Huobi یک مبادله رمزنگاری مستقر در سنگاپور است که در سال ۲۰۱۳ توسط مهندس سابق اوراکل ، لئون لی ایجاد شده است. بنیاد Huobi که در اصل در چین مستقر بود ، به دنبال ممنوعیت تجارت ۲۰۱۷ بیت کوین در چین ، به سنگاپور ، کره جنوبی و ژاپن گسترش یافت. Huobi در حال حاضر بیش از ۲۸۰ بازار ارز رمزنگاری شده ر پشتیبانی می کند ، با ارزش بیش از ۳۵۰ میلیارد دلار ارز رمزنگاری شده روزانه ، این سومین مبادله ارز رمزنگاری شده در جهان است.

در ژوئن ۲۰۱۸ ، گروه هوبی اعلام کرد که دفتر مبادله خود را توزیع می کند. این صرافی همچنین از معاملات فرابورس و مشتقات / آتی که فقط معاملات روزانه بیش از ۵۵۰ میلیون دلار را انجام می دهد پشتیبانی می کند.

Huobi Token ، ارز رمزنگاری شده اختصاصی آن ، در ژانویه ۲۰۱۸ ایجاد شد تا به کاربران مبادله هوبی با هزینه های کمتری برای استفاده از HT پاداش دهد. در پاسخ به ممنوعیت رمزگذاری چین و کاهش فعالیت تجاری ، این توزیع به اعضای VIP پرداخت شده Huobi توزیع شد. این یک کوین مبادله ای مانند سکه BNB Binance است ، بنابراین با هر ارز رمزنگاری شده در صرافی Huobi قابل تجارت است و دارای حق رأی است.

در مارس ۲۰۱۹ ، گروه Huobi Prime را راه اندازی کرد ، یک سرویس برتر که به کاربران امکان می دهد زودتر در سکه های منتخب سرمایه گذاری کنند. شبکه TOP ، اولین پیشنهاد اولیه مبادله (IEO) در Huobi Prime در همان ماه ، با فروش بیش از ۳٫۴ میلیون دلار ، بیش از ۱٫۵ میلیارد توکن TOP فروخت.

با هدف قرار دادن صرافی های ارزهای رمزنگاری شده توسط هکرها و دولت های سراسر جهان ، نگهداری کوین های خود در کیف پول مبادله Huobi و نگهداری HT چه خطرات و مزایایی دارد؟

قبل از توضیح آن ، بیایید نگاهی به عملکرد HT ، کوین اختصاصی Huobi ، در بازار ارزهای رمزپایه بیندازیم.

عملکرد بازار رمز ارز Huobi Token

بالاترین قیمت HT تاکنون ۵٫۹۷ دلار در ۵ ژوئن ۲۰۱۸ بوده است و میزان عرضه ۵۰۰،۰۰۰،۰۰۰ HT است.

توزیع اولیه HT (که تیم اصرار دارد “ICO نیست”) از ژانویه تا فوریه ۲۰۱۸ انجام شد. در این زمان ، ۳۰۰،۰۰۰،۰۰۰ از کل عرضه HT در اولین بار توزیع می شود ، برای اولین بار به مشترکان VIP Huobi ارائه می شود.

پنج سطح Huobi VIP وجود دارد که طبقه پایین ماهانه ۱۲۰ HT در ازای ۱۰ درصد تخفیف تجاری و بالاترین سطح ماهانه ۱۲۰۰۰ HT در ازای ۵۰٪ تخفیف تجاری پرداخت می کند. برخلاف تخفیف Binance ، Huobi’s دائمی است ، اگرچه BNB رایگان است و باید ماهانه هزینه آن را پرداخت کنید.

Huobi چیست؟معرفی توکن Houbi و هر آنچه باید بدانید.

در حقیقت ، از آنجا که Binance ابتدا BNB را ایجاد کرد ، هوبی بسیاری از ویژگی های HT و مزایای آن را پس از BNB مدل سازی کرد. جدا از تخفیف معاملاتی Huobi برای پرداخت در HT ، این شرکت قصد دارد مانند Binance BNB ، HT را نیز خریداری کند. این به عنوان یک جایگزین بسته بندی شده برای ارزهای رمزپایه ای که در کیف پول مبادله ای قرار داده شده استفاده می شود.

نگه داشتن HT همچنین تنها راه رای گیری در مورد دارایی های فهرست شده در Huobi است ، بنابراین پروژه های جدید برای نگه داشتن HT کافی برای ثبت نام خود نیاز به هزینه های زیادی دارند. با این حال ، هنوز هم امکان پذیر است ، به خصوص برای پروژه های بلاکچین که بودجه خوبی دارند.

از کل عرضه HT ، ۲۰۰،۰۰۰،۰۰۰ (۴۰ درصد از کل عرضه) توسط تیم Huobi دریغ شد. نیمی از این حافظه پنهان (۲۰ درصد) برای پاداش کاربر و نگهداری سیستم عامل پنهان مانده است. ۱۰۰،۰۰۰،۰۰۰ HT باقیمانده در طی چهار سال به تیم هوبی توزیع می شود.

بدیهی است که Huobi بهترین مکان برای خرید و فروش HT است ، اما در LBank ، Bibox ، Gate.io و DDEX نیز قابل فروش است.

برترین سکه های معامله شده در Huobi (جفت های بسته بندی شده  (BTC ، BCH ، EOS ، XRP و ETH) هستند.

HT یک رمز ERC-20 در بلاکچین Ethereum است ، بنابراین می تواند در هر کیف پول پشتیبانی کننده از نشانه های ERC-20 ، از جمله Ledger Nano S و MyEtherWallet ذخیره شود. کیف پول رسمی Huobi از انواع ارزهای رمزنگاری شده و استانداردهای  ERC-20 و TRC-20 پشتیبانی می کند.

ذخیره و مبادله ارزهای رمزپایه

کنایه از HT این است که وقتی آن را در کیف پول شخص ثالث ذخیره می کنید ، مزایایی دریافت نمی کنید. در همین حال ، ارزهای رمزپایه Proof-of-Stake و توکن های ریشه دار همیشه توسط مبادلات ارزهای رمزپایه مانند هوبی پشتیبانی نمی شوند. به عنوان مثال ، Binance و Huobi سود سهام GAS را به مشتریان خود توزیع می کنند اما کاربران Reddit گزارش می کنند Bittrex این کار را نمی کند.

یجاد یک ردپای جهانی Huobi

به نظر می رسد که کتاب بازی زنده ماندن Huobi ، راه دزدی دریایی دیجیتال را دنبال می کند و از سرورهای متمرکز ، la Napster به سمت عدم تمرکز ، Gnutella حرکت می کند. به همین دلیل هوبی با تهاجمی به سایر بازارهای جنوب شرقی آسیا گسترش یافت. همچنین اخیراً یک دفتر در روسیه افتتاح کرده است.

گروه Huobi همچنین چشم به راه گسترش خاورمیانه ، همراه با برزیل ، ویتنام و بازارهای انگلیس و اروپا است.

برنامه های آن برای تأمین این پیش بینی های توسعه ، ایجاد همکاری های محلی است. این شرکت سابقه خوبی در شرکت های سرمایه گذاری دارد ، و قبل از خرید Quick Wallet در سال ۲۰۱۴ ، سرمایه های angel و VC را از Dai Zhikang ، Zhen Fund و Sequoia Capital تأمین می کند.

Huobi چیست؟معرفی توکن Houbi و هر آنچه باید بدانید.

این شرکت برای توسعه ژاپنی با SBI Group و HBUS و برای گسترش ایالات متحده با بستر تجاری مستقر در سانفرانسیسکو همکاری کرد. HUOBI همچنین بخشی از چندین گروه fintech چینی است که برای اجرای راه حل های بلاکچین و ارزهای رمزپایه در سرزمین اصلی تلاش می کنند.

در آگوست ۲۰۱۸ ، Huobi تولید کننده الکترونیک مبتنی بر بلاکچین Pantronics Holding را در تصرف معکوس برای ورود به بورس اوراق بهادار هنگ کنگ خریداری کرد.

در مارس ۲۰۱۹ ، این شرکت ملاقات با مقامات ارشد امور مالی در آرژانتین را به امید گسترش در آنجا آغاز کرد.

 خلاصه

Huobi یک ارز مبادله ای است که حرکاتی را انجام می دهد که Binance را تقلید می کند (و غالباً مقدم بر آن است) زیرا هدف آن تبدیل شدن به برترین صرافی ارز رمزنگاری شده است. این شامل صدور ارز رمزپایه HT ، تمرکززدایی از دفتر معاملات آن و گسترش به بازارهای جدید جهانی است. موفقیت آن به چندین ماده اصلی بستگی دارد.

بعد از اینکه چین مبادله ICO و مبادلات رمزنگاری را منع کرد ، اگرچه در چین ایجاد شد ، اما Huobi مقر خود را به سنگاپور منتقل کرد. این همکاری با دولت چین برای حمایت از بلاکچین و ارز رمزنگاری شده ادامه دارد.

Huobi در هر کشوری که گسترش یابد مشارکت استراتژیک ایجاد می کند و در حال حاضر به ژاپن کره جنوبی ، اروپا ، روسیه و آمریکا منتقل می شود.

Huobi Token در ازای دریافت حق عضویت تا ۵۰ درصد تخفیف در هزینه های معامله ارائه می دهد. HT بصورت دوره ای توسط Huobi خریداری و سوزانده می شود.

Huobi با در دست داشتن این قطعات ، به عنوان یکی از برترین مبادلات ارز رمزنگاری شده بر اساس حجم معاملات ، به موفقیت خود ادامه می دهد. این برای هر چیزی که هکرها آماده کند یا دولت می تواند به آن حمله کند آماده است و بیش از یک میلیون کاربر همه نمی توانند اشتباه کنند.

Huobi مکانی عالی برای مبادله رمزنگاری است.

2 پاسخ به “Huobi چیست؟معرفی توکن Houbi و هر آنچه باید بدانید.”

  1. سجاد گفت:

    سلام وقت بخیر
    خواستم بدونم ایا huobi pool با huobi token با huobi global فرق دارن?
    هر چی تو اینترنت سرچ میکنم راه و روشی برای کار کردن با huobi pool نمیبینم ممنون میشم راهنمایی کنین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *