JOE یک توکن حاکمیتی است که به دارندگان خود نیز با سهمی از درآمد مبادله پاداش می دهد.

Trader Joe پلتفرم تجاری غیرمتمرکز یک مرحله ای در شبکه Avalanche است.

JOE یک پلتفرم مبادله غیرمتمرکز مبتنی بر AMM در بلاکچین  اولانچ است.”تریدر جو” یک فورک Uniswap است. هنوز AMM های زیادی در Avalanche وجود ندارد، اما محبوب ترین AMM در بین کاربران این بلاکچین Pangolin است، بنابراین می توان گفت رقیب مستقیم تریدر جو  Pangolin است.

نکات برجسته TRADER JOE

“تریدر جو” دوازدهمین DEX بود که در Avalanche راه اندازی شد، اما اکنون به دلیل نام تجاری منحصر به فرد و توانایی جذب طرفداران وفادار به بزرگترین DEX Avalanche تبدیل شده است.

اکنون این دومین پروتکل بزرگ در Avalanche است، با ۲٫۶ میلیارد دلار ارزش کل قفل شده (TVL)، که حدود ۲۳٪ از کل TVL Avalanche است.

“تریدر جو” دومین محصول خود را به نام Banker Joe عرضه کرد. Banker Joe یک پروتکل وام دهی بسیار شبیه به Compound و Aave است.

توکن JOE سهمی از هزینه های پروتکل را به خود اختصاص می دهد. اگر تیم به روش خود ادامه دهد، می تواند یک سرمایه گذاری باورنکردنی باشد. جو در حال حاضر دارای ارزش ۱٫۷۳ میلیارد دلاری است، اما Trader Joe می‌تواند به یکی از بزرگترین پروتکل‌های DeFi تبدیل شود و اگر اولانچ به رشد خود ادامه دهد، مقدار قابل توجهی از روند صعودی را به خود اختصاص دهد.

Trader Joe علاوه بر AMM بودن، تعدادی ویژگی از جمله Yield Farming، Lending، Staking و … را نیز با هدف تبدیل شدن به یک پلتفرم مجموع و ارائه بهترین تجربه برای کاربران ادغام می کند.

علاوه بر این، کاربران می توانند تنها با یک کلیک از طریق ویژگی Zap – یک ویژگی جدید در AMM، توکن ها را با توکن های LP مبادله کنند.

ویژگی ZAP در TRADER JOE

اگر پروژه‌های دیگر قبل از تولید محصولات، سرمایه را افزایش می‌دهند، معامله‌گر جو دقیقاً جهت مخالف را دارد. آنها یک پروژه راه اندازی منصفانه نیستند (بدون فروش توکن، تیم توکن نگه نمی دارد) اما پروژه را اجرا می کنند، کل رمز پروژه JOE – از طریق تورم باز می شود. با این حال، تریدر جو هنوز برای سرمایه گذاران آینده در صورت وجود تخصیص دارد.

JOE چیست؟آشنایی با پلتفرم TRADER JOE

جزئیات

حجم معاملات ۲۴ ساعته ۱۳۷۲۷۴۴۳ دلار است

رتبه فعلی ۲۵۹ است

ارزش بازار واقعی آن ۲۹۰,۳۵۳,۹۴۰ دلار است

دارای عرضه در گردش ۱۴۴,۰۹۱,۶۰۶ کوین

عرضه ۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰ کوین

توکن به شرح زیر توزیع می شود:

  • تامین کننده نقدینگی: ۵۰%.
  • خزانه داری: ۲۰ درصد.
  • تیم توسعه دهنده: ۲۰%.
  • سرمایه گذاران آینده: ده درصد.

نحوه کسب درآمد و داشتن توکن

در حال حاضر، کاربران می توانند برای دریافت جایزه JOE به Liquidity Mining یا Stake JOE بپیوندند.

علاوه بر این، کاربران می توانند در صرافی خود “جو” خرید کنند.

چگونه میتوان تریدر جو خرید؟

اگر می‌خواهید بدانید از کجا می‌توانید JOE بخرید، بهترین صرافی‌های ارزهای دیجیتال برای معامله Gate.io، ZT، BKEX، MEXC و AEX هستند.

کیف پول

دستورالعمل های ذخیره سازی “جو” در کیف پول CHK
“جو” یک توکن از Avalanche است، بنابراین در کیف پول CHK ذخیره می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *