DFI.MONEY که به عنوان YFII شناخته می شود ، انبوهی از پلتفرم جمع آوری مالی غیرمتمرکز yearn.finance (YFI) است.

هدف آن بهینه سازی بازدهی برای سرمایه گذاران DEFI و پایبندی به تغییرات پیشنهادی در طرح ارتقاء به نام YIP-8 است.

علاوه بر تغییرات پروتکل ، DFI.MONEY محصولات جدیدی را نیز منتشر کرده است که از جمله آنها Vault ، به عنوان “محصول قاتل” خود توصیف می شود.

رمز اصلی DFI.MONEY رمز YFII است ، یک رمز عرضه ثابت که ارائه دهندگان نقدینگی متناسب با تعامل شبکه خود به دست می آورند.

بنیانگذاران DFI.MONEY چه کسانی هستند؟

DFI.MONEY به عنوان یک هارد فورن از سال خلق شد. تجمع بازده DeFi توسط آندره کرونژه ایجاد شد. Cronje تجسم اولیه yearn.finance ، iEarn را در اوایل سال ۲۰۲۰ ترک کرد ، تا به توسعه خود بازگردد ، پس از آن محبوبیت آن به طور قابل ملاحظه ای افزایش یافت زیرا DeFi به جریان اصلی تبدیل شد.

در ژوئیه ۲۰۲۰ ، استخراج و کشاورزی رمز  yearn.finance به پایان رسید و پیشنهاد حفاظت از نقدینگی در برابر نهنگ ها ۸۰ درصد حمایت شرکت کنندگان در پروتکل را جلب کرد. با این حال ، به دلیل برآورده نکردن شرط حمایتی ۳۳٪ لازم نیست.

در نتیجه ، گروهی از کاربران هارد فورک پروتکل را برای ایجاد DFI.MONEY ، با توکن خاص خود ، YFII انتخاب کردند.

هارد فورک این پیشنهاد را که با نام YIP-8 شناخته می شود ، پیاده کرد که باعث می شود پاداش YFII هر هفته به دنبال الگویی که توسط بیت کوین (BTC) رواج یافته است ، کاهش یابد.

DFI.MONEY چیست؟ آشنایی با توکن YFII

چه چیزی DFI.MONEY را منحصر به فرد می کند؟

DFI.MONEY اساساً همان نقش yearn.finance را در بازار DeFi ایفا می کند ، با توجه به قوانین مختلف پروتکل برای توکن و برخی ویژگی های جدید.

بنابراین جذابیت آن برای کاربران سلف خود که به YIP-8 رای مثبت داده اند و همچنین سرمایه گذاران تازه وارد DeFi که می خواهند با تامین نقدینگی بازده خود را به حداکثر برسانند.

وب سایت DFI.MONEY بیان می کند که پروتکل آن متعلق به جامعه است و مشوق های تجاری مانند پاداش توسعه دهندگان را به طور پیش فرض ارائه نمی دهد.

کاربران به یکی یا هر دو مجموعه نقدینگی که دارای Curve (CFI) یا Balancer (BAL) هستند ملحق می شوند و به عنوان پاداش برای تامین نقدینگی ، توکن YFII را دریافت می کنند.

DFI.MONEY همچنین یک ویژگی جدید ، Vault را معرفی کرد که به دنبال دستیابی به بالاترین بازدهی هر توکن با توجه به استراتژی های ارائه شده توسط کاربران است ، بدون اینکه خود کاربران تراکنش ها را به صورت دستی تنظیم کنند.

چگونه شبکه DFI.MONEY امن است؟

DFI.MONEY بیان می کند که YFII دارای یک منبع ثابت ۴۰،۰۰۰ توکن است که توسط توسعه دهندگان قابل دستکاری نیست.

این امر با ارسال کلیدهایی امکان ضبط توکن های جدید به آدرس موسوم به “سیاهچاله” را فراهم کرد و دسترسی به آنها برای همیشه از بین می رود.

توسعه دهندگان پیوندهایی را برای معاملات منتشر کرده اند که انتقال کلیدها به سیاهچاله را نشان می دهد.

چند کوین YFII در گردش وجود دارد؟

YFII یک توکن استاندارد ERC-20 با عرضه ثابت ۴۰،۰۰۰ YFII است. با توجه به ویژگی های تعیین شده و پذیرفته شده در YIP-8 ، هیچ توکن اولیه ، پیش فروش یا اختصاص داده شده توسط توسعه دهنده از کل عرضه گرفته نشده است.

DFI.MONEY بیان می کند که تنها راه کسب درآمد YFII ارائه نقدینگی به پروتکل است. توکن ها بر اساس میزان نقدینگی توزیع می شوند و پاداش ها به صورت هفتگی کاهش می یابد. هر یک از دو مجموعه نقدینگی با عرضه ۲۰۰۰۰ YFII آغاز شد.

حجم معاملات ۲۴ ساعته ۲۱،۲۴۳،۶۲۱ دلار آمریکا است

رتبه فعلی ۳۲۵ است

با ارزش بازار زنده $ ۱۵۰،۵۶۸،۰۲۵ USD

حجم گردش آن ۳۸،۵۹۶ کوین YFII

DFI.MONEY چیست؟ آشنایی با توکن YFII

از کجا می توانید YFII بخرید؟

YFII از زمان راه اندازی به یک رمز تجاری محبوب تبدیل شده است. از اکتبر ۲۰۲۰ ، در چندین صرافی بزرگ در دسترس است ، با جفت معاملاتی که دارای ارزهای دیجیتالی ، استیبل کوین و دیگر توکن های DeFi هستند.

اگر می خواهید بدانید DFI.Money را از کجا بخرید ، صرافی های برتر برای معاملات Binance ، Huobi Global ، Mandala Exchange ، OKEx و FTX هستند.

از کیف پول DFI.MONEY لذت ببرید

کیف پول DFI.MONEY را ایجاد کرده و تمام مزایای کیف پول های دیجیتالی موبایل را با برنامه های آن برای iOS و Android تجربه کنید.

کیف پول شما همیشه آماده استفاده است زیرا آن با بلاکچین همگام سازیشده و از حساب شما نسخه پشتیبان تهیه می کند. با ورود به ایمیل، فیس بوک، جیمیل یا شماره تلفن همراه خود، در یک دقیقه از کیف پول خود لذت ببرید.
شما می توانید با استفاده از وب سایت به حساب YFII خود دسترسی داشته باشید و کوین های خود را در هر زمان که بخواهید روی دسکتاپ خود مدیریت کنید.

کیف پول DFI.MONEY برای ویندوز، OSX، اوبونتو و سایر سیستم عامل های مبتنی بر لینوکس در دسترس است.

نتیجه

صحنه DeFi به سرعت در حال تغییر است و شامل بازیکنانی مانند SushiSwap  و جمع کننده عملکرد مانند DFI.MONEY می شود. متأسفانه ، لیست فزاینده قراردادهای هوشمند ممیزی نشده در این صحنه ، مصرف باز محافل محافظه کار را محدود می کند. همانطور که پروتکل DeFi و چنگال آنها شکل می گیرد ، زمان نشان می دهد چه کسی این بازی را انجام داده است و چه کسی پخش شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *