FUD مخفف Fear، عدم اطمینان و تردید – یک اصل کلاسیک است که توسط Marketers استفاده می شود – برای ایجاد یادآوری نام تجاری ، افزایش قصد خرید و حمله به رقبا استفاده می شود. FUD برای اولین بار با معنای متداول مربوط به فناوری آن در سال ۱۹۷۵ توسط Gene Amdahl مورد استفاده قرار گرفت ، پس از آنکه IBM را ترک کرد و شرکت خود ، Amdahl Corp را تأسیس کرد.

“FUD ترس ، عدم اطمینان و تردیدی است که فروشندگان IBM در ذهن مشتریان بالقوه ای که ممکن است محصولات Amdahl را در نظر بگیرند ، ایجاد می کند.”

در یک دسته محصولات مانند بیمه که با اینرسی مصرف کننده روبرو است ، ترس می تواند کاملاً چشمگیر باشد. و ، اصل FUD به آنها این فرصت را می دهد تا از پایگاه عاطفی مصرف کنندگان هند استفاده کنند. “چه اتفاقی برای عزیزان شما می افتد هنگامی که شما می میرید؟” در کل تبلیغات بیمه نامه پیام کلاسیک بازاریابی بوده است.

FUD به معنای “ترس ، عدم اطمینان و تردید” است. پیروان بیت کوین با وجود ترس و عدم اطمینان و تردید افراد خارج از جامعه ، به HODL کوین های شما را توصیه می کنند.

FUD ترس ، عدم اطمینان و تردید است (که اغلب در رسانه های اجتماعی یا رسانه های جمعی پخش می شود). FUD می تواند در بعضی موارد باعث کاهش قیمت کوین شود ، این امر نه بر اساس اصول یا نمودارها ، بلکه بر اساس اخبار ناگواری است که در شبکه های اجتماعی پخش می شود. بسیاری از اوقات خبر بد در واقعیت اثبات نشده و اساس نیست و در عوض چیزی احمقانه مانند نظر یک رئیس محبوب صحبت می کند که بیت کوین یک حباب است. ترس ، عدم اطمینان و ایده ایجاد کننده تردید در اطراف رسانه ها را می توان به عنوان FUD نامید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *