یک راهنمای رمزنگاری باید بررسی همه صرافی های خارج را ارائه دهد ، بنابراین شما می توانید صرافی مناسب خود را پیدا کنید. این بررسی FatBTC شامل چهار قسمت است: اطلاعات عمومی ، هزینه ها ، روش های واریز و امنیت.

اطلاعات کلی

FatBTC یکی از صرافی های رمزنگاری هنگ کنگ است. بسیاری از صرافی های کوین ها در هنگ کنگ وجود دارد. هنگ کنگ به نوعی مرکز تجارت رمزنگاری است. یک لیست بزرگ ، اما نه کامل ، از رقبای این صرافی در زمینه ی آن شامل Binance ، Bit-Z و KuCoin است.

این صرافی رابط کاربری خود را به بسیاری از زبانها ارائه می دهد: چینی ، چینی (ساده شده) ، انگلیسی Español ، Tiếng Việt ، روسی ، پرتغالی. همچنین می توانید به راحتی از گوشه بالا سمت راست وب سایت صرافی زبان را تغییر دهید.

این پلت فرم همچنین برای استفاده در تلفن هوشمند یا رایانه لوحی شما در دسترس است. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که برنامه را در دستگاه iOS یا دستگاه Android خود بارگیری کنید و سپس تجارت خود را شروع کنید.

سرمایه گذاران ایالات متحده

سرمایه گذاران آمریکایی ممکن است در اینجا تجارت نکنند. موارد زیادی وجود دارد که پذیرش معامله گران از ایالات متحده را برای مبادلات رمزنگاری غیرآمریکایی پیچیده می کند. اول و مهمترین ، این رژیم قانونی ایالات متحده است. رژیم قانونی ایالات متحده تعهدات سختی را به بسیاری از شرکت های پذیرنده وجوه سرمایه گذاران آمریکایی تحمیل می کند. از جمله این تعهدات ، از جمله ، تهیه مطالب اطلاعاتی مطابق با استانداردهای SEC و ثبت آنها در SEC (که یک فرایند بسیار سنگین است). اگر اهل ایالات متحده هستید ، نباید ناراحت باشید. از Exchange Finder ما برای یافتن صرافی دوستانه ایالات متحده برای خود استفاده کنید.

FatBTC چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیحیتال

نمای تجارت FatBTC

صرافی های مختلف دیدگاه های تجاری متفاوتی دارند. و هیچ “این نمای کلی بهترین است” وجود ندارد. شما باید خود تعیین کنید که کدام نمای تجاری مناسب شماست. آنچه که معمولاً در این دیدگاه ها مشترک است این است که همه آنها کتاب سفارش یا حداقل بخشی از کتاب سفارش ، یک نمودار قیمت رمزنگاری انتخاب شده و تاریخ سفارش را نشان می دهند. آنها معمولاً جعبه های خرید و فروش نیز دارند. قبل از اینکه صرافی را انتخاب کنید ، سعی کنید نگاهی به نمای معاملات بیندازید تا ببینید احساس خوبی نسبت به شما دارد.

هزینه های FatBTC

هزینه های معاملاتی FatBTC

این صرافی خاص هزینه های خود را به صورت “مسطح” دریافت می کند. این بدان معنی است که آنها هزینه متفاوتی برای گیرندگان یا سازندگان ندارند. هر دو طرف تجارت باید هزینه مشابهی را پرداخت کنند. هزینه ثابت FatBTC 0.20٪ است. ۰٫۲۰٪ کمی کمتر از متوسط ​​صنعت جهانی است.

با این حال ، در مقایسه با همتایان داخلی هنگ کنگی ، ۰٫۲۰٪ در واقع کمی بالاتر از متوسط ​​صنعت است. این بدان دلیل است که صرافی های هنگ کنگ معمولاً هزینه معاملات کمتری را نسبت به مبادلات سایر کشورها دریافت می کنند.

FatBTC چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیحیتال

هزینه های برداشت FatBTC

بسیاری از صرافی ها دارای هزینه های رقابتی تجاری هستند اما پس از آن با هزینه های برداشت خود شما را در خارج از کشور تحت خطر قرار می دهند. بگذارید بگوییم شما به اهداف سرمایه گذاری خود رسیده اید و به دنبال پرداخت هزینه با بیت کوین در زندگی واقعی هستید. برای انجام این کار ، باید وجوه را برداشت کنید. و هنگام انجام این کار ، صرافی می تواند هزینه کم معاملات خود را با گرفتن هزینه های برداشت بالا برای شما هنگامی که در نیمه راه هستید ، جبران کند.

FatBTC این کار را انجام نمی دهد. هنگام برداشت BTC ، آنها هزینه برداشت ۰٫۰۰۰۷ BTC را دریافت می کنند. این کمی کمتر از متوسط ​​صنعت جهانی ۰٫۰۰۰۸۱۲ BTC است. FatBTC همچنین هیچ گونه ودیعه ای برای سپرده های رمزنگاری دریافت نمی کند.

روش های سپرده گذاری

FatBTC انتقال وجهی را به عنوان روش واریزی ارائه می دهد ، اما نمی توانید از طریق کارت اعتباری سپرده گذاری کنید. این واقعیت که FatBTC به شما امکان واریز ارز فیات را به شما می دهد ، آن را همان چیزی می کند که ما “مبادله سطح ورود” می نامیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *