یک راهنمای تبادل رمزنگاری باید بررسی همه صرافی های خارج از آن را ارائه دهد تا بتوانید صرافی مناسب خود را پیدا کنید. این بررسی Indacoin شامل چهار قسمت است: اطلاعات عمومی ، هزینه ها ، روش های سپرده گذاری و امنیت.

اطلاعات عمومی

Indacoin یک صرافی رمزنگاری انگلیس است. انگلستان کشوری است که بدون شک بیشترین تبادل رمزنگاری در جهان را دارد. حداقل این را می دانیم. یک لیست غیر جامع شامل Exmo ، CEX.io ، CoinEgg ، Livecoin ، DSX ، LocalTrade ، Bittylicious  ، CoinMate ، MixCoins ، Paybis ، Vaultoro ، Instant Bitex و eToro است.

سرمایه گذاران آمریکایی ممکن است در این بورس تجارت نکنند. بنابراین اگر یک سرمایه گذار آمریکایی هستید و می خواهید در Indacoin تجارت کنید ، باید در انتخاب محل تجارت خود تجدید نظر کنید و یکی از مبادلات رمزنگاری برتر را انتخاب کنید. هرچند خیلی ناراحت نباشید ، مکانهای زیادی وجود دارد که نوع تجارت این صرافی را ارائه می دهند. از Exchange Finder ما در اینجا استفاده کنید تا بفهمید کدام گزینه را دارید.

این صرافی راهی ساده برای خرید BTC و ۲۰۰ رمزنگاری دیگر با Mastercard یا Visa فراهم می کند.

اگر شما یکی از افرادی هستید که ترجیح می دهید معاملات رمزنگاری خود را به جای تجارت دسک تاپ از طریق تلفن خود انجام دهید ، خوشحال خواهید شد که بدانید Indacoin به عنوان یک برنامه تلفن همراه نیز در دسترس است. صرف نظر از اینکه آیفون یا اندروید دارید ، می توانید برنامه را بارگیری کنید و از ویژگی های پلت فرم معاملاتی در تلفن خود استفاده کنید.

نمای تجاری Indacoin

صرافی های مختلف دیدگاه های تجاری متفاوتی دارند. و هیچ “این نمای کلی بهترین است” وجود ندارد. شما باید خود تعیین کنید که کدام نمای تجاری مناسب شماست. آنچه که معمولاً در این دیدگاه ها مشترک است این است که همه آنها کتاب سفارش یا حداقل بخشی از کتاب سفارش ، یک نمودار قیمت رمزنگاری انتخاب شده و تاریخ سفارش را نشان می دهند. آنها معمولاً جعبه های خرید و فروش نیز دارند. قبل از اینکه صرافی را انتخاب کنید ، سعی کنید نگاهی به نمای معاملات بیندازید تا ببینید احساس خوبی نسبت به شما دارد. در این صرافی فقط یک جعبه سفارش وجود دارد. این درک سرمایه گذاران جدید رمزنگاری را آسان می کند ، در حالی که ممکن است فاقد برخی از ویژگی هایی باشد که معامله گران با تجربه تر به دنبال آنها هستند.

Indacoin چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

هزینه های Indacoin

هزینه های تجارت Indacoin

بر اساس اطلاعات موجود در وب سایت این صرافی ، تشخیص اینکه در هر معامله باید چه کارمزدی بپردازید ، کمی دشوار است. تمام اطلاعات مربوط به هزینه با اشاره به “ماشین حساب” داده می شود. این از نظر ما کمی ناراحت کننده است و ما هنوز معامله ای در اینجا انجام نداده ایم تا بفهمیم ماشین حساب چه سطحی از هزینه ها را تف می کند.

با این حال. در تاریخ آخرین به روزرسانی این بررسی (۲۹ مه ۲۰۲۰) ، ما آزمایشی انجام دادیم. ما مشخص کردیم که می خواستیم بیت کوین را با قیمت ۶۰۰۰ دلار در Indacoin خریداری کنیم و سپس Coinmarketcap را بررسی کردیم تا ببینیم آخرین قیمت بیت کوین در بازار چقدر است. سپس فهمیدیم که ۱۷٫۹۹٪ Bitcoin کمتر در Indacoin بدست می آوریم ، در حالی که اگر آن را به قیمت بازار خریداری می کردیم. ما امیدواریم که در این روز مشکلی در الگوریتم Indacoin رخ نداده باشد و آنها در واقع ۱۷٫۹۹٪ از مارک آپ / کاهش را دریافت نکنند. اگر چنین کنند ، این یک سرقت است.

هزینه های برداشت Indacoin

با توجه به عملکرد این صرافی ، هزینه های برداشت بی ربط هستند (در کارمزد معاملات گنجانده شده اند).

روشهای سپرده گذاری

در این صرافی فقط می توانید ارزهای رمزپایه را از طریق کارت های اعتباری خریداری کنید.

سرانجام ، مبادله ای که در بالا بررسی شد ، تعداد زیادی رمزنگاری پشتیبانی شده دارد. اگر تعداد زیادی رمزنگاری عاملی برای انتخاب صرافی شما باشد ، می توانید مبادلات زیر را نیز بررسی کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *