

این یک پورتال غیر متمرکز است که همچنین به کاربران امکان می دهد از برنامه های کاربردی DAP مانند پرداخت های دیجیتالی ، منابع مالی غیر متمرکز ، ذخیره سازی غیر متمرکز ، تجارت الکترونیک (کالاهای دیجیتالی/NFTs) و سازمان های غیرمتمرکز (DAO) در بالای شبکه های اجتماعی موجود بدون مهاجرت ، استفاده کنند. به عنوان یک اکوسیستم غیرمتمرکز Applet (DApplet) نامیده می شود.

موسسان MASK NETWORK چه کسانی هستند؟

Mask Network یک استارتاپ است که توسط سوجی یان تأسیس شده است. یان قبل از تأسیس شبکه ماسک ، Dimension.im را تأسیس کرده بود ، مجموعه ای از محصولات که برای حمایت از آزادی اجتماعی در کنار جنبش سایپرپانک ، به ویژه “حق دیجیتالی و آزادی تفسیر” ، ایجاد شده بود.

چه چیزی MASK NETWORK را منحصر به فرد می کند؟

شبکه ماسک به کاربران اجازه می دهد تا سطحی از حریم خصوصی را به تعاملات آنلاین خود اضافه کنند. با اجازه دادن به کاربران برای ارسال پیام های دیجیتالی به دوستان ، ارسال و دریافت ارزهای دیجیتالی و اشتراک گذاری فایل ها و تعامل با DApps ، همه در یک سطح غیر متمرکز.

چگونه شبکه ماسک ایمن می شود؟

Mask Network بر روی شبکه اتریوم اجرا می شود که در حال انتقال به اثبات سهام است.

چند کوین MASK NETWORK در گردش است؟

در فوریه ۲۰۲۱ ، Mask Network توکن حکمرانی MASK خود را راه اندازی کرد که هدف آن کمک به شبکه ماسک در ایجاد پل بین وب ۲٫۰ و وب ۳٫۰ است.

توکن حکومتی MASK توسط یک سازمان خودمختار غیر متمرکز (DAO) به نام MaskDAO اداره می شود. دارندگان توکن می توانند به تصمیمات کلیدی MaskDAO رای دهند ، جایی که هر ماسک یک رأی را نشان می دهد. در آغاز ، ۱۰۰،۰۰۰،۰۰۰ توکن MASK ایجاد شد ، و بقیه عرضه در یک دوره سه ساله باز خواهد شد.

۷ supply از عرضه MASK به “پیشنهاد عمومی” اختصاص می یابد ، در حالی که بخش دیگری از توکن ها به ذخیره (۳۹٫۵۵) ، سرمایه گذاران اولیه (۱۴٫۲۵) و تیم (۲۳)می رسد.

حجم معاملات ۲۴ ساعته ۹۲٫۵۸۸٫۰۹۷ دلار آمریکا است.

رتبه فعلی ۲۵۰ است

با ارزش بازار زنده ۲۹۲،۱۸۰،۰۰۴ دلار آمریکا.

حجم گردش آن ۲۹،۱۳۰،۷۲۳ کوین MASK

عرضه ۱۰۰،۰۰۰،۰۰۰ کوین  MASK

MASK NETWORK چگونه شبکه ای است؟ آشنایی با توکن MASK

از کجا می توانید MASK بخرید؟

اگر می خواهید بدانید Mask Network را از کجا بخرید ، صرافی های برتر برای معاملات Binance ، Huobi Global ، Mandala Exchange ، OKEx و Bitget هستند.

آینده ماسک چیست؟

Mask Network اخیراً گسترش یافته و شامل خرید و فروش NFT است. در ۱۰ مارس ، Mask Network و DEGO Finance یک مشارکت استراتژیک برای ایجاد محتوای NFT بیشتر برای کاربران ایجاد کردند.

در همان ماه ، شبکه ماسک از همکاری با Cent برای افزودن مستقیم NFT به توییتر خبر داد. در این مشارکت ، Mask Network قصد دارد به کاربران اجازه دهد NFT ها را معامله کرده و به سابقه پیشنهادات آنها در توییتر نگاه کنند. پروژه می خواهد این عملکرد را در سایر سیستم عامل های متمرکز مانند فیس بوک و اینستاگرام گسترش دهد.

در ۱۸ مه ، Mask Network اعلام کرد که با Nym همکاری می کند ، یک پلتفرم غیرمتمرکز بر اساس یک شبکه مبهم فراداده که برای جلوگیری از ردیابی طراحی شده است. این دو پلتفرم قصد دارند در توسعه گره ها همکاری کنند و به کاربران امکان می دهد از گره های Mask Network در testnet Nym استفاده کنند. با استفاده از Nym ، Mask Network قصد دارد یک سرویس پیام خصوصی دیجیتالی را برای کاهش خطر نشت اطلاعات توسط کاربران در شبکه های متمرکز توسعه دهد.

Mask Network با ارائه DApplets در پلتفرم های متمرکز به عنوان یک پل مبتنی بر حریم خصوصی بین Web 2.0 و Web 3.0 عمل کرده است. به عنوان یک واسطه برای انتقال داده ، Mask Network شبیه شبکه هایی مانند Chainlink و The Graph است.

Chainlink داده های دنیای واقعی را به بلاکچین ترجمه می کند ، در حالی که The Graph داده های بلاکچین را فهرست بندی می کند و به دنیای واقعی باز می گرداند. برخلاف دو میان افزار مبتنی بر ماشین ، Mask Network بیشتر انسان محور است. ماسک معتقد است که می تواند به همان سطح دو شبکه برسد و امیدوار است که بتوانند با یکدیگر برای کمک به برنامه های بلاکچین همکاری کنند.

نتیجه

بنیاد Mask Network به عنوان یک برنامه پیام رسانی دیجیتالی برای همتا به همتا باقی می ماند که DApplets به طور مداوم برای ارائه ویژگی های مربوط به بلاکچین ساخته می شود. استفاده از آن آسان است و فقط نیاز است که هر کاربر افزونه خود را بر روی مرورگر اصلی وب نصب کند. با گسترش آن ، Mask Network تمرکززدایی را در شبکه های اجتماعی متمرکز مانند فیس بوک و توییتر به ارمغان می آورد. با مشارکت ها و بودجه های مختلف ، ماسک در حال حاضر به دنبال توسعه در NFT ها و سایر سرویس های پیام رسانی دیجیتالی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *