یک راهنمای معاملاتی ارز رمزنگاری شده باید بررسی همه صرافی های رمزنگاری برتر خارج از کشور را ارائه دهد تا بتوانید بهترین صرافی ارز رمزنگاری شده را برای خود پیدا کنید. این بررسی Exrates شامل چهار قسمت است: اطلاعات عمومی ، هزینه ها ، روش های سپرده گذاری و امنیت.

اطلاعات کلی

Exrates یک صرافی ارز رمزنگاری شده است که در سوئیس ثبت شده است. این دفتر همچنین دارای نمایندگی در چین است. به این ترتیب ، این تنها صرافی ای در لیست ارز رمزنگاری شده ما است که در سوئیس ثبت شده است.KYC در Exrates داوطلبانه است (و بنابراین اجباری نیست).

به عنوان مزایای اصلی با Exrates-platform ، این صرافی پنج مورد را ذکر می کند. آنها دارای یک موتور معاملاتی با عملکرد بالا هستند ، که قادر به پردازش بسیاری از معاملات بسیار سریع است (۱۰۰۰۰ تراکنش در ثانیه). آنها پشتیبانی ۲۴/۷ دارند. رابط کاربری تجاری (به زیر مراجعه کنید) از “Single Page Application” استفاده می کند تا روان کار کند. بیش از ۹۵ درصد دارایی ها در سردخانه نگهداری می شوند. سرانجام ، می توانید بیش از ۶۰۰ جفت معاملاتی را در اینجا معامله کنید. این مقدار به طور عمده بیش از تعداد جفت معاملاتی است که در سایر سیستم عامل های تجاری پیدا خواهید کرد.

سرمایه گذاران ایالات متحده

این صرافی سرمایه گذاران ایالات متحده را به عنوان لیست تجار منع شده نیاورده است. برعکس ، صرافی در واقع سرمایه گذاران ایالات متحده را به تجارت در سیستم عامل دعوت می کند. با این حال ، سرمایه گذاران ایالات متحده همیشه باید ارزیابی مستقل خود را از هر گونه مشکل ناشی از اقامت یا تابعیت خود انجام دهند. این صرافی به طور طبیعی هیچ تضمینی در مورد مجاز بودن در ایالات متحده برای تجارت سرمایه گذاران ایالات متحده ارائه نمی دهد.

Exrates Trading View

این صرافی اخیراً طراحی خود را به روز کرده و از این طراوت و مدرن تر به نظر می رسد.

رابط تجاری این پلت فرم ساده ، بصری است و به نظر می رسد آنچه را که یک معامله گر عادی نیاز دارد ، داشته باشد. یک کتاب سفارش (البته) ، برخی نمودارها ، یک چت آنلاین ، و یک ویژگی اخبار و تاریخچه تجارت وجود دارد. صرافی جفت معاملات را با هم به سه دسته معاملات BTC ، معاملات USD و جفت ارزهای محلی موسوم به “بازارهای محلی” گروه بندی می کند.

آزمایشگاه پیش بینی Exrates

این صرافی همچنین اصطلاحاً “خدمات پیش بینی” را راه اندازی کرده است که برای تسهیل تجارت طراحی شده است. عملکرد خدمات پیش بینی با هدف پیش بینی پمپ ها و تخلیه های آینده است. برای بررسی آن می توانید به این پیوند بروید: https://predictionlab.exrates.me. و به طراحی آن نگاه کنید !!

Exrates Community

همچنین می توانید به انجمن این پلتفرم تجاری https://t.me/exrates_community بپیوندید تا نکات معاملاتی را از کارشناسان رمزنگاری و بازرگانان موفق دریافت کنید.

Exrates چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

هزینه ها

هزینه های معاملات

هر معامله ای بین دو طرف اتفاق می افتد: سازنده که سفارش آن قبل از معامله در دفترچه سفارش وجود دارد و گیرنده ، سفارشی را که مطابق سفارش سازنده باشد (یا “می گیرد”) قرار می دهد. سازندگان به این دلیل نامگذاری شده اند که سفارشات آنها باعث نقدینگی در بازار می شود. سازندگان کسانی هستند که با تطبیق سفارش سازندگان با سفارشات خود ، این نقدینگی را حذف می کنند.

هزینه تجارت Exrates برای متصدیان ۰٫۲۰٪ است. سازندگان از تخفیف کمی در کارمزد معاملات بهره مند می شوند و ۰٫۱۵٪ هزینه معاملات را پرداخت می کنند. این هزینه ها کمتر یا مطابق با متوسط ​​صنعت است که در طول تاریخ ۰٫۲۵٪ بوده است اما اکنون به سمت ۰٫۱۰٪ -۰٫۱۵٪ خزنده است.

هزینه های برداشت

هزینه برداشت Exrates 0.001 BTC برای هر BTC-برداشت است. این هزینه کمی کمتر از متوسط ​​صنعت است. متوسط ​​هزینه جهانی برداشت BTC در صنعت جهانی آخرین باری که ما در ArekCrypto یک مطالعه تجربی کامل درباره آن انجام دادیم تقریباً بود, ۰٫۰۰۰۶ BTC در هر BTC برداشت. اما امروز ، شاهد مبادلات روزافزونی هستیم که برای هر برداشت BTC 0.0005 BTC شارژ می شود ، بنابراین می توان ادعا کرد که ۰٫۰۰۰۵ BTC در حال تبدیل شدن به متوسط ​​صنعت جدید است.

در هر صورت ، هزینه های برداشت Exrates کمی بالاتر از میانگین صنعت جهانی است.

روش های سپرده گذاری

در این صرافی می توانید هم از طریق انتقال سیم و هم از طریق کارت های اعتباری سپرده گذاری کنید. یعنی تا زمانی که در Perfect Money ، Advcash Money ، LiqPay ، NixMoney ، Privat24 ، Interkassa ، Payeer یا QIWI حساب داشته باشید. ارزهای فیات قابل واریز از طریق این خدمات USD ، EUR ، UAH و RUB است.

موارد فوق می تواند به ویژه برای سرمایه گذاران جدید رمزنگاری مفید باشد. می توان فیات را واریز و صادر کرد ، که برای معامله گران کاملاً مناسب است.

نقدینگی برای همه صرافی ها ، صرافی های رمزنگاری شده اما همچنین مبادلات منظم بورس سهام نکته بسیار مهمی است. مبادله فوق در واقع نقدینگی زیادی دارد. با این حال ، مبادلات ارز رمزنگاری شده زیر نیز بطور منظم در میان مبادلات ارز رمزنگاری شده با بهترین نقدینگی در جهان است:

Simex

Bit-Alpha

Bittrex

Bithumb

Coinbene

BitForex

IDAX

BCEX

Coineal

DOBI Trade

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *