INJ یک پروتکل جهانی مالی غیر متمرکز (DeFi) برای معاملات مشتقات متقابل زنجیره ای در طیف وسیعی از محصولات مالی مانند مبادلات دائمی ، قراردادهای آتی و معاملات لحظه ای است.
زنجیره تزریقی به عنوان یک ماژول Cosmos SDK پیاده سازی شده است که با Ethermint (EVM در Tendermint) ساخته شده است. این نرم افزار از اثبات سهام مبتنی بر Tendermint برای تسهیل تجارت مشتقات زنجیره ای متقابل در Cosmos ، Ethereum و بسیاری دیگر از پروتکلهای لایه ۱ استفاده می کند.
پروتکل تزریقی در برابر برخورد مقاوم است و از عملکرد تأخیر تأیید شده (VDF) برای جلوگیری از عملکرد جلو استفاده می کند.
INJ دارایی اصلی پروتکل تزریقی است و در طیف وسیعی از توابع استفاده میشود مانند:

 • مدیریت پروتکل
 • ضبط ارزش کارمزد مبادله
 • وثیقه مشتقه
 • استخراج نقدینگی
 • استیکینگ

پلتفرم Injective کاربران را قادر می سازد:

 1. در معاملات غیر متمرکز مشتقات متقابل زنجیره ای با کارمزد صفر شرکت کنید.
 2. دسترسی به تولید عملکرد متقابل زنجیره ای برای بسیاری از دارایی ها.
 3. ایجاد و معامله در هر بازار مشتقه تنها با خوراک قیمت

در نتیجه فرصت های بیشتری برای معامله در بازارهایی که در سایر صرافی ها یافت نمی شود ، ایجاد می کند.

پروتکل تزریقی (INJ) چیست؟

پروژه پروتکل تزریقی یک ایده انقلابی است که هدف آن مبادلات ارزی کاملاً غیر متمرکز و شبکه های عمومی است. این بدان معناست که مبادله فقط توسط افرادی انجام می شود که توکن INJ دارند. هیچ نهاد متمرکز مدیریتی وجود ندارد که کنترل توسعه پروژه را اعمال کند. پروژه Injective Protocol رسماً از طریق عرضه عمومی در سال ۲۰۲۰ آغاز شد و با نام هایی در صنعت مانند Binance ، Pantera و Hashed پشتیبانی شد.

زنجیره تزریقی پایه و اساس پروژه است. این میزبان یک کتاب سفارش غیرمتمرکز است و عناصری را از ماشین مجازی اتریوم (EVM) به کار می گیرد. این پلتفرم همچنین از یک پل توکن دو جهته استفاده می کند و آن را به اکوسیستم اتریوم متصل می کند.

INJ چیست؟ آشنایی با شبکه INJECTIVE PROTOCOL

بنیانگذاران  INJ چه کسانی هستند؟

اریک چن یکی از بنیانگذاران آزمایشگاه های تزریقی ، شرکت پشت INJ است. او دارای لیسانس علوم مالی از NYU Stern است و حرفه حرفه ای وی در سال ۲۰۱۴ آغاز شد. چن یک محقق تحقیق در Desay Sv Automotive بود ، و بعداً به AXA Advisors رفت تا تحلیلگر شود. در سال ۲۰۱۷ ، اریک چن به عنوان محقق در زمینه سرمایه نوآورانه شناخته شد و یک سال بعد ، در سال ۲۰۱۸ ، او بنیانگذار پروتکل تزریقی بود.

آلبرت چون ، مدیر ارشد فنی پروتکل تزریقی است. او با مدرک کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر از دانشگاه استنفورد فارغ التحصیل شد و در سال ۲۰۱۷ مهندس کامل پشته برای Linc Global شد. در ابتدای سال ۲۰۱۸ ، او به عنوان مهندس توسعه نرم افزار در آمازون مشغول به کار شد. با این حال ، او به زودی به سراغ پروتکل تزریق مشترک با اریک چن رفت. وی از زمان راه اندازی آن در اواسط سال ۲۰۱۸ با این شرکت بوده است. و :

 • میرزا الدین
 • ماکسیم شن
 • ماکس کوپریانوف
 • مارکوس واس
 • بویان آنجلکوسکی
 • الکساندروس آتاناسوپولوس
 • زینران خو
 • ویویان ما
 • هانا گراب

چه چیزی INJ  را منحصر به فرد می کند؟

پروتکل تزریقی یک پروژه قابل توجه است زیرا هدف آن حل مشکلات در دنیای مالی با استفاده از ماهیت غیرمتمرکز فناوری بلاکچین است. INJ به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا در یک سازمان مالی غیرمتمرکز واقعاً (DeFi) شرکت کنند ، جایی که آنها قدرت ایجاد تغییرات و ارائه ایده های جدید را دارند.

بلاکچین زنجیره تزریقی برای همه در دسترس است ، و همین امر باعث می شود که کاملاً غیر متمرکز شود. مهم نیست که شما یک سرمایه گذار کوچک یا یک شرکت بزرگ هستید. پروتکل تزریقی میزان نفوذ و قدرت یکسانی را برای همه ارائه می دهد. بلاکچین به شما این امکان را می دهد تا طیف وسیعی از مشتقات ، CFD ها و سایر دارایی ها را معامله کنید.

در حالی که فناوری انقلابی را برای تمرکز زدایی از جهان مبادلات و معاملات معرفی می کند ،پروتکل تزریقی هنوز از روشهای اثبات شده برای پول درآوردن استفاده می کند. سازندگان و گیرندگان هزینه معاملات را در INJ پرداخت می کنند ، که به پلتفرم اجازه می دهد تا به صورت غیر متمرکز به کار خود ادامه دهد.

چند کوین پروتکل تزریقی (INJ) در گردش وجود دارد؟

بر اساس مقاله سفید INJ ، تورم لازم برای راه اندازی توکن های INJ مبلغ ۷ درصد تعیین شده است تا گره ها برای اعتبار تراکنش ها در بلاکچین انگیزه داشته باشند. این نرخ تورم به تدریج با گذشت زمان کاهش می یابد و به ۲ درصد می رسد.

نحوه توزیع توکن های INJ بر اساس مجموع سود و زیان است. در اصل ، هرچه تعداد توکن  بیشتر باشد ، هنگام توزیع مجدد بیشتر دریافت خواهید کرد ، زیرا کیف پول شما دارای ارزش وزنی قابل توجهی است. این امر ماهیت غیرمتمرکز صرافی را تضمین می کند.

حجم معاملات ۲۴ ساعته ۳۱٫۷۱۲٫۸۱۳ دلار آمریکا است.

رتبه فعلی CoinMarketCap #149 است

با ارزش بازار زنده ۳۷۱،۷۷۰،۹۵۷ دلار آمریکا.

دارای حجم گردش ۳۲،۶۵۵،۵۵۳ کوین  INJ و حداکثر است.

عرضه ۱۰۰،۰۰۰،۰۰۰ کوین INJ.

از کجا می توانید پروتکل تزریقی (INJ) بخرید؟

توکن های پروتکل تزریقی (INJ) در اکثر صرافی های اصلی موجود است. Binance بالاترین حجم معاملات INJ/USD را با ۱۲،۶۸۷،۰۸۴ دلار دارد. این محبوب ترین مبادله برای خرید INJ است.

اگر می خواهید بدانید پروتکل تزریقی را از کجا بخرید ، صرافی های برتر برای معامله در پروتکل تزریقی در حال حاضر Binance ، Huobi Global ، Upbit ، BiONE  ،Bilaxy Uniswap و ZT هستند.

چگونه شبکه پروتکل تزریقی ایمن است؟

بلاکچین پروتکل تزریقی بر اساس مکانیسم اجماع اثبات سهام (PoS) عمل می کند. این یکی از برجسته ترین شباهت های INJ با بلاکچین اتریوم است. برای استفاده از مکانیزم ماشین مجازی اتریوم ، INJ برای امنیت از PoS استفاده می کند.

اثبات سهام یک اجماع جایگزین برای اجماع عمومی اثبات کار (PoW) است که توسط بیتکوین استفاده می شود. PoS دارای مزایای بیشماری از نظر توان مورد نیاز برای استخراج ، مقیاس پذیری و قابلیت استفاده است. اجماع همچنین نقش اساسی در حصول اطمینان از روش غیرمتمرکز عملیات برای کل شبکه ایفا می کند.

تخصیص توکن

نام توکن INJ
بایننس Launchpad فروش ۹٫۰۰درصد  از کل عرضه توکن
فروش دانه ۶٫۰۰ درصد از کل عرضه توکن
فروش خصوصی ۱۶٫۶۷ درصد از کل عرضه توکن
تیم ۲۰٫۰۰٪ از کل عرضه توکن
مشاوران ۲٫۰۰ درصد از کل عرضه توکن
توسعه اکوسیستم ۳۶٫۳۳ درصد از کل عرضه توکن
رشد جامعه ۱۰٫۰۰ درصد از کل عرضه توکن

INJ چیست؟ آشنایی با شبکه INJECTIVE PROTOCOL

نکات برجسته کلیدی

پروتکل تزریقی یک زیرساخت عمودی یکپارچه ارائه می دهد که به هر کسی اجازه می دهد در هر بازار مشتقه ایجاد و معامله کند. پروتکل تزریقی در حال حاضر از مبادله دائمی و قرارداد برای تفاوت (CDF) پشتیبانی می کند و در آینده از مشتقات دیگر پشتیبانی می کند.

برخی از عناصر کلیدی پروتکل تزریقی عبارتند از:

معاملات مشتقات غیر متمرکز لایه ۲:

Injective می تواند به سرعت معاملات سریع دست یابد در حالی که هیچگونه هزینه گاز را دریافت نمی کند.

تجارت در هر بازار:

تزریق به هرکسی اجازه می دهد در هر بازار مشتقه فقط با استفاده از خوراک قیمت ایجاد و معامله کند ، در نتیجه فرصتهای زیادی برای معامله در بازارهایی که در سایر صرافی ها یافت نمی شود ، باز می کند.

معاملات متقابل و تولید بازده:

Injective قادر است از مجموعه متنوعی از فعالیتهای تجاری و تولید محصول در شبکه های بلاکچین لایه ۱ متمایز پشتیبانی کند.

حاکمیت شبکه با محوریت جامعه:

شبکه Injective توسط جامعه غیر متمرکز خود اداره می شود که در آن لیست های جدید یا تغییرات شبکه همه بر اساس ساختار سازمان خودگردان غیر متمرکز (DAO) رای گیری می شود.

مشوق های استخراج نقدینگی:

جامعه Injective قادر خواهد بود از طریق برنامه های استخراج نقدینگی که بطور طبیعی بر روی شبکه ایجاد شده است ، ارزش را به دست آورد تا رشد مستمر را تحریک کند.

فعالیت Injective و مروری بر جامعه

جامعه INJ در سراسر جهان با مراکز مختلف واقع در ایالات متحده ، چین ، کره جنوبی ، اروپا و ویتنام توزیع می شود. جامعه Injective عمدتا شامل گروه های زیر است:

معامله گران:

این شامل معامله گران روزانه ، معامله گران نهادی و معامله گران الگوریتمی است که به دنبال استفاده از Injective DEX برای ایجاد و معاملات بازار مشتقه هستند.

بازارسازان و علاقه مندان به DeFi:

پلتفرم Injective یک برنامه استخراج نقدینگی ایجاد کرده است که می تواند نقدینگی کاربران را در بستر Injective جبران کند.

سازندگان و توسعه دهندگان بازار:

Injective به عنوان یک بستر باز و بدون مجوز ، توسعه دهندگان را تشویق می کند تا بازارهای مشتقه منحصر به فردی ایجاد کنند. خالقان و توسعه دهندگان بازار از طریق درصدی از کارمزد معاملات و کمک های اجتماعی به ازای مشارکت خود در شبکه جبران می شوند.

استراتژی های فعلی رشد جامعه INJ :

 • توانمندسازی مشارکت کنندگان جامعه به عنوان سفیران مبتکر برای رشد یک اکوسیستم قوی و پایدار برای معامله گران و توسعه دهندگان.
 • افزایش مناطق گیره برای قابلیت های زنجیره ای متقابل که اکوسیستم های لایه ۱ را به هم متصل می کند.
 • برگزاری آزمون آزمایشی مشوق و رقابت تجاری برای مشارکت و ارائه بینش های ارزشمند در حالی که تلاش های آنها جبران می شود.

استراتژی های رشد جامعه آینده INJ :

 • با تقویت مشارکت در اکوسیستم مبادله از طریق برنامه های مختلف استخراج نقدینگی ، جامعه معامله گران و بازار سازان خود را افزایش می دهد.
 • معرفی سیستم ارجاع زنجیره ای برای شرکت کنندگان در شبکه تا درصد بالایی از هزینه های مبادله ای را که به اکوسیستم وارد می کنند دریافت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *