Margex یک  صرافی ارز رمزنگاری شده است که در سیشل ثبت شده است. این صرافی از سال ۲۰۲۰ فعال است.

Margex در وب سایت خود با پلتفرم خود این عوامل را به عنوان مزیت های اصلی برجسته می کند: حریم خصوصی ، تجارت امن و شفافیت. این عوامل البته همه مهم هستند.

برنامه های وابسته

Margex یک برنامه وابسته دارد. از طریق این برنامه ، شما می توانید تا ۴۰٪ حق کمیسیون Margex حاصل از معاملات آتی و دیگر معاملات مراجعه خود را بدست آورید. ۴۰٪ نسبت به استانداردهای صنعت یک سطح کمیسیون جذاب است. در تاریخ اولین بررسی این بررسی (۲۸ ژانویه ۲۰۲۱) ، Margex در وب سایت خود اطلاع داد که ۱۲ BTC (پس از آن مربوط به تقریبا ۴۰۰،۰۰۰ دلار آمریکا) را فقط در ماه ژانویه ۲۰۲۱ پرداخت کرده است.

تجارت مشتقات

این صرافی اصطلاحاً بورس مشتقات است ، به این معنی که آنها روی معاملات مشتقات تمرکز دارند (امروز هیچ معامله ای در این بستر در دسترس نیست). مشتق ابزاری است که براساس ارزش دارایی دیگر (به طور معمول سهام ، اوراق قرضه ، کالاها و غیره) قیمت گذاری می شود. در دنیای ارزهای رمزنگاری شده ، مشتقات بر این اساس ارزش خود را از قیمت ارزهای رمزپایه خاص بدست می آورند. شما می توانید در اینجا به معاملات مشتقات متصل به جفت های معاملاتی زیر بپردازید: BTC / USD ، ETH / USD ، XRP / USD ، EOS / USD ، LTC / USD و YFI / USD.

Margex همچنین معاملات اهرمی را به کاربران خود ارائه می دهد. آنها فقط خریدهای دائمی (به عنوان مثال معاملات آتی بدون تاریخ انقضا) را ارائه می دهند و هیچ معاملات آتی با تاریخ انقضا را ندارند. حداکثر سطح اهرم برای همیشگی آنها ۱۰۰ برابر است. احتیاط ممکن است برای کسی مفید باشد که قصد تجارت اهرمی را دارد. معاملات اهرمی می تواند منجر به بازدهی عظیم شود اما برعکس – به همان اندازه زیان های کلانی نیز خواهد داشت.

به عنوان مثال ، بگذارید بگوییم که شما ۱۰۰ دلار در حساب معاملاتی خود دارید و این مبلغ را شرط می بندید که BTC مدت طولانی (به عنوان مثال افزایش ارزش) داشته باشد. اگر ارزش BTC در این صورت با ۱۰٪ افزایش یابد ، ۱۰ دلار درآمد کسب می کردید. اگر از اهرم ۱۰۰ برابر استفاده کرده باشید ، موقعیت اولیه ۱۰۰ USD شما به یک موقعیت ۱۰،۰۰۰ USD تبدیل می شود ، بنابراین در عوض ۱۰۰۰ دلار (۹۹۰ دلار بیشتر از آنچه معامله خود را استفاده نکرده اید) درآمد بیشتری کسب می کنید.

با این حال ، هرچه از اهرم فشار بیشتری استفاده کنید ، فاصله تا قیمت تصفیه شما کمتر می شود. این بدان معناست که اگر قیمت BTC در جهت مخالف حرکت کند (برای این مثال کاهش می یابد) ، پس فقط باید درصد بسیار کمی کاهش یابد تا شما بتوانید کل ۱۰۰ USD را که شروع کرده اید از دست دهید. باز هم ، هرچه از اهرم فشار بیشتری استفاده کنید ، حرکت معکوس قیمت باید کاهش یابد تا سرمایه خود را از دست دهید.

بنابراین ، همانطور که تصور می کنید ، تعادل بین ریسک و پاداش در معاملات اهرمی کاملاً تنظیم شده است (هیچ گونه سود بدون ریسکی وجود ندارد).

Margex چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

نمای تجاری Margex

هر سکوی تجاری دارای یک نمای تجاری است. نمای معاملاتی بخشی از وب سایت صرافی است که می توانید نمودار قیمت یک ارز رمزنگاری شده خاص و قیمت فعلی آن را ببینید. به طور معمول جعبه های خرید و فروش نیز وجود دارد که در آنها می توانید با توجه به رمزنگاری مربوطه سفارش دهید و در اکثر سیستم عامل ها ، همچنین می توانید تاریخچه سفارش (به عنوان مثال معاملات قبلی مربوط به رمزنگاری مربوطه) را مشاهده کنید. همه موارد در نمای مشابه روی دسک تاپ شماست. البته آنچه در حال حاضر توصیف کردیم نیز تغییراتی دارد.

هزینه های Margex

هزینه های معاملاتی Margex

هر زمان که سفارش می دهید ، صرافی از شما هزینه تجارت می گیرد. هزینه معاملات به طور معمول درصدی از ارزش سفارش تجاری است. بسیاری از مبادلات بین گیرندگان و سازندگان تقسیم می شود. Takers کسی است که یک سفارش موجود را از کتاب سفارش می گیرد. سازندگان کسانی هستند که سفارشات خود را به دفتر سفارش اضافه می کنند و بدین ترتیب در سیستم عامل نقدینگی ایجاد می کنند.

این سیستم عامل هیچگونه معامله نقطه ای ندارد ، بنابراین هزینه های گیرنده و سازنده ای که در پایگاه داده خود ذکر کرده ایم فقط به معاملات قراردادها مربوط می شود. در اینجا ، متصدیان ۰٫۰۶٪ و سازندگان ۰٫۰۱۹٪ پرداخت می کنند.

طبق گسترده ترین گزارش صنعت که تاکنون در مورد متوسط ​​کارمزد معاملات قرارداد تهیه شده است ، متوسط ​​کارمزد و هزینه سازنده معاملات در قراردادهای جهانی ۰٫۰۶۴٪ برای متصدیان و ۰٫۰۱۴٪ برای سازندگان بود. بر این اساس ، Margex کاملاً به میانگین نزدیک است (کمی برای مصرف کنندگان کمی و برای سازندگان کمی بالاتر).

هزینه های برداشت Margex

هزینه های برداشت معمولاً ثابت بوده و از رمزنگاری به رمزنگاری متفاوت است. اگر BTC را پس بگیرید ، مقدار کمی BTC برای برداشت می پردازید. اگر ETH را پس بگیرید ، ETH را پرداخت می کنید. آخرین باری که ما یک مطالعه تجربی از هزینه های برداشت BTC در بازار ارز رمزنگاری انجام دادیم ، متوجه شدیم که متوسط ​​هزینه برداشت BTC تقریباً  در هر برداشت ۰٫۰۰۰۶ BTC است.

Margex برای هر بار برداشت از BTC 0.0005 BTC اخذ می کند که کمتر از متوسط ​​صنعت جهانی است و هزینه کاملاً رقابتی است.

Margex چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

روش های سپرده گذاری و سرمایه گذاران ایالات متحده

روشهای سپرده گذاری

این صرافی دارای اصطلاحاً “فیات روی رمپ” است ، به این معنی که صرافی ای است که در آن می توانید مشتقات رمزنگاری را با پول نقد منظم خریداری کنید. روش پرداخت ارز فیات قبلاً فقط کارت اعتباری یا نقدی بود (نه انتقال سیم) ، اما از تاریخ ۲ مارس ۲۰۲۱ و همکاری با شرکت OpenMonet ، انتقال سیم و انتقال PayPal و غیره نیز مجاز است.

سرمایه گذاران جدید رمزنگاری به ندرت سفر سرمایه گذاری رمزنگاری خود را با سرمایه گذاری در مشتقات رمزنگاری آغاز می کنند ، اما از نظر تئوری می توانند این کار را انجام دهند. بر این اساس ، این مبادله واجد شرایط “مبادله سطح ورود” است.

سرمایه گذاران ایالات متحده

چرا بسیاری از مبادلات به شهروندان ایالات متحده اجازه نمی دهد با آنها حساب باز کنند؟

پاسخ فقط سه حرف دارد. S ، E و C (کمیسیون بورس اوراق بهادار). دلیل ترسناک بودن SEC این است که ایالات متحده به شرکت های خارجی اجازه درخواست سرمایه گذاران آمریکایی را نمی دهد ، مگر اینکه این شرکت های خارجی نیز در ایالات متحده ثبت شده باشند (نزد SEC ). اگر به هر حال شرکت های خارجی از سرمایه گذاران آمریکایی درخواست کنند ، SEC می تواند از آنها شکایت کند.

مثالهای زیادی وجود دارد که SEC از صرافی های رمزنگاری شکایت کرده است ، یکی از این موارد هنگامی است که آنها از EtherDelta برای انجام یک صرافی ثبت نشده شکایت کردند. مثال دیگر این بود که آنها از Bitfinex شکایت کردند و ادعا کردند که پایدار Bitcoin Tether (USDT) سرمایه گذاران را گمراه می کند. به احتمال زیاد موارد بیشتری در این زمینه دنبال خواهد شد.

Margex اجازه نمی دهد سرمایه گذاران ایالات متحده در مبادلات خود فعالیت کنند. بنابراین اگر اهل ایالات متحده هستید و مایل به تجارت رمزنگاری هستید ، باید به جای دیگری مراجعه کنید. خوشبختانه برای شما ، اگر به فهرست Exchange بروید و از فیلترهای صرافی ما استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *