LocalCoinSwap یک پلت فرم رمزنگاری P2P است که در سنت کیتس و نویس ثبت شده است. این صرافی در سال ۲۰۱۷ راه اندازی شد.

در LocalCoinSwap ، افراد از کشورهای مختلف می توانند تبلیغاتی را در جایی که نرخ ارز و روش پرداخت برای خرید یا فروش هر یک از ارزهای رمزپایه پشتیبانی شده توسط این سیستم عامل را بیان می کنند ، ارسال کنند. شما به این تبلیغات پاسخ می دهید و موافقت می کنید با شخصی که به او پاسخ داده اید معامله کنید. فروشنده رمزنگاری مربوطه را در یک حساب سپرده قرار می دهد و هنگامی که طرفین معامله کردند و فروشنده پرداخت خود را به LocalCoinSwap تأیید کرد ، LocalCoinSwap ارز رمزنگاری را از سپرده به خریدار آزاد می کند.

LocalCoinSwap از بسیاری جهات مانند یک فروشگاه آنلاین یا Ebay برای ارزهای رمزپایه است. سرمایه گذاران در صرافی “تبلیغات” مختلفی را ارسال می کنند ، جایی که آنها پیشنهاد قیمت برای ارز رمزنگاری شده خاص را ارائه می دهند. این تبلیغ می تواند هم برای خرید و فروش باشد و هم برای یکی از این اقدامات. اگر شما به عنوان یک خریدار / فروشنده دیگر فکر می کنید پیشنهاد خوب است ، می توانید آن را قبول کنید.

ماموریت این پلتفرم این است که به کاربران امکان مبادله مستقیم و بدون واسطه را بدهد.

نمای تجاری LocalCoinSwap

هر سکوی تجاری دارای یک نمای تجاری است. نمای تجارت بخشی از وب سایت صرافی است که می توانید نمودار قیمت یک ارز رمزنگاری شده خاص و قیمت فعلی آن را ببینید. به طور معمول جعبه های خرید و فروش نیز وجود دارد که در آن می توانید با توجه به رمزنگاری مربوطه سفارش دهید و در اکثر سیستم عامل ها ، همچنین می توانید تاریخچه سفارش (به عنوان مثال معاملات قبلی مربوط به رمزنگاری مربوطه) را مشاهده کنید.

با این حال ، LocalCoinSwap همانطور که در بالا ذکر شد ، به خودی خود یک صرافی نیست. بیشتر شبیه یک Ebay برای رمزنگاری ها است. در این مکان ، می توانید از طریق تعدادی از تبلیغات مختلف خرید و فروش که توسط سایر کاربران سیستم عامل ارسال شده است ، اسکن کنید. شما می توانید بر اساس روش پرداخت ، قیمت ، محبوبیت ، کوین و غیره مرتب شوید تا فروشنده / خریدار را پیدا کنید که می خواهید با او معامله کنید.

این شما هستید – و فقط شما – که تصمیم می گیرید که رابط فوق برای شما مناسب باشد یا خیر. سرانجام ، معمولاً روشهای مختلفی وجود دارد که در آنها می توانید تنظیمات را متناسب با نمای معاملات پس از تنظیمات خود تغییر دهید.

LocalCoinSwap چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

هزینه های LocalCoinSwap

هزینه های معاملاتی LocalCoinSwap

با توجه به مدل کسب و کار فوق ، تمایز بین طرفین بورس گیرنده و سازنده نیست ، بلکه بیشتر شبیه تبلیغات شخصی است که به تبلیغ پاسخ می دهد. از شخصی که به پیشنهاد موجود پاسخ می دهد چیزی دریافت نمی شود (۰٫۰۰٪). شخصی که این پیشنهاد را ایجاد کرده است نیاز به پرداخت ۱٫۰۰٪ هزینه تجارت دارد.

اگر در مقایسه با ۱٫۰۰٪ و متوسط ​​هزینه های معاملاتی برای مبادلات متمرکز ، بسیار زیاد است. با این وجود ، تفاوت های زیادی بین LocalCoinSwap و مبادلات متمرکز وجود دارد که تا حدی هزینه بالاتر را توضیح می دهد.

ما به سرمایه گذاران توصیه می کنیم با استفاده از LocalCoinSwap خود را در نظر بگیرند که آیا این هزینه به دلخواه آنها است یا خیر.

هزینه های برداشت LocalCoinSwap

آخرین هزینه ای که باید در نظر گرفت هزینه برداشت است. LocalCoinSwap برای هر بار برداشت BTC برای کیف پول استاندارد BTC 0.00045 BTC اخذ می کند ، اما این هزینه برای کیف پول غیر حضوری آن قابل تنظیم است (صرافی از هر دو دادرسی و کیف پول معاملات غیر حضوری و استاندارد برای BTC پشتیبانی می کند).

این هزینه کمی کمتر از متوسط ​​صنعت جهانی است ، زیرا متوسط ​​صنعت طبق تنها مطالعه تجربی انجام شده در مورد موضوعی که می دانیم ، این مورد ، ۰٫۰۰۰۵۹ BTC در هر برداشت از BTC است.

LocalCoinSwap چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

روش های سپرده گذاری و سرمایه گذاران ایالات متحده

سرمایه گذاران ایالات متحده

چرا بسیاری از صرافی ها به شهروندان ایالات متحده اجازه نمی دهد با آنها حساب باز کنند؟ پاسخ فقط سه حرف دارد. S ، E و C (کمیسیون تبادل اوراق بهادار). دلیل ترسناک بودن SEC این است که ایالات متحده به شرکت های خارجی اجازه درخواست سرمایه گذاران آمریکایی را نمی دهد ، مگر اینکه آن شرکت های خارجی نیز در ایالات متحده ثبت شده باشند (نزد SEC).

اگر به هر حال شرکت های خارجی از سرمایه گذاران آمریکایی درخواست کنند ، SEC می تواند از آنها شکایت کند. نمونه های بسیاری از مواردی وجود دارد که SEC از صرافی های رمزنگاری شکایت کرده است ، یکی از این موارد هنگامی است که آنها از EtherDelta به دلیل اجرای صرافی ثبت نشده شکایت کرده اند. مثال دیگر این بود که آنها از Bitfinex شکایت کردند و ادعا کردند که پایدار Bitcoincoin (USDT) سرمایه گذاران را گمراه می کند. به احتمال زیاد موارد بیشتری در این زمینه دنبال خواهد شد.

LocalCoinSwap در واقع سرمایه گذاران ایالات متحده را در سیستم عامل خود قبول می کند. با این حال ما همیشه به سرمایه گذاران آمریکایی توصیه می کنیم که تجزیه و تحلیل خود را در مورد اینکه آیا می توانند در جایی تجارت کنند انجام دهند ، به ویژه با توجه به اینکه ایالت های مختلف می توانند قوانین مختلفی در مورد محل اقامت خود برای تجارت داشته باشند.

روش های سپرده گذاری

این سیستم عامل یک صرافی در سطح ورودی است ، به این معنی که یکی از گزینه های دیگر برای افرادی است که مایل به ورود به بازار ارزهای رمزپایه هستند و برای شروع هیچ دارایی رمزنگاری ندارند. بیش از ۲۵۰ روش پرداخت مختلف برای واریز در اینجا موجود است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *