Kraken مستقر در سانفرانسیسکو که در خطوط بورس اوراق بهادار فعال است و تجارت سهام را تسهیل می کند ، یک مبادله ارز رمزنگاری شده است که در آن فعالان بازار می توانند ارزهای رمزپایه مختلف را معامله کنند. شرکت کنندگان مجاز به خرید یا فروش ارزهای رمزپایه با استفاده از ارزهای فیات مختلف هستند که شامل دلار آمریکا ، دلار کانادا ، یورو و ین ژاپن است.

تا زمان نوشتن این مقاله ، ۱۷ ارز مجازی مختلف برای تجارت در صرافی Kraken فعال شده بودند. آنها شامل موارد معروف مانند (Ethereum) (ETH) و بیت کوین (BTC) و سایر مواردی هستند که در چند وقت اخیر مورد توجه قرار گرفته اند ، مانند (EOS) و (Monero) (XMR)

Kraken در سال ۲۰۱۱ تاسیس شد و به طور رسمی فعالیت های تجاری خود را در سال ۲۰۱۳ آغاز کرد. این شرکت متعلق به شرکت Payward Inc است و مدیر عامل آن و جسی پاول مدیر آن است. جابجایی آسان پول از و به حساب های بانکی مرتبط با شرکت کننده و جابجایی رمز ارزها به و از کیف پول های دیجیتال شرکت کننده از حساب های تجاری مرتبط با Kraken فراهم می کند.

چگونه Kraken محبوب شد؟

طی سالهای گذشته از زمان راه اندازی آن ، عوامل زیادی در ایجاد Kraken به عنوان یک مقصد تجاری مورد علاقه برای بسیاری از فعالان بازار ارزهای رمزپایه نقش داشته است.

همانطور که Cryto-mania از سال ۲۰۱۴ جهان را درگیر خود کرد ، Kraken همراه با ارز Coinbase برای ارائه داده های بازار معاملات بیت کوین به ترمینال بلومبرگ انتخاب شد. برقراری ارتباط با ارائه دهنده پیشرو داده های بازار به Kraken کمک کرد تا در بین جامعه بازرگانان محبوبیت کسب کند. مشتریان بلومبرگ از طریق خدمات و پایانه های مناسب بلومبرگ قادر به دسترسی به قیمت ارز مجازی ، نمودار ، اخبار و پست های رسانه های اجتماعی بودند.

اندکی بعد ، Kraken با رهبر جهانی در ارائه دهنده نمودار، TradingView ، همکاری کرد. این شرکت همچنان ارزهای رمزنگاری شده بیشتری را مانند لومن به پلتفرم معاملات خود اضافه کرده و بودجه و تجارت با ارزهای فیات مختلف مانند USD ، GBP و JPY را امکان پذیر می کند.

پس از راه اندازی فاز اولیه ، Kraken در اواخر سال ۲۰۱۴ ،  “برای پشتیبانی از تحقیقات در مورد بیت کوین های گمشده و همچنین توزیع دارایی های باقیمانده به طلبکاران Gox شروع به فعالیت کرد. “

کوه Gox ، که زمانی ادعا می کرد بزرگترین صرافی بیت کوین است ، در اوایل سال ۲۰۱۴ درخواست ورشکستگی کرد. با یک انبوه بدهی و ۸۵۰،۰۰۰ بیت کوین از دست رفته دست به گریبان بود.

تا آن زمان ، Kraken در میان بزرگترین صرافی ها نبود و در درجه اول از طریق همکاری با بانک فیدور مستقر در آلمان به مشتریان اروپایی خدمات می داد و تازه در ژاپن کار خود را آغاز کرده بود.

انتخاب Kraken بر اساس رویکرد محتاطانه و پیروی از پیروی از مقررات بود. همه طلبکاران Gox که می خواستند بیت کوین های گمشده خود را پس بگیرند ، مجبور شدند حساب های Kraken را باز کنند و بیشتر آنها به استفاده از خدمات آن ادامه دادند. سپس Kraken در میان افزایش حجم معاملات در سیستم عامل خود ، به سرعت محبوبیت یافت.

رشد در اوایل سال ۲۰۱۵ با راه اندازی چندین ویژگی جدید که باعث محبوبیت معاملات ارزهای رمزنگاری شده در میان توده ها و همچنین در بین جامعه بازرگانان حرفه ای شد ، افزایش یافت. این شامل راه اندازی تسهیلات تجارت حاشیه و خدمات استخر تاریک بود. مشتریان استخرهای تیره واجد شرایط قیمت های بالقوه بهتری هستند ، زیرا به آنها اجازه داده می شود با احتیاط سفارشات بزرگی را که در برابر سفارشات مشابه اجرا می شوند و به آنها مزیت قیمت می دهند ، انجام دهند.

Kraken چیست؟ آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

چه چیزی باعث برجسته شدن Kraken می شود؟

Kraken یک پلتفرم تجاری غنی از ویژگی را برای علاقه مندان به ارزهای رمزنگاری شده و همچنین بنگاه های تجاری بزرگ ارائه می دهد. انواع حساب های متنوعی دارد که نیازهای مختلف بازرگانان و سرمایه گذاران را پوشش می دهد.

Kraken با داشتن سیستم سفارش پیشرفته و ابزارهای معاملاتی – که شامل انواع سفارشات توقف ضرر و سودآوری ، معاملات مبتنی بر اهرم و حاشیه ، استراتژی خودکار و مجموعه بزرگی از ارزهای رمزپایه برای تجارت است – در میان رهبران مبادلات ارز رمزنگاری شده قرار گرفته است.

مسائل مربوط به Kraken

در طول مسیر ، Kraken در چند وقت اخیر به چند سد معبر نیز برخورد کرده است. در ماه مه ۲۰۱۷ ، Kraken همراه با صرافی بیت کوین Poloniex با حملات )Kraken چیست؟ آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال (Distributed Denial of Service) (DDoS) مورد ضرب و شتم قرار گرفت که منجر به خسارات زیادی برای فعالان بازار شد. (همچنین نگاه کنید به: Poloniex چیست؟)

این حادثه منجر به تشکیل پرونده قضایی طبقاتی علیه Kraken شد ، جایی که شاکیان بیش از ۵ میلیون دلار طلب می کنند که ادعا می کنند آنها در نتیجه بدرفتاری Kraken در حمله DDoS از دست داده اند.

این ضربه بزرگی به تصویر Kraken بود که به خود می بالید که امن ترین سکوی معاملات ارزهای رمزنگاری شده است و ادعا می کند که برنده اعتماد توسط معتمدین Mt. Gox است.

همزمان با جابجایی کریتومانیا ، تعداد زیادی از شرکت کنندگان جدید روی باند واگن پریده اند. بروز منظم مسائل مربوط به عملکرد در مبادلات ارزهای رمزپایه باعث افزایش نقدینگی و فعالیتهای تجاری در بازار بیت کوین شده است.

خط پایین

با وجود چالش های اخیر ، Kraken همچنان در میان محبوب ترین سیستم عامل های خرید و فروش ارز مجازی باقی مانده است. گرچه غیر معمول نیست که حتی بورس های اوراق بهادار مستقر در معرض آسیب های موقت قرار بگیرند ، ماهیت غیرمتمرکز و ناشناس ارزهای رمزپایه تجارت آنها را بسیار چالش برانگیز می کند.

اگرچه ارزهای رمزپایه تا حد زیادی خارج از حوزه مقررات دولت باقی مانده اند ، اما مبادلات تجاری و بازارها باید تعادل قوانینی را که توسط تنظیم کننده های دنیای واقعی وضع شده و سازوکار ارزیابی ناشناخته و کنترل نشده ارزهای دیجیتالی مختلف تعادل برقرار کنند.

سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه و سایر پیشنهادات اولیه کوین (“ICO“) بسیار خطرناک و سوداگرانه است و این مقاله توصیه Investopedia یا نویسنده برای سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه یا سایر ICO ها نیست. از آنجا که وضعیت هر فرد منحصر به فرد است ، همیشه باید قبل از تصمیم گیری مالی ، از یک متخصص واجد شرایط مشاوره شود.

با ۱۰۰۰۰۰ دلار پول نقد مجازی با Risk Free رقابت کنید

مهارت های معاملاتی خود را با شبیه ساز سهام رایگان ما آزمایش کنید. با هزاران تاجر Investopedia رقابت کنید و راه خود را به سمت بالا معامله کنید! قبل از شروع به خطر انداختن پول خود ، در یک محیط مجازی معاملات را ارسال کنید. استراتژی های معاملاتی را تمرین کنید تا وقتی آمادگی ورود به بازار واقعی را داشتید ، تمرین مورد نیاز خود را انجام دهید. امروز شبیه ساز سهام ما را امتحان کنید.

صدها ارز رمزپایه مختلف و تقریباً به همین تعداد مکان مختلف برای خرید آنها وجود دارد. به این مکانها صرافی گفته می شود. فروش و خرید ارز رمزنگاری شده از طریق صرافی ها به یک تجارت بزرگ تبدیل شده است.

نکات مثبت

  • امن و قابل اعتماد
  • هزینه های کم
  • مقدار خوبی از ارزهای فیات پذیرفته شده است

Kraken چیست؟ آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

Kraken چیست؟

Kraken یک ارز رمزنگاری شده است ، اما شما قبلاً این را می دانید ، نه؟ این امکان را برای کاربران فراهم می کند تا با استفاده از ارزهای فیات و همچنین ارزهای رمزپایه تجارت کنند.

توجه: ارز فیات هر ارزی است که توسط دولت پشتیبانی شود. آنها ارزهای قانونی کشورها هستند. به عنوان نمونه ارزهای فیات می توان به دلار آمریکا ، پوند انگلیس و یوان چین اشاره کرد.

Kraken به کاربران امکان تجارت با این ارزهای فیات را می دهد

  • دلار آمریکا (دلار آمریکا)
  • ین ژاپن (JPY)
  • دلار کانادا (CAD)
  • پوند انگلیس (GBP)
  • یورو (یورو)
  • دلار استرالیا (AUD)
  • فرانک سوئیس (CHF)

مبلغی که در هر یک از این ارزها هزینه می شود ، حجم معاملات آنها نامیده می شود. Kraken بیشترین حجم معاملات یورو را در بین سایر مبادلات دارد.

این صرافی دارای ۳۸ ارز رمزپایه مختلف و حتی جفت های موجود است. هرچه ارز رمزنگاری محبوبیت بیشتری داشته باشد ، جفت معاملاتی آن نیز بیشتر خواهد بود.

توجه: جفت های معاملاتی ارزهایی هستند که جفت می شوند و ارزش نسبی دارند. این کمی شبیه Bureau de Change در فرودگاه است که جفتها به این شکل هستند. ۱ دلار = ۱۰۶ JPY. یک جفت معاملاتی در Kraken به این شکل خواهد بود.( ۱ BTC بیت کوین) = ۶۷۷۰ یورو (یورو)

Kraken PROS

معاملات ارز فیات

می توانید با شش ارز مختلف فیات در Kraken معامله کنید. این بدان معناست که شما نیازی به مراجعه به صرافی های دیگر قبل از شروع معامله ندارید. صرافی هایی مانند Bittrex فقط امکان معامله با ارزهای رمزپایه را دارند.

امنیت

بنابراین ، آیا Kraken ایمن است؟ جسی پاول و تیم Kraken چیزهای زیادی را از Gox یاد گرفتند.بیشتر ارز خود را به صورت آفلاین نگه می دارند. همچنین به کاربران احراز هویت دو عاملی برای حساب هایشان ارائه می دهد.

توجه: در Kraken ، احراز هویت دو عاملی است که حساب کاربر دارای دو نوع رمز عبور است. رمز اول توسط کاربر تنظیم می شود و رمز دوم توسط برنامه ای مانند Google Authenticator یا Yubikey ایجاد می شود.

هزینه ها

هزینه های Kraken از کمترین هزینه های موجود در بازار است. هزینه های معاملاتی بین ۰٪ و ۰٫۲۶٪ است. آنچه در ازای تجارت از شما دریافت می شود به خرید یا فروش شما بستگی دارد. خریداران معمولاً ۰٫۱۶٪ و فروشندگان نیز ۰٫۲۶٪ در هر معامله پرداخت می کنند.

کارمزد Kraken همچنین به حجم معاملات ۳۰ روزه و جفت ارزی مورد معامله بستگی دارد.

انتخاب

Kraken گزینه خوبی برای ارز رمزنگاری شده برای تجارت با آن ارائه می دهد. برخی صرافی ها فقط محبوب ترین سکه ها را ارائه می دهند. با این حال ، حتی صرافی های توصیه شده بیشتر ، مانند Binance ، می توانند بیش از ۱۵۰ ارز رمزنگاری شده را برای شما فراهم کنند.

اعتبار

Kraken برای بدست آوردن احترام جهانی بسیار تلاش کرده است. این یکی از اولین مبادلاتی بود که ثابت کرد این شرکت می تواند همه پول مشتریان خود را ایمن نگه دارد. Kraken با استفاده از ممیزی اثبات ذخایر موفق به انجام این کار شد.

توجه: حسابرسی اثبات ذخایر ، آزمایشی است که یک بانک یا صرافی می تواند انجام دهد تا به مشتریان خود نشان دهد پول آنها در جایی است که باید باشد.

پشتیبانی

Kraken اطلاعات مفیدی در سایت خود ارائه می دهد. تازه واردین سایت می توانند به “راهنما” و سپس “پشتیبانی” مراجعه کنند تا نکات مفید بسیاری را دریافت کنند. بسیاری از سیستم عامل های دیگر چنین گزینه ای را ندارند.

برنامه تلفن همراه

Kraken برنامه ای برای تجارت دارد که به شما امکان می دهد از آن در حین حرکت استفاده کنید. این یک رابط شفاف است و استفاده از آن بسیار ساده است. علاوه بر این ، شما قادر خواهید بود از ویژگی های استثنایی تجارت استفاده کنید.

این بررسی Kraken فقط در مورد چیزهای خوب نیست ، شما باید جنبه های بد را نیز بدانید. پس اینجاست!

Kraken CONS

قابلیت اطمینان

در سال ۲۰۱۷ ، Kraken چند مشکل داشت. صرافی نمی توانست با تعداد کاربرانی که در حال ثبت نام هستند کنار بیاید. همچنین باید با چندین حمله سایبری مقابله می کرد. این مشکلات به این معنی بود که Kraken مجبور شد حدود یک هفته در ژانویه ۲۰۱۸ بسته شود! با این حال ، پس از آن ، امنیت با بهبود حتی بهتر نیز بازگشت.

service خدمات به مشتری

سیستم عامل های مبادله چندگانه از مشتری پشتیبانی ضعیفی دارند ، Kraken یکی از آنهاست. با این حال ، به نظر می رسد که این شرکت تمام تلاش خود را برای بهبود آن به کار گرفته است.

نکته سریع: مهم است که به یاد داشته باشید مبادلات رمزنگاری بانک نیستند. آنها نمی خواهند بانک شوند! شماره تلفنی نیست که بتوانید با آن تماس بگیرید یا در صورت داشتن مشکلی می توانید به آنجا بروید. شما خودتان هستید! به همین دلیل باید از ایمن ترین کیف پول ها بهره ببرید.

بنابراین ، شما قبلاً می دانید که کراکن ، مزایا و معایب آن چیست. اکنون زمان حرکت بیشتر است و می فهمید که چگونه شروع به استفاده از Kraken می کنیم.

Kraken چیست؟ آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

چگونه می توان در Kraken تجارت کرد ؟

ثبت نام

به صفحه اصلی Kraken بروید و روی “ثبت نام” کلیک کنید. نام کاربری و رمز عبور ایجاد کنید. از PASSWORD1234 به عنوان رمز عبور خود استفاده نکنید! شما بهتر از این هستید! آدرس ایمیل خود را وارد کنید. روی “ثبت نام” کلیک کنید.

از Kraken ایمیلی با کد فعال سازی در آن دریافت خواهید کرد. کد ، نام کاربری و رمز ورود خود را وارد کنید. روی “فعال کردن حساب” کلیک کنید.

شما در حال حاضر یک حساب کاربری ثبت شده Kraken دارید!

تأیید شوید

Kraken دارای پنج سطح (یا سطح) تأیید است (۰-۴). راستی آزمایی به این معنی است که شما باید ثابت کنید همان هستید که می گویید. مدرک مورد نیاز شما انواع مختلف اطلاعات شخصی است.

سه سطح اول به اثبات زیادی احتیاج ندارند اما دو سطح آخر بسیار زیاد نیاز دارند. Tier 0 به شما امکان می دهد به اطراف خود نگاه کنید و تمام. برای تجارت ، حداقل به تأیید ردیف ۱ نیاز دارید. این بررسی Kraken نحوه تأیید شدن به ردیف ۱ و ۲ را پوشش می دهد. در صفحه حساب خود روی “دریافت تأیید شده” کلیک کنید.

برای دریافت تأیید ردیف ۱ ، باید نام ، تاریخ تولد ، کشور و شماره تلفن خود را وارد کنید.

روی “تأیید شدن” کلیک کنید و تمام!

شما به عنوان کاربر ردیف ۱ فقط قادر به سپرده گذاری (قرار دادن) یا برداشت (برداشت) با ارزهای رمزپایه خواهید بود. همچنین محدودیت ۲۵۰۰ USD در مورد مقدار ارز رمزنگاری شده در روز وجود دارد. ردیف ۱ خیلی سرگرم کننده نیست! توصیه می کنم حداقل از ردیف ۲ تأیید شوید. برای انجام این کار ، روی “ردیف ۲” کلیک کنید. باید آدرس خود را اثبات کنید.

اکنون ، بر روی “دریافت تأیید شده” کلیک کنید.

در اینجاست که اکثر کاربران روند تأیید را متوقف می کنند. ردیف ۲ به شما امکان واریز و برداشت ارزهای فیات را می دهد. واریز و برداشت با استفاده از ارزهای فیات هر روز به ۲۰۰۰ دلار محدود می شود.

برداشت ارز رمزنگاری شده هر روز به ۵۰۰۰ دلار محدود می شود. سپرده های ارز رمزپایه محدودیتی ندارند. تأیید ردیف ۱ و ۲ فقط چند دقیقه طول می کشد. تأیید سطح ۳ و ۴ ممکن است چند روز طول بکشد. ردیف های ۳ و ۴ محدودیت بیشتری در سپرده گذاری و برداشت دارند.

اگر در ایالات متحده ، کانادا ، آلمان یا ژاپن زندگی می کنید ، برای واریز و برداشت ارزهای فیات به تأیید ردیف ۳ نیاز دارید. برای این کار ، مانند قبض بنزین ، به یک شناسه دولتی و اثبات آدرس زندگی فعلی خود نیاز دارید. ردیف ۴ توسط شرکت ها و تجار با ارزش استفاده می شود.

این به معنای افراد ثروتمند است و اگر این شما هستید ، تبریک می گویم! آیا می توانم چند بیت کوین وام بگیرم؟ قبل از اینکه اولین معامله خود را انجام دهید ، ایمن باشید! احراز هویت دو عاملی را تنظیم کنید.

احراز هویت دو عاملی دریافت کنید. در صفحه حساب خود به “Security” بروید و روی “تأیید اعتبار دو عاملی” و سپس “Setup” کلیک کنید. همانطور که قبلاً گفتم ، می توانید رمز دوم خود را با Google Authenticator یا Yubikey ایجاد کنید. من اکیداً توصیه می کنم در هر بورسی که ارائه دهد ، از احراز هویت دو عاملی استفاده کنید. خوب ، این همه کارهای خسته کننده است ، بیایید تجارت کنیم!

 تجارت را شروع کنید

در صفحه حساب خود به “Funding” بروید و سپرده گذاری کنید. با انجام انتقال بانکی ارز فیات می توانید حساب خود را تأمین کنید. بعضی اوقات بسته به اینکه از کدام ارز فیات استفاده می کنید و محل زندگی خود هزینه دریافت می شود.

به عنوان مثال ، اگر در EEA باشید سپرده ها به یورو رایگان است. اگر USD را در آمریکا سپرده گذاری کنید ، ۵ دلار برای شما هزینه در بر خواهد داشت. اکنون تنها کاری که شما باید انجام دهید اینست که انتخاب کنید با کدام ارزهای رمزپایه می خواهید تجارت خود را شروع کنید. روی برگه “تجارت” و سپس “سفارش جدید” کلیک کنید.

برای تجارت سه گزینه وجود دارد: ساده ، فوری و پیشرفته. به عنوان تازه کار ، همیشه Simple را انتخاب کنید. Kraken انواع معاملات مختلف را ارائه می دهد و می تواند بسیار پیچیده شود. وقتی مدتی از سیستم عامل استفاده می کنید می توانید گزینه های بیشتری را جستجو کنید. در حال حاضر ، آن را ساده نگه دارید!

اکنون ارزی را که می خواهید بخرید و با چه ارزی پرداخت کنید. با استفاده از محدودیت یا سفارش بازار می توانید ارز خریداری کنید. سفارشات بازار سریعتر و ساده تر از سفارشات محدود است. توجه: سفارش محدود زمانی است که ارز را با قیمت تعیین شده خریداری می کنید. سفارش بازار زمانی است که ارز را با بهترین قیمت فعلی موجود خریداری می کنید.

اکنون به سادگی بر روی دکمه سبز خرید با کلیک کنید و بس! شما یک تاجر رمزنگاری هستید ، آفرین!

یک یادداشت سریع درباره ذخیره سازی

استفاده از صرافی ها فقط برای معاملات مهم است. برای مدت طولانی از صرافی ها برای ذخیره ارز رمزنگاری شده استفاده نکنید. ذخیره رمزگذاری بصورت آنلاین یا در فضای ذخیره سازی گرم ایده خوبی نیست. بیشتر رمزنگاری خود را به صورت آفلاین یا در سردخانه نگه دارید.

برای این کار حداقل به یک کیف پول سخت افزاری نیاز دارید. کیف پول های سخت افزاری مانند حافظه های USB بسیار ایمن هستند. آنها حاوی تمام کدهایی هستند که برای دسترسی به ارز رمزپایه خود نیاز دارید. Kraken برای محافظت از پول خود هنگامی که در سیستم عامل آنها هستید بسیار سخت کار می کند اما به یاد داشته باشید که امنیت شما به شما بستگی دارد!

ممکن است بخواهید مقداری رمز ارز رمزنگاری Kraken را با پول مبادله کنید ، مقداری را به عنوان ارز فیات برداشت کنید. برای این کار شما باید هزینه های کراکن را پرداخت کنید.

هزینه های برداشت Kraken

هزینه های برداشت Kraken بسته به جایی که در جهان هستید بسیار متفاوت است. به عنوان مثال ، اگر می خواهید دلار آمریکا را برداشت کنید و یک حساب بانکی آمریکایی دارید ، برای شما ۵ دلار هزینه دارد. بد نیست ، درسته؟ اگر حساب بانکی آمریکایی ندارید ، هزینه شما ۶۰ دلار است. خوب نیست ، درست است؟

هزینه های Kraken برای برداشت ارزهای رمزپایه بسیار کمتر است. به عنوان مثال ، Kraken برای گرفتن بیت کوین ۰٫۰۰۰۵ BTC و برای بیرون آوردن Ether 0.005 ETH دریافت میکند.

شما اکنون چیزهای زیادی در مورد Kraken آموخته اید ، اما آیا این مبادله برای شما است؟ این بررسی Kraken اکنون به شما کمک می کند تا به این سوالات پاسخ دهید.

Kraken چیست؟ آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

Kraken بهترین برای چه کسی است؟

سایر بررسیهای Kraken ممکن است به شما بگویند که Kraken مخصوص مبتدیان نیست. این به نوعی درست است. Kraken یک پلتفرم بزرگ با بسیاری از ویژگی های گیج کننده است. حتی تجار متخصص می توانند استفاده از آن را سخت کنند.

با این حال ، من Kraken را برای مبتدیان توصیه می کنم. به یاد بیاورید که در Kraken تجارت کنید مثل اینکه رانندگی با ماشین یاد بگیرید. شما در اولین درس خود برنده جایزه بزرگ موناکو نخواهید شد! شما از کوچک شروع می کنید. اول ، شما می آموزید که چگونه موتور را روشن کنید و فقط پس از آن نحوه رانندگی ، درست است؟

اگر با Kraken شروع کنید ، نیازی به یادگیری نحوه استفاده از سیستم عامل دیگری نخواهید داشت. می توانید تأیید Tier 2 را دریافت کرده و مقداری پول فیات را در عرض چند دقیقه واریز کنید. سپس می توانید تا زمانی که بخواهید معاملات بازار را شروع کنید. با پیشرفت بهتر در تجارت می توانید از تمام ویژگی های دیگری که Kraken ارائه می دهد بهره ببرید.

در حالی که برخی مبادلات ارز رمزنگاری محدود هستند ، Kraken یک بستر بسیار گسترده است. این امکان را به کاربران می دهد تا معاملات حاشیه ای و فروش کوتاه انجام دهند. کاربران پیشرفته تر واقعاً از این ویژگی ها لذت خواهند برد.

توجه: معاملات مارجین جایی است که برای تجارت با آن ارز قرض می کنید. این بدان معنی است که شما می توانید پول بیشتری کسب کنید ، اما همچنین می توانید بیشتر ضرر کنید. فروش کوتاه (Short) ، استقراض ارز و سپس فروش آن است ، به این امید که قیمت کاهش یابد. سپس دوباره آن را خریداری کرده و سود کسب می کنید.

نتیجه گیری

اکنون که این بررسی Kraken را خواندید ، باید بدانید که این یک پلت فرم جامع و کمی گیج کننده است. با این حال ، Kraken ویژگی های بسیار خوبی را برای مبتدیان و کاربران پیشرفته ارائه می دهد ، همچنین هزینه های کم ، قابلیت اطمینان و امنیت را فراهم می کند.

اگر به دنبال توصیه شده ترین سیستم عامل مبادله ارز رمزپایه هستید ، باید بدانید که Kraken یکی از بهترین گزینه هایی است که می توانید پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *