DODO پروتکل مالی غیرمتمرکز (DeFi) چینی و تأمین کننده نقدینگی زنجیره ای است که هدف آن الگوریتم منحصر به فرد سازنده بازار فعال (PMM) , ارائه نقدینگی و ثبات قیمت بهتر از سازندگان بازار خودکار (AMM) است.

سازوکار قیمت گذاری PMM ، که از تجارت انسان تقلید می کند ، از سخنان عامیانه برای جمع آوری قیمت های دقیق بازار برای دارایی ها استفاده می کند. سپس نقدینگی کافی نزدیک به این قیمت ها را فراهم می کند تا بتواند سبد سهام تأمین کنندگان نقدینگی (LP) را تثبیت کند ، با کاهش مجازات قیمت و انحراف ضرر غیرقانونی با اجازه دادن به معاملات آربیتراژ به عنوان پاداش.

DODO همچنین از طریق پیشنهاد اولیه DODO (IDO) پروژه های رمزنگاری جدید را با لیست ICO رایگان ارائه می دهد که صادر کنندگان را ملزم می کند فقط رمزهای خود را واریز کنند.

قرارداد هوشمند DODO به عنوان رمز ERC20 در شبکه Ethereum عمل می کند.

بنیانگذاران آن چه کسانی هستند؟

DODO به طور رسمی در آگوست سال ۲۰۲۰ راه اندازی شد ، که توسط Diane Dai ، Radar Bear و یک تیم توسعه ناشناس تاسیس شد. در ابتدا یک حمایت مالی به ارزش $ ۶۰۰،۰۰۰ به رهبری Framework Ventures جذب کرد.

این تیم در سپتامبر سال ۲۰۲۰ اعلام کرد که یک حمایت ۵ میلیون دلاری اضافی برای فروش خصوصی را با هدایت Pantera Capital ، Binance Labs و Three Arrows Capital با موفقیت به پایان رسانده است.

دور فروش خصوصی همچنین سرمایه گذاری چندین شرکت برجسته دیگر سرمایه های خطرپذیر ، صرافی های رمزنگاری شده و شرکت های تجاری را شامل می شود که شامل Coinbase Ventures ، Galaxy Digital ، CMS Holdings و Alameda Research است.

چه چیزی DODO را منحصر به فرد می کند؟

این تیم خود را به عنوان یکی از رقابتی ترین ارائه دهندگان نقدینگی معرفی می کند که از طریق الگوریتم PMM خود ، اولین بار در آوریل ۲۰۲۰ ، هزینه های معامله و افت قیمت بسیار پایین را ارائه می دهد.

این تیم ادعا می کند الگوریتم PMM آنها قیمت بالاتری نسبت به رقیب AMM Uniswap به دلیل منحنی قیمت مسطح ارائه می دهد.

PMM وجوهی را در نزدیکی قیمتهای بازار جمع می کند تا نقدینگی کافی را ایجاد کند ، که با حرکت بیشتر قیمت از قیمت بازار ، به سرعت افت می کند. DODO به طور خودکار قیمت های بازار را به منظور جذب آربیتراژ تنظیم می کند که به ثابت نگه داشتن پرتفوی ارائه دهنده نقدینگی کمک می کند.

این اطمینان از قیمت گذاری مطلوب تر ، استفاده بیشتر از صندوق و کاهش لغزش قیمت ، مواجهه با ریسک منفرد و عدم ضرر ناگهانی

برای معامله گران ، DODO نقدینگی کافی قابل مقایسه با مبادلات متمرکز (CEX) ارائه می دهد ، که می تواند بطور طبیعی توسط قراردادهای هوشمند برای معاملات درون زنجیره ای مانند انحلال و حراج استفاده شود. داوران همچنین می توانند از اختلاف قیمت بین DODO و سایر صرافی ها استفاده کنند.

ارائه دهندگان نقدینگی ملزم به پرداخت حداقل سپرده نیستند و محدودیتی در نوع دارایی خود ندارند. LP ها می توانند جفت های تجاری خود را ایجاد کنند ، token های خود را برای رد کردن خطر قیمت واریز کنند و همچنین بخشی از هزینه های معامله را به عنوان پاداش دریافت کنند.

این تیم همچنین پروژه های رمزنگاری جدید را با لیست رایگان به عنوان پیشنهاد اولیه DODO (IDO) جذب می کند. بر خلاف پروتکل های AMM ، DODO نیازی به token های نقل قول ندارد و پروژه های IDO فقط باید token های خود را به مجموعه نقدینگی واریز کنند ، پس از آن PMM عمق سمت_سوالات خود را ایجاد می کند. برای راه اندازی IDO ، یک پروژه فقط باید قیمت اوراکل را روی یک ثابت تنظیم کند. نقدینگی با واریز توکن های پیشنهادی بیشتر بهبود می یابد.

DODO چیست؟آشنایی با توکن dodo

چه تعداد از این کوین در گردش وجود دارد؟

کل عرضه رمز DODO (1 میلیارد ) (۱،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰) است. در حال حاضر ۱۲ میلیون کوین در گردش است.

توزیع کل DODO به شرح زیر توزیع می شود:

۱۵٪ به تیم اصلی / استخدام های آینده / مشاوران
۱۶٪ به سرمایه گذاران
۱٪ به تأمین نقدینگی اولیه (IDO)
۸٪ به عملیات / بازاریابی / مشارکت
۶۰٪ مشوق های جامعه

امنیت شبکه DODO چگونه است؟

DODO یک پروتکل غیرمتمرکز است و بنابراین با تکیه بر یک نقطه خرابی در برابر حملات شبکه متمرکز مقاوم است. قراردادهای هوشمند DODO توسط PeckShield ، یک شرکت امنیتی بلاکچین ، در تاریخ ۱۰ ژوئیه سال ۲۰۲۰ ممیزی شد.

لطفاً توجه داشته باشید که پروتکل های DeFi پروژه های ابتکاری و پرخطری هستند و بنابراین در برابر اشکالات کدگذاری و مسائل امنیتی آسیب پذیر هستند که می تواند توسط هکرها مورد سو استفاده قرار گرفته و منجر به از دست رفتن سرمایه شود.

معرفی DODO در Binance Launchpool!

مزرعه DODO با استفاده از توکن های BNB ، BETH و BUSD

Binance از اعلام هفدهمین پروژه Binance LaunchpoolDODO ، یک پلت فرم مبادله غیرمتمرکز باز ، قابل دسترس و با بازده سرمایه ، هیجان زده است.

کاربران قادر خواهند بود BNB ، BETH و BUSD خود را در استخرهای جداگانه برای تولید توکن های DODO بیش از ۱۴ روز ، با شروع کار از ۱۹-۱۹۲۱-۱۹۲۱ ۰۰:۰۰ صبح (UTC) ، بهره ببرند.

سپس (Binance (DODO را در ۱۹۲۱-۰۲-۱۹ ساعت ۱۰:۰۰ AM (UTC) وارد منطقه نوآوری می کند و با جفت های تجاری DODO / BTC ، DODO / BUSD و DODO / USDT معاملات آزاد را آغاز می کند.

جزئیات Launchpool DODO:

نام رمز: DODO

کل توکن: ۱٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ DODO

جوایز Launchpool رمز : ۱،۰۶۹،۵۱۸ DODO

منبع جریان در گردش: ۱۴۰،۰۰۰،۰۰۰ DODO

آدرس قرارداد هوشمند: DODO (ERC-20)

اصطلاحات Staking: حد بالایی ندارد. بدون KYC مورد نیاز است

استخرهای پشتیبانی شده:

Stake BNB : ۶۴۱،۷۱۰٫۸ DODO در پاداش (۶۰٪)

Stake BETH : ۳۲۰،۸۵۵٫۴ DODO در پاداش (۳۰٪)

Stake BUSD :  ۱۰۶،۹۵۱٫۸ DODO در پاداش (۱۰٪)

Farming Period: ​​۲۰۲۱-۰۲-۱۹ ۰۰:۰۰ صبح (UTC) تا ۲۰۲۱-۰۳-۰۴ ۲۳:۵۹ (UTC)

DODO چیست؟آشنایی با توکن dodo

چگونه می توان در DODO IEO در Binance سرمایه گذاری کرد؟

Binance IEO جدید – DODO را در Binance Launchpool معرفی کرد. این پروژه هفدهمین IEO پلتفرم را بر روی سیستم عامل خود اجرا خواهد کرد. این پروژه با فروش ۱،۰۶۹،۵۱۸ از توکن های DODO خود (۰٫۱۰٪ از کل عرضه DODO) ، از طریق برنامه جدید Stakingpool Binance ، توکن های DODO را ارائه می دهد. کاربران می توانند BNB ، BETH یا BUSD Tokens را stake کنند.

DODO یک رمز حکمرانی است که توسط تیم مبادله DODO ساخته شده است تا در اکوسیستم خود آنها استفاده شود. کاربران می توانند توکن های DODO را در اختیار داشته باشند و به آنها حق دخالت در بحث ها و تصمیمات حاکمیت را بدهند.

۱٫ یک حساب کاربری در Binance ایجاد کنید

اولین قدم برای شرکت در فروش توکن ، ایجاد یک حساب کاربری در Binance است.

بعد از موفقیت در ثبت نام ، به قسمت Launchpad از فهرست پیمایش بروید. اکنون می توانید تمام IEO های تکمیل شده و آینده را در Binance مشاهده کنید.

۲٫ DODO IEO را انتخاب کنید

پس از تأیید ، DODO IEO را از لیست فروش توکن Binance Launchpad آینده و کامل انتخاب کنید. شما باید انتخاب کنید که کدام رمز (BNB ، BETH یا BUSD) را stake می کنید.

۳٫ قوانین محاسبه و توزیع DODO IEO

برای فروش رمز DODO ، کاربران فقط با قرار دادن BNB ، BETH یا BUSD قادر به دریافت رمزهای DODO خواهند بود. کاربران باید پس از ۱۸ فوریه ۲۰۲۱ ، ساعت ۰:۰۰ بامداد (UTC) یک انتقال پس انداز انعطاف پذیر انجام دهند تا موجودی آنها در محاسبات Launchpool لحاظ شود.

بعد از اینکه انتقال پس انداز انعطاف پذیر خود را انجام دادید ، مانده سهام شما در هر ساعت و به مدت ۳۰ روز پس از شروع دوره محاسبه میانگین روزانه توازن ، ثبت می شود. جوایز اختصاص یافته به هر استخر هر روز و در مدت ۳۰ روز به طور مساوی تقسیم می شود.

نکته محاسبه بهره:

مبلغ سود روزانه بر اساس دارایی پس انداز انعطاف پذیر موجود شما محاسبه و توزیع می شود. مبلغ سود به ۸ رقم اعشار گرد می شود.

در صورت تمایل می توانید چندین بار شرط بندی کنید. شما می توانید BNB یا USDT را خریداری و معامله کنید و بعداً در دوره سهام اضافه کنید.

پس از تأیید انتقال ، پیام بازشوئی “موفقیت در اشتراک” دریافت خواهید کرد.

اگر به برگه Launchpool بروید و روی Launchpool Farming در سمت چپ صفحه کلیک کنید ، می توانید استخرهای ذخیره شده خود را هر زمان که خواستید چک کنید.

DODO چیست؟آشنایی با توکن dodo

۴٫ دوره Staking

کاربران پس از اتمام موفقیت آمیز پس اندازهای انعطاف پذیر خود پس از ۱۸ فوریه ۲۰۲۰ ، ساعت ۰۰:۰۰ ، از ۱۹ فوریه ۲۰۲۱ ، ساعت ۰۰:۰۰ (UTC) تا ۴ مارس ۲۰۲۱ ، می توانند دارایی های خود را سهام کنند. (UTC) برای جزئیات بیشتر ، به صفحه پشتیبانی Binance بروید.

۵٫ بازپرداخت وجوه

بستر سهام این امکان را به کاربران می دهد تا قبل از پایان دوره سهام ، وجوه خود را بازپرداخت کنند. با انتخاب یکی از دو روش مجاز می توانید وجوه خود را بازپرداخت کنید:

بازخرید سریع

مقدار بازخرید شده در همان روز به شما بازگردانده می شود ، اما از آن روز بهره ای دریافت نمی کنید

بازخرید استاندارد

مقدار بازخرید شده روز بعد به شما بازگردانده می شود و هنوز از آن روز سود دریافت می کنید.
برای بازخرید وجوه خود به پس انداز خود بروید و Redeem را انتخاب کنید.

سپس باید یکی از دو روش موجود را برای بازپرداخت وجوه خود انتخاب کنید.

چگونه و از کجا می توان رمز DODO را خریداری کرد؟

رمز DODO در تعدادی از صرافی های رمزنگاری ذکر شده است ، برخلاف سایر ارزهای رمزپایه اصلی ، نمی توان مستقیماً آن را با پول زیاد خریداری کرد. با این حال ، شما هنوز هم می توانید به راحتی این کوین را خریداری کنید و ابتدا Bitcoin ، ETH ، USDT ، BNB را از هر صرافی بزرگ خریداری کرده و سپس به بورسی که پیشنهاد تجارت این کوین را دارد منتقل کنید.

برای خرید ابتدا باید یکی از ارزهای رمزپایه اصلی را بخرید ، معمولاً بیت کوین (BTC) ، اتریوم (ETH) ، تتر (USDT) ، Binance coin (BNB)

ما در اینجا از Binance Exchange استفاده خواهیم کرد زیرا یکی از بزرگترین صرافی های رمزنگاری شده است که سپرده های فیات را می پذیرد.

پس از اتمام مراحل KYC. از شما خواسته می شود روش پرداختی را اضافه کنید. در اینجا می توانید کارت اعتباری / بدهی را تهیه کنید یا از انتقال بانکی استفاده کنید و یکی از ارزهای رمزپایه اصلی را بخرید ، معمولاً بیت کوین (BTC) ، اتریوم (ETH) ، تتر (USDT) ، Binance (BNB) …

پس از تایید سپرده ، می توانید DODO را از صرافی خریداری کنید.

در حال حاضر بالاترین صرافی برای معاملات با رمز DODO Binance ، VCC Exchange ، Bit-Z ، MXC.COM و AOFEX است.

به غیر از صرافی های بالا ، چند صرافی رمزنگاری محبوب وجود دارد که در آنها حجم معاملات روزانه مناسب و تعداد زیادی کاربر دارند. این اطمینان می دهد که شما در هر زمان قادر به فروش کوین های خود خواهید بود و هزینه ها معمولاً کمتر خواهد بود. پیشنهاد می شود که در این صرافی ها نیز ثبت نام کنید زیرا یک بار که DODO در آنجا قرار گرفت ، حجم زیادی از معاملات را از کاربران آنجا جلب می کند ، این بدان معناست که فرصت های عالی تجاری خواهید داشت!

صرافی های برتر برای معاملات کوین:

binance
bittrex
poloniex
bitfinex
huobi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *