InstaSwap یک صرافی ارز های رمزنگاری شده است که در یونان ثبت شده است. این صرافی در سال ۲۰۱۹ راه اندازی شد و متعلق به شرکت یونانی Blocktech Private Company (به طور مناسب در کمیسیون بازارهای سرمایه یونان ثبت شده است) است.

InstaSwap بیش از هر چیز دریچه ای برای ورود به کتابهای سفارش سایر صرافی ها است. می توانید بیشتر از یک سیستم عامل صرافی ارز های رمزنگاری شده به عنوان یک کارگزار به آن نگاه کنید.

سرمایه گذاران ایالات متحده

چرا بسیاری از صرافی ها به شهروندان ایالات متحده اجازه نمی دهد با آنها حساب باز کنند؟ پاسخ فقط سه حرف دارد. S ، E و C (کمیسیون تبادل اوراق بهادار). دلیل ترسناک بودن SEC این است که ایالات متحده به شرکت های خارجی اجازه درخواست سرمایه گذاران آمریکایی را نمی دهد ، مگر اینکه آن شرکت های خارجی نیز در ایالات متحده ثبت شده باشند (نزد SEC). اگر به هر حال شرکت های خارجی از سرمایه گذاران آمریکایی درخواست کنند ، SEC می تواند از آنها شکایت کند. مثالهای زیادی وجود دارد که SEC از بورسهای رمزنگاری شکایت کرده است ، یکی از این موارد هنگامی است که آنها از EtherDelta برای اجرای صرافی ثبت نشده شکایت کرده اند. مثال دیگر این بود که آنها از Bitfinex شکایت کردند و ادعا کردند که پایدار Bitcoincoin (USDT) سرمایه گذاران را گمراه می کند. به احتمال زیاد موارد بیشتری در این زمینه دنبال خواهد شد.

InstaSwap چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

مزایای InstaSwap

به نظر می رسد ارزش اصلی این پلتفرم استفاده آسان ، شفاف و سریع آن باشد. آنها همچنین نرخ های رقابتی بازار و غیر حضانت بودن آن را ذکر می کنند (به این معنی که آنها هرگز دارایی های هیچ کاربر را در اختیار ندارند و عنصری از امنیت را به کاربران اضافه می کنند).

 

نمای تجاری InstaSwap

هر سکوی تجاری دارای یک نمای تجاری است. نمای تجارت بخشی از وب سایت صرافی است که می توانید نمودار قیمت یک ارز رمزنگاری شده خاص و قیمت فعلی آن را ببینید. به طور معمول جعبه های خرید و فروش نیز وجود دارد که در آن می توانید با توجه به رمزنگاری مربوطه سفارش دهید و در اکثر سیستم عامل ها ، همچنین می توانید تاریخچه سفارش (به عنوان مثال معاملات قبلی مربوط به رمزنگاری مربوطه) را مشاهده کنید. همه موارد در نمای مشابه روی دسک تاپ شماست. البته آنچه در حال حاضر توصیف کردیم نیز تغییراتی دارد. به عنوان مثال ، در InstaSwap ، آنها بیشتر بر روی سادگی و سرعت تمرکز دارند تا در دسترس بودن ابزارهای مختلف تجارت.

این شما هستید – و فقط شما – که تصمیم می گیرید رابط صرافی InstaSwap برای شما مناسب است یا خیر.

هزینه های InstaSwap

هزینه های معاملاتی InstaSwap

هر زمان که سفارش می دهید ، صرافی از شما هزینه تجارت می گیرد. هزینه معاملات به طور معمول درصدی از ارزش سفارش تجاری است. بسیاری از مبادلات بین گیرندگان و سازندگان تقسیم می شود. Takers کسی است که یک سفارش موجود را از کتاب سفارش می گیرد. سازندگان کسانی هستند که سفارشاتی را به کتاب سفارش اضافه می کنند و بدین ترتیب در سیستم عامل نقدینگی ایجاد می کنند.

InstaSwap چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

InstaSwap فرقی بین گیرنده ها و سازندگان قائل نمی شود ، زیرا آنها بیشتر دریچه ای برای ورود به کتاب های مربوطه بورس های دیگر هستند. تمایز گیرنده / سازنده در اینجا هیچ هدف واقعی ندارد. در عوض ، هنگام خرید یا خرید در سیستم عامل ، InstaSwap هزینه شفاف ۰٫۲۵٪ را دریافت می کند.

میانگین هزینه های صنعت معاملات در طول تاریخ در حدود ۰٫۲۰-۰٫۲۵٪ بوده است اما اکنون شاهد ظهور میانگین های صنعت جدید در حدود ۰٫۱۰٪ -۰٫۱۵٪ هستیم. طبق آخرین مطالعه تجربی ArekCrypto.com ، متوسط ​​هزینه های خریدار معاملات در صنعت ۰٫۲۱۵٪ و هزینه سازنده معاملات spot 0.162٪ بود. InstaSwap اندکی بالاتر از این میانگین ها است ، اما در عوض این کار را با سادگی و سرعت جبران می کنند.

هزینه های برداشت InstaSwap

هزینه های برداشت معمولاً ثابت بوده و از رمزنگاری به رمزنگاری متفاوت است. اگر BTC را پس بگیرید ، مقدار کمی BTC برای برداشت می پردازید. اگر ETH را پس بگیرید ، ETH را پرداخت می کنید.

InstaSwap به ازای هر برداشت از BTC 0.0005 BTC ، که کمتر از متوسط ​​صنعت جهانی است (طبق این گزارش ۰٫۰۰۰۵۹ BTC برای هر BTC-برداشت) و هزینه کاملاً رقابتی نیز اتهام می زند.

روش های سپرده گذاری

در InstaSwap ، شما نمی توانید از طریق انتقال وجه خرید کنید ، اما خرید کارت اعتباری کاملاً خوب است. با پذیرش سپرده های کارت اعتباری ، InstaSwap واجد شرایط “صرافی در سطح ورودی” است (برخلاف اکثر صرافی های غیر حضوری). با این حال ، اگر به هر دلیلی نیاز به واریز ارز فیات از طریق انتقال سیم دارید ، می توانید با استفاده از فیلترهای صرافی ما یکی را پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *