GT ،که بصورت آنلاین در GTCoin.co یافت می شود ، یک رمزارز  دیجیتالی است که توسط تیم در Game Tester ایجاد شده است. توکن ها از ۳ نوامبر ۲۰۱۷ در حال فروش هستند.

هدف این توکن این است که به بازیکنان اجازه دهد عناوین بازی ، سخت افزار و محتوای درون بازی را خریداری کنند. گیمرها می توانند با آزمایش بازی ها از طریق GameTester.co توکن GT کسب کنند.

GT می خواهد بازیکنان و توسعه دهندگان را گرد هم آورد تا بازی های بهتری بسازند. GameTester.co فرصتی را برای ارزهای دیجیتالی ایجاد می کند تا بازار بازی را متحول کنند. فروش بازی در سراسر جهان انجام می شود و یک ارز دیجیتال بدون اصطکاک می تواند هزینه های صنعت را کاهش دهد.

نسخه آزمایشی Game Tester در جولای ۲۰۱۶ راه اندازی شد. تا آگوست ، ۱۵۰۰۰ گیمر برای این پلتفرم ثبت نام کرده بودند. در ماه سپتامبر ، Game Tester آزمایش بتا برای GTCoin خود را آغاز کرد.

چه کسی پشت GT است؟

GTCoin توسط دیوید دابسون (بنیانگذار و مدیرعامل) ، پل دابسون (موسس و مدیر ارشد اجرایی) و دکتر کریستوفر پولیس (Lead Crypto Management) رهبری می شود.

ویژگی های GTCOIN

ایمن :

همه داده های تستر بازی با رمزگذاری ۲۵۶ بیت محافظت می شود.

قابل دسترسی در هر نقطه:

می توانید در هر کجا که هستید از جمله در تلفن ، رایانه لوحی یا رایانه رومیزی خود به Game Tester دسترسی داشته باشید. Game Tester تاکنون پشتیبانی از رایانه های شخصی ، Mac ، iOS ، Android ، Nintendo ، Playstation و Xbox را اعلام کرده است.

دریافت پاداش:

در ازای آزمایش بازی ها پاداش دریافت کنید.

پشتیبانی از توسعه دهندگان بازی:

می توانید از پاداش های مبتنی بر رمز استفاده کنید در حالی که از توسعه دهندگان بازی نیز پشتیبانی می کنید و در مجموع منجر به یک اکوسیستم بازی سالم تر می شوید.

مقیاس پذیر:

Game Tester با هدف ایجاد بستری برای میلیون ها کاربر است. آنها ۱۰۰ میلیون کاربر را تا سال ۲۰۲۳ هدف قرار می دهند. این پلتفرم با مقیاس پذیری با استفاده از کد مقیاس پذیر توسعه یافته است.

GT چیست؟آشنایی با پلتفرم GATETOKEN

مزایای GT

هدف GTCoin ارائه مزایای اساسی برای گیمرها ، توسعه دهندگان و تولید کنندگان سخت افزار است. طبق گفته وب سایت رسمی ، این پلتفرم “نیاز به پاداش دادن به بازی بازان برای مشارکت آنها در روند توسعه بازی های دیجیتال را برطرف می کند.” همچنین مجموعه ای از ابزارها را فراهم می کند که در آن گیمرها می توانند بازی و سخت افزار بازی را بدون مشکلات ارزی خریداری کنند.

در اینجا مزایای هر یک از سه طرف از GT به شرح زیر است:

برای گیمرها:
 • برای تست بازی ها پاداش های پولی کسب کنید .گیمرها می توانند توکن هایی را برای چیزهایی که واقعا می خواهند خرج کنند ، مانند بازی ها و سخت افزار
 • گیمرها زودتر به بازی های جدید دسترسی پیدا می کنند
 • فرصتی برای ارائه بازخورد به توسعه دهندگان برای پیشبرد صنعت بازی
 • جوایز و پاداش برای کاربران عادی
 • دسترسی انحصاری به رویدادهای جهانی
 • GT Universal Login به گیمرها اجازه می دهد تا جایزه دریافت کنند و نحوه استفاده از بازی ها را پیگیری کنند
برای توسعه دهندگان:
 • توسعه دهندگان می توانند به سرعت استفاده از بازی را به روشی مقرون به صرفه افزایش دهند
 • توسعه دهندگان می توانند پس از انتشار بازی ها را با مخاطبان آماده ای از گیمرها پر کنند
 • بازخورد مداوم به راهنمای به روزرسانی ها و گسترش ها کمک می کند و به توسعه دهندگان کمک می کند تا محصولات خود را به مرور زمان تنظیم کنند
 • کشف کنید که کدام بازی بازان بیشتر با یک بازی (از جمله جنسیت ، منطقه ، سن و سایر اطلاعات جمعیت شناختی) تعامل دارند و بازاریابی و آزمایش بازی ها را در سطح خرد هدف قرار دهید.
برای تولید کنندگان سخت افزار:
 • در مورد نسخه های جدید بازخورد بگیرید
 • درک کنید که چه محصولاتی بیشتر مورد نظر هستند
 • فروش محصول به مخاطبان جهانی
 • تست کنندگان بازی کلیه مالیات حمل و نقل و فروش را بر عهده دارند
 • تبلیغات هدفمند را برای سخت افزار اجرا کنید – مانند دانش آموزان ۱۹ ساله در ونکوور یا کاربران ۴۵ ساله Android در سنگاپور

ICO GT

Game Tester چند مرحله از ICO خود را برنامه ریزی کرده است:

دور بذر (۴ اکتبر تا ۲۵ اکتبر ۲۰۱۷):

 • ۵۰ درصد تخفیف ،
 • ۱ میلیون توکن GTCoin با قیمت ۰٫۵۰ دلار آمریکا (از نظر فنی ، فروش ۲ به ۱ است که در آن ۲ توکن به ازای هر ۱ دلار آمریکا دریافت می کنید).

پیش از ICO (3 نوامبر تا ۷ ژانویه ۲۰۱۸):

 • ۲۰ میلیون کوین GTC با قیمت ۱ دلار آمریکا

(۲۳ مارس ۲۰۱۸):

 • ۱۰ میلیون کوین در ۱۰ مرحله منتشر شد ، با قیمت ۱٫۱۰ دلار آمریکا برای هر GTCoin

و….

TOKEN OF GT

 • با حجم معاملات ۲۴ ساعته ۹،۷۹۲،۹۴۸ دلار آمریکا است.
 • رتبه فعلی CoinMarketCap #151است ،
 • با ارزش بازار زنده $ ۳۵۰،۷۴۴،۱۴۵ USD.
 • حجم گردش آن ۷۶،۲۳۶،۲۶۷ کوین GT

اگر می خواهید بدانید GateToken را از کجا بخرید ، صرافی های برتر برای معاملات در GateToken در حال حاضر Huobi Global ، Hotcoin Global ، HitBTC ، Gate.io و Pionex هستند.

WALLET OF GT

GateChain یک بلاکچین عمومی است که به ایمنی دارایی اختصاص داده شده است. حساب ایمنی onchain و ویژگی های بازیابی تاخیر زمانی قابل تنظیم برای ارائه امنیت دارایی های بلاکچین حتی پس از به خطر افتادن کلیدهای خصوصی طراحی شده است.

GateToken یک عضو سازگار با محیط زیست است که با خیال راحت در GateChain ذخیره می شود

GT چیست؟آشنایی با پلتفرم GATETOKEN

بازی واحد های تجاری تستر

Game Tester در حال برنامه ریزی برای راه اندازی چندین واحد تجاری با هدف ۱۰۰ میلیارد دلار+ صنعت بازی در سراسر جهان است. در اینجا واحدهای تجاری مشخص شده در کاغذ سفید GTCoin آمده است:

بازی تست بازی:

این ماژول شامل یک تیم تحقیقاتی داخلی است که تحقیقات صنعتی را انجام می دهد. ترکیبی از گزارش های رایگان و پولی برای کمک به صنعت بازی های جهانی ارائه می دهد. این بستر طیف گسترده ای از تجزیه و تحلیل داده ها ، تجزیه و تحلیل رفتار کاربران ، بینش روند آینده و موارد دیگر را ارائه می دهد.

سیستم کلید بازی تست کننده:

این سیستم کلیدی امکان کنترل بازی ، از جمله باز کردن قفل محتوا یا محدود کردن محتوا را فراهم می کند. توسعه دهندگان می توانند از این سیستم برای قفل گذاری محتوا در پشت نسخه نمایشی استفاده کنند و به بازیکنان این امکان را می دهند که پس از اتمام دوره نمایشی ، بازی کامل را خریداری کنند.

صندوق سرمایه گذاری GT:

صندوق سرمایه گذاری ۱۰ میلیون دلار بودجه سالانه برای حمایت از توسعه دهندگان بازی ارائه می دهد که بازی های خلاقانه را به بازار عرضه می کنند.

سرمایه گذاری جمعی GT:

ماژول تأمین سرمایه جمعی توسط صندوق سرمایه گذاری GT پشتیبانی می شود. گیمرها می توانند با آزمایش و ارائه بازخورد خود به بازی ها کمک کنند ، یا می توانند با ارائه بازی ها به دلایل خاص از توسعه دهندگان بازی پشتیبانی کنند.

تست GT:

GT Testing آزمایش داده محور ، تجزیه و تحلیل رفتار ، آزمایش مشارکت کاربر و آزمایش جمعیت شناسی را ارائه می دهد. توسعه دهندگان می توانند ببینند چگونه جمعیت شناسی خاصی به جنبه های خاص پروژه پاسخ می دهد.

فروشگاه GT:

فروشگاه GT قصد دارد سخت افزاری را با قیمت رقابتی به گیمرها ارائه دهد. این شامل حمل و نقل رایگان یا کاهش نرخ برای آزمایش کنندگان معمولی است. همچنین می توانید برای ارائه بررسی به پلتفرم پاداش دریافت کنید.

جوایز GT:

جایزه GT توسط صندوق سرمایه گذاری GT پشتیبانی می شود. گیمرها می توانند با آزمایش و ارائه بازخورد خود یا با اهدای GT Coins در ازای مزایای خاصی (مانند گرفتن یک نسخه از بازی پس از انتشار) به بازی ها کمک کنند.

رویدادهای GT:

رویدادهای GT توسط صندوق سرمایه گذاری GT پشتیبانی می شود. گیمرها می توانند با آزمایش و ارائه بازخورد خود در بازی ها مشارکت داشته باشند ، در حالی که توسعه دهندگان می توانند پیشنهاد خود را در مقابل حامیان انتخاب کنند.

GT Promote:

GT Promote بخش بازاریابی اختصاصی Game Tester است ، متشکل از یک تیم متمرکز بر کمک به توسعه دهندگان بازی هنگام انتشار یا تبلیغ بازی های خود. این شامل طیف وسیعی از خدمات ، از جمله تولید رسانه و مدیریت جامعه است.

نتیجه گیری GT

GTCoin یک ارز درون پلتفرم برای پلتفرمی به نام Game Tester است. Game Tester قصد دارد مزایایی را برای گیمرها ، توسعه دهندگان و سازندگان سخت افزار ارائه دهد. توسعه دهندگان می توانند بازی ها را روی این پلتفرم راه اندازی کنند تا به شبکه آزمایش کننده بازی دسترسی پیدا کنند. گیمرها می توانند بازی ها را در ازای توکن های GTCoin آزمایش کنند. توکن های GTCoin را می توان برای پاداش هزینه کرد – مانند بازی ها یا سخت افزار.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *