HitBTC یک مبادله ارز رمزنگاری شده در اروپا است که از سال ۲۰۱۳ آغاز شد و اکنون توسط HitTech محدود ، واقع در شیکاگو ، اداره می شود. برخلاف نام آن ، که شامل مختصر BTC (بیت کوین) در آن است ، HitBTC در واقع یک مبادله چند ارز است و نه فقط یک سیستم عامل بیت کوین گرا. این برنامه از بیش از ۴۰۰ ارز رمزپایه پشتیبانی می کند ، از جمله تمام دارایی های رمزنگاری شده اصلی.

HitBTC ویژگی های مختلف خوبی را ارائه می دهد ، یکی یک API است که اشخاص ثالث می توانند از آن در سایت های خود استفاده کنند ، اما برای دسترسی راحت تر داشتن یک برنامه اختصاصی تلفن همراه مهم است. بسیاری از مبادلات آنها را ندارند اما بزرگترها مانند Coinbase دارند ، ما فکر می کنیم hitbtc در آن قلمرو بسته می شود.

نداشتن برنامه ، پایگاه کاربر را محدود می کند ، زیرا کاربران برای دسترسی به وب سایت یا باید از مرورگرهای وب تلفن همراه یا دسک تاپ خود استفاده کنند.

صرافی HitBTC برای خرید ارزهای رمزپایه ارزهای فیات را پشتیبانی و قبول می کند. این ویژگی در حال حاضر آن را در مقابل بسیاری از مبادلات دیگر قرار می دهد ، زیرا آنها را برای سرمایه گذاران اولین بار باز می کند.

زمینه

HitBTC با استفاده از ۶ میلیون یورو پول سرمایه گذاری تاسیس شد. هنوز مشخص نشده است ، چه کسی بنیانگذار این وب سایت یا مغز متفکر این سیستم عامل بوده است. به نظر می رسد به سادگی سرمایه گذاری یک شرکت باشد که فکر می کند راه اندازی صرافی ارز رمزنگاری شده ایده خوبی است.

شرکت مستقر در شیکاگو ، Hit Tech limited مسئولیت HitBTC را بر عهده داشت. همچنین ارتباطی با Cryptopay وجود داشت ، اما رابطه قطع شد و بنیانگذاران Cryptopay تصمیم گرفتند از هرگونه مشارکت در سیستم عامل خارج شوند. علیرغم اختلاف نظرها ، رمزهای Cryptopay هنوز در صرافی HitBTC ذکر شده اند ، به این معنی که رابطه کاملاً به پایان نرسیده است.

HitBTC یک بار در اوایل سال ۲۰۱۶ هک شد. اگرچه چیز زیادی در مورد مطبوعات منتشر نشد ، کاربران از نارضایتی خود در انجمن های آنلاین و سیستم عامل های بررسی ابراز داشتند. HitBTC خود را با شکوه و جلال پوشش نداد زیرا آنها از ارائه هر گونه اطلاعات در مورد حادثه خودداری کردند. بسیاری از کاربران از “مفقود شدن” کوین های خود در سیستم عامل و همچنین تاخیر یا عدم برداشت از صرافی شکایت داشتند.

ساختار کارمزد صرافی HitBTC در مقایسه با سایر صرافی های خارج از بازار متفاوت و نسبتاً رقابتی است. آنها ۰٫۱٪ از گیرندگان (فروشندگانی که سفارش می دهند) دریافت می کنند و ۰٫۰۱٪ تخفیف را به سازندگان (خریدارانی که سفارش های خود را می دهند) ارائه می دهند. این مکانیزم یا طرح در هیچ جای دیگری دنبال نمی شود و راهی برای دعوت کاربران به خرید و عدم فروش کوین های خود است. هر صرافی به نوعی از هر دو طرف تجارت متهم می شود اما HitBTC تنها کسی است که هنگام خرید تخفیف ارائه می دهد.

HitBTC چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

کوین های ارائه شده

HitBTC از بیش از ۴۰۰ ارز رمزنگاری شده از جمله ارزهای اصلی – Bitcoin (BTC) ، Bitcoin Cash (BCH) ، Ethereum (ETH) ، DASH ، Ripple (XRP) ، Litecoin (LTC) ، VERI (Veritaseum) ، XMR (Monero) و بسیاری پشتیبانی می کند. Altcoin هایی بیشتر که در سایر مبادلات رمزنگاری در دسترس نیستند.

مزایای HitBTC

صرافی HitBTC حداقل سپرده ندارد ، این بدان معناست که قبل از اطمینان بیشتر می توانید با مقادیر کم معاملات را شروع کنید.

مزیت بزرگ استفاده از HitBTC هزینه های کم است. کارمزد معاملات و معاملات ۰٫۱٪ است که بسیار کمتر از تقاضای مبادلات دیگر است.

HitBTC واسطه ای برای مبادله ارزهای صادر شده توسط دولت با ارزهای رمزپایه فراهم می کند. این تجارت با چندین ارز سنتی به جفت ارزهای رمزپایه و ارزهای رمزنگاری شده به جفت ارزهای رمزنگاری شده را فراهم می کند. این معامله گران ارز رمزنگاری را به خود جلب می کند زیرا آنها می توانند فیات را به راحتی به رمزنگاری تبدیل کنند.

HitBTC بیش از ۴۰۰ ارز رمزنگاری شده برای تجارت در دسترس دارد. این آرایه بزرگ آن را به یک مبادله برای همه تبدیل می کند ، همه بزرگها را در اختیار خواهد داشت. بیت کوین ، اتریوم و غیره و همچنین بسیاری از کوین های جدید و جدید. reddcoin ، golem و غیره.

ثبت نام در HitBTC روان و سریع است. شما فقط باید ایمیل خود را وارد کنید ، یک گذرواژه قوی وارد کنید و یک کد تأیید یا پیوند را در عرض چند ثانیه به ایمیل خود ارسال خواهید کرد.

مزایای بیشتر HitBTC

برای حفظ یکپارچگی و افتراق حساب ها ، HitBTC سه سطح حساب – عمومی ، تأیید شده و واجد شرایط ارائه می دهد. هر حساب مزایا و مزایای خاص خود را دارد. هرچه اطلاعات بیشتری اضافه کنید ، به سطح تأیید بیشتری می رسید. هرچه سطح بالاتر باشد مزایای بیشتری خواهید داشت. اساساً هرچه بیشتر نشان دهید بیشتر به دست می آورید.

HitBTC به کاربران اجازه می دهد ناشناس باشند. اگر نمی خواهید اطلاعات واقعی خود را لیست کنید ، ممکن است خود را با استفاده از یک اسم مستعار ثبت کنید ، اما به دلیل عدم تأیید ، نمی توانید به برخی از سطوح بالاتر حساب برسید.

رابط کاربری HitBTC برای معامله گران فصلی و متخصصان رمزنگاری ماهر مناسب است. این یک پلت فرم غنی از اطلاعات است که به شما اطمینان می دهد تا معامله گران سطح بالا را برای بلند مدت حفظ کنید.

HitBTC 2FA اجباری (احراز هویت دو عاملی) را برای کاربران خود فراهم می کند تا حساب شما را با یک لایه محافظت شده ایمن تر کنند. آنها همچنین دارای ویژگی های امنیتی پیشرفته برای وب سایت خود هستند که امنیت بیشتری را به آنها اضافه می کنند.

معایب HitBTC

صرافی HitBTC فقط امکان معامله با دلار ، یورو و پوند را دارد. هیچ ارز سنتی / FIAT مجاز نیست. کاربران فقط می توانند این سه ارز را با دارایی های رمزنگاری شده مبادله کنند.

تنها راهی که می توانید از طریق آن به حساب HitBTC خود واریز کنید ، انتقال بانکی است. آنها اجازه واریز از طریق PayPal ، کارت بدهی یا کارت اعتباری را نمی دهند. اساساً به معنی دو روش واریز وجود دارد. انتقال بانکی یا از طریق ارز رمزنگاری شده از یک کیف پول خارجی. با افزایش اخیر در بانک ها ، افرادی که ارزهای رمزپایه را با کارت اعتباری خریداری نمی کنند متوقف می شوند ، ممکن است hitBTC در اینجا یک ترفند را برای خود ذخیره کرده باشد.

رابط کاربری ممکن است برای معامله گران خبره خوب باشد ، اما برای تازه کارها یا اولین کارها در نظر گرفته نشده است. آنها این موضوع را بسیار گیج کننده می دانند و در صورت عدم استفاده صحیح حتی ممکن است سرمایه از دست بدهند.

فرآیند تأیید وقت گیر است. تأیید حساب عمومی در طول زمان پرترافیک و ازدحام ممکن است ۱۰ روز طول بکشد. بدون تأیید حساب خود ، ممکن است نتوانید به همان میزان حجمی که می خواهید معامله کنید.

معایب بیشتر HitBTC

این صرافی هیچ برنامه موبایلی ندارد ، اگرچه API شخص ثالثی را برای تلفن های همراه ارائه می دهد ، اما یک برنامه اختصاصی بهتر است! این بدان معناست که شما فقط می توانید از طریق یک مرورگر وب در تلفن خود دسترسی داشته باشید ، که صریحاً ما به شما در مورد یا از طریق رایانه توصیه می کنیم ، این بدان معنی است که شما نمی توانید در حال تجارت کنید.

برای مبتدی ها ما تجارت در حال حرکت را توصیه نمی کنیم اما برای کارشناسان آنها این عملکرد را می خواهند.

نکته منفی دیگر HitBTC برداشت های کند است. کاربران غالباً در مورد طولانی شدن زمان برداشت ها شکایت دارند. بعضی اوقات ، حتی به اندازه یک ماه!

پشتیبانی مشتری از صرافی HitBTC پاسخگو نیست. بسیاری از شکایات کاربران در مورد روند کند و زمان بری است که مدیران خدمات مشتری از آن استفاده می کنند. بسیاری دیگر نیز نشان می دهند که شکایات آنها هنوز در جریان است.

HitBTC در اوایل سال ۲۰۱۶ هک شد ، که این امر انگشت خود را بر روی ویژگی های امنیتی آنها و احتمال حمله در آینده می رساند. این دلیلی است که توصیه می کنیم از HitBTC به عنوان کیف پول استفاده نکنید ، بلکه فقط به عنوان مبادله استفاده کنید. بهتر است از ذخیره دارایی های رمزنگاری شده خود در هر صرافی آنلاین خودداری کنید ، نگه داشتن کوین های خود به صورت آفلاین یا کیف پول سخت باعث افزایش امنیت می شود.

HitBTC چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

با استفاده از HitBTC

در حالی که ثبت نام برای یک حساب جدید در HitBTC آسان است ، تأیید اعتبار شما ممکن است مدتی طول بکشد. انتظار چرخش سریع از طرف HitBTC را نداشته باشید ، کاربران اغلب از روند تأیید بسیار کند شکایت می کنند. سه نوع حساب وجود دارد که HitBTC ارائه می دهد.

اولین مورد این است – حساب عمومی ، که در آن شما می توانید هر ارز رمزنگاری شده را به صورت رایگان واریز کنید. اما محدودیت برداشت روزانه ۵۰۰۰ یورو ارز رمزپایه وجود دارد. با این حال ، اگر شما به ردیف تأیید عمومی تعلق دارید ، نمی توانید ارز فیات (USD ، EUR یا GBP) را واریز کنید.

ردیف دوم VERIFIED است ، که در آن شما سپرده های رایگان برای ارز رمزپایه و حداکثر ۲۵۰۰۰ یورو محدودیت برداشت روزانه در دارایی های رمزنگاری دریافت می کنید. همچنین می توانید ارز فیات را ، حداکثر ۲۰۰۰ دلار (یورو یا دلار آمریکا) در هفته و ۱۰،۰۰۰ دلار در ماه – هم برای برداشت و هم برای سپرده ، واریز کنید.

ردیف نهایی QUALIFIED است ، در اینصورت نیازی به پرداخت هیچگونه سپرده رمزگذاری ندارید. با این حساب ممکن است روزانه بیش از ۲۵۰۰۰ دلار ارز رمزنگاری شده برداشت کنید. برداشت و سپرده فیات مجاز برای حساب های واجد شرایط ۱۰،۰۰۰ دلار در هفته و حدود ۵۰،۰۰۰ $ (EUR یا USD) در ماه است.

ویژگی های معاملاتی

HitBTC یک رابط پیچیده اما آموزنده برای معامله گران باتجربه و کسانی که به دنبال بستری هستند که بتوانند به راحتی تجارت کنند ، ارائه می دهد. ممکن است مورد استقبال تازه واردان و اولین بار سرمایه گذاران قرار نگیرد ، اما رابط کاربری برای افراد باتجربه استقبال می کند.

نمودار دقیق توسط «نمای تجارت» ویژه آنها ارائه شده است و یک ویژگی پاپ آپ برای تجزیه و تحلیل عمیق نمودار در دسترس است. لیست سازها در کنار پنجره بازشو قرار می گیرد و به چهار دسته اصلی تقسیم می شود. کتاب سفارش شسته و رفته است و در انتهای صفحه ظاهر می شود.

یک بخش خبری وجود دارد که ممکن است هنگام انتشار اخبار مهم به کار شما بیاید ، به سرعت از آن مطلع می شوید.

ساختار هزینه

ساختار کارمزد HitBTC یکی از رقابتی ترین مدل ها در بین مبادلات ارزهای رمزپایه است. آنها دارای ساختار هزینه ای طبقه بندی شده هستند که حجم بیشتری که در هر ماه با آنها تجارت می کنند ، پس انداز هزینه بیشتری را در اختیار مشتریان قرار می دهد. در زیر می توانید نحوه ساختار آنها به این سطوح را مشاهده کنید.

HitBTC مطمئناً ارزان تر از رقبای خود است ، به عنوان مثال Coinbase تقریباً ۱٫۵٪ از کاربران خود هزینه می گیرد و اگر از کارت اعتباری یا کارت نقدی استفاده می کنید ، ممکن است مجبور باشید حدود ۴٪ از معامله را پرداخت کنید.

Bittrex حدود ۰٫۲۵ کارمزد و برای بسیاری دیگر از صرافی ها ۰٫۲۵ هزینه استاندارد است. HitBTC یکی از معدود مواردی است که با چنین هزینه های کم و تخفیف برای سازندگان ، چیزی که بندرت در جاهای دیگر وجود دارد.

پشتیبانی مشتری

در مورد پشتیبانی مشتری از HitBTC در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی زیاد صحبت نشده است. مدیران خدمات مشتری کند عمل می کنند و به سرعت پاسخ نمی دهند. HitBTC دارای چت زنده به چندین زبان است ، اما به نظر می رسد مدت طولانی است که مشکلات مشتریان در حالت “در انتظار” است.

خلاصه

HitBTC ممکن است. مزایای زیادی داشته باشد ، اما معایب آن چنان بزرگ است که نمی توان آنها را نادیده گرفت. از تمام نکات منفی HitBTC ،برداشت های کند است که باید آنها را حل کنند تا کاربران خود را حفظ کنند. برداشت به موقع به مشتری نمی رسد و معاملات از دست رفته بیشترین شکایت کاربران است. اگر برخی از این مشکلات را حل کنند و به بهبود تجربه کاربران خود بپردازند ، ممکن است در آینده کاربران بیشتری داشته باشند.

8 پاسخ به “HitBTC چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال”

 1. احسان ستاری گفت:

  سلام
  من به تازگی حساب در صرافی hitbtc حساب باز کردم و الان از من احراز هویت میخواد، باید چکار کنم؟ ممکنه راهنمایی کنید، من با وی پی ان انگلیس همیشه وصل شدم، الان چکار کنم

 2. mohsen گفت:

  با سلام

  من تو صرافی Hit BTC هنوز دارم کار میکنم .ولی میخواستم مقداری از سرمایه رو برگشت بزنم ازم احراز خواست .حالا اگه با پاس ایرانی احراز کنم و بفهمن ایرانی هستم نمیزارن سرمایم برگرده یا تایم میدن که خالی کنم سرماییه رو خواهشن خواب بدید

 3. milad گفت:

  سلام من واسه احراز هویت تمام مدارک رو فرستادم حتی تمکن مالی به لاتین از بانک گرفتم،اما باز ایراد گرفته که نسخه الکترونیکی باید بدم،نسخه الکترونیکی چیه؟
  خواهش می کنم کسی می دونه کمکم کنه ۵۰ هزار دلارم تو صرافی دارم کسی بتونه کمکم کنه پاداش خوبی بهش میدم،

 4. پرویز گفت:

  سلام.من اشتباهی مقدار قابل توجهی دوج از کیف پولم به صرافی hitbtc منتقل کردم ولی بعد از اشتباهم اومدم برداشت کنم با اینکه قبلآ احراز هویت شده بودم ولی خروجی دوج تو صرافی آفلاین هست ولی ورودی آنلاین هست متأسفانه قیمت دوج تو صرافی یک پنجم قیمت جهانی هست پشتیبانی میگه بیا تتر کن بعد برداشت کن میگه صرافی برای دوج مشکل داره اگر بخوام تتر کنم خیلی ضرر میکنم تازگی متوجه شدم هشت ماه هست این مشکل وجود داره. لطفآ راهنمایی کنید که مشکل من چطوره حل خواهد شد. باتشکر

  • احمدرضا اسماعیلی گفت:

   سلام وقتتون بخیر اگر صرافی اجازه ی برداشت دوج رو نمیده متاسفانه کاریش نمیشه کرد ، یا باید ضرر رو قبول کنید و یا تتر کنید و خارج کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *