ELLIPSIS (EPS) یک ارز دیجیتالی است و بر روی پلتفرم Binance Smart Chain (BEP20) عمل می کند.

Ellipsis.finance مبادله ای برای کوین های ثابت در زنجیره هوشمند Binance است. Ellipsis تراکنش های استیبل کوین را با حداقل کارمزد امکان پذیر می کند. Ellipsis (EPS) توکن بومی روی پلتفرم است که ارزش LP ها و دارندگان توکن را ارائه می دهد.

معرفی تیم پروژه ELLIPSIS

تیم توسعه دهنده این پروژه ناشناس است و اطلاعات چندانی از آن‌ها در دسترس نیست. در بخشی از اسناد مربوط به قرارداد هوشمند اصلی این پروژه، این قرارداد به شکل ۵ امضایی طراحی شده است که به امضای ۳ عضو برای انتقال توکن‌ها نیاز است. لیست پنج عضو مشخص شده شامل :

 • ALEX
 • JAMES
 • MICHAEL EGOROV
 • BEN HAUSER
 • BANTEG

EPS چیست؟آشنایی با پلتفرم ELLIPSIS

EPS چیست؟و چگونه کار می کند؟

Ellipsis Finance یک چنگال مجاز برای Curve Finance است که بر روی Binance Smaart Chain اجرا می شود. درست مانند Curve ، Ellipsis Finance اجازه مبادله استیبل کوین را می دهد. این پلتفرم در مارس ۲۰۲۱ راه اندازی شد و از تیم Curve Finance به عنوان چنگال اصلی پشتیبانی می کند.

Ellipsis Finance ارزش اصلی Curve Finance را حفظ خواهد کرد. این بدان معناست که کاربران هیچگونه هزینه ای برای سپرده ها و برداشت ها ندارند. علاوه بر این ، مبادله بسیار کارآمد استیبل کوین وجود خواهد داشت و هیچ نقصی در نقدینگی ایجاد نمی شود.

از طریق استفاده از منحنی پیوند برای مبادله ، پروتکل تفاوت بزرگی برای کاربران آن ایجاد می کند. آنها این امکان را دارند که استیبل کوین ها را با لغزش بسیار کم عوض کنند. این کاملاً برخلاف سایر مبادلات غیر متمرکز است که معامله گران در معاملات ارزهای دیجیتالی دارای سقوط زیادی هستند.

هزینه تعویض در Ellipsis Finance برای کاربران بسیار جذاب است که ۰٫۰۴ تعیین شده است. همچنین ، از طریق تامین نقدینگی ، معامله گران مجاز به نگهداری توکن های پروتکل هستند.

علاوه بر این ، دارندگان veCRV پروتکل Curve Finance حدود ۲۵٪ از کل عرضه توکن Ellipsis Finance را دریافت می کنند. توکن ها بیش از یک سال هر هفته به هوا پرتاب می شوند. این حرکت بر اساس این واقعیت است که Ellipsis Finance یک چنگال مجاز Curve Finance است.

برای کسانی که نمی دانند منظور از veCRV چیست ، این یک سپرده قفل رای است که در Curve Finance استفاده می شود. اول ، دارندگان CRV دارایی توکن خود را در DAO پروتکل قفل می کنند.

این باعث می شود که توکن های veCRV ، که توکن حکمرانی بر روی پلتفرم است ، پاداش دریافت کند. بنابراین ، قفل رأی به کاربر این امکان را می دهد که در حکمرانی رایج باشد ، ابزار برجسته veCRV در Curve Finance. همچنین ، هنگامی که مدت زمان قفل شدن آنها طولانی تر است ، veCRV بیشتری دریافت می کنند.

EPS یک توکن درآمد است ، که در آن سهامداران توکن از پروتکل بیضی کسر می شوند. همچنین ،هزینه ها به طور مساوی بین سهامداران EPS و Liquidity Providers Prize Pool و Stake Pool تقسیم می شود.

Ellipsis یک بازار ساز خودکار (AMM) است که به کاربران اجازه می دهد بین استیبل کوین های مختلف با لغزش بسیار کم مبادله کنند. برای دستیابی به این هدف ، بستر به نقدینگی نیاز دارد. بیان آنچه شنیده اند هنگامی که استیبل کوین را در Ellipsis واریز می کنید ، تبدیل به “ارائه دهنده نقدینگی” (LP) می شوید و “توکن های LP” دریافت می کنید که نشان دهنده مالکیت جزئی کوین های پایدار در پروتکل است.

این پروتکل ابتدا از جفت مبادله برای BUSD ، USDC و USDT پشتیبانی می کند. ممکن است در آینده نزدیک جفت های بیشتری در نظر گرفته شود.

توزیع توکن

 • ۵۵٪ پاداش ارائه دهنده نقدینگی: به طور مداوم طی ۵ سال با نرخ رو به کاهش،کاهش می یابد
 • ۲۵٪ veCRV Airdrop: بصورت هفتگی بر اساس تصویر فوری veCRV توزیع می شود
 • ۲۰٪ تیم / صندوق توسعه: دارای مجوز برای یک سال با انتشار مداوم

حجم معاملات ۲۴ ساعته ۴۷٫۰۷۵٫۴۰۲ دلار آمریکا است.

رتبه فعلی شماره ۲۶۴ است

با ارزش بازار زنده ۲۴۶،۳۱۱،۴۷۸ دلار آمریکا

دارای حجم گردش ۴۲۴،۶۹۳،۹۰۷ کوین EPS

عرضه ۱،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰ کوین EPS.

EPS چیست؟آشنایی با پلتفرم ELLIPSIS

نحوه خرید کوین ELLIPSIS (EPS)

اگر می خواهید بدانید Ellipsis را از کجا بخرید، صرافی های برتر برای تجارت Binance ، Mandala Exchange ، ZT ، Gate.io و HitBTC هستند

کوین EPS را می توان از صرافی های رمزارز ذکر شده خریداری کرد. اما لازم است اطمینان حاصل شود که مبادله “قابل اعتماد” است.

EPS را در چه کیف پولی نگهداری کنیم؟

این توکن بر بستر زنجیره هوشمند بایننس قرار دارد؛ بنابراین از کیف پول‌هایی که از این شبکه پشتیبانی می‌کنند، می‌توان برای نگهداری استفاده کرد. ازجمله:

 • والت متامسک
 • تراست والت
 • سیف پل و
 • بایننس چین والت به عنوان نمونه‌ای مناسب می‌توان نام برد.

نقشه راه پلتفرم ELLIPSIS چیست؟

 • استخر مبتنی بر بیتکوین و همکاری با ren
 • ایجاد استخرهای متا
 • وارسی کدها و قراردادهای هوشمند این پروتکل
 • تعامل با تجمیع‌کنندگان نقدینگی
 • کمپین تبلیغاتی گسترده

آینده ارز EPS

این ارز بسیار نزدیک به احساس اطمینان نسبت به انتشار در دسترس عموم است. آنچه سازندگان در نظر دارند این مساله است که این نسخه برای توسعه دهندگان متمرکز بوده و API اصلی را فاش کند.

آنان چندین محیط را برپا خواهند کرو و از سیستم‌هایی مانند Ethereum- DevNet ، TestNet و شبکه اصلی تقلید می‌کنند. اسناد واضحی برای API، از جمله مجموعه‌های پستچی برای تعامل با هر یک از محیط‌ها، با مثال‌های تعبیه شده ارائه خواهد شد.

مراحل فنی بعدی ایجاد لایه‌های خدمات قوی‌تر در بالای سرویس‌های اصلی خواهد بود تا ادغام در موارد مختلف استفاده را به آسانی ممکن انجام دهد. با ارتقا هسته‌ی خدمات اصلی، ادغام اولین شرکا آغاز خواهد شد و کاربران واقعی را با استفاده از Emblem Vault به عنوان بخشی از سیستم‌های تولیدی جلب خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *