Elrond یک بلاکچین با کارایی بالا است که هدف آن فراهم کردن سرعت شبکه فوق العاده بالا تا ۱۰ هزار تراکنش در ثانیه است. این شبکه از قراردادهای هوشمند پشتیبانی می کند ، بنابراین به برنامه نویسان اجازه می دهد تا موتور WASM VM را توسعه دهند و هم برنامه های غیرمتمرکز تجاری را مرود استفاده قرار دهند و EGLD رمزارز بومی آن است.

EGLD قول می دهد بلاکچین در مقیاس اینترنتی را فراهم کند زیرا ماهیت بسیار سریع و مقیاس پذیر آن به این معنی است که می تواند تمام استرس های برنامه های مدرن را کنترل کند و به مردم امکان دسترسی به اقتصاد دیجیتال را می دهد. ارز بومی پلت فرم ، EGLD ، به عنوان نوعی انتقال ارزش در شبکه استفاده می شود و همچنین برای تعامل با برنامه های غیرمتمرکز مورد نیاز خواهد بود.

در ۳۰ ژوئیه ۲۰۲۰ ، الروند شبکه اصلی خود را راه اندازی کرد. شبکه EGLD که از ابتدا با تکیه بر عملکرد بالا ساخته شده است ، نوید ۱۰۰۰ برابر بهبود هزینه ، سرعت و از همه مهمتر توان عملیاتی را می دهد. این پروژه خود مقایسه می کند که چه چیزی در حال ساخت است و انتقال آن از شماره گیری به باند پهن و اینکه چقدر می تواند برای حوزه بلاکچین گسترده باشد.

اطلاعات کوین EGLD

EGLD یک ارز رمزنگاری شده است که قیمت فعلی آن ۱۵۰ دلار است. الگوریتم بلاکچین “ناشناخته” است و دارای نوع اثبات “ناشناخته” است. در حال حاضر یک منبع در گردش ۱۶٫۹۷، کل عرضه ۲۱٫۲۱ و حداکثر عرضه ۳۱٫۴۲ EGLD است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد الروند و استفاده از کیف پول برای ذخیره کوین های EGLD به elrond.com مراجعه کنید. می توانید از این بللک اکسپلورر برای ردیابی موجودی آدرس و کلیه تراکنش ها استفاده کنید.

https://elrond.com

EGLD چیست؟ آشنایی با بلاکچین و شبکه ی Elrond

فهرست مطالب اجزای شبکه EGLD

ویژگی های اصلی شبکه الروند

  • مدل اقتصادی الروند
  • همکاران الروند
  • حکم اجزای شبکه الروند

با علاقه به شکستن موانع و نوآوری ، معماری Elrond Network یک طرح واقعی خرد کردن تطبیقی ​​را ارائه می دهد و با یک الگوریتم اجماع سهام ثابت اثبات می کند.

اجزای اصلی شبکه EGLD به شرح زیر است:

ماشین مجازی

ایجاد یک شبکه بی اعتماد ، حذف واسطه ها از جایی که قراردادهای هوشمند به طور یکپارچه و به صورت مقیاس پذیر اجرا می شود.

Shading State Adaptive

برای کاهش انرژی یا اتلاف محاسبات در حالی که اطمینان حاصل می کند شبکه به طور عملی می تواند مقیاس بندی شود وجود دارد. برای این منظور ، این طرح ارتباط بین خرده شبکه های الروند یا پارتیشن گره ها را افزایش می دهد. توجه داشته باشید که هر خرد تنها می تواند بخشی از تراکنش را پردازش کند. و با افزایش پلاگین بیشتر کاربران ، شبکه با افزایش خرده ریزها به طور خودکار مقیاس می گیرد.

در عین حال ، به دلیل اشتراک منابع ، در قابلیت ذخیره سازی و پردازش معاملات نیز بهبود یافته است. اثبات الگوریتم اجماع سهام کانالی است که از طریق آن یک نمونه گیری تصادفی از اعتبار سنج های شبکه وجود دارد. نمونه گیری از امضای قبلی بلاک ها و هر امضا ، به نوبه خود ، از یک اعتبار سنج شبکه است که از یک اجماع تحمل گسل بیزانس رأی می دهد.

ویژگی های اصلی شبکه الروند از مولفه های فوق ، شبکه با بقیه متفاوت است. با تأخیر کم در عین ایمنی و مقیاس پذیری کارآمد است. به طور خاص ، الروند دارای ویژگی های زیر است:

  • به دلیل Adaptive State Sharding ، شبکه ذاتاً مقیاس پذیر است.
  • انگیزه ای برای مشارکت از طریق Staking وجود دارد که به دلیل الگوریتم اجماع Proof of Stake مطمئن است.
  • از آنجا که مکانیسم های سخت افزاری غیرضروری وجود ندارد ، رابط کاربری بصری است و استفاده از آن آسان است.
  • حداقل هدر رفتن محاسباتی و همچنین ترجمه توان به هزینه کم در هر معامله وجود دارد.

واضح است که توسعه دهندگان EGLD تمام تلاش خود را می کنند تا خود را از شبکه های دیگر متمایز کنند. به عنوان مثال ، در مقایسه با Ethereum که هنوز از الگوریتم اثبات اجماع کار برای پردازش آنها استفاده می کند اما قصد دارد تغییر کند ، استفاده از الروند از SPOS باعث صرفه جویی در هزینه و کارایی بهتر می شود.

علاوه بر این ، برای قابلیت همکاری ، ماشین مجازی آنها با Ethereum’s سازگار است. در همین حال ، همانند Algorand ، توسعه دهندگان EGLD از Random Selection استفاده می کنند اما با تغییر روش Algorand در مورد مقیاس پذیری ، تقسیم تطبیقی ​​به طور پیش فرض به آنها امتیاز می دهد. در همان زمان ، استفاده از خرد کردن تطبیقی ​​با در نظر گرفتن وضعیت خرد و معامله ، مصرف Ziliqa را بیش از حد می کند.

مدل اقتصادی EGLD

ماشین حساب Str Elrond یک مدل اقتصادی دارد که فرزندان را در مرحله رشد فعلی خود با پاداش های رقابتی تشویق می کند. این شبکه به دارندگان EGLD این امکان را می دهد تا با واگذاری سهام یا خدمت به عنوان اعتبارسنج برای شبکه ، درآمد منفعل کسب کنند. بالاترین پاداش مربوط به تبدیل شدن به یک گره اعتبار سنج Elrond است که به شما ۳۶٪ بازده سالانه را به صورت EGLD می دهد.

در عوض ، این امر به دارنده نیاز دارد تا از طریق یک ماشین همیشه آنلاین که به درخواست های شبکه پاسخ می دهد ، به طور فعال در اجماع شبکه شرکت کند. برای یک گزینه ساده ، دارندگان EGLD می توانند به سادگی سهام خود را تفویض کنند و بدون انجام هرگونه سختی ۲۹٪ بازده دریافت کنند.

همکاران Elrond

از آنجایی که بلاکچین ها نمی توانند جداگانه کار کنند ، الروند با چندین سیستم عامل از جمله

Samsung Blockchain

EGLD  به کیف پول سامسونگ اضافه شده و به عنوان یکی از dapps درج شده است.

TypingDNA

یک شرکت بیومتریک ، که هدف این سرمایه گذاری مشترک بهبود امنیت شبکه الروند است ضمن حفظ حریم خصوصی کاربران.

Smartbill

ارائه دهنده SaaS برای موجودی مدیریت عمومی که از طریق الروند ، کاربران از شفافیت و قابلیت ردیابی بهتری برخوردار می شوند.

Netopia

یک شرکت پردازش پرداخت مستقر در رومانی. پردازش معاملات به ارزش بیش از ۴۰۰ میلیون دلار فقط در سال ۲۰۱۸ ، الروند با استفاده از رمز EGLD در اروپای شرقی قرار خواهد گرفت. آزمایشگاه تحقیقات سیستم توزیع شده که بخشی از دانشگاه فنی کلوژ است. حکم الروند نشان می دهد که ساختن یک معماری با کارایی بالا از جایی که dApps بتواند راه اندازی شود و به طور یکپارچه حتی با افزایش فعالیت کار کند ، سخت است اما به طور بالقوه امکان پذیر است.

EGLD چیست؟ آشنایی با بلاکچین و شبکه ی Elrond

با ساخت از ابتدا و افزایش راه حل های مقیاس پذیری قبلی در حالی که از قابلیت همکاری جلوتر است ، الروند سعی می کند با توان بالا از نظر هزینه و انرژی کارآمد باشد. اطلاعات ارائه شده در این مقاله فقط جهت راهنمایی و اطلاع رسانی عمومی در نظر گرفته شده است. مطالب این مقاله تحت هیچ شرایطی در نظر گرفته نمی شود که به عنوان مشاوره سرمایه گذاری ، تجاری ، حقوقی یا مالیاتی در نظر گرفته شوند.

ما هیچ مسئولیتی در قبال تصمیمات فردی که بر اساس این مقاله اتخاذ شده اند را نمی پذیریم و شدیداً شما را تشویق می کنیم قبل از اقدام به تحقیق خود و آموزش ارز دیجیتال و تحلیل تکنیکال بپردازید. اگرچه بیشترین تلاش برای اطمینان از صحت و بروز بودن کلیه اطلاعات ارائه شده در اینجا صورت گرفته است ، اما ممکن است موارد قصور ، خطا یا اشتباهاتی رخ دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *