GNOSIS یک بازار پیش بینی منبع باز و غیر متمرکز است که بر اساس بلاکچین اتریوم ساخته شده است. کاربران قادر به ایجاد بازارهایی هستند که در آن می توانند در مورد هر رویداد یا نتیجه دلخواه گمانه زنی کنند.

با استفاده از پروتکل اتریوم ، Gnosis می تواند یک اکوسیستم امن و شفاف را تضمین کند. هدف پروتکل Gnosis تغییر پارادایم با ارائه کارآمدترین ابزار پیش بینی در جهان و تعیین استاندارد جهانی برای بازارهای پیش بینی است.

بنیانگذاران

Gnosis از سال ۲۰۱۵ آغاز به کار کرد ، یک بازار پیش بینی غیر متمرکز است که بر اساس پروتکل اتریوم ساخته شده است. توسعه دهندگان شخص ثالث نیز می توانند خدمات خود را معرفی کنند.

در بازار پیش بینی از پیش بینی های کاربر برای تجمیع اطلاعات در مورد رویدادهای آینده استفاده می شود ، افراد قادر خواهند بود بازارهای پیش بینی برای رویدادها ایجاد کنند ، به این ترتیب کاربران می توانند سهم رویدادهای پیش بینی شده را خریداری کنند.

این پلتفرم از ساختار توکن دوگانه استفاده می کند: Gnosis (GNO) و OWL. GNO توکن های ERC-20 هستند که تیم در طول ICO آنها فروخت. توکن های OWL با شرط بندی GNO به دست می آیند. مقدار OWL دریافتی بستگی به طول دوره قفل و همچنین عرضه کل توکن های OWL در بازار دارد.

این تیم توسط مارتین کوپلمان (مدیرعامل) ، استفان جورج (CTO) و دکتر فریدریک ارنست (COO) رهبری می شود. در آوریل ۲۰۱۷ ، Gnosis توانست بودجه خود را تأمین کند و به یک شرکت مستقل مستقر در جبل الطارق تبدیل شد. Gnosis در حال حاضر بیش از ۵۰ عضو تیم در سراسر جهان دارد و یک مرکز توسعه اصلی در برلین در فضای همکاری Full Node دارد.

Gnosis برای ICO خود از حراج معکوس هلندی استفاده کرد. میزان فروش ۱۲٫۵ میلیون دلار تعیین شده است.

با توجه به ساختار فروش ، جایی که اکثر توکن ها بر اساس مقیاس کشویی که با توجه به مدت زمان فروش متفاوت بود ، به تیم Gnosis می رسید ، تنها ۵ درصد از توکن ها در واقع به خریداران عرضه شد. بیش از ۹۰ درصد از منابع پیش فروش به تیم Gnosis اختصاص داده شد زیرا خریداران از ترس از دست دادن ، کل ۱۲٫۵ میلیون دلار عرضه را در مدت ۳ ساعت خریداری کردند. پس از درخواست غیرمنتظره پیش فروش ، تیم موافقت کرد تا توکن ها را برای یک سال قفل کند تا نگرانی خریدار در مورد انحلال دارایی های تیم کاهش یابد.

GNOSIS چیست؟ آشنایی با توکن GNO

چگونه GNO کار می کند؟

Gnosis 3 محصول اصلی را برای کاربران GNO ارائه می دهد و این محصولات از ۳ لایه جداگانه برای ارائه تجربه مناسب برای کاربران استفاده می کنند.

لایه اصلی Gnosis قراردادهای هوشمند اساسی را برای پلتفرم Gnosis ارائه می دهد. لایه سرویس این ارز منابعی را برای برنامه های کاربردی مصرف کننده ارائه می دهد و برای ابزارهایی مانند چت بات ها و کوین های پایدار استفاده می شود. در نهایت ، لایه برنامه های کاربردی Gnosis که شامل ابزارهای اصلی است که بازارهای پیش بینی خاصی را هدف قرار می دهد یا بخش های مشتری را انتخاب می کند. برخی از برنامه های کاربردی توسط Gnosis و برخی دیگر توسط شخص ثالث ساخته شده اند.

شبکه آپولو (بازار پیش بینی Gnosis) به کاربر اجازه می دهد برای هر رویداد دلخواه بازاری ایجاد کند که در آن کاربران می توانند موقعیت ها را خرید و فروش کنند تا در مورد نتیجه گمانه زنی کنند. با گذشت زمان یا وقوع رویدادهای مرتبط ،نتایج خاصی بیشتر اتفاق می افتد که ارزش توکن های مربوطه را افزایش می دهد. پس از پایان رویداد ، توکن های نشان دهنده نتیجه نهایی ارزش کامل شرط ها را دریافت می کنند در حالی که بقیه توکن ها برای نتیجه دیگر بی ارزش می شوند.

چه چیزی GNOSIS را منحصر به فرد می کند؟

Gnosis ترکیبی از محصولات و ابزارهای منحصر به فرد را برای علاقه مندان به بلاکچین سنتی ارائه می دهد. ابزار پیش بینی بازار به هرکسی اجازه می دهد از برنامه های پیش بینی سفارشی استفاده کند که به هر رویداد دلخواه اجازه داد و ستد را می دهد.

GNO همچنین مبادله غیر متمرکز و Gnosis Safe ، راهی مطمئن برای مدیریت دارایی های دیجیتالی را ارائه می دهد. Gnosis با سه خط محصول قابل همکاری با یک تیم فعال جهانی ، در برابر رقبای کمتر شناخته شده برجسته می شود.

چه چیزی ارزش GNOSIS را می دهد؟

نقش توکن GNO حفظ و راه اندازی شبکه Gnosis است. کاربران با شرکت در فعالیتهای مختلف در شبکه Gnosis ، در درجه اول با شرکت در رویدادهای بازار و حدس و گمان به ارزش خود پی می برند. برگزاری GNO به کاربران امکان می دهد از قراردادهای هوشمند GNO استفاده کنند ، در شبکه معاملات انجام دهند و در رأی حاکمیت شرکت کنند. همچنین کاربران از کشف اطلاعاتی که Gnosis ارائه می دهد ، ارزش اضافی پیدا می کنند.

چند کوین GNO در گردش است؟

حجم معاملات ۲۴ ساعته ۲۰٫۲۱۵٫۱۸۲ دلار آمریکا است.

رتبه فعلی ۱۴۱ است

با ارزش بازار زنده ۴۴۷،۱۵۰،۷۷۵ دلار آمریکا

دارای گردش ۱،۵۰۴،۵۸۷ کوین GNO

عرضه ۱۰،۰۰۰،۰۰۰ کوین GNO.

توکن های GNO را می توان در بازار ثانویه خریداری کرد. GNO از قیمت گذاری و پرورش محصول حمایت نمی کند. پلتفرم Gnosis در ۲۴ آوریل ۲۰۱۷ دارای ICO بود ، ۱۰ میلیون توکن تولید شد و این تنها باری بود که در GNO توکن ایجاد شد و خواهد شد

اگر می خواهید بدانید Gnosis را از کجا بخرید ، صرافی های برتر برای معاملات در Gnosis در حال حاضر Binance ، HitBTC ، Hotcoin Global ، Gate.io و BKEX هستند.

GNOSIS چیست؟ آشنایی با توکن GNO

چگونه GNOSIS (GNO) ایمن می شود؟

پلتفرم Gnosis از مجموعه ای از قراردادهای هوشمند ساخته شده بر روی پلتفرم اتریوم استفاده می کند. از آنجا که قراردادهای هوشمند در شبکه اتریوم میزبانی می شوند ، امنیت اصلی نیز توسط گره ها و ماینرهایی انجام می شود که با استفاده از Proof-of-Work شبکه اتریوم را ایمن نگه می دارند. پلتفرم Gnosis ممیزی های منظمی را انجام می دهد تا اطمینان حاصل شود که کد قراردادهای هوشمند آنها به روز ، امن و مطابق با چارچوب اتریوم فعلی است.

Gnosis همچنین دارای برنامه جایزه عمومی اشکال است که در آن به ازای هر اشکال گزارش شده تا ۱۰۰۰۰۰ دلار جایزه دریافت می کنند.

نحوه استفاده از (GNO)

Apollo نام بستر بازار پیش بینی Gnosis است. کاربران می توانند با استفاده از شبکه آپولو بازار یا دارایی های دیجیتالی ایجاد کنند. توکن هایی که کاربران ایجاد می کنند دارایی های توکنی هستند که می توانند اطلاعات مختلفی مانند استراتژی های سرمایه گذاری ، اطلاعات یا حتی دارایی های واقعی را نشان دهند. کاربران می توانند از وب سایت Gnosis به شبکه آپولو دسترسی داشته باشند.

Dutchx یک صرافی غیر متمرکز (DEX) است که از توکن های ERC-20 پشتیبانی می کند و به هر کسی امکان می دهد هر جفت توکن را اضافه کند. هلندکس از حراج هلندی برای جلوگیری از اجرای اولیه ، مشکلات با نقدینگی پایین و ریسک شخص ثالث استفاده می کند. از طریق صفحه اصلی Gnosis می توان به صرافی غیر متمرکز Dutchx دسترسی داشت.

Gnosis Safe یک کیف پول چند منظوره امن است که می تواند توسط یک تیم یا فرد برای مدیریت دارایی های ارز دیجیتالی استفاده شود. کاربران باید به وب سایت Gnosis Safe بروند و یا از برنامه وب استفاده کنند یا سرویس گیرنده مربوطه را بارگیری کنند. Gnosis Safe مانند یک کیف پول سنتی عمل می کند اما برخی ویژگی های اضافی را نیز ارائه می دهد – مانند اینکه بتوانید برای جابجایی بودجه به چندین امضا نیاز داشته باشید. این امر برای تیم هایی که گزینه ای مطمئن برای مدیریت وجوه یا حقوق و دستمزد می خواهند فوق العاده راحت است.

نحوه انتخاب کیف پول GNOSIS

نوع کیف پول Gnosis (GNO) که انتخاب می کنید به احتمال زیاد بستگی به این دارد که می خواهید از آن برای چه چیزی استفاده کنید و چقدر باید ذخیره کنید.

کیف پول های سخت افزاری یا کیف های سرد ، امن ترین گزینه را با ذخیره و پشتیبان گیری آفلاین ارائه می دهند. هر دو کیف پول سخت افزاری Ledger و Trezor راه حل های ذخیره سازی برای GNO را ارائه می دهند. کیف پول های سخت افزاری می توانند کمی بیشتر از یک منحنی یادگیری استفاده کنند و به هر حال گزینه گرانتری هستند. به این ترتیب ، آنها ممکن است برای ذخیره مقادیر بیشتری از GNO برای کاربران با تجربه تر مناسب باشند.

کیف پول های نرم افزاری گزینه دیگری را ارائه می دهند و رایگان و آسان برای استفاده هستند. آنها برای بارگیری به عنوان برنامه های تلفن هوشمند یا رومیزی در دسترس هستند و می توانند محفوظ یا غیر حضوری باشند. با استفاده از کیف پول های محافظ ، کلیدهای خصوصی توسط ارائه دهنده خدمات از طرف شما مدیریت و پشتیبان گیری می شوند. کیف پول های غیر حضوری از عناصر ایمن در دستگاه شما برای ذخیره کلیدهای خصوصی استفاده می کنند. اگرچه راحت هستند ، اما نسبت به کیف پول های سخت افزاری از امنیت کمتری برخوردار هستند و ممکن است برای مقادیر کمتری از Gnosis (GNO) یا کاربران مبتدی بیشتر مناسب باشد.

کیف پول های آنلاین یا کیف پول های وب نیز رایگان و آسان برای استفاده هستند و از چندین دستگاه با استفاده از یک مرورگر وب قابل دسترسی هستند. آنها کیف پول داغ محسوب می شوند و می توانند نسبت به سخت افزار یا نرم افزار از امنیت کمتری برخوردار باشند. از آنجا که به احتمال زیاد به پلتفرم مدیریت GNO خود اعتماد دارید ، باید یک سرویس معتبر با سابقه امنیتی و امنیتی انتخاب کنید. بنابراین ، آنها برای نگهداری مقادیر کمتر یا معامله گران با تجربه بیشتر مناسب هستند.

جمع بندی

Gnosis یک ارز دیجیتالی  است که با موانع متعددی روبرو شده و از آن عبور کرده است. با این حال ، Gnosis با حرکت به جلو با موانعی روبرو می شود. DAO نیازمند حکمرانی فعال است و این مستلزم تشویق است. Gnosis همچنین نیاز به پذیرش دارد و متکی به جذب توسعه دهندگان برای ایجاد برنامه های مفید در بالای شبکه GNO است. اینکه آیا Gnosis به عنوان یک پلتفرم موفق خواهد شد یا خیر بستگی به این نتایج دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *