ILLUVIUM یک بازی جنگی فانتزی جهان باز است که بر روی بلاکچین اتریوم ساخته شده است. Illuvium که اغلب به عنوان اولین بازی AAA در اتریوم تبلیغ می شود، به نظر می رسد از طریق طیف وسیعی از ویژگی های جمع آوری و معامله، منبع سرگرمی را برای گیمرهای معمولی و طرفداران سخت افزار DeFi فراهم کند.

در دنیای ایلوویوم موجوداتی به نام ایلوویال زندگی می‌کنند که می‌توانند توسط بازیکنانی که در نبرد بهترین‌شان را به دست می‌آورند، دستگیر شوند و به سلامتی آنها کمک کنند. از آن زمان به بعد، آنها به بخشی وفادار از مجموعه بازیکنان تبدیل می شوند و می توانند در هنگام مبارزه با ماجراجویان دیگر به عنوان بخشی از گیم پلی ایلوویوم مورد استفاده قرار گیرند.

این بازی تلفیقی بین یک بازی اکتشافی جهان باز و یک بازی نبرد PVP است. بازیکنان می توانند وقت خود را صرف کاوش در وسعت دنیای بازی یا ساختن تیم جانوران قدرتمند خود کنند.

ILLUVIUM از سال ۲۰۲۰ در حال توسعه است و توسط یک تیم جهانی متشکل از بیش از ۴۰ نفر، از جمله بنیانگذاران، در حال ساخت است. کارآفرین سریال و پذیرنده اولیه ارزهای دیجیتال کایران وارویک و طراح بازی با تجربه آرون وارویک که برادر هستند.

(و به طور تصادفی همچنین برادران کین وارویک، یکی از بنیانگذاران پلتفرم DeFi Synthetix هستند).

توکن ILV در اکوسیستم ایلوویوم کاربردهای زیادی دارد. این توکن اصلی است که برای پاداش دادن به بازیکنان برای دستاوردهای درون بازی‌شان استفاده می‌شود، به بازیکنان حق می‌دهد تا سهم خود را از Illuvium Vault دریافت کنند و برای شرکت در اداره بازی از طریق سازمان غیرمتمرکز خودگردان ایلوویوم (DAO) استفاده می‌شود.

ILLUVIUM چگونه کار می کند؟

اگرچه ایلوویوم دارای عناصر مبتنی بر بلاکچین است، اما بیشتر شبیه یک بازی ویدئویی تمام عیار است. از طریق یک برنامه دسکتاپ قابل دانلود قابل دسترسی است، اما همچنین دارای طیف وسیعی از برنامه های پشتیبانی کننده DeFi در اطراف آن است – از جمله مزرعه محصول و تبادل غیرمتمرکز.

بازیکنان در مناظر Illuvium پرسه می زنند و با Illuvials و سایر بازیکنان مبارزه می کنند، در ماموریت ها و چالش های روزانه شرکت می کنند و در داستان مشترک آن شرکت می کنند. آنها در طول سفر خود، Illuvials را جمع آوری می کنند که دارای طیف وسیعی از ویژگی ها هستند که آنها را از نظر کمیاب، سودمندی و مطلوبیت متغیر می کند.

این شامل:

  1. کلاس ها: Empath، Fighter، Guardian، Rogue و Psion.
  2. وابستگی ها: هوا، زمین، آتش، طبیعت و آب.

از طریق کلاس و وابستگی آن مهمترین ویژگی های آن است، هر Illuvium دارای تعداد زیادی ویژگی اضافی است که به تعیین قدرت آن در نبرد نیز کمک می کند، برخی از این موارد می توانند عبارتند از: آسیب حمله، سرعت حمله، و وحشی گری.

ایلوویال‌ها با پیروزی قوی‌تر می‌شوند، می‌توانند با آیتم‌های درون بازی تقویت شوند و می‌توان آن‌ها را به یک فرم خاص «صعود» ارتقا داد – که از دو وابستگی همزمان بهره می‌برد.

ILLUVIUM چیست؟آشنایی با توکن ILV

هر Illuvium توسط یک توکن غیرقابل تعویض منحصر به فرد (NFT) نشان داده می‌شود و می‌توان آن را آزادانه در پلتفرم‌های مبادلات خارجی و IlluviDEX بدون تراکنش معامله کرد. آنها همچنین می توانند به اشکال قوی تر ترکیب شوند و در انواع معمولی، هولوگرافیک و هولوگرافیک تیره که به طور قابل توجهی کمیاب تر هستند وجود داشته باشند.

این بازی دارای جریان‌های درآمدی متنوعی است که عمدتاً از خرید اقلام درون بازی، اجزای سازنده، لوازم آرایشی و خشک‌سازی به دست می‌آیند. ۱۰۰٪ از این درآمد به عنوان پاداش برای کسانی که توکن های ILV را از طریق سیستم خرید ILV به اشتراک می گذارند، توزیع می شود.

چه چیزی ILLUVIUM را منحصر به فرد می کند؟

بر خلاف سایر بازی‌های مبتنی بر بلاکچین، ایلوویوم دارای یک محیط کاملاً سه بعدی است که بیش از ۱۰۰ ایلوویال منحصر به فرد در مناطق مختلف آن پراکنده شده است. هر Illuvial توسط تیمی از هنرمندان در سطح جهانی طراحی شده است و این اطمینان را ایجاد می کند که برای بازیکنانی که به بازی های خرده فروشی با بودجه کلان عادت دارند جذاب باشد.

فراتر از این، دارای تعدادی ویژگی است که به آن کمک می کند تا از سایر بازی های دارای بلاکچین و عناوین AAA متمایز شود. این شامل:

۱-ادغام لایه ۲

اگرچه ایلوویوم توسط اتریوم ایمن شده است، اما بر روی Immutable X (IMX) ساخته شده است – یک راه حل لایه ۲ که برای کمک به مقیاس کردن برنامه های کاربردی با عملکرد NFT طراحی شده است.

با استفاده از قابلیت‌های Immutable X، ایلوویوم تضمین می‌کند که بازیکنان می‌توانند NFT‌های خود را با کارمزد تراکنش صفر و نهایی شدن تراکنش‌های آنی، ضرب و معامله کنند. بازیکنان همیشه در حین استفاده از IMX دارایی های خود را حفظ می کنند.

۲-IlluviDEX:

یلوویوم دارای یک پلتفرم داخلی غیرمتمرکز (DEX) است که نام مناسبی IlluviDEX نامیده می شود. این می تواند برای مبادله بدون اعتماد دارایی های Illuvium، از جمله Illuvial NFT ها استفاده شود. یک کارمزد ۵٪ از هر فروش کسر می شود و به استخر پاداش برای سهامداران ILV وارد می شود.

۳-کشاورزی بازده:

در مجموع ۳ میلیون ILV – معادل ۳۰ درصد از حداکثر عرضه (۱۰ میلیون) – به برنامه کشاورزی عملکرد ایلوویوم اختصاص داده شده است. اینها در یک دوره سه ساله بین کاربرانی که نقدینگی دارند و از طریق طرح‌های پاداش شرکای مختلف توزیع می‌شود.

SILV چیست؟

ایلوویوم دارای یک سیستم پاداش کشاورزی عملکرد منحصربه‌فرد است، به این صورت که تمام جوایز ILV که از طریق مزرعه محصول به دست می‌آیند، قبل از برداشتن آنها برای یک دوره یک ساله قفل می‌شوند.

با این حال، سهامداران این گزینه را دارند که با تبدیل پاداش های ILV خود به یک دارایی ثانویه در بازی به نام sILV از تایمر باز کردن قفل صرفنظر کنند. کاربران با ادعای جوایز خود به عنوان sILV، معادل USD sILV دریافت می کنند و می توانند پاداش خود را زودتر برای خرید آیتم های درون بازی خرج کنند.

SILV را نمی توان از بازی خارج کرد و توسط یک دارایی مبتنی بر بلاکچین نشان داده نمی شود.

ILLUVIUM چیست؟آشنایی با توکن ILV

TOKEN OF ILV

حجم معاملات ۲۴ ساعته ۲۶۳۵۲۱۶۲ دلار است

رتبه فعلی ۲۲۶ است

با ارزش بازار زنده ۶۹۷,۷۰۶,۴۹۳ دلار

عرضه در گردش ۶۴۲۸۹۲ کوین ILV

عرضه ۱۰۰۰۰۰۰۰ کوین ILV.

از کجا میتوان ILLUVIUM خرید؟

اگر می‌خواهید بدانید از کجا باید ایلوویوم بخرید، بهترین صرافی‌های ارزهای دیجیتال برای معامله Binance، OKEx، HitBTC ، KuCoin و Gate.io هستند.

کیف پول و مبادله توکن ILV

کیف پول ذخیره سازی ILV – کیف پول CHK
ILV یک توکن ERC-20 است، کاربران می توانند ILV را در کیف پول CHK ذخیره کنند

نقشه راه

نمونه اولیه – نوامبر ۲۰۲۰ (تکمیل شده)

انتقال به موتور Unreal – دسامبر ۲۰۲۰ (تکمیل شد)

قرارداد هوشمند توکن – فوریه ۲۰۲۱ (تکمیل شده)

اولین تریلر سینمایی – مارس ۲۰۲۱ (تکمیل شده)

قراردادهای مزرعه محصول V1 – مه ۲۰۲۱ (تکمیل شده)

تریلر Auto Battler – آگوست / سپتامبر (در حال توسعه)

قراردادهای مزرعه محصول V2 – سپتامبر / اکتبر (در حال توسعه)

بتا خصوصی – Q4 2021 (در حال توسعه)

راه اندازی نسخه بتای عمومی – سه ماهه اول ۲۰۲۲

ایلوویوم: صفر – دسامبر ۲۰۲۱ (به تصویب می رسد)

نسخه موبایل – ۲۰۲۲

عنوان دوم بزرگ ایلوویوم – ۲۰۲۳

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *