FUNCTION X دارای توکن حاکمیتی بنام F(X) می باشد.

کاربران ممکن است از توکن Function X برای:

  • رای دادن به عنوان وثیقه (به زودی)
  • برای تولید دارایی های مصنوعی (به زودی) واگذاری
  • ایمن سازی شبکه اصلی
  • و موارد دیگر استفاده کنند.

توکن Function X از سال ۲۰۱۹ در اتریوم و از سال ۲۰۲۱ در Function X در دسترس است. این توکن کاملاً قابل تعامل است و کاربران می توانند عملکرد X را به داخل و خارج از هر دو بلاکچین منتقل کنند و در عین حال عرضه و نقدینگی را ثابت نگه دارند.

تیم

دیوید بن کی به‌عنوان رئیس Function X، تلاش‌های بنیاد برای ایجاد اکوسیستمی را رهبری می‌کند که کاملاً از فناوری بلاکچین پشتیبانی می‌کند. او همچنین در حال حاضر به‌عنوان مشاور حقوقی ارشد Pundi X فعالیت می‌کند. پیش از این، او عضو هیئت مدیره بنیاد اتریوم، مشاور عمومی مایکروسافت چین و شریک مدیریت Denton Hall بود. دیوید JD خود را از UCLA دریافت کرد.

ویژگی های FUNCTION X

عرضه و تجارت دارایی نسل بعدی

افراد نسل های Z و پیش از آن ممکن است در محیط تکنولوژیکی متفاوتی در مقایسه با آنچه امروز وجود دارد زندگی کنند. اینترنت موبایل به ناچار جایگزین همه چیزهایی شده است که قبلاً با آن آشنا بودند. درست مانند تاثیر سال‌ها پیش آیفون بر تلفن‌های همراه، پایه‌های محصولات مالی سنتی به دلیل فناوری جدید بلاکچین و ارزهای دیجیتال ناامید شده و انسان‌خوار شده‌اند. بیایید آینده محصولات و ابزارهای مالی را با هم از طریق اتصال و ادغام یکپارچه مالی سنتی و آخرین فناوری بلاک چین بررسی کنیم:

۱-پل زدن به بازار سنتی و غیرمتمرکز

ما در حال بازتاب محصولات مالی سنتی در شبکه Function X و ایجاد محصولات مالی غیرمتمرکز و یک سیستم معاملاتی غیرمتمرکز هستیم.

۲-مشارکت از جامعه

f(x) جامعه باید در فرآیند تصمیم گیری برای تعیین فهرست دارایی های جدید و ابزارهای معاملاتی شرکت کند. اعضای اصلی تیم و توسعه دهندگان در سراسر جهان به طور مشترک شبکه را توسعه و نگهداری خواهند کرد.

۳-ادغام اتریوم و موارد دیگر برای ایجاد ارزش

با ادغام اکوسیستم‌های مختلف (اتریوم و سایرین)، نقدینگی و ارزش دارایی‌های اصلی را در تابع X افزایش می‌دهیم. به جای ساختن اکوسیستمی که با اتریوم رقابت می‌کند، قصد داریم از قدرت آن مانند ارائه قراردادهای تجمیع دارایی، اتصال به هوشمند اتریوم استفاده کنیم. قراردادها، و ایجاد سود همزمان در هر دو زنجیره (و بیشتر).

FUNCTION X چگونه پلتفرمی ست؟ آشنایی با توکن F(X)

امنیت FUNCTION X

Function X از زنجیره های متقابل به صورت داخلی (بین f(x)Core و سایر زنجیره های Function X) و در میان زنجیره های دیگر (اتریوم و غیره) پشتیبانی می کند. از طریق اعتبار سنجی های غیرمتمرکز می توانیم با خیال راحت دارایی ها را بین f(x)Core و زنجیره های مختلف جابجا کنیم. این با سرعت بالای تراکنش، هزینه تراکنش کم، توانایی تجارت دارایی ها و سناریوهای مفید دیگر همراه است.

*f(x) هسته

f(x)Core شبکه اصلی کل اکوسیستم Function X است. این پیوند متقابل همه دارایی ها و زنجیره های متقابل است.

*پل زنجیره ای متقاطع

این پل اصلی است که Function X را به اتریوم، زنجیره هوشمند Binance و سایر بلاکچین ها متصل می کند.

*ساختار چند زنجیره ای

تابع X چارچوب‌های چند زنجیره‌ای را برای رفع نیازهای مختلف و بزرگ‌نمایی و گسترش تراکنش در ثانیه (TPS) کل شبکه به کار می‌گیرد.

*مدل اجماع PoS

تفویض توکن $FX در توافق PoS امنیت شبکه را افزایش می دهد و در عین حال توان و عملکرد بالا را حفظ می کند.

TOKEN OF FUNCTION X

حجم معاملات ۲۴ ساعته ۱۷۹۲۴۰۶ دلار است.

رتبه فعلی ۱۶۴ است

و ارزش بازار واقعی آن ۳۸۱,۷۴۱,۳۵۹ دلار است.

دارای عرضه در گردش ۴۰۸,۵۲۰,۳۵۷ کوین FX

عرضه ۱,۸۹۳,۰۲۲,۶۲۵ کوین FX.

از کجا میتوان F(X) خرید؟

اگر می‌خواهید بدانید که Function X را از کجا بخرید، بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال برای معامله KuCoin، Upbit ، Gate.io، Coinbase Exchange و ZT هستند.

کیف پول F(X)

کیف پول غیرمتمرکز، غیر محفوظ و با کلید خصوصی برای ERC-20، توکن های Function X و موارد دیگر (پشتیبانی از زنجیره هوشمند Binance و بلاکچین بیت کوین به زودی ارائه می شود).

دارایی های دیجیتال خود را با DApp های مختلف از جمله پروتکل های DeFi مدیریت، انتقال و رشد دهید. برای رشد دارایی های دیجیتال خود، توکن های خود را در کیف پول f(x) قرار دهید.

  • زنجیره ای متقاطع:تراکنش زنجیره ای بین ERC-20 و تابع X.
  • دیفای:ویژگی های مختلف DeFi از جمله شرط بندی، پس انداز، مبادله و موارد دیگر.
  • پشتیبانی فیات روی رمپ: از کاربران بیش از ۱۷۰ کشور برای ورود به Function X و DeFi پشتیبانی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *