یک راهنمای معاملاتی ارز رمزنگاری شده باید بررسی همه صرافی های رمزنگاری برتر خارج از کشور را ارائه دهد تا بتوانید بهترین صرافی ارز رمزنگاری شده را برای خود پیدا کنید. این بررسی از Korbit شامل چهار قسمت است: اطلاعات عمومی ، هزینه ها ، روش های سپرده گذاری و امنیت.

اطلاعات کلی

Korbit یک صرافی ارز رمزنگاری شده در کره جنوبی است. تعداد زیادی صرافی ارز رمزنگاری شده در کره جنوبی وجود دارد ، زیرا این کشور از همان اوایل یکی از دژهای رمزنگاری شده است. علاوه بر این تبادل ، این لیست شامل (اما محدود نمی شود): Bithumb ، Coinone ، Gopax و UPbit.
این صریحاً سرمایه گذاران آمریکایی را از تجارت در آنجا منع نمی کند ، اما چنین سرمایه گذاران باید ارزیابی مستقل خود را از مشکلات ناشی از اقامت یا تابعیت خود انجام دهند.
به عنوان مزیت های اصلی آن ، Korbit تبلیغ می کند که دارای تعداد زیادی ارز رمزپایه است ، مدیریت دارایی آن ایمن است ، از “فناوری معتمد” استفاده می کند و “بهترین مرکز مشتری” را در اختیار دارد.

نمای تجاری Korbit

صرافی های مختلف دیدگاه های تجاری متفاوتی دارند. و هیچ “این نمای کلی بهترین است” وجود ندارد. شما باید خود تعیین کنید که کدام نمای تجاری مناسب شماست. آنچه که معمولاً در این دیدگاه ها مشترک است این است که همه آنها کتاب سفارشات یا حداقل بخشی از کتاب سفارشات ، یک نمودار قیمت ارز رمزنگاری شده انتخاب شده و تاریخ سفارش را نشان می دهند. آنها معمولاً جعبه های خرید و فروش نیز دارند. قبل از اینکه صرافی را انتخاب کنید ، سعی کنید نگاهی به نمای معاملات بیندازید تا بتوانید از نظر شما احساس خوبی داشته باشید.

Korbit چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

هزینه های Korbit

هزینه های معاملاتی Korbit

Korbit برای خریداران هزینه معامله ۰٫۲۰٪ تعیین کرده است. این هم با میانگین صنعت جهانی و هم با میانگین ملی کره جنوبی مطابقت دارد.
کارمزد سازنده صرافی کمتر از کارمزد گیرنده آن است و در حال حاضر ۰٫۰۸٪ است. فقط GoPax صرافی جدید هزینه گیرنده کمتری دارد (هزینه سازنده GoPax -0.025-است). بنابراین این یک مزیت رقابتی برای Korbit نسبت به رقبای کره جنوبی است. هنگام مشاهده میانگین صنعت جهانی ، هزینه های سازنده Korbit به طور قابل توجهی پایین تر است و یک مزیت رقابتی قوی محسوب می شود.

هزینه های برداشت Korbit

هنگام برداشت BTC ، کوربیت هزینه برداشت را به میزان ۰٫۰۰۰۱ BTC دریافت می کند. این هزینه فوق العاده رقابتی است ، به ویژه با توجه به اینکه متوسط ​​صنعت جهانی طبق تحقیق انجام شده توسط ArekCrypto.com ، کمی بالاتر از ۰٫۰۰۰۶ BTC در هر بار برداشت BTC است.
بر این اساس ، هزینه برداشت BTC توسط این صرافی بسیار رقابتی است.

روشهای سپرده گذاری

در Korbit می توانید هم از طریق انتقال سیم و هم از طریق کارت های اعتباری سپرده گذاری کنید. این می تواند به خصوص برای سرمایه گذاران رمزنگاری جدیدتر مفید باشد.
در آخر ، امیدواریم از خواندن این مرور لذت برده باشید. ما همچنین توصیه می کنیم مبادلات زیر را بررسی کنید. همه آنها در صنعت جا افتاده اند و همچنین از بازدید کنندگان در سایت ما امتیازات عالی دریافت کرده اند:

PrimeXBT

Bybit

Binance

BitMEX

Bexplus

Currency.com

BitFlyer

Crex24

KuCoin

ProBit

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *