یک راهنمای معاملاتی ارز رمزنگاری شده باید بررسی همه صرافی های رمزنگاری برتر خارج از کشور را ارائه دهد تا بتوانید بهترین صرافی ارز رمزنگاری شده را برای خود پیدا کنید. این بررسی Exmo شامل چهار قسمت است: اطلاعات عمومی ، هزینه ها ، روش های سپرده گذاری و امنیت.

اطلاعات کلی

Exmo صرافی رمزنگاری انگلیس است. انگلستان کشوری است که بدون شک بیشترین صرافی های ارز رمزنگاری شده در جهان را دارد. حداقل این را می دانیم. یک لیست غیر جامع از صرافی های انگلستان (علاوه بر این یکی) که شامل: CEX.io ، CoinEgg ، Livecoin ، DSX ، LocalTrade ، Bittylicious ، CoinMate ، Indacoin ، MixCoins ، Paybis ، Vaultoro ، eToro.

بستر صرافی Exmo دارای دو حالت مختلف تجارت است. حالت تبادل و حالت معاملات.

Exmo حالت Exchange را برای مبتدیان در بازار طراحی کرده است. از پیچیدگی کمتری برخوردار است و استفاده از آن آسان تر است. اگر می خواهید بیت کوین یا هر ارز رمزنگاری شده دیگری را “بخرید و نگه دارید” این حالت برای شما مناسب است. در حالت Exchange ، کاربر احتمالاً علاقه کمتری به درک جزئیات روند کار دارد. با این حال ، حالت پیشنهادی برای مثال نیست.

از طرف دیگر ، حالت معاملات برای کسانی است که مایل به خرید و فروش ارز رمزپایه / فیات هستند و تجربه تجارت در سیستم عامل های مشابه را دارند. کاربران حالت معاملات احتمالاً علاقه زیادی به تجارت و همچنین ابزارهای اضافی برای معاملات عمیق دارند. بنابراین ، هر کاربر می تواند حالت معاملاتی را که به بهترین وجهی برای او مناسب است انتخاب کند.

در این صرافی ، لیست سرمایه گذاران ایالات متحده به عنوان ممنوعیت تجارت وجود ندارد ، اما سرمایه گذاران آمریکایی باید ارزیابی مستقل خود از مشکلات ناشی از اقامت یا تابعیت آنها را انجام دهند.

نمای تجاری Exmo

صرافی های مختلف دیدگاه های تجاری متفاوتی دارند. و هیچ “این نمای کلی بهترین است” وجود ندارد. شما باید خود تعیین کنید که کدام نمای تجاری مناسب شماست. آنچه که معمولاً در این دیدگاه ها مشترک است این است که همه آنها کتاب سفارشات یا حداقل بخشی از کتاب سفارشات ، یک نمودار قیمت ارز رمزنگاری شده انتخاب شده و تاریخ سفارش را نشان می دهند. آنها معمولاً جعبه های خرید و فروش نیز دارند. قبل از اینکه صرافی را انتخاب کنید ، سعی کنید نگاهی به نمای معاملات بیندازید تا بتوانید از نظر شما احساس خوبی داشته باشید.

Exmo چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

هزینه های Exmo

هزینه های معاملاتی Exmo

این صرافی ارز رمزپایه هزینه های مختلفی بین گیرندگان و سازندگان دریافت نمی کند. مدل هزینه آنها در عوض چیزی است که “مدل هزینه مسطح” نامیده می شود. برای سرمایه گذارانی که ترجیح می دهند سفارشات موجود را از دفتر سفارش تحویل بگیرند ، این ممکن است یک مدل جذاب هزینه تجارت باشد.

Exmo هزینه معامله مساوی ۰٫۴۰٪ را ارائه می دهد. ۰٫۴۰٪ کمی بالاتر از متوسط ​​صنعت جهانی است ، که در طول تاریخ حدود ۰٫۲۵٪ بوده است ، اما اکنون حتی به سمت ۰٫۱۰٪ -۰٫۱۵٪ حرکت می کند. اگر حجم معاملات شما در دوره ۳۰ روز قبل از آستانه های خاص فراتر رود ، هزینه های معاملاتی شما کمتر می شود. اما ، نقطه شروع همیشه ۰٫۴۰٪ است.

هزینه های برداشت Exmo

Exmo هنگام برداشت BTC هزینه برداشت را به میزان ۰٫۰۰۰۴ BTC دریافت می کند. این کمتر از متوسط ​​صنعت جهانی است. متوسط ​​هزینه جهانی برداشت BTC در صنعت جهانی آخرین باری که ما در ArekCrypto یک مطالعه تجربی کامل درباره آن انجام دادیم تقریباً بود. ۰٫۰۰۰۶٫ اما امروز ، شاهد مبادلات روزافزون بیشتری هستیم که به ازای هر برداشت از BTC ، ۰٫۰۰۰۵ BTC را شارژ می کنند ، بنابراین می توان ادعا کرد که ۰٫۰۰۰۵ BTC در حال تبدیل شدن به متوسط ​​صنعت جدید است.

در هر صورت ، ۰٫۰۰۰۴ BTC در هر برداشت از BTC زیر متوسط ​​صنعت است.

روشهای سپرده گذاری

در Exmo می توانید هم از طریق انتقال سیم و هم از طریق کارت های اعتباری سپرده گذاری کنید. این می تواند به خصوص برای سرمایه گذاران رمزنگاری جدیدتر مفید باشد.

همانطور که در بالا ذکر شد ، این صرافی از سپرده های کارت اعتباری (به تنهایی یا با استفاده از هر یک از ارائه دهندگان خدمات پرداخت مرتبط با آن) پشتیبانی می کند. سایر صرافی های ارز رمزنگاری شده که این گزینه را نیز دارند:

PrimeXBT

Simex

Currency.com

Changelly

CEX.io

Crex24

Binance

BTC Direct

Bitstamp

Coinsuper

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *