Eidoo Wallet یک کیف پول چند ارزه است که رابط کاربری BTC و بلاکچین ETH را آسان می کند. از همه مهمتر ، مبادله ترکیبی آن امکان تعویض آسان رمزهای ERC20 و ERC223 را فراهم می کند. کیف پول دارای برخی از ویژگی های جالب است.

اینها شامل یک سیستم پشتیبانی HD ، موتور ICO و تشخیص توکن است. این برنامه هم از دسک تاپ و هم از تلفن همراه پشتیبانی می کند. به عنوان یک مشتری دسک تاپ ، می توان از آن در چندین سیستم عامل استفاده کرد.

اطلاعات کلی

Natale M. Ferrara و Marco Polci (سازندگان) Eidoo Wallet را در آگوست ۲۰۱۷ ایجاد کردند. موفقیت Eidoo Wallet را می توان به تیم ۲۵ نفره آن نسبت داد. به عنوان مثال ، خود فرارا در فضای فناوری به خوبی تجربه کرده است.
در ابتدا ، Eidoo Wallet به عنوان یک کیف پول سبک همراه برای دستگاه های Android و iOS شروع به کار کرد. Eidoo Wallet برنامه دسک تاپ را در سال ۲۰۱۸ منتشر کرد. در ژانویه ۲۰۱۹ ، تیم ادغام ترکیبی را آغاز کرد.
Eidoo Wallet یک تبادل کامل دارایی دیجیتال است. این شرکت سوئیسی هدف خود را برای بهبود نحوه مدیریت دارایی های مردم قرار داده است. اهداف آن گسترش کمک به سرمایه گذاری به مردم است. این شرکت همچنین به مردم کمک می کند تا در اقتصاد دیجیتال سود کسب کنند.
Eidoo Wallet در حال رقابت است ، از جمله رقبای اصلی آن ، Bread Wallet مواجه است. BRD یک کیف پول غیرمتمرکز iOS است که برای نگهداری ایمن دارایی ساخته شده است.

کوین های پشتیبانی شده در Eidoo Wallet

Eidoo Wallet از BTC ، ETH و همه توکن های ETH از جمله استانداردهای رمز ERC20 و ERC223 پشتیبانی می کند. می توانید لیست جامعی از کوین های پشتیبانی شده را در اینجا پیدا کنید.
علاوه بر این ، Eidoo رمز ارز اصلی خود را دارد. این رمز ارز برای تجارت در چندین صرافی دیجیتال مختلف موجود است.
به عنوان مثال ، شما می توانید EDO را با دارایی های دیجیتال دیگر در Binance ، Bithoven ، Covesting.io ، Ethermium یا Bitqist خریداری کنید.
برای اینکه بفهمید در وهله اول رمز ارزهای پشتیبانی شده توسط Eidoo Wallet را از کجا تهیه می کنید ، به لیست ارز Cryptocurrency ما بروید و از فیلترها برای یافتن صرافی مناسب خود استفاده کنید.

هزینه های Eidoo Wallet

Eidoo Wallet برای دسترسی به کیف پول هزینه ای دریافت نمی کند. با این حال ، شما باید قیمت بنزین را به عنوان هزینه معامله پرداخت کنید. شما می توانید از نشانه های EDO خود برای پرداخت هزینه معامله خود استفاده کنید.
Eidoo از ۰٫۲ تا ۴٫۰ EDO را به عنوان هزینه معامله برای برداشت هزینه می گیرد. با این حال ، هزینه نیز به کیف پول گیرنده بستگی دارد.
تبادل ترکیبی به شما امکان می دهد نشانه های ETH و ERC20 را معامله کنید. این تجارت بی خطر است و از طریق قراردادهای هوشمند انجام می شود. به عبارت دیگر ، مبادله ترکیبی تطبیق مدیریت سفارش سریع را تضمین می کند. Eidoo از ۰٫۱٪ تا ۰٫۱۵٪ به عنوان هزینه تجارت اخذ می کند.

قیمت Eidoo Wallet

استفاده از برنامه Eidoo Wallet رایگان است. در فروشگاه برنامه های مربوطه برای دستگاه های Android و iOS بارگیری کنید. برای بارگیری رایگان سرویس گیرنده دسک تاپ به وب سایت رسمی Eidoo مراجعه کنید.

Eidoo Wallet سهولت استفاده

استفاده از این کیف پول بدون دردسر است. این برنامه دارای یک رابط کاربر پسند شگفت انگیز است. به غیر از کیف پول ها ، از ویژگی هایی که برای سهولت زندگی کاربران معرفی شده است می توان به لیست تماس و موتور ICO اشاره کرد.
موتور ICO به کاربران امکان می دهد تا در پیشنهادات اولیه کوین انتخاب شوند. همچنین کیف پول دریافت مستقیم درآمد Airdrop را آسان می کند. کاربران و دیگر اشخاص ممکن است Bounty و airdrop را هیجان انگیز بدانند.
ویژگی خوب دیگر این است که Eidoo Wallet به طور خودکار همه توکن ها را شناسایی می کند. بنابراین ، نیازی به سختگیری در تنظیمات هر کیف پول ندارید. این ویژگی Token Recognition نام دارد.
کاربران می توانند پس از ثبت نام شروع به ارسال و دریافت و پرداخت کنند. برای راه اندازی کیف پول خود باید مراحل معمول را طی کنید. از تنظیم رمز ورود قوی و محافظت از عبارت عبور خود اطمینان حاصل کنید.
Eidoo Wallet چیست؟آشنایی با کیف پول های ارز دیجیتال

ناشناسی کیف پول

ناشناسی Eidoo Wallet پایین است. ممکن است مجبور باشید بعضی مواقع قوانین AML را رعایت کنید ، مخصوصاً هنگام استفاده از مبادله. این ممکن است شامل ارائه مدارک شناسایی و افشای منبع وجه شما باشد.
علاوه بر این ، کیف پول داده های مرور شامل آدرس IP و داده های استفاده را جمع آوری می کند. این می تواند برای پیگیری فعالیت های شما استفاده شود.
با این حال Eidoo Wallet ایمنی داده های جمع آوری شده از کاربران را تضمین می کند. این شرکت برای اطمینان از ایمن بودن داده های شما اقدامات مختلفی را انجام می دهد. این شامل رمزگذاری داده ها و بررسی های شبانه روزی امنیت شبکه است.
در صورت نیاز به رعایت تعهدات قانونی ، Eidoo Wallet ممکن است داده های شما را برای شخص ثالث افشا کند. علاوه بر این ، اگر اجازه دهید Eidoo ممکن است داده های شما را با شرکت های دیگر به اشتراک بگذارد. در صورت رزرو ، می توانید خط مشی امنیت آنها را مطالعه کنید.

امنیت

 Eidoo Wallet ایمنی را در اولویت قرار می دهد. این کیف پول از تکنیک های رمزگذاری عمیق برای امنیت کلیدهای خصوصی کاربران استفاده می کند. لطفا توجه داشته باشید که این کیف پول غیر حضوری است.
شما باید اطمینان حاصل کنید که رمزعبور و عبارت خود را از دست ندهید. خلاصه ای از ویژگی های امنیتی کیف پول عبارتند از:
  • تنظیمات HD ارائه یک عبارت پشتیبان.
  • کلید خصوصی در دستگاه کاربر ذخیره می شود و در هیچ سروری ذخیره نمی شود.
  • ابزار بازیابی و بازگشت کیف پول از دستگاه های گمشده در سریعترین زمان ممکن.

 Eidoo Wallet را از کجا بخریم

برنامه های تلفن همراه را در فروشگاه Google Play و فروشگاه App پیدا کنید. کاربران برنامه ی دسک تاپ را هم می توانند در اینجا پیدا کنید. سرویس گیرنده دسک تاپ برای چندین سیستم عامل در دسترس است.
به طور کلی ، Eidoo Wallet زیبا و مطمئن برای استفاده است. همچنین مبتدی پسند است. با این حال ، اگر کیف پول سخت افزاری را برای ذخیره کوین های خود ترجیح می دهید ، بررسیهای Ledger ، Trezor و KeepKey را بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *