KCS نماد اصلی KuCoin است که در سال ۲۰۱۷ به عنوان یک توزیع سود به بازار عرضه شد که به معامله گران اجازه می دهد از صرافی ارزش کسب کنند. این توکن به عنوان یک توکن ERC-20 که بر روی شبکه اتریوم اجرا می شد صادر شد و توسط اکثر کیف پول های اتریوم پشتیبانی می شد. مجموع عرضه KCS مبلغ ۲۰۰ میلیون تعیین شد و بازخرید و سوختن برنامه ریزی شده وجود دارد تا زمانی که فقط ۱۰۰ میلیون KCS باقی بماند. دیر یا زود ، با راه اندازی معاملات غیرمتمرکز Ku Coin ، KCS دارایی اصلی خدمات مالی غیر متمرکز Ku Coin و همچنین نشانه حاکمیت جامعه Ku Coin در آینده خواهد بود.

Ku Coin همچنین اعلام کرده است که “توانمندسازی KCS” اولویت اصلی KuCoin خواهد بود و این ارز را به عنوان یک محصول قاتل به جای یک توکن ساده ، ایجاد می کند ، که باید مزایای دارندگان این ارز را بیشتر کند.

در دراز مدت ، این ارز به عنوان کلید کل اکوسیستم KuCoin عمل می کند. با توسعه DEX و KuChain ، KCS همچنین سوخت اصلی و نشانه اصلی برای محصولات غیر متمرکز آینده KuCoin خواهد بود.

چه چیزی KCS را منحصر به فرد می کند؟

پاداش این ارز به عنوان یکی از بهترین راه های کسب درآمد غیرفعال در نظر گرفته می شود. کاربرانی که بیش از ۶ KCS دارند می توانند سود تقسیمی روزانه دریافت کنند که از ۵۰٪ درآمد کارمزد روزانه Ku Coin تامین می شود. پاداش این ارز یک مکانیسم تشویقی منحصر به فرد برای دارندگان این ارز و سازندگان اکوسیستم Ku Coin است. میزان پاداش هایی که کاربران می توانند دریافت کنند بستگی به تعداد KCS های نگهداری شده و حجم معاملات بورس Ku Coin دارد.

KCS چیست؟آشنایی با پلتفرم پرپتانسیل KUCOIN

KCS برای چه مواردی استفاده می شود؟

علاوه بر پرداخت سود سهام ، KCS ، به عنوان یک توکن ابزار ، همچنین برای پرداخت هزینه معاملات در بورس Ku Coin استفاده می شود و به کاربران اجازه می دهد تا ۸۰ درصد از تخفیف برخوردار شوند.

مورد استفاده از این ارز همچنین شامل مشارکت در فروش توکن در KuCoin Spotlight و همچنین LockDrop/BurningDrop در پلتفرم Pool-X است. اما این همه ماجرا نیست ، زیرا توکن های KCS همچنین یک سری اهداف دیگر را در این پلتفرم ارائه می دهند. به عنوان مثال ، دارندگان KCS می توانند VIP های KuCoin شوند و کاربران دیگر نیازی به حجم معاملات BTC بزرگ ندارند تا هزینه های کاهش دهنده سازنده و گیرنده را باز کنند. KCS همچنین می تواند به عنوان یک روش پرداخت برای خرید ، رزرو هتل ، خرید تجهیزات بازی و موارد دیگر استفاده شود.

KCS Burn چیست؟

عرضه اولیه KCS مبلغ ۲۰۰ میلیون تعیین شد. Ku Coin و تیم KCS در حال خرید KCS از بازار هستند و هر سه ماه یکبار آنها را می سوزانند. مقدار KCS که باید سوزانده شود بستگی به حجم معاملات سه ماهه بورس Ku Coin دارد. بنابراین عرضه گردش KCS در حال کاهش است و در نهایت به ۱۰۰ میلیون تن می رسد.

چگونه شبکه توکن KuCoin امن است؟

KuCoin از پروتکل دیجیتالی استاندارد استفاده می کند که اطمینان می دهد داده ها و انتقال داده های کاربر در سیستم از دید سایر کاربران پنهان است.

از سیستم معماری چند خوشه ای و چند لایه ای استفاده می کند که می تواند بیش از یک معامله را همزمان در خود جای دهد و ثبات سیستم را در طول هر معامله تضمین می کند.

تجربه و رابط کاربری KuCoin

KuCoin بدون ایجاد قربانی نمودارها ، نمودارها و سایر اطلاعاتی که ممکن است بخواهید تصمیمات سرمایه گذاری آگاهانه ای بگیرید ، کار بزرگی را برای ایجاد یک رابط کاربر پسند انجام داده است.

این مبادله به ۱۱ زبان محبوب از جمله انگلیسی ، پرتغالی ، هلندی ، ماندارینی ، ژاپنی ، آلمانی و اسپانیایی قابل ترجمه است. تجارت نیز آسان است

درباره تیم

“Kucoin با هدف ارائه خدمات مبادله دارایی های دیجیتال به کاربران و خدمات امن تر و راحت تر ، ادغام دارایی های برتر در سراسر جهان و ایجاد بستر معاملات پیشرفته”.

مدیر عامل و بنیانگذار ، مایکل گام ، کارشناس فنی سابق در Ant Financial ، شرکت وابسته گروه چینی علی بابا است. او همچنین شریک ارشد غول های اینترنتی مانند MikeCRM و KF5.COM بود.

از COO ، اریک دان ، به عنوان “محقق ارشد اینترنت ، معمار سیستم ها و ستاره صنعت اینترنت” یاد می شود. وی همچنین CTO و شریک ارشد شرکت های فناوری اطلاعات از جمله YOULIN.COM ، KITEME و REINOT است.

چند توکن KCS در گردش است؟

با توجه به CoinMarketCap ، مجموع عرضه کمی بیش از ۱۸۰،۰۰۰،۰۰۰ KCS با عرضه در گردش کمی بیش از ۹۰،۰۰۰،۰۰۰ KCS وجود دارد. در حالی که کل مبلغ صدور KCS در ابتدا ۲۰۰ میلیون بود ، تیم Ku Coin تصمیم گرفته است که از برنامه “بازخرید” استفاده کند که حداقل ۱۰٪ از سود خالص هر سه ماه برای بازپرداخت KCS صورت گیرد. تنها ۱۰۰ میلیون KCS باقی مانده است.

وی در سه مرحله ۳۵٪ از KCS را به بنیانگذاران ، ۱۵٪ به ستاره های صنعت و سرمایه گذاران فرشته و ۵۰٪ برای همه کاربران تقسیم کرد. بر اساس کاغذ سفید ، ۷۰ میلیون KCS که به بنیانگذاران صادر شده است “مشروط به چهار سال قفل از ۲ سپتامبر ۲۰۱۷ تا ۲ سپتامبر ۲۰۲۱ است.

بنیان گذاران از واگذاری یا فروش دارایی های KCS خود به هر نحو قبل از آن ممنوع هستند. ۲ سپتامبر ۲۰۱۸٫ ” ۳۰ میلیون KCS برای دارندگان صنعت و سرمایه گذاران فرشته از مسیری مشابه پیروی می کنند ، اما فقط مشمول یک دوره دو ساله قفل هستند. KCS خریداری شده طی ICO در ۲ سپتامبر ۲۰۱۷ مبادله شد زیرا تحت قفل قرار نگرفتند.

از کجا می توانید توکن KCS بخرید؟

معاملات KuCoin Token در صرافی های زیر یافت می شود:

 • کو کوین
 • بیت مکس
 • تبادل ProBit

KCS چیست؟آشنایی با پلتفرم پرپتانسیل KUCOIN

سهام KuCoin  چیست؟

سهام KuCoin  ارز اصلی بورس مبادلات KuCoin است که به دارندگان اجازه می دهد از موفقیت این صرافی سود ببرند. KuCoin هنگام توزیع کوین های مختلف ، میزان نگهداری کاربران KCS را در نظر می گیرد. هرچه از این ارز  بیشتر در اختیار داشته باشید ، سود بیشتری دریافت خواهید کرد.

ویژگی های کلیدی سهام Ku Coin

 • پاداش مشوق ها: دارندگان این ارز سود سهام ارز دیجیتال روزانه دریافت می کنند
 • ساختار هزینه کم: همان ۰٫۱٪ هزینه معاملاتی Binance (Bittrex 0.25٪ هزینه دارد) ، تخفیف معاملاتی برای دارندگان KCS و هزینه های برداشت کم
 • خدمات ۲۴ ساعته به مشتریان: شامل صفحه وب ، خط تلفن ، ایمیل و موارد دیگر
 • حقوق منحصر به فرد دارنده KCS: کاربران دارای رتبه بالاتر KCS خدمات مشاوره ای یک به یک برای استراتژی های سرمایه گذاری و خدمات سریع به مشتریان دریافت خواهند کرد
 • این ارز یک توکن ERC20 است
 • جفت های تجاری متعدد: BTC ، ETH ، NEO ، USDT ، KCS ، BCH
 • امنیت مبادله: حریم خصوصی سطح بالا ، دارایی ها و سیستم امنیتی سطح عملیاتی بر اساس استانداردهای بانکی. این تیم حتی با داشتن سه مرکز و دو مکان ، بلایا را در نظر می گیرد
 • مبادله غیر متمرکز آینده
 • موتور با کارایی بالا برای مقیاس پذیری: این فناوری صدها تا هزاران برابر برتری را از نظر کارایی در مقایسه با استانداردهای عادی صنعت ایجاد می کند و در نتیجه هیچ تاخیر یا تأخیری وجود ندارد

تاریخ معاملات سهام KuCoin

کاغذ سفید این ارز می گوید در اواخر سال ۲۰۱۷ معامله تقریباً ۷۰ سنت را آغاز کرد و تا اوایل ژانویه نسبتاً راکد بود. با رسیدن به ATH های بالای ۲۰ دلار ، ارز دیجیتالی بیش از ۵۰ درصد به سطح فعلی معاملات خود در حدود ۸ دلار کاهش یافت

از کجا می توانید سهام KuCoin خریداری کنید؟
این ارز فقط در سایت مبادله رسمی شرکت ها قابل خرید است. ثبت نام بسیار ساده است ، اما برای معامله با KCS باید ارزهای رمزپایه اولیه را در کیف پول مبادله KuCoin خود مانند BTC ، ETH ، NEO و/یا BCH واریز کنید.

کجا می توانید سهام Ku Coin را ذخیره کنید؟

این ارز یک رمز ERC20 است ، به این معنی که می توانید آن را در کیف پول های سخت افزاری که از بلاکچین اتریوم مانند Ledger Nano S و Trezor پشتیبانی می کنند ، ذخیره کنید. همچنین می توانید آن را در MyEtherWallet (MEW) ذخیره کنید

نتیجه

طبق گزارش CoinMarketCap ، OKEx در حال حاضر بزرگترین صرافی جهان با حجم معاملات ۲۴ ساعته بیش از ۲ میلیارد دلار است. در حالی که KuCoin در مقایسه با OKEx با حجم معاملات حدود ۱۲۸ میلیون دلار کم رنگ است

با توجه به افزایش چشمگیر علاقه ارزهای دیجیتالی در سراسر جهان و این واقعیت که صرافی ها به دلیل عدم مقیاس پذیری درهای خود را به روی حساب های کاربری جدید می بندند ، بی دلیل نخواهد بود که شاهد موفقیت این صرافی و ارز دیجیتالی بومی آن ، KCS باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *