یک راهنمای معاملاتی ارز رمزنگاری شده باید بررسی همه صرافی های رمزنگاری برتر خارج از کشور را ارائه دهد تا بتوانید بهترین صرافی ارز رمزنگاری شده را برای خود پیدا کنید. این بررسی از Jubiter شامل چهار قسمت است: اطلاعات عمومی ، هزینه ها ، روش های سپرده گذاری و امنیت.

اطلاعات کلی

Jubiter یک صرافی ارز رمزپایه استونی است. استونی در واقع تنها کشور حوزه ی دریای بالتیک است که مبادلات ارز رمزنگاری شده دارد. اما بیش از یک مورد وجود دارد: Crex24 دیگری است.

در وب سایت بورس اطلاعات دقیق درباره شرکت پشت بورس وجود دارد. این همیشه دلگرم کننده است ، زیرا صرافی های کلاهبرداری معمولاً اطلاعات کمتری دارند که می توان به صاحبان آن رجوع کرد. Jubiter توسط Jubiter Technologies  اداره می شود ، یک شرکت تحت نظارت واحد اطلاعات مالی در استونی و دارای مجوز برای ارائه خدمات مبادله ارز مجازی با ارز فیات (شماره مجوز: FVR000189) و همچنین یک سرویس کیف پول ارز مجازی (شماره مجوز: FRK000158) همچنین اطلاعاتی در مورد آدرس ثبت شده و آدرس عملیاتی شرکت در وب سایت وجود دارد.

این صرافی فقط مبادله نیست. همچنین کارت بدهی ارز رمزنگاری شده – کارت Jubiter را راه اندازی کرده است. شما می توانید این کارت و بسیاری دیگر را در لیست کارت بدهی Cryptocurrency ما پیدا کنید.

Jubiter برای افرادی که می خواهند کوین های کوچکتر را معامله کنند نیست. تنها ارزهای رمزپایه ای که می توانید در اینجا بخرید یا بفروشید Bitcoin و Litecoin است (اما Bitcoin Cash و Ethereum در راه است). بنابراین ، اگر به دنبال ارزهای رمزپایه کوچکتر هستید ، باید صرافی دیگری را انتخاب کنید.

Jubiter چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

 

این مواردی است که ژوبیتر به عنوان مزیت های اصلی آنها لیست می کند:

عملکرد پشتیبانی عالی

یکی از ویژگی های واقعی Jubiter عملکرد پشتیبانی آنها است. به مدت ۱۲ ساعت در هر روز هفته و ۴ ساعت در هر شنبه ، پشتیبانی تلفنی برای کاربران ژوبیتر در دسترس است. ما چیزی جز تمجید از ستاد پشتیبانی و تعهد آنها شنیده ایم. در اینجا لازم به ذکر است که مبادلات بی شماری وجود دارد که در واقع پشتیبانی ۲۴/۷ را ارائه می دهد.

کشورهای پشتیبانی شده و غیر پشتیبانی شده

سرمایه گذاران ایالات متحده می توانند در اینجا تجارت کنند. هر سرمایه گذار آمریکایی که علاقه مند به تجارت در اینجا است ، در هر صورت باید نظر خود را در مورد هرگونه مسئله ناشی از تابعیت یا اقامت خود تشکیل دهد.

شهروندان یا ساکنان کشورهای زیر ممکن است در اینجا تجارت نکنند: کویت ، قطر ، عربستان سعودی ، صربستان ، ترکیه ، امارات متحده عربی ، بحرین ، بنگلادش ، مصر ، اتیوپی ، اردن ، لبنان ، لیبی ، مالی ، موریس ، مراکش ، عمان ، سومالی ، سریلانکا ، ترینیداد و توباگو ، تونس ، افغانستان ، الجزایر ، اندونزی ، مالزی ، نیجریه ، کره ، جمهوری دموکراتیک (کره شمالی) ، سودان جنوبی ، سودان ، یمن ، ایران ، عراق ، سرزمین های اشغالی ، پاکستان ، سوریه ، وانواتو ، گروه های قومی قفقاز متعلق به فدراسیون روسیه (چچنی ها ، لزجید ، اوستی ها ، اینگوش ها و غیره).

نمای تجاری Jubiter

صرافی های مختلف دیدگاه های تجاری متفاوتی دارند. و هیچ “این نمای کلی بهترین است” وجود ندارد. شما باید خود تعیین کنید که کدام نمای تجاری مناسب شماست. آنچه که معمولاً در این دیدگاه ها مشترک است این است که همه آنها کتاب سفارشات یا حداقل بخشی از کتاب سفارشات ، نمودار قیمت ارز رمزنگاری شده انتخاب شده و تاریخ سفارش را نشان می دهند. در این صرافی ، فقط یک رابط خرید وجود دارد. این امر آن را برای سرمایه گذاران جدید رمزنگاری به راحتی قابل درک می کند ، در حالی که ممکن است فاقد برخی ویژگی ها باشد که تاجران باتجربه تر به دنبال آن هستند.

Jubiter چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

هزینه های Jubiter

هزینه های معاملاتی Jubiter

هزینه های معاملاتی در این صرافی به طور واضح در وب سایت مشخص نشده است (حداقل ما نتوانستیم آنها را در آنجا پیدا کنیم). این البته کمی نگران کننده است. طبق اطلاعات ایمیل ارسال شده برای ما ، هزینه های معاملات ۱۰٪ است. برای شروع ، این تبادل کمی متفاوت از سایر مبادلات عمل می کند زیرا تجارت رمزنگاری به رمزنگاری (فقط فیات به رمزنگاری) را ارائه نمی دهد. متوسط ​​صنعت جهانی در معاملات رمزنگاری به رمزنگاری ، هزینه دریافت کننده ۰٫۲۵٪ است. در مقایسه با آن ، ۱۰٪ ۴۰ برابر بیشتر است. مقایسه هر چند دشوار است.

با این حال ، در نتیجه ، هزینه گیرنده در این صرافی علی رغم معاملات فیات به رمزنگاری و نه رمزنگاری به رمزنگاری ، می تواند به میزان قابل توجهی پایین تر باشد.

هزینه های برداشت از Jubiter

Jubiter هیچ هزینه برداشتی را دریافت نمی کند. شما می توانید استدلال کنید که هزینه های معاملاتی فوق شامل هزینه برداشت نیز می شود ، با دیدن نحوه عملکرد این صرافی.

روشهای سپرده گذاری

در این بستر معاملاتی می توانید هم از طریق انتقال سیم و هم از طریق کارت های اعتباری سپرده گذاری کنید. این می تواند به خصوص برای سرمایه گذاران رمزنگاری جدیدتر مفید باشد. ژوبیتر یک “مبادله در سطح ورودی” است.

در آخر ، امیدواریم از خواندن این مرور لذت برده باشید. ما همچنین توصیه می کنیم مبادلات زیر را بررسی کنید. همه آنها در صنعت جا افتاده اند و همچنین از بازدید کنندگان در سایت ما امتیازات عالی دریافت کرده اند:

PrimeXBT

Bybit

Binance

BitMEX

Bexplus

Currency.com

BitFlyer

Crex24

KuCoin

ProBit

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *