صرافی  eToro در سال ۲۰۰۷ تأسیس و در اسرائیل مستقر است و میلیون ها مشتری در بیش از ۱۴۰ کشور دارد. از اواسط سال ۲۰۱۸ ، مشتریان مستقر در ایالات متحده در ایالات ثبت شده به زیرگروهی از دارایی (که طبق مقررات) کارگزار امکان پذیر می کند ، عمدتا بر روی ارزهای رمزپایه دسترسی دارند. eToro در آغاز کار خود یک پلت فرم فارکس با گرافیک فشرده بود و از این ابزارها برای تجارت رمزنگاری استفاده کرده است.

غیر آمریکایی مشتریان می توانند کلاسهای دارایی اضافی مانند قراردادهای مابه التفاوت (CFD) و سهام در انواع مبادلات را معامله کنند. در این بررسی ، ما توانایی های مختلف eToro را برای ساکنان ایالات متحده در مقابل مشتریان غیر آمریکایی فراخوانی خواهیم کرد.

eToro به مشتریان ایالات متحده این امکان را می دهد تا ارزهای رمزنگاری شده معامله کنند و به تجارت اجتماعی بپردازند.

ساکنان ایالات متحده که در دلاور ، مینه سوتا ، نبراسکا ، نیوهمپشایر ، نیویورک ، نوادا ، پورتوریکو یا تنسی زندگی می کنند می توانند برای یک حساب کاربری ثبت نام کنند اما هنوز نمی توانند تجارت کنند. ساکنان هاوایی ، گوام ، ساموآ آمریکا و جزایر ویرجین آمریکا ممکن است مشتری نشوند. این شرکت در تمام ایالت های دیگر ثبت شده است ، به این افراد اجازه می دهد حساب باز کنند و تجارت کنند.

این پلتفرم برای کسانی که درک اولیه ای از معاملات ارزی و رمز ارز دارند کاملاً متناسب است. هزینه برداشت بسیار پسندیده برای مشتریان ایالات متحده حذف شد ، اگرچه هنوز هزینه ۵ دلار برای مشتریان در کشورهای دیگر وجود دارد.

روشهای کلیدی

 • ساکنان ایالات متحده در ایالت های ثبت شده می توانند ارزهای رمزپایه را معامله کنند
 • کمیسیون صریح هزینه ای دریافت نمی شود ، اما eToro گسترش می یابد
 • رابط گرافیکی کاربر پسند
 • بازرگانان می توانند معاملات بازرگانان سودآور را دنبال و کپی کنند
 • eToro برای چه کسی است

eToro دارای یک پلت فرم فشرده گرافیکی است که به معامله گران ارزهای رمزپایه در ایالات متحده خدمت می کند. در خارج از ایالات متحده ، مشتریان می توانند سهام و قراردادهای متفاوت را معامله کنند. ویژگی اصلی این پلتفرم اختصاصی منحصر به فرد سهولت مشتری در استفاده از تجارت کپی است. پلت فرم eToro شامل بازرگانانی است که می خواهند کپی شوند و از قوانین کنترل ریسک پیروی می کنند.

سپس این دسترسی به دارندگان حساب خرده فروشی اجازه می دهد تا از معاملات و استراتژی های معاملات موفق ترین مشتریان ، به صورت خودکار و در زمان واقعی تقلید کنند. لازم به ذکر است که تجارت کپی به خودی خود هیچ تضمینی برای سود یا زیان ندارد.

این شرکت در حال حاضر معاملات سهام خود را برای مشتریان ایالات متحده ارائه نمی دهد. وقتی این اتفاق می افتد ، ما بررسی خود را به روز می کنیم.

eToro چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

مزایا

 • ۱۵ ارز رمزپایه ای که می توانند ۲۴/۷ روز معامله شوند
 • وب سایت و برنامه تلفن همراه با کاربرد آسان
 • جامعه عالی برای معامله گران ارزهای رمزنگاری شده

معایب

 • اسپرد برای معاملات ارزهای رمزپایه نسبتاً گسترده است
 • حداقل ۲۵ دلار برای خرید هر ارز رمزنگاری شده
 • حداقل های نسبتاً زیاد مورد نیاز برای بیشتر معاملات کپی

جوانب مثبت

مشتریان ایالات متحده به ۱۵ ارز رمزنگاری شده از جمله نام های بزرگی مانند Bitcoin ، Ripple و Ethereum ، اما همچنین eos ، Iota ، Tron و Tezos دسترسی دارند. وب سایت و اپلیکیشن موبایل تقریباً یکسان ، دارای چیدمان جذاب و پیمایش آسان هستند. معامله گران می توانند دیگران را در سیستم عامل ببینند و از توصیه های اعضای خاصی که به شما اجازه می دهند معاملات آنها را کپی کنید ، پیروی می کنند.

جوانب منفی

کمیسیون صریحی دریافت نمی شود ، اما معاملات با اسپردهای خاص انجام می شوند که از کوین به کوین دیگر متفاوت است. برخی از این گسترش ها نسبتاً گسترده هستند. حداقل خرید هر ارز رمزنگاری شده ۲۵ دلار است که باعث می شود حساب های کوچکتر بتوانند موجودی خود را در بیش از تعداد کمی سکه تسویه کنند.
اگرچه می توانید معاملات برخی از معامله گران برجسته را دنبال کنید ، اما برای کپی کردن معاملات آنها باید مانده بالاتری داشته باشید. بیشتر آنها برای هر تجارت کپی شده حداقل ۲۰۰ دلار نیاز دارند.

قابلیت استفاده

افتتاح حساب جدید ساده است و می توان آن را به صورت آنلاین انجام داد. هنگامی که تمام اطلاعات مورد نیاز را ارسال کردید ، تا زمانی که هویت شما تأیید شود و حساب شما باز شود ، ۱-۴ روز منتظر می مانید. ساکنان ایالات متحده می توانند همانند ساکنان استرالیا با ۵۰ دلار حساب باز کنند. حداقل ودیعه برای ساکنان الجزایر ، لبنان ، مالدیو و ونزوئلا ۵۰۰۰ دلار است. ساکنان سایر کشورها برای افتتاح حساب به ۲۰۰ دلار نیاز دارند.

eToro از Plaid برای اتصال یک بانک به حساب تجارت شما استفاده می کند. در برخی از کشورهای خارج از ایالات متحده ، می توانید حساب کاربری خود را با کارت اعتباری و همچنین PayPal ، Skrill ، Neteller ، Rapid Transfer ، iDEAL و Sofort تأمین کنید.

دارندگان حساب ایالات متحده فقط می توانند حساب نقدی باز کنند. در خارج از ایالات متحده ، مشتریان نمی توانند حساب بازنشستگی را باز کنند ، اما اهرم قدرت برای آن ارزهای معاملاتی وجود دارد.

eToro چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

تجربه تجارت در eToro

انجام معامله ساده است – هنگام مشاهده کوین مورد نظر در لیست تماشای خود ، کافیست بر روی دکمه “تجارت” کلیک کنید. یک دکمه برجسته “خرید” در لیست نمونه کارهای شما وجود دارد. برای فروش یک کوین خاص ، روی فلش کشویی کلیک کنید یا ضربه بزنید و “فروش” را از آن لیست انتخاب کنید. اگر آن را در چندین قسمت خریداری کرده باشید ، می توانید یک موقعیت کامل یا فقط بخشی از آن را ببندید ، اما نمی توانید بخشی از یک لات جداگانه را بفروشید. به عنوان مثال ، اگر ۲۵ دلار بیت کوین بخرید و سپس به فروش آن بپردازید ، باید کل معامله را بجای فقط ارزش ۱۰ دلار ، ببندید.

در خارج از ایالات متحده ، روی “بازارها” کلیک کنید تا سایر کلاسهای دارایی موجود را که شامل حدود ۱۷۰۰ سهام ، ۴۷ جفت ارز و تقریباً ۲۰ قرارداد اختلاف (CFD) است ، ببینید و همچنین می توانید از اهرم استفاده کنید. لیست های تماشایی را می توان سفارشی کرد و با برنامه های تلفن همراه به اشتراک گذاشت.

برخی از کلاسهای دارایی غیر آمریکایی به شما امکان می دهد هنگام ورود به موقعیت ، میزان ضرر را تنظیم کنید اما این قابلیت در نسخه محصول موجود برای ساکنان ایالات متحده یافت نمی شود. اگر یک معامله را کپی کنید ، می توانید حداکثر برداشت را تعیین کنید.

تجربه تجارت موبایل

انجام معاملات در یک دستگاه تلفن همراه بسیار شبیه به تجربه ورود به وب است. قابلیت های تحلیلی کمتری در برنامه های موبایل وجود دارد ، اما در غیر این صورت ، تجربه مشابه است.

محدوده پیشنهادات eToro

eToro فقط ارزهای رمزنگاری شده را به ساکنان ایالات متحده ارائه می دهد. در خارج از ایالات متحده ، این به ملیت و کشور محل اقامت شما بستگی دارد. شهروندان آمریکایی نمی توانند حساب باز کنند مگر اینکه در ایالات متحده اقامت داشته باشند. هیچ فروش کوتاه ، درآمد ثابت ، گزینه ها یا صندوق های سرمایه گذاری متقابل ارائه نمی شود.

مشتریان واجد شرایط ایالات متحده: ۱۵ ارز رمزنگاری شده
غیر آمریکایی مشتریان: ۱۶ ارز رمزنگاری شده
غیر آمریکایی مشتریان: ۴۷ جفت ارز
غیر آمریکایی مشتریان: ۳۰+ قرارداد اختلاف (CFD)
غیر آمریکایی مشتریان: تقریباً ۲۰۰۰ سهام و ۱۵۰ صندوق قابل معامله در بورس (ETF) از ۱۶ کشور

انواع سفارش

انواع سفارشات برای مشتریان ایالات متحده محدود به سفارشات بازار است. هیچ سفارش مشروط در دسترس نیست برخی از سفارشات با محدودیت محدود می توانند هنگام بازرگانی زیر انجام شوند. پس از باز شدن یک موقعیت ، می توانید ضرر توقف را از لیست نمونه کارها تنظیم کنید ، اما نمی توانید این کار را هنگام ورود سفارش انجام دهید. برای مشتریان غیرآمریکایی ، کاربران می توانند با باز کردن موقعیت ، نرخ خرید تعیین کنند ، ضرر را متوقف کنند و سود کسب کنند.

فناوری تجارت

الگوریتم های معاملاتی eToro شرح داده نشده اند. از آنجا که معاملات سهام در ایالات متحده هنوز در دسترس نیست ، هیچ آماری برای پرداخت جریان سفارش وجود ندارد. با تغییر گزینه “واقعی” به “مجازی” که پس از ورود به سیستم دقیقاً در زیر نام کاربری شما قرار دارد ، می توانید از بستر معاملاتی مجازی استفاده کنید تا دسته های دارایی موجود و نحوه کار بستر را در مکان خود کنترل کنید.

eToro چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

هزینه ها در eToro

هزینه eToro به مکان شما و کلاسهای دارایی معامله شده بستگی دارد.

مشتریان آمریکایی که ارزهای رمزپایه را معامله می کنند ، بسته به ارز مورد معامله ۰٫۷۵٪ -۵٫۰٪ پرداخت می کنند. این هزینه در زمان اجرا در قیمت تعبیه شده و شفاف نیست. غیر آمریکایی سهام بازرگانان مشتری بابت باز یا بستن یک موقعیت طولانی کارمزدی پرداخت نمی کنند. فروش کوتاه منجر به کارمزد ۰٫۱۸٪ از ارزش تجارت می شود.

غیر آمریکایی مشتریانی که دارایی های دیگری غیر از ارز خانگی خود خریداری می کنند ، مانند مشتری انگلستان که سهام ایالات متحده را خریداری می کند ، هزینه تبدیل ارز را پرداخت می کنند. هزینه عدم فعالیت ۱۰ دلار در سال برای حساب هایی است که به مدت ۱۲ ماه هیچ فعالیتی ندارند.

برای برداشت وجوه برای مشتریان ایالات متحده هیچ هزینه ای وجود ندارد ، اما شما باید حداقل ۳۰ دلار برداشت کنید. در خارج از ایالات متحده ، هزینه برداشت ۵ دلار است. انتقال ارز رمزنگاری شده از eToro و به کیف پول خود باعث پرداخت هزینه می شود و حداقل هزینه ها برای هر کوین وجود دارد. برای جزئیات بیشتر به جدول قیمت گذاری و هزینه ها مراجعه کنید.

امکانات حساب

eToro حاشیه نمونه کارها را ارائه نمی دهد. eToro برنامه وام سهام ندارد. مشتریانی که به برخی از اعضای عضویت در eToro Club رسیده اند ، که مبتنی بر ارزش ویژه حساب است ، می توانند ۱٫۴ درصد مانده پول نقد کسب کنند و از هزینه های عدم فعالیت جلوگیری کنند. برای حساب های زیر ۵۰۰۰ دلار هیچ بهره ای به پول نقد یا ارز رمزپایه پرداخت نمی شود. نمی توانید در طرح های DRIP (سرمایه گذاری مجدد سود سهام) ثبت نام کنید.

امکانات تحقیقاتی در eToro

هیچ مرکز تحقیقاتی در بستر eToro وجود ندارد. شما می توانید در ویژگی های خاص هر ارز رمزنگاری شده موجود ، از جمله نمودارها و برخی تحلیل های فنی ، در وب سایت غوطه ور شوید. خبرخوان شامل پست های سایر کاربران eToro است. اگر روی راهنما و سپس News and Analysis کلیک کنید ، یک برگه جدید با مجموعه ای از پست های وبلاگ تا حدودی غیر سازمان یافته باز می شود. هیچ نمایش دهنده یا ایده پرداز تجاری وجود ندارد.

تجزیه و تحلیل نمونه کارها

تجزیه و تحلیل نمونه کارها در این سیستم عامل زیاد نیست. با کلیک بر روی نمونه کارها ، دارایی های فعلی و تغییر ارزش شما از زمان باز کردن موقعیت نشان داده می شود. در صورت تمایل می توانید ستون های موجود را در لیست نمونه کارها مرتب کنید ، یا یکی از آنها را با “Net Invested” یا “Fees” جایگزین کنید ، اما سفارشی سازی بسیار محدود است. اگر روی نام کاربری خود یا هر نام دیگر کلیک کنید ، آماری درباره سودآوری معاملات مشاهده خواهید کرد.

تحصیلات

ابزارهای آموزشی برای مشتریان ایالات متحده بسیار روشن است. اگر روی “راهنما” در ناودان سمت چپ کلیک کنید ، صفحه ای با شش کاشی پیدا می کنید که موضوعات را سازماندهی می کند. یک سری مقاله با عنوان “راهنمای کامل Fintech” وجود دارد که در یک برگ جداگانه باز می شود. اگر علاقه مندید سایر معامله گران را دنبال کنید ، لازم است فصلی را که چگونگی کارنامه نمونه برداری eToro را شرح می دهد مرور کنید.

با کلیک بر روی هر پیوند در صفحه “راهنما” ، اگر در سیستم عامل وب هستید ، یک برگه مرورگر جدید ایجاد می شود. در بالای هر صفحه جدید پنج پیوند به صفحات اضافی وجود دارد. با کلیک بر روی “آموزش” آنچه در اصل یک وبلاگ مورد حمایت eToro است ، با مقالات متنوعی که عمدتا به تغییرات بازار بیت کوین تمرکز دارند ، ارائه می شود.

برای مشتریان خارج از ایالات متحده وبینارهای هفتگی ارائه می شود که اصول تجارت سهام ، ارزها و ارزهای رمزپایه را مرور می کنند. این پیوند وبینار در نسخه ایالات متحده از وب سایت وجود ندارد ، اما اگر بخواهید می توانید برای تماشای یکی از ضبط های درخواستی ثبت نام کنید. غیر آمریکایی مشتریان همچنین می توانند به مرکز رسانه eToro در زیر برگه About در صفحات مختلف راهنما ، که راهنماها ، پادکست ها ، آموزش های ویدیویی و یک وبلاگ را ارائه می دهد ، دسترسی پیدا کنند.

eToro چیست؟آشنایی با صرافی های ارز دیجیتال

خدمات مشتری در eToro

حساب های زیر ۵۰۰۰ دلار می توانند به صورت آنلاین به کمک دسترسی پیدا کنند و در یک لحظه کوتاه ، بلیط مشکلی را به خدمات مشتری eToro ارسال کنند. هنگامی که پیوند آبی روشن به سرویس چت را پیدا کردید ، می توانید با یک نماینده زنده گپ بزنید. به اعضای سطوح مختلف eToro’s Club که پس از داشتن موجودی ۵۰۰۰ دلار یا بالاتر ، به آنها مدیر اختصاصی حساب اختصاص داده می شود.

حساب هایی با ۲۵۰۰۰ دلار یا بیشتر ، در سطح Platinum Club و بالاتر ، امتیازاتی دریافت می کنند که شامل پشتیبانی مشتری از اولویت است. از آنجا که سطح عادی پشتیبانی مشتری برای حل یک مشکل می تواند هفت روز یا بیشتر طول بکشد ، از خدمات اولویت قدردانی می شود.

 • پشتیبانی تلفنی در دسترس نیست (به جز در استرالیا)
 • چت آنلاین از صفحه خدمات مشتری در دسترس است
 • بدون پشتیبانی کارگزار زنده

امنیت eToro

 • ورود بیومتریک برای برنامه های تلفن همراه فعال است
 • بدون بیمه SIPC مازاد (با فعال شدن معاملات سهام در ایالات متحده)
 • ثبت شده در قبرس

نتیجه ما

eToro افراد تازه واردی را برای تجارت ارزهای رمزپایه ارائه می دهد که یک پلت فرم جذاب است که استفاده از آن بسیار آسان است – تا زمانی که به کمک نیاز داشته باشید. پیشنهادهای تحقیقاتی سبک هستند و برای دسترسی به آموزش های موجود ، مجبورید کمی حفاری کنید و برگه های جدید مرورگر را تخم ریزی کنید.

این تجربه بسیار متفاوتی برای مشتریان مستقر در ایالات متحده در مقایسه با مشتریان خارج از ایالات متحده است که می توانند کلاس های دارایی و سهام اضافی از ۱۵ کشور را تجارت کنند. توانایی انتقال دارایی های رمزنگاری شده به یک کیف پول خارجی نسبتاً نادر است و ممکن است سرمایه گذارانی را که می خواهند از دارایی های بیت کوین خود برای مصارف دیگری غیر از تجارت استفاده کنند ، جلب کند.

با ۱۰۰۰۰۰ دلار پول نقد مجازی با Risk Free رقابت کنید
مهارت های معاملاتی خود را با شبیه ساز سهام رایگان ما آزمایش کنید. با هزاران تاجر Investopedia رقابت کنید و راه خود را به سمت بالا معامله کنید! قبل از شروع به خطر انداختن پول خود ، در یک محیط مجازی معاملات را ارسال کنید. استراتژی های معاملاتی را تمرین کنید تا وقتی آمادگی ورود به بازار واقعی را داشتید ، تمرین مورد نیاز خود را انجام دهید. امروز شبیه ساز سهام ما را امتحان کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *