INSURE DEFI یک اکوسیستم بیمه دارایی‌های دیجیتالی مبتنی بر جامعه است که در آن کاربران می‌توانند با خرید توکن‌های SURE با فیات و سایر ارزهای دیجیتال، سبد دیجیتالی خود را بیمه کنند.

inSure برای توزیع ریسک‌های مالکیت کریپتو در میان یک استخر نقدینگی طراحی شده است، با حق بیمه تعیین شده توسط یک مدل قیمت‌گذاری پویا که از Chainlink استفاده می‌کند. سرمایه مورد نیاز برای حمایت از ریسک ها در هر مقطع زمانی بر اساس قیمت گذاری بازار توکن های SURE و همچنین تقاضای جامعه برای بیمه پرتفوی های کریپتو است. یک سیستم پشتیبانی غیرمتمرکز به نام inSure DAO نیز برای پردازش مجدانه تمام ادعاهای بیمه استفاده می شود، که در آن رای دهندگان مطمئن می شوند که هرگونه ادعای تقلبی علامت گذاری شده و فقط ادعاهای معتبر برآورده می شوند.

inSure DeFi یک اکوسیستم بیمه غیرمتمرکز است که مورد اعتماد هزاران نفر از اعضای جامعه برای محافظت از سبد دیجیتالی خود در برابر کلاهبرداری، بسته شدن مبادلات و کاهش ارزش شدید است. inSure DeFi راه‌حل‌های بیمه‌ای را برای فضای کریپتو ارائه می‌کند تا سبدهای Crypto & DeFi را تثبیت و ایمن کند.

مزیت رقابتی INSURE DEFI

یک عامل کلیدی در ایجاد یک بستر بیمه خوب، سلامت اطلاعات مالی است، مانند استفاده از وجوه و اینکه آیا شناورهای حق بیمه کافی برای پرداخت خسارت های احتمالی وجود دارد یا خیر. از آنجایی که بلاکچین یک دفتر کل توزیع شده است، هر گره دارای کپی یکسانی از داده ها است.

هنگامی که داده ها تغییر می کند، هر بیمه شده می تواند داده های هماهنگ و به روز شده را مشاهده کند و عملکرد هر صندوق را باز و شفاف کند. بنابراین، یک ماژول اختصاصی در صفحه اصلی وب سایت وجود خواهد داشت تا اطلاعات مربوطه را افشا کند، و هر سه ماه یکبار وضعیت مالی دقیق را در زمان واقعی ارائه دهد، مانند عوامل خطر، حداقل سرمایه مورد نیاز، داده های تاریخی در مورد قیمت توکن، خلاصه ای از ارزیابی ادعاها. و تعداد توکن های قفل شده و معامله شده.

چگونه کار می کند؟

بیمه کریپتو inSure بر اساس موارد زیر است:

I. مدل قیمت گذاری پویا، برای یافتن قیمت مناسب بازار از طریق عرضه و تقاضا.

II. مدل سرمایه، برای تامین سرمایه مورد نیاز برای پشتوانه ریسک در هر مقطع زمانی؛

III. در مکانیسم رای گیری مطمئن DAO، برای اطمینان از رسیدگی به هر ادعا به شیوه ای بدون مجوز و شفاف.

مدل سرمایه

بیمه یک صنعت بسیار اهرمی است. بنابراین، نگرانی اصلی مدل سرمایه بیمه، محاسبه سرمایه مورد نیاز برای تضمین پرداخت بدهی مخاطره ریسک تا سطحی دلخواه و بالا مانند ۹۹٫۹ درصد در آخرین چارچوب EIOPA Solvency II است.

مدل سرمایه برای محاسبه حداقل سرمایه مورد نیاز صندوق مورد استفاده قرار می گیرد که برای تعیین موارد زیر استفاده می شود:

I. پایتخت قفل شده در استخر سرمایه

II. قدرت شرط بندی مورد استفاده در مرحله Staking.

استخر مازاد

هر زمان که حق بیمه پرداخت شود، استخر مازاد تعلق می گیرد.

۴۰ درصد از حق بیمه به استخر مازاد اضافه می شود.

۱۰% دیگر تا پایان قرارداد رزرو خواهد شد.

اگر ادعایی وجود نداشته باشد، به استخر مازاد اضافه می شود. استخر مازاد در طول زمان رشد خواهد کرد و ابتدا برای پوشش خسارت بیمه استفاده خواهد شد. وقتی استخر مازاد نتواند همه مطالبات را پوشش دهد، از استخر سرمایه برای پرداخت مابقی مطالبات استفاده می شود. هنگامی که استخر مازاد به اندازه کافی بزرگ شد، دارندگان SURE ٪ را از SURE سهامدار دریافت خواهند کرد تا انگیزه بهتری برای افزایش inSure Staked Pool داشته باشند.

دارندگان INSURE DEFI می‌توانند علاوه بر بیمه‌ای که طرح‌های InSure ارائه می‌کنند، در DEX‌های مختلف سهام داشته باشند و از هر معامله درصدی کسب کنند.

برای مرحله اول، بر روی ریسک در برابر کلاهبرداری، کاهش ارزش و وجوه دزدیده شده تمرکز می شود . کسب‌وکار با همبستگی کمتر معرفی می‌شود تا با رای جامعه، بازده بالاتری را برای دارندگان توکن به ارمغان بیاورد.

INSURE DEFI یک اکوسیستم بیمه,آشنایی با توکن SURE

توسط انجمن اداره می شود

در شرایط عادی، تمام عملیات در INSURE DEFI را می توان با قراردادهای هوشمند تکمیل کرد. اما در واقعیت، به منظور در نظر گرفتن منافع کاربران، دستیابی بهتر به اثرات تمرکززدایی و اطمینان از شفاف‌تر بودن فرآیند، تصمیم‌گیری در مورد رویدادهای خاص مستلزم رأی دادن به جامعه است.

بنابراین، این پلتفرم یک سازمان InSure DAO راه اندازی خواهد کرد تا چنین تصمیماتی را تسهیل کند و موقعیت های شدید را مدیریت کند. لازم به ذکر است که inSure DAO نه حضانت صندوق سرمایه گذاری را در اختیار دارد و نه می تواند وجوه را به شخص خاصی واگذار کند. هر یک از اعضای کمیته ممکن است در هر زمان با رأی گیری جایگزین شوند.

inSure DAO مطابق با دو اصل اصلی پایداری (که منافع اعضای جامعه را با اطمینان از پایداری استخر بودجه کلی تضمین می کند) و رشد (ارتقای افزایش حق بیمه پایدار و رشد عضویت در DAO مطمئن) کار خواهد کرد.

اعضای سازمان inSure DAO شامل چندین نفر با تخصص خاص در زمینه بیمه، حاکمیت مشترک و توسعه بلاکچین هستند. برخی از اختیارات اعضای کمیته عبارتند از:

I. رسیدن به اجماع برای پیاده سازی کد خاصی که به طور خودکار قابل استقرار نیست.

II. مجازات بازیگران بد در اکوسیستم inSure (مانند ادعاهای مخرب، ادعاهای نادرست و غیره) با سوزاندن توکن های SURE.

III. قدرت اجرای تعلیق اضطراری در شرایط خاص.

اعضای inSure DAO می توانند به نفع اکوسیستم inSure مذاکره کرده و پیشنهادات مربوطه را پیشنهاد دهند. پیشنهادات رأی گیری باید شامل گزینه های رأی گیری واضح و توصیه های InSure DAO باشد. سپس به هر یک از اعضای جامعه مهلت داده می شود تا رای دهند و نتیجه با رای اکثریت اجرا می شود. هر دارنده inSure می تواند عضو inSure DAO شود.

ادغام آینده برای پردازش خودکار ادعای وجوه سرقت شده و رویدادهای کلاهبرداری با استفاده از Google Cloud Platform (AutoML & Cloud Inference)

علاوه بر استفاده از داده‌های قیمت تاریخی Chainlink، پلتفرم  InSure DeFI روی یک برنامه ترکیبی روی زنجیره/خارج از زنجیره کار می‌کند که Chainlink و Google Cloud AI را ترکیب می‌کند. این به InSure اجازه می‌دهد تا داده‌های زنجیره‌ای مربوط به رویدادهای بیمه‌پذیر (مانند وجوه سرقت شده و کلاهبرداری) را با استفاده از Google AutoML پردازش کند و سپس خروجی‌های خود را با استفاده از Chainlink در زنجیره ارسال کند.

توانایی Chainlink برای اتصال با هر API خارجی به تماس‌های GET اجازه می‌دهد داده‌ها/نتایج پردازش را بازیابی کند و مستقیماً به قراردادهای هوشمند تحویل دهد. inSure DeFi از این ویژگی منحصربفرد Chainlink برای استفاده از سرویس‌های ML پلتفرم Google Cloud (مانند AutoML و Cloud Inference API) برای پردازش اطلاعات و داده‌های در دسترس عموم بر روی بلاکچین استفاده می‌کند و در عین حال این تصمیم‌ها را از طریق اوراکل‌های Chainlink به قرارداد هوشمند می‌رساند تا یک خودکار را راه‌اندازی کند. تحقق مطالبات بیمه ای

پس از بررسی راه‌حل‌های مختلف اوراکل، تصمیم گرفته شد از Chainlink به دلیل امنیت و انعطاف‌پذیری تست شده آن برای فراخوانی هر API خارج از زنجیره استفاده کنند.

به عنوان پرکاربردترین راه حل اوراکل در صنعت بلاکچین، Chainlink در حال حاضر بیش از ۱۰ میلیارد دلار ارزش زنجیره ای در سراسر DeFi، از جمله پروژه های پیشرو مانند Aave، Synthetix، و غیره تضمین می کند.

شبکه آن توسط مجموعه بزرگی از اپراتورهای گره ایمن که توسط DevOps های بلاکچین پیشرو اجرا می شوند، پشتیبانی می شود، که در شبکه های اوراکل غیرمتمرکز ادغام می شوند تا فیدهای داده بسیار در دسترس، دقیق و بدون دستکاری ارائه دهند. علاوه بر این، داده‌های قیمت تاریخی که توسط InSure DeFI استفاده می‌شود شامل قیمت‌های جهانی تنظیم‌شده با حجم است که از تمام CEX و DEX مربوطه جمع‌آوری می‌شود تا از دقت بالایی اطمینان حاصل شود.

با ترکیب داده‌های با کیفیت بالا و توانایی اتصال به انبارهای کلان داده خارج از زنجیره، InSure DeFI می‌تواند محصولات بیمه قوی‌تر و اصلاح‌شده‌تری بسازد که ریسک‌های مختلف سبد کریپتو را پوشش می‌دهد.

TOKEN OF INSURE DEFI

حجم معاملات ۲۴ ساعته ۱۹۵۳۱۸۱ دلار است.

رتبه فعلی ۲۶۲ است

ارزش بازار واقعی آن ۲۷۴,۱۱۷,۰۱۱ دلار است.

دارای عرضه در گردش ۲۶,۷۹۰,۰۶۳,۱۷۵  کوین SURE

عرضه ۸۸۰۰۰۰۰۰۰۰۰ کوین SURE.

از کجا میتوان INSURE DEFI خرید؟

اگر می‌خواهید بدانید از کجا InSure DeFi بخرید، بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال برای معامله Coinsbit، PancakeSwap (V2)، QuickSwap، VinDAX و STEX هستند.

کیف پول INSURE DEFI

  1. Ledger or Trezor
  2. Trust Wallet
  3. Atomic Wallet
  4. MyEtherWallet
  5. Online (Not Recommended)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *