Enjin (ENJ) با عبور از موانع سختگیرانه نظارتی ژاپن ، به اولین ارز رمزنگاری شده برای بازی در لیست سفید برای استفاده در کشور تبدیل شد. مطابق با اعلامیه مطبوعاتی که در CoinDesk به اشتراک گذاشته شد ، انجمن رسمی ارز ژاپن (JVCEA) ، نهاد خودتنظیمی این کشور که بر مبادلات ارزهای رمزپایه نظارت می کند ، به ENJ اشاره رسمی کرد.

ENJ نرم افزاری است که به توسعه دهندگان امکان ایجاد و مدیریت کالاهای مجازی در بلاکچین Ethereum را می دهد. ایده این است که با استفاده از فناوری بلاکچین برای مدیریت موارد درون بازی در بسیاری از دارایی های مختلف ، Enjin می تواند به کاهش هزینه های بالا و کلاهبرداری که باعث انتقال کالاهای مجازی و قابل جمع آوری در بازی شده است کمک کند.

برای رسیدن به این هدف ، ENJ کیت های توسعه نرم افزار (SDK) را منتشر کرده است که به کاربران امکان می دهد هم دارایی های دیجیتالی در Ethereum ایجاد کنند و هم آنها را در بازی ها و برنامه ها ادغام کنند. هر دارایی ضرب شده متناسب با پلتفرم مورد نظر قابل تنظیم است و در یک قرارداد هوشمند ثبت می شود و به مواردی از مزایای ارز رمزپایه ، یعنی سرعت ، هزینه و امنیت می دهد. برای مدیریت دارایی های دیجیتال در سیستم عامل آن ، ENJ ، رمز ارز Enjin به هر مورد در بازی که در Enjin ایجاد می شود ، مقداری ENJ اختصاص داده می شود.

ماکسیم بلاگوو ، مدیرعامل Enjin ، گفت: “از Super Mario گرفته تا Pokémon و Final Fantasy ، ژاپن خانه بازی های پیشگام است که جایگاه ماندگاری در فرهنگ پاپ دارند.” “ما معتقدیم برخی از بهترین بازی های بلاکچین جهان از صنعت بازی ژاپنی حاصل می شود.”

Coincheck یکی از بزرگترین بازارهای ارز رمزنگاری شده ژاپن است و توسط آژانس خدمات مالی این کشور (FSA) تنظیم می شود. با توجه به تاریخچه FSA در لیست های ارزهای رمزنگاری شده ، ENJ در دسته بازی ها اولین فردی است که در صرافی های داخل کشور لیست می شود.

Enjin ، شرکت پشتیبان ENJ ، در سال ۲۰۱۹ با همکاری HashPort شتاب دهنده بلاکچین مستقر در توکیو که سعی در آوردن پلتفرم Enjin به بازار بازی های کشور داشت ، وارد بازار ژاپن شد. بر اساس بیانیه مطبوعات ، این هم زمانی است که هر دو شرکت برای تأیید تنظیم مقررات ENJ از JVCEA با یکدیگر همکاری می کنند تا در صرافی ها ذکر شود.

مدیر عامل HashPort ، Seihaku Yoshida گفت: “آنجین در سال ۲۰۱۹ تعهد جسورانه ای به بازار ژاپن داد ، و مصمم است که تجارت خود را در این فضا بدون توجه به شرایط بازار رشد دهد.” “پس از یک سال تلاش دقیق ، تأیید و فهرست Enjin Coin در Coincheck یک نقطه عطف مهم برای Enjin و استفاده از سیستم عامل بلاکچین آن در ژاپن است.”

ENJ چیست؟ آشنایی کامل با ارز رمزنگاری شده Enjin

ENJ چگونه کار می کند؟

مورد اصلی استفاده از Enjin این است که کاربران می توانند کالاهای مجازی را برای بازی ها مدیریت و ذخیره کنند.

این ارزها می توانند از ارزهای درون بازی گرفته تا توکن هایی که موارد بازی منحصر به فرد مانند شمشیر یا لوازم جانبی شخصیت ها را نشان می دهند ، باشند. برای ایجاد و از بین بردن موارد درون بازی ، توسعه دهندگان پنج مرحله زیر را انجام می دهند:

  • Acquisition – توسعه دهندگان ENJ را خریداری می کنند
  • Melting – توسعه دهندگان با استفاده از ENJ خریداری شده موارد درون بازی را طراحی می کنند
  • Gaming – بازیکنان توکن هایی را به دست می آورند و از آنها در بازی برای عملکردهای مختلف استفاده می کنند
  • Trading – بازیکنان با یکدیگر توکن معامله می کنند
  • Melting – بازیکنان توکن ها را برای ENJ می فروشند.

تیم Enjin SDK های مختلفی را برای فعال کردن این ویژگی ها ساخته است که شامل کیت هایی متمرکز بر کیف پول و سیستم عامل های پرداخت است. (این SDK ها با ارائه ویژگی های مشترک برای ایجاد این موارد ، هزینه و پیچیدگی ایجاد کالاهای مجازی را به حداقل می رسانند.) Enjin همراه با SDK های خود ، رابط برنامه نویسی برنامه (API) نیز ایجاد کرده است تا به استقرار این موارد در بازی کمک کند.

کیف پول هوشمند Enjin

Enjin کیف پول بومی خود را دارد که بازیکنان می توانند اقلام را در آن ذخیره و تجارت کنند و این همه ویژگی های سیستم عامل را به هم متصل می کند. این کیف پول به کاربران امکان می دهد که :

  1. موجودی آنها را ارزیابی کنید و به آنها امکان اتصال به چندین بازی و استفاده از موارد خود در هر سیستم عامل را بدهید.
  2. از طریق کیف پول Enjin بین خود معامله کنید ، به این معنی که آنها می توانند کوین ها و اقلام را در خارج از محیط بازی تجارت کنند.
  3. کالاهای دیجیتالی آنها را برای ENJ بفروشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *