GLM اولین ابر رایانه واقعاً غیر متمرکز است که بازار جهانی قدرت محاسبه را ایجاد می کند. همراه با ابزارهای انعطاف پذیر برای کمک به توسعه دهندگان در توزیع ایمن و کسب درآمد از نرم افزار ،Golem به طور کلی نحوه سازماندهی و اجرای وظایف محاسبه را تغییر می دهد. با قدرت بخشیدن به سرویس های خرد غیر متمرکز و اجرای وظایف ناهمزمان ، Golem قرار است به عنوان یک بلاک اصلی برای ارائه دهندگان خدمات اینترنتی آینده و توسعه نرم افزار تبدیل شود. و با کاهش چشمگیر قیمت محاسبات ، برنامه های کاربردی پیچیده مانند ارائه CGI ، محاسبه علمی و یادگیری ماشین برای همه در دسترس تر می شود.

کوین (GLM) رایانه ها را در شبکه همتا به همتا متصل می کند و به صاحبان برنامه و کاربران جداگانه (“درخواست کنندگان”) اجازه می دهد تا منابع ماشینهای دیگر کاربران (“ارائه دهندگان”) را اجاره کنند. از این منابع می توان برای تکمیل وظایف مورد نیاز به هر مقدار زمان و ظرفیت محاسبه استفاده کرد. امروزه چنین منابعی توسط ارائه دهندگان ابری متمرکز تأمین می شود که توسط شبکه های بسته ، سیستم های پرداخت اختصاصی و عملیات تأمین سخت افزاری محدود می شوند

همچنین مجموعه ویژگی های داخلی Core To Golem یک سیستم معاملات مبتنی بر اتریوم است که امکان پرداخت مستقیم بین درخواست کنندگان ، ارائه دهندگان و توسعه دهندگان نرم افزار را فراهم می کند.

عملکرد کوین Golem به عنوان ستون فقرات یک بازار غیر متمرکز برای قدرت محاسباتی را می توان هم زیرساخت-به عنوان سرویس (IaaS) ،و هم پلتفرم به عنوان سرویس (PaaS) در نظر گرفت. با این حال ، Golem با افزودن ادغام نرم افزار اختصاصی به معادله ، پتانسیل واقعی خود را آشکار می کند. هرگونه علاقه مندی آزاد است که نرم افزار را با انتشار آن در رجیستری برنامه ایجاد و به شبکه Golem ارسال کند. همراه با چارچوب معامله ، توسعه دهندگان همچنین می توانند مکانیزم پرداخت را که در مکانیزم های منحصر به فرد برای درآمدزایی از نرم افزارها ایجاد می شود ، توسعه داده و سفارشی کنند.

GLM به عنوان یک اکوسیستم

پرونده تجاری کوین GLM به این دلیل خلاصه می شود که به دلیل پیشرفت های نسبتاً اخیر فناوری ، بازار منابع محاسباتی می تواند بر اساس اصول کاملاً جدیدی سازماندهی شود. در مقابل ، بازار محاسبات امروز تحت تسلط بازیکنان سنگین وزن مانند آمازون ، گوگل ،مایکروسافت و IBM است،که از قدرت بازار و دارایی های خود برای اطمینان از حاشیه های قوی استفاده می کنند و در نتیجه خدمات محاسباتی با قیمت ناکارآمد نتیجه می گیرند. خوشبختانه بازار محکوم به این کار برای همیشه نیست. با این پروژه ، تامین منابع محاسباتی بر اساس مشارکت ارائه دهندگان فردی و حرفه ای ،  همراه با مجموعه ای از راه حل های نرم افزاری اختصاصی از طریق ثبت برنامه کاربردی Golem – خود در یک بازار واحد و رقابتی با بازار اطلاعات تقریباً کامل کار می کند.

GLM چیست؟آشنایی با پروژه ی GOLEM

کلی GLM

GLM یک جهش بزرگ از نقطه عطف برنجی است. Cile Milestone API وظیفه و رجیستری برنامه را معرفی می کند که با هم Golem را به یک راه حل محاسبات توزیع شده چند منظوره و عمومی تبدیل می کند. در حال حاضر توسعه دهندگان ابزارهایی برای ادغام با Golem دارند. با این حال ، ممکن است به قیمت ثبات و امنیت به خطر بیفتد ، بنابراین این نسخه باید به عنوان یک آزمایش برای پذیرندگان اولیه و علاقه مندان به فناوری در نظر گرفته شود. نمونه اولیه ایده ها و راه حل های خود را باید ظرف ۱۵ ماه پس از پایان دوره سرمایه گذاری جمعی تحویل داده شود.

توکن شبکه Golem (GNT)

حساب کوین Golem (GLM) (“GNT”) جزء اصلی Golem است و برای اطمینان از انعطاف پذیری و کنترل بر تکامل آینده پروژه طراحی شده است. GNT در طول دوره سرمایه گذاری جمعی ایجاد می شود و ، پس از اولین انتشار عمده Golem ، GNT انواع عملکردها را در شبکه خود-به خود اختصاص می دهد.

● پس از پیاده سازی رجیستری برنامه و چارچوب معاملات ، GNT برای سایر تعاملات با Golem مانند ارائه سپرده توسط ارائه دهندگان و توسعه دهندگان نرم افزار یا مشارکت در فرایند تأیید اعتبار و صدور گواهینامه نرم افزار  ضروری خواهد بود.

در شرایط عمومی استفاده از GNT در چارچوب معامله تعیین می شود ، اما پارامترهای خاصی از این تعاملات را می توان در هر یکپارچه سازی نرم افزار تعریف کرد.

ویژگی های GLM

۱-سریعتر ، بهتر ، آزادتر توسعه دهید

کوین GLM از طریق معماری لبه برش ، به توسعه دهندگان اجازه می دهد پروژه های جاه طلبانه ای را بدون محدودیت ایجاد کنند ، و کاربران را قادر می سازد تا آنها را در حداکثر سرعت پردازش کنند.

۲-آزادی خلاق در اینجا زندگی می کند

پلتفرم منبع باز انعطاف پذیر ، کاملاً قابل برنامه ریزی است و خلاقیت را ارتقا می دهد در حالی که نگرانی های مربوط به سانسور را از بین می برد و از طریق شبکه نامحدود و بدون پروکسی از بین می رود. شبکه Golem با ارائه آزادی خلاقانه ای که سزاوار آن هستند ، نوآوری را تقویت می کند.

۳-سود از قدرت محاسباتی بیکار

ظرفیت محاسبه بلااستفاده خود را در اختیار کسانی قرار دهید که بیشتر به آن نیاز دارند و Paidin GLM دریافت می کنند. لایه حل و فصل شبکه Golem در بالای لایه ۲ Ethereum ساخته شده است و امکان تراکنش های ارزان تر را فراهم می کند.

نحوه عملکرد Golem

بیایید شرایطی را تصور کنیم که شما دارای یک دستگاه بازی پیشرفته یا یک کامپیوتر قدرتمند هستید که می تواند در یک موسسه تحقیقاتی مورد استفاده قرار گیرد. شما ۲۴/۷ روی آن کار نمی کنید بنابراین می توانید قدرت محاسباتی آن را در ازای رمزنگاری GLM به افراد دیگر قرض دهید. شما به بازار آنلاین می روید ، پیشنهاد خود را در آنجا قرار می دهید و پاداش خود را با توکن دریافت می کنید. رمزنگاری Golem بر اساس استاندارد اتریوم است. با توجه به بلندپروازی های بنیانگذاران آن ، این پلتفرم در آینده به “اینترنت جدید فردا” تبدیل می شود – یعنی یک پلتفرم غیرمتمرکز از خدمات میکروسکوپی. تاکنون ، هیچ استارتاپ دیگری دقیقاً ایده مشابهی را دنبال نمی کند و هیچ رقیبی مستقیم وجود ندارد.

GLM چیست؟آشنایی با پروژه ی GOLEM

دلایل خرید GLM در P2PB2B

۱-سرعت

این پلتفرم به طرز چشمگیری کار می کند: در هر ثانیه ، ۱۰۰۰۰ معامله پردازش می شود و ۱،۰۰۰،۰۰۰ اتصال TCP برقرار می شود.

۲-بی خطر

۹۵ درصد وجوه در کیف پول های سرد ذخیره می شود تا هکرها نتوانند به آنها دست پیدا کنند.

۳-سایت اینترنتی

طراحی سایت زیبا و رابط کاربری بصری است.

۴-موجود در معاملات

قیمت دیجیتالی GLM همیشه در سطح رقابتی نگه داشته می شود – درست مانند قیمت دارایی های دیگر.

۵-نقدینگی

همیشه مقدار کافی از این رمز وجود خواهد داشت ، حتی اگر قصد خرید مقادیر زیادی را دارید.

۶-پشتیبانی کاربران

اگر سوالی دارید ، می توانید در چت زنده از آنها بپرسید. پشتیبانی چند زبانه بصورت ۲۴ ساعته و ۷ روزه در دسترس است و کارکنان دوستانه و شایسته آن به سرعت هر گونه مشکل آینده را برطرف می کنند.

نحوه خرید GLM در P2PB2B

در اینجا می توانید توکن ها را با سایر ارزهای دیجیتالی یا با پول فیات از کارت بانکی خود خریداری کنید.

کسانی که اخبار کوین GLM را زیر نظر دارند می دانند که این توکن در حدود ۱۰۰ جفت در مبادلات مختلف معامله می شود. موارد غیر متمرکز ممکن است قیمتهای کمی سودآورتری را ارائه دهند که به معامله گران با تجربه اجازه می دهد سود بیشتری کسب کنند. آنها مخالف معاملات ناشناس نیستند و از مشتریان خود نمی خواهند که شخصیت خود را فاش کنند. با این حال ، تجارت در چنین سایت هایی ممکن است خطرناک باشد زیرا آنها دارای ضمانت های امنیتی و حتی گاهی پشتیبانی مشتریان نیستند.

همتایان متمرکز آنها دارای رابط های پیچیده تری هستند ، بنابراین مبتدیان باید مدتی را صرف کشف نحوه عملکرد آنها کنند. به علاوه ، همه مشتریان جدید ملزم به تأیید صحت هستند – یعنی اسکن یا عکس شناسه های خود را به دولت ارسال کنند. مبادلات متمرکز بسیار قابل اعتمادتر هستند ، به همین دلیل ممکن است به یکی از آنها – مانند P2PB2B ، متوسل شوید.

چند کوین GNT / GLM در گردش وجود دارد؟

در ۱۱ نوامبر ۲۰۱۶ ، فروش توکن GNT شروع و به پایان رسید.

فروش توکن با ایجاد و توزیع ۱ میلیارد توکن GNT در ۲۹ دقیقه به حداکثر سقف رسید.

  • ۸۲٪ از GNT به شرکت کنندگان در فروش توکن ،
  • ۱۲٪ به شرکت عامل و
  • ۶٪ به بنیانگذاران Golem اختصاص یافت.

در ۱۹ نوامبر ۲۰۲۰ ، توکن GNT مهاجرت به توکن GLM جدید را آغاز کرد ، جایی که افرادی که GNT داشتند می توانستند توکن های GNT قدیمی خود را بسوزانند و GLM جدید ۱: ۱ را دریافت کنند. همیشه امکان انتقال GNT به GLM 1: 1 وجود دارد.

مخاطبان و چشم اندازهای هدف

حتی اگر این کوین به هیچ مخاطب خاصی مرتبط نباشد ، انواع زیر از کاربران ممکن است علاقه خاصی به آن داشته باشند:

  • کارشناسان یادگیری ماشین ؛
  • توسعه دهندگان نرم افزار که متخصص برنامه های dapp هستند.
  • دانشمندانی که مدل های بزرگ را شبیه سازی می کنند.

اگر آمار Golem Coinbase را بررسی کنید ، خواهید دید که ارزش توکن به طرز چشمگیری در سال ۲۰۱۸ افزایش یافته است. با این حال اخبار دیجیتالی Golem همچنان مثبت است زیرا تیم Mainnet خود را با موفقیت راه اندازی کرد. اگر امروز تصمیم به خرید GLM دارید ، در چند سال آینده باید بتوانید از بازگشت سرمایه هوشمندانه برخوردار شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *