یک راهنمای معاملاتی ارز رمزنگاری شده باید مروری بر همه صرافی های رمزنگاری برتر خارج از کشور داشته باشد تا بتوانید بهترین صرافی ارز رمزنگاری شده را برای خود پیدا کنید. این بررسی LocalTrade شامل چهار قسمت است: اطلاعات عمومی ، هزینه ها ، روش های سپرده گذاری و امنیت.

اطلاعات کلی

LocalTrade یکی از مبادلات ارز رمزنگاری شده از انگلستان است. انگلستان کشوری است که بدون شک بیشترین مبادلات ارز رمزنگاری شده در جهان را دارد. حداقل این را می دانیم. یک لیست غیر جامع از مبادلات از انگلستان (علاوه بر این یکی) شامل Exmo ، CEX.io ، CoinEgg ، Livecoin ، DSX ، Bittylicious ، CoinMate ، Indacoin ، MixCoins ، Paybis ، Vaultoro ، Instant Bitex و eToro است.

نقدینگی در LocalTrade

از زمان نوشتن این نقدینگی ، نقدینگی کاملاً تغییر کرده است. بر اساس Coinmarketcap ، در ۱۷ ژوئیه ۲۰۱۹ ، این معامله ۲۴ ساعته ۲۴۹ میلیون دلار داشت. این باعث شد آن مکان شماره ۴۷ در لیست صرافی های جهان با بیشترین حجم معاملات ۲۴ ساعته. اما ، در تاریخ آخرین به روزرسانی این بررسی (۲۳ مارس ۲۰۲۰ ، درست در اواسط بحران با COVID-19) ، حجم معاملات ۲۴ ساعته به ۲۶ میلیون دلار کاهش یافت ، فقط به LocalTrade جایگاه شماره ی ۱۰۱ در لیست داده شد. این نزدیک به ۹۰ درصد افت حجم معاملات به طور طبیعی یک پرچم قرمز است و باید ببینیم که حجم معاملات در اینجا چگونه توسعه می یابد.

سرمایه گذاران ایالات متحده

از نظر ما ، سرمایه گذاران ایالات متحده می توانند در اینجا تجارت کنند. اما ، سرمایه گذاران آمریکایی – مانند همیشه – باید ارزیابی مستقل خود را از مشکلات ناشی از اقامت یا تابعیت خود انجام دهند.

نمای تجاری LocalTrade

صرافی های مختلف دیدگاه های تجاری متفاوتی دارند. و هیچ “این نمای کلی بهترین است” وجود ندارد. شما باید خود تعیین کنید که کدام نمای تجاری مناسب شماست. آنچه که معمولاً در این دیدگاه ها مشترک است این است که همه آنها کتاب سفارشات یا حداقل بخشی از کتاب سفارشات ، نمودار قیمت ارز رمزنگاری شده انتخاب شده و تاریخ سفارش را نشان می دهند. آنها معمولاً جعبه های خرید و فروش نیز دارند. قبل از اینکه صرافی را انتخاب کنید ، سعی کنید نگاهی به نمای معاملات بیندازید تا بتوانید از نظر شما احساس خوبی داشته باشید.

localtrade چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

هزینه های تجارت در LocalTrade

هزینه های معاملاتی

هر معامله ای بین دو طرف اتفاق می افتد: سازنده که سفارش آن قبل از معامله در دفترچه سفارش وجود دارد و گیرنده ، سفارشی را که مطابق سفارش سازنده باشد (یا “می گیرد”) قرار می دهد. سازندگان به این دلیل نامگذاری شده اند که سفارشات آنها باعث نقدینگی در بازار می شود. سازندگان کسانی هستند که با تطبیق سفارش سازندگان با سفارشات خود ، این نقدینگی را حذف می کنند.

این سیستم عامل هزینه های متفاوتی را بین گیرندگان و سازندگان دریافت نمی کند. در واقع ، آنها به هیچ وجه هزینه معامله ای دریافت نمی کنند. مطمئن نیستیم که این یک کمپین موقت است یا این هزینه های استاندارد آنها است. نیازی به گفتن نیست که به هیچ وجه پرداخت هزینه های تجاری بسیار غیرمعمول و بسیار مصرف کننده است.

هزینه های برداشت

LocalTrade بر اساس درصد هزینه برداشت است ، به این معنی که آنها هنگام برداشت شما درصدی از مبلغ برداشت شده را از شما می گیرند. درصد شارژ آنها از رمزنگاری به رمزنگاری متفاوت است ، اما برای BTC ، این نرخ ۰٫۱۰٪ + ۰٫۰۰۰۱ BTC است. این یک مدل هزینه برداشت غیرمعمول است ، اما سابقه نداشته است. اکثر صرافی ها صرف نظر از اندازه مبلغ برداشت شده ، هزینه برداشت ثابت دارند.

با مدل کارمزدی که این صرافی دارد ، وقتی مقادیر کمی را برداشت می کنید ، برای شما مفید است. اگر ۰٫۰۱ BTC را برداشت کنید ، هزینه برداشت ۰٫۰۰۰۱ BTC (کاملاً کم) می شود. با این حال ، اگر ۱۰ BTC را پس بگیرید ، هزینه برداشت ۰٫۱ BTC می شود (بسیار زیاد). لطفا در نظر بگیرید که آیا این هزینه برداشت مناسب تجارت خود شما است یا خیر.

با شارژ مدل های هزینه برداشت بر اساس درصد ، مبادله بخشی از سود حاصل از آن را هنگام پرداخت نکردن هزینه بازرگانی از دست می دهد. به طور کلی ، ما هنوز فکر می کنیم که این هزینه های تجاری کاملا رقابتی هستند.

روشهای سپرده گذاری

این بستر معاملاتی ارزهای رمزپایه انتقال وجهی را به عنوان روش واریزی ارائه می دهد ، اما نمی توانید از طریق کارت اعتباری سپرده گذاری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *