FEI USD یک استیبل کوین الگوریتمی بومی DeFi است. هدف Fei پیشنهاد یک راه‌حل فن‌آوری در نقطه‌ای شیرین بین استیبل‌کوین غیرمتمرکز وثیقه‌ای سفت و سخت و استیبل کوین‌های نگهداری متمرکز است.

پروتکل Fei بر روی دو دارایی دیجیتالی اجرا می شود: استیبل کوین FEI و توکن حاکمیت TRIBE.

بنیانگذاران پروتکل FEI چه کسانی هستند؟

پروتکل توسط جوی سانتورو، برایانا مونتگومری و سباستین دلگادو تأسیس شد. پلتفرم غیرمتمرکز استیبل کوین Fei در ۳۱ مارس ۲۰۲۱ راه اندازی شد.

سانتورو موسس پروتکل Fei و مدیر عامل شرکت Fei Labs است. سابقه او در مهندسی نرم افزار و دیجیتال است. قبل از فی، او یک مهندس نرم افزار در Okta Inc، یک شرکت نرم افزاری بوده است که به کسب و کارها در مدیریت هویت های دیجیتال کمک می کند. او در سال ۲۰۱۹ از دانشگاه دوک در رشته علوم کامپیوتر فارغ التحصیل شد، جایی که او همچنین به عنوان دستیار پژوهشی و رئیس مشترک آزمایشگاه محلی بلاکچین خدمت کرده است.

برایانا مونتگومری رهبر تجاری این پروژه است. قبل از پیوستن به تیم Fei، او به عنوان یک رهبر تجاری در ConsenSys، یک استودیوی بلاکچین، کار کرده است که پروژه‌هایی بر روی اتریوم می‌سازد. او با ایفای نقش های مشابه در چند شرکت فناوری دیگر، از جمله Coriant، DefenceStorm و nCino، حرفه ای موفق داشت. او دارای مدرک عالی در مدیریت بازرگانی، بازاریابی و اقتصاد از دانشگاه کارولینای شمالی در ویلمینگتون است.

دلگادو سومین یکی از بنیانگذاران پروتکل است. تجربه او شامل خدمت بیش از دو سال در پروژه DeFi Dharma Labs به عنوان مهندس نرم افزار و حتی طولانی تر در اوبر در همان سمت است. او از دانشگاه UС برکلی با مدرک علوم شناختی و علوم کامپیوتر فارغ التحصیل شد.

ویژگی ها و اهداف FEI

هدف FEI USD این است که یک استیبل کوین سرمایه کارآمدتر و کاملاً غیرمتمرکز باشد. پروتکل از ارزشی که کنترل می کند برای حفظ بازارهای ثانویه مایع و کسب بازدهی برای پروتکل استفاده می کند.

این پروژه در دسامبر ۲۰۲۰ تأسیس شد و بلافاصله علاقه قابل توجهی را در جامعه ارزهای دیجیتال به خود جلب کرد. در اوایل مارس ۲۰۲۱ منجر به سرمایه گذاری ۱۹ میلیون دلاری VC شد

از جمله نام هایی که وارد این پروژه شده اند می توان به

  • Andreessen Horowitz (a16z)
  • Coinbase Ventures
  • Nascent
  • و Framework Ventures اشاره کرد.

Fei v2 قصد دارد به‌روزرسانی بزرگی برای سیستم باشد و در اواخر سال ۲۰۲۱ راه‌اندازی می‌شود. قابلیت بازخرید ۱:۱ برای FEI در برابر ذخایر پروتکل، بازخرید TRIBE و backstop، و مدیریت ارزش کنترل‌شده با پروتکل الگوریتمی دارد.

FEI USD چگونه پروتکلی ست؟آشنایی با توکن FEI

چند کوین FEI USD در گردش وجود دارد؟

FEI USD یک استیبل کوین است، مانند هر استیبل کوین دیگری، حداکثر عرضه کل آن محدود نمی شود. به دنبال تقاضا ضرب یا سوزانده می شود.

حجم معاملات ۲۴ ساعته ۳۵،۹۵۷،۳۱۸ دلار است

رتبه فعلی ۱۵۸ است

با ارزش بازار زنده ۴۲۳,۷۷۱,۹۶۶ دلار

دارای عرضه در گردش ۴۲۴,۹۹۶,۱۷۸ کوین FEI

عرضه در دسترس نیست.

از کجا می توان پروتکل (FEI) را خریداری کرد؟

FEI یک توکن آزادانه قابل مبادله است که در تعدادی از صرافی ها موجود است که بیشتر آنها به دلیل تمرکز خاص پروتکل غیرمتمرکز هستند.

اگر می‌خواهید بدانید از کجا می‌توانید Fei USD بخرید، بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال برای معامله Gate.io، ZT، Uniswap (V3)، MEXC و AEX هستند.

در اینجا برخی از بهترین کیف پول های FEI USD برای سال ۲۰۲۱ آورده شده است:

Trust Wallet – به طور کلی بهترین کیف پول برای Fei Tokens

Coinomi – بهترین کیف پول Fei برای رایانه های رومیزی

Ledger Nano – بهترین کیف پول Fei برای امنیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *