GokuMarket یک صرافی ارز رمزنگاری شده است که در هنگ کنگ ثبت شده است. این بازار از نوامبر ۲۰۱۹ آغاز به کار کرده است. بازارهای اصلی آن فرانسه ، جمهوری چک ، سوئد ، نروژ ، دانمارک ، ایسلند ، تایلند ، ژاپن ، ویتنام و اکوادور است ، بنابراین کاملاً مخلوطی در کشور وجود دارد. این پلتفرم در اروپا نیز مجوز دارد.

بر اساس اطلاعات Coinmarketcap ، در تاریخ نوشتن این بررسی (۱۳ فوریه ۲۰۲۱) ، GokuMarket یک معامله ۲۴ ساعته بالغ بر ۳۰٫۸ میلیون دلار داشت. این حجم معاملات ۲۴ ساعته کاملاً مناسب است ، البته جای پیشرفت نیز وجود دارد.

طیف گسترده ای از توابع در دسترس کاربران پلت فرم GokuMarket است. شما می توانید ربات های معاملاتی را در اینجا فعال کنید ، می توانید معاملات رمزنگاری پیشرفته انجام دهید ، می توانید در سهام شرکت کنید ، آنها دارای یک بخش خرید و سیستم های تعریف اعتبار هستند و غیره. واضح است که آنها تلاش می کنند تا آنجا که ممکن است خدمات بیشتری را در سیستم عامل آن به نفع کاربران آنها است.

 

پشتیبانی موبایل GokuMarket

بیشتر معامله گران رمزنگاری احساس می کنند که دسک تاپ بهترین شرایط را برای تجارت خود فراهم می کند. صفحه نمایش کامپیوتر بزرگتر است و در صفحات بزرگتر ، اطلاعات مهمی که اکثر معامله گران تصمیمات معاملاتی خود را بر اساس آن قرار می دهند به طور همزمان قابل مشاهده است. نمودار معاملات نیز برای نمایش آسان تر خواهد بود. با این حال ، همه سرمایه گذاران رمزنگاری برای تجارت خود به دسک تاپ نیاز ندارند. برخی ترجیح می دهند تجارت رمزنگاری خود را از طریق تلفن همراه خود انجام دهند. خوشبختانه برای آنها ، GokuMarket به عنوان برنامه های تلفن همراه برای کاربران اندروید و آیفون در دسترس است (تصویر زیر مربوط به AppStore است).

نمای تجاری GokuMarket

هر سکوی تجاری دارای یک نمای تجاری است. نمای تجارت بخشی از وب سایت صرافی است که می توانید نمودار قیمت یک ارز رمزنگاری شده خاص و قیمت فعلی آن را ببینید. به طور معمول جعبه های خرید و فروش نیز وجود دارد که در آن می توانید با توجه به رمزنگاری مربوطه سفارش دهید و در اکثر سیستم عامل ها ، همچنین می توانید تاریخچه سفارش (به عنوان مثال معاملات قبلی مربوط به رمزنگاری مربوطه) را مشاهده کنید. همه موارد در نمای مشابه روی دسک تاپ شماست. البته آنچه در حال حاضر توصیف کردیم نیز تغییراتی دارد.

این شما هستید – و فقط شما – که تصمیم می گیرید نمای تجاری GokuMarket برای شما مناسب باشد یا خیر. سرانجام ، معمولاً روشهای مختلفی وجود دارد که در آنها می توانید تنظیمات را متناسب با نمای معاملات پس از تنظیمات خود تغییر دهید.

GokuMarket چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

سرمایه گذاران ایالات متحده

چرا بسیاری از مبادلات به شهروندان ایالات متحده اجازه نمی دهد با آنها حساب باز کنند؟ پاسخ فقط سه حرف دارد. S ، E و C (کمیسیون تبادل اوراق بهادار). دلیل ترسناک بودن SEC این است که ایالات متحده به شرکت های خارجی اجازه درخواست سرمایه گذاران آمریکایی را نمی دهد ، مگر اینکه آن شرکت های خارجی نیز در ایالات متحده ثبت شده باشند (نزد SEC). اگر به هر حال شرکت های خارجی از سرمایه گذاران آمریکایی درخواست کنند ، SEC می تواند از آنها شکایت کند.

نمونه های بسیاری از مواردی وجود دارد که SEC از صرافی های رمزنگاری شکایت کرده است ، یکی از این موارد هنگامی است که آنها از EtherDelta به دلیل اجرای صرافی ثبت نشده شکایت کرده اند. مثال دیگر این بود که آنها از Bitfinex شکایت کردند و ادعا کردند که پایدار Bitcoincoin (USDT) سرمایه گذاران را گمراه می کند. به احتمال زیاد موارد بیشتری در این زمینه دنبال خواهد شد.

برای ما مشخص نیست که آیا بازار گوکو اجازه سرمایه گذاران آمریکایی را می دهد یا خیر. ما شرایط و ضوابط آنها را خوانده ایم و منع صریح سرمایه گذاران آمریکایی را پیدا نکرده ایم. ما از هر یک از سرمایه گذاران آمریکایی می خواهیم که نظر خود را درباره مجاز بودن تجارت خود در بازار گوکو ارائه دهند.

هزینه های GokuMarket

هزینه های معاملاتی GokuMarket

هر زمان که سفارش می دهید ، صرافی از شما هزینه تجارت می گیرد. هزینه معاملات به طور معمول درصدی از ارزش سفارش تجاری است. به طور معمول ، مبادلات بین گیرندگان و سازندگان تفاوت قائل می شوند. Takers کسی است که یک سفارش موجود را از کتاب سفارش می گیرد. سازندگان کسانی هستند که سفارشات خود را به دفتر سفارش اضافه می کنند و بدین ترتیب در سیستم عامل نقدینگی ایجاد می کنند.

در GokuMarket ، هزینه های معاملاتی استاندارد ۰٫۱۵٪ برای گیرندگان و همان (یعنی بدون تخفیف) برای سازندگان است. ۰٫۱۵٪ مطابقت دارد یا حتی کمی کمتر از آن ، میانگین صنعت جهانی برای مبادلات متمرکز است. میانگین صنایع در طول تاریخ در حدود ۰٫۲۰-۰٫۲۵٪ بوده است اما اکنون شاهد ظهور میانگین صنایع جدید در حدود ۰٫۱۰٪ -۰٫۱۵٪ هستیم. طبق آخرین مطالعه تجربی در مورد این موضوع ، متوسط ​​هزینه های مصرف کننده صنعت ۰٫۲۱۷ درصد و متوسط ​​کارمزد سازنده صنعت ۰٫۱۶۴ درصد (برای معاملات spot) بوده است. در نتیجه ، هزینه های GokuMarket بسیار کمتر از هر دو میانگین این صنعت است.

اگر در سیستم عامل “فعال” باشید ، می توانید از این هزینه های معاملات تخفیف نیز دریافت کنید. ما در درک چگونگی اندازه گیری میزان فعالیت مشکلاتی داشته ایم ، اما تصور می کنیم که این به حجم معاملات شما ارتباط دارد. تخفیف دقیق کارمزد در جدول زیر آورده شده است ، اگرچه جدول بسیاری از جزئیات را که معمولاً در این نوع جدول ها مشاهده می کنیم ، از دست داده است.

GokuMarket چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

هزینه های برداشت GokuMarket

GokuMarket هنگام برداشت BTC هزینه برداشت را به مبلغ ۰٫۰۰۱ BTC دریافت می کند. این هزینه بسیار بالاتر از متوسط ​​صنعت است ، زیرا متوسط ​​صنعت طبق تنها مطالعه تجربی انجام شده در مورد موضوعی که می دانیم ، این مورد ، ۰٫۰۰۰۶۴ BTC در هر برداشت از BTC است.

روش های سپرده گذاری

GokuMarket به شما امکان می دهد دارایی ها را از طرق مختلف ، از طریق انتقال سیم ، کارت بدهی و همچنین فقط با واریز دارایی های رمز ارز موجود ، به بورس واریز کنید. پرداخت / سپرده ارز فیات با ارزهای فیات زیر امکان پذیر است: EUR ، USD ، INR ، GBP ، RUB ، UAH ، TRY ، KZT و BRL.

با توجه به اینکه سپرده های ارزی فیات در این بستر معاملاتی امکان پذیر است ، GokuMarket به عنوان “مبادله سطح ورود” شناخته می شود ، به این معنا که صرافی است که سرمایه گذاران جدید رمزنگاری می توانند سفر خود را به دنیای رمزنگاری مهیج آغاز کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *