ETHERSCAN اساساً قابل اعتمادترین نرم افزار برای پیمایش از طریق تمام دانش عمومی در مورد بلاکچین اتریوم است و معمولاً به عنوان “Ethplorer” شناخته می شود. این دانش شامل دانش معاملات، آدرس های جیبی، قراردادهای معقول و موارد دیگر است. درخواست مستقل است و نه توسط بنیاد اتریوم، که یک گروه غیرانتفاعی است، حمایت می شود و مدیریت نمی شود.

نیروی کار پشت Etherscan متشکل از سازندگان باتجربه و متخصصان تجارت است که برنامه Etherscan را توسعه داده اند تا بلاکچین اتریوم را به طور منظم در دسترس مشتریان قرار دهند.

اگرچه Etherscan یک پلتفرم متمرکز است، اما این برنامه نگاه افراد را از طریق بلاکچین اتریوم ساده تر می کند.

Etherscan.io یک بلاک کاوشگر بی طرف مبتنی بر اتریوم است. برنامه Etherscan نظارت بر تراکنش های بلاکچین را در جامعه اتریوم حفظ می کند. سپس برنامه نتایج را مانند یک موتور جستجو نشان می دهد. این به مشتریان این امکان را می‌دهد تا به دنبال نقاط اصلی تراکنش‌های روی بلاکچین اتریوم باشند،

ETHERSCAN برای چه مواردی استفاده می شود؟

ETHERSCAN

Etherscan به مشتریان این امکان را می دهد که دارایی موجود در هر معامله جیب عمومی اتریوم را مشاهده کنند. با استفاده از اتراسکن ، هر معامله اتریوم را در قسمت جستجو وارد کنید تا ثبات فعلی و گذشته تاریخی تراکنش‌ها را در نظر بگیرید. حتی ممکن است هرگونه هزینه تراکنش و قراردادهای معقول مربوط به آن را نشان دهد.

مشتریان می توانند از ETHERSCAN برای موارد زیر استفاده کنند:

  • محاسبه شارژ تراکنش اتریوم با ردیاب تراکنش Etherscan

  • قراردادهای معقول را جستجو و تأیید کنید

  • دارایی کریپتو را مشاهده کنید که در یک معامله جیب عمومی نگهداری می شود یا مربوط به آن است

  • به تراکنش‌های اقامتی که در بلاکچین اتریوم کاهش می‌یابند، توجه کنید

  • جستجوی یک تراکنش که از هر جیب اتریوم ایجاد شده است

  • کشف کنید که کدام قراردادهای معقول دارای کد تأمین و ممیزی ایمنی تأیید شده هستند

  • نظارت بر تعداد قراردادهای معقولی که یک مصرف کننده با جیب خود مجوز داده است را نگه دارید

  • ارزیابی و لغو ورود به یک جیب برای هر هدف غیرمتمرکز (DApps)

  • مشتریان می توانند هر تراکنش بلاکچین اتریوم را در Etherscan مشاهده کنند. این تراکنش ها شامل تراکنش های شکست خورده و معلق هستند.

در مورد آموزش کار با بایننس بخوانید.

Etherscan حتی می تواند مانیتور پیشرفت سوئیچ ورودی را نگه دارد. یک تکنیک برای نظارت بر تراکنش با استفاده از اتراسکن ، جستجوی آن در Etherscan.io با استفاده از کلید هش آن است. هش به مشتریان تخمینی از مدت زمان لازم برای اثبات تراکنش می دهد. به محض اینکه تراکنش کامل شد، صفحه وب به‌روزرسانی می‌شود.

Etherscan علاوه بر این به عنوان یک پلتفرم تجزیه و تحلیل کار می کند. هر کسی می‌تواند از Etherscan برای بررسی معیارهای زنجیره‌ای استفاده کند، علاوه بر آن نظارت بر سبد خود داشته باشد و بر گذشته تاریخی تراکنش‌های خود برای اعمال مشکوک نظارت کند.

تنها اطلاعاتی که در بلاکچین اتریوم عمومی هستند در Etherscan نمایش داده می شوند، بنابراین اطلاعاتی مانند کلیدهای شخصی مصرف کننده را نمی توان در برنامه در نظر گرفت. اتراسکن هیچ کلید شخصی را خرده فروشی نمی کند و نگران هیچ یک از تراکنش های اثبات شده نیست. علاوه بر این، برنامه نمی‌تواند برای رفع شکست تراکنش استفاده شود.

در مورد کانال vip بیشتر بدانید.

Etherscan چگونه کار می کند؟

Etherscan چگونه کار می کند؟

برای استفاده از Etherscan، فقط هر معامله جیب عمومی اتریوم را در قسمت جستجو در ابتدای صفحه اصلی Etherscan.io وارد کنید. انجام این کار به مشتریان این امکان را می دهد که تمام تراکنش های مربوط به آن معامله را مشاهده کنند.

کاوش یک معامله جیبی در Etherscan در زیر تب “Transactions” فهرستی از تمام تراکنش‌های ETH (Txns) یا تراکنش‌هایی که از سوخت (Gwei) مرتبط با آن جیب‌های خاص استفاده کرده‌اند، نشان می‌دهد.

در صفحه اصلی Etherscan با جیب‌ها برخورد کنید و روی «جستجو» کلیک کنید تا به صفحه وب هدایت شوید که تمام اطلاعات آن جیب‌ها را نشان می‌دهد. این اطلاعات شامل پایداری ETH و ارزش آن به دلار آمریکا می‌شود، و علاوه بر آن یک طرح کلی از گذشته تاریخی تراکنش‌های جیب را نشان می‌دهد.

روی برگه تراکنش‌های جیب کلیک کنید، که می‌تواند یک صفحه وب کاملاً جدید را باز کند که جزئیات مربوط به تمام معاملات مربوط به آن معامله را نشان می‌دهد. مشخصات شامل شناسه تراکنش، بالای بلاک و زمانی که تراکنش تایید شد.

در مورد آموزش تحلیل تکنیکال بخوانید.

قسمت بالای بلاک به بلاکی که تراکنش در آن گنجانده شده است برمی گردد. آدرس فرستنده و گیرنده و کل پرداخت تراکنش به خوبی ثابت شده است.

برای کشف و نظارت بر یک تراکنش، مشتریان هش تراکنش یا شناسه تراکنش یا TxHash را می خواهند.

TxHash یک رشته جدید از اعداد است که یک تراکنش در بلاکچین را شناسایی می کند.

هنگامی که مشتریان TxHash را در نوار جستجوی Etherscan وارد می‌کنند، فهرستی از داده‌های آن تراکنش باید در صفحه وب پر شود. از همین جا، مشتریان می توانند برای ارزیابی جزئیات بیشتر در مورد تراکنش ذکر شده، به برگه تراکنش ها مراجعه کنند.

ارزش تراکنش در اتریوم، علاوه بر ارزش دلار اتریوم در زمان تراکنش، نیز در نظر گرفته خواهد شد. Etherscan علاوه بر این، مُهر زمانی هر تراکنش را به همراه قیمت تراکنش، به USD نشان می‌دهد.

در مورد مینی دوره رایگان مقدماتی ارز دیجیتال بیشتر بدانید.

روش های استفاده از ردیاب تراکنش ETHERSCAN

پرداخت تراکنش مربوط به یک تراکنش که به طور موثر در بلاکچین اتریوم انجام می شود، اشاره دارد. قیمت تراکنش های اتریوم به عنوان هزینه سوخت شناخته می شود.

انجمن اتریوم ممکن است به شدت شلوغ شود. هنگامی که تعداد قابل توجهی از بازدیدکنندگان بر روی بلاکچین اتریوم فعالیت می کنند که به مانکن مبتنی بر حراج اتریوم نسبت داده می شود، ارزش سوخت معمولی افزایش می یابد زیرا مشتریان با یکدیگر رقابت می کنند و پیشنهاد می دهند تا تراکنش های خود را در بلاک بعدی قرار دهند. در نتیجه، تراکنش ها با تاخیر مواجه می شوند و تعداد کمی از تراکنش ها با شکست مواجه می شوند.

هزینه های تراکنش با تکیه بر بلاکی که معامله مصرف کننده در آن گنجانده شده است، علاوه بر دیپلم تراکم جامعه، در نوسان است. علاوه بر این، مشتریان ممکن است نتوانند تخمین درستی از هزینه‌های تراکنشی را که باید زودتر از شروع معامله پرداخت کنند، تشخیص دهند.

برای اطلاع از هزینه های سوخت تراکنش با دقت، بهترین کار این است که از ردیاب تراکنش Etherscan استفاده کنید که بیشتر از اینکه صرفاً تمایز در هزینه تراکنش را در فواصل زمانی متعدد به مشتریان ارائه دهد، انجام می دهد. همچنین برای تخمین میزان شلوغی جامعه و قیمت تراکنش برای هر تراکنش مفید است.

مشتریان تخمین پرداخت تراکنش را به دست می آورند تا به آنها اجازه دهد زمان تراکنش های خود را تغییر دهند تا از بازدیدکنندگان بیش از حد جامعه دور باشند. انجام این کار باعث صرفه جویی در قیمت تراکنش ها و مجوز برای معاملات ارزان تر و روان تر می شود.

چارت ارزهای دیجیتال را ببینید.

روش‌هایی برای استفاده از اتراسکن برای تأیید پایداری پاکت‌ها و گذشته تاریخی

برای مشاهده اینکه چگونه ثبات در جیب مصرف کننده در طول زمان تغییر کرده است، معامله با جیب ها را در Etherscan جستجو کنید و “Analytics” را انتخاب کنید. از همین جا، مشتریان می توانند تجزیه و تحلیل اطلاعات جیب مصرف کننده را ببینند، مانند ثبات ETH مصرف کننده، گذشته کامل سوئیچ، تراکنش ها و هزینه های پرداخت شده.

اتراسکن یکی از ابزارهای اصلی برای دسترسی به دانش بلاکچین قابل اعتماد اتریوم است. Etherscan می تواند کد قرارداد معقول را ارزیابی کند، هزینه های تراکنش را نظارت کند و بلاکچین اتریوم را در زمان واقعی نظارت کند.

در نهایت، Etherscan رایگان است و نیازی به ثبت نام مصرف کننده برای ورود به تمام گزینه های آن ندارد. به طور کلی، این یک مکان برای شروع برای مشتریانی است که می‌خواهند عملکردهای مختلف یک بلاکچین، علاوه بر جیب‌های اتریوم و اطلاعاتی که از یک کاوشگر بلاکچین به دست خواهند آورد، به آنها آموزش داده شود.

برای آگاهی از قیمت لحطه ای ارز دیجیتال کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *